Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به 10,15 که دیگه نمیرسه . فوقش به ۲۵ برسه بدون آپدیت
مرددم بگیرم سیستم مبارزاتش نسبت به نسخه های قبلش چطوره به سیندیکیت کاری ندارم که مفت نمیارزه گرفیکش و اون حجم Npc هاش خیلی چشمم گرفته واقعا طراحی پاریس و.. تر و تمیزه

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
مرددم بگیرم سیستم مبارزاتش نسبت به نسخه های قبلش چطوره به سیندیکیت کاری ندارم که مفت نمیارزه گرفیکش و اون حجم Npc هاش خیلی چشمم گرفته واقعا طراحی پاریس و.. تر و تمیزه
بهترین اساسینز این نسله یونیتی و یکی از بهترین طراحی های هنری و فنی این نسل رو هم داره :D توی اپدیت ها اون مشکلات افت فریم هم تا حد زیادی رفع شده !

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
سلام به توصیه دوستان بازیرو گرفتم و خیلی راضیم انصفا بازی قشنگیه گرافیکم حرف نداره تعجب میکنم چطور انقدر امتیازات بازی پایین شده
اگه به خاطر امتیازات بازیرو نگرفتید حتما تجربش کنید چون واقعا بازیه خوبیه

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
سیستم کمبت خیلی حرفه ای شده و تو رو مجاب میکنه که مهارتها و سلاحهاتو پیشرفت بدی . مثل قدیم نیست که دست خالی هم میتونی همه رو بترکونی . از لحاظ گرافیکی هم هنوز از بهترینهای این نسله
در کل به نظرم حتما بازیش کن

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
سیستم کمبت خیلی حرفه ای شده و تو رو مجاب میکنه که مهارتها و سلاحهاتو پیشرفت بدی . مثل قدیم نیست که دست خالی هم میتونی همه رو بترکونی . از لحاظ گرافیکی هم هنوز از بهترینهای این نسله
در کل به نظرم حتما بازیش کن
۱۰۰٪ حرفای دوستمون تایید میشه :) ما که نهایت لذت و بردیم
سیندیکیت و من نصفه ردش کردم رفت با بدبختی !

• Like
Reactions: king of north

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کدوم AC نبوده؟ :-"
من از Brotherhood به اینور تحریم کردم [-(
برای همینم میخواستم از سیستم مبارزاتش اگاه بشم چون این یونیتی کلا خوشم اومده به نسبت بقیه جدیداش حتی با Orgins هم زیاد حال نکردم خیلی انیمیشناش و .. تو دیوار بود:-" میخواستم ببینم ماموریت هاش چجوریه

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
من از Brotherhood به اینور تحریم کردم [-(
برای همینم میخواستم از سیستم مبارزاتش اگاه بشم چون این یونیتی کلا خوشم اومده به نسبت بقیه جدیداش حتی با Orgins هم زیاد حال نکردم خیلی انیمیشناش و .. تو دیوار بود:-" میخواستم ببینم ماموریت هاش چجوریه
بگیر ضرر نمیکنی من اولین بازی روps4 اینو گرفتم بدون آپدیتم بازی کردم بسی حال داد با آپدیت که میگن مشکلاتشم حل شده
بازی یه خورده عناصر rpgایش پررنگ شده و باید آپگرید کنی وگرنه بعضی دشمنا لهت میکنن

• Like
Reactions: Destro and SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بگیر ضرر نمیکنی من اولین بازی روps4 اینو گرفتم بدون آپدیتم بازی کردم بسی حال داد با آپدیت که میگن مشکلاتشم حل شده
بازی یه خورده عناصر rpgایش پررنگ شده و باید آپگرید کنی وگرنه بعضی دشمنا لهت میکنن
میلاد جان ماموریت های فرعیش چطوریه مثل قدیم تعقیب کردن و کشتنه ؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
چند نوع مرحله فرعی داره . و فقط تعقیب و کشتن نیست . بعضی یه سری داستان از شهر و مردمش رو روایت میکنه که جالبه . یه سریهاشون باید پرونده های قتل رو با توجه به شواهد حل کنی و ...

• Like
Reactions: Milad_HW

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
نه بازیش خیلی متنوع تره یه اساسین کرید اصیله واقعا من دلیل نمرات پایینشو درک نکردم اصن تکراری نمیشه بازی حالا شایدم واسه من اینجوری بوده

• Like
Reactions: king of north

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
سلام آقا بازیرو بگیر پشیمون نمیشی منم تازه دارم بازی میکنم واقعا عالیه گیم پلی د گرافیکش خیلی خوبه ماموریتاشم خیلی زیاده شاید شبیه هم باشه بعضیاش ولی سیستم کمبت و گرافیک بازی انقد خوبه که لذت میبری

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
دوستان من این بازی رو تو همین Summer sale گرفتم دوازده دلار ، و باید یه چیزی رو بگم :
خیییییییییلی زوور داره این بازی رو خراب کردن ~X( منظورم سازنده هاست ، وااقعا این بازی پتانسیلش رو داشت که یکی از بهترینای این نسل باشه ، طراحی پاریس به این زیبایی و این موزیک متن عالی وااقعا موندم چرا انقد با مشکلات فنی دادنش بیرون تا نمره هاش خراب بشه و ... حتی الان بعد از این این همه آپدیت هم کاملا بازی روون و بی عیب نشده ، ولی بنظرم در حد 12 دلار کاملا ارزشش رو داشت ... اما بیشتر حرص میخورم که اینو چرا با این وضعیت دادن بیرون ، کافی بود شش ماه دیر تر عرضه میکردن بدون مشکل تا دل همه طرفدارای Ac بعد از سال ها شاد بشه :-w . اگه یوبیسافت صرفا بخاطر پول سازنده هاشو مجبور کرده سر موقع بازی رو بدن بیرون وااقعا جا داره بگیم لعنت بهش :-? .

• Like
Reactions: mobile1199

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر