سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

alifarshbaf45

کاربر سایت
Mar 31, 2016
23
سلام. من وقتی دیسک رو میزارم تو دستگاه صدای جز جز بلندی از دستگاه میاد
در نتیجه این صدا
بازی بتلفیلد نمیاره . یعنی صفحه سیاه میشه
بازی اساسین کرید بعد نیم ساعت بازی کردن ارور میده از بازی میاد بیرون
بازی های کال او دیوتی و فارکرای با لگ اجرا میشن
خیلی بعید بود این اتفاق چون تاحالا اینجور اتفاقی نیوفتاده بود
در ضمن دستگاهم دسته دو هس
مدلش elite 120 gb jasper

خواهشا زود جواب بدید

alifarshbaf45

کاربر سایت
Mar 31, 2016
23
سلام سوال داشتم درباره بازی های دو دیسکی:
اگه بخوام بازی رو روی هارد بریزم باید دیسک دو رونصب کنم یا هردو دیسک رو؟

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

alifarshbaf45

کاربر سایت
Mar 31, 2016
23
سلام یه سوال؟ اگر برای ایکس باکس کپی خور گلد بگیرم بن میشم؟
سلام
کنسولت چه کپی خوره نرم افزاری باشه چه سخت افزاری به اینترنت وصل نشی بهتره(خطر بن شدن زیاده)

• Like
Reactions: Aliiiiiiii

Aliiiiiiii

کاربر سایت
May 16, 2017
6
سلام
کنسولت چه کپی خوره نرم افزاری باشه چه سخت افزاری به اینترنت وصل نشی بهتره(خطر بن شدن زیاده)

سلام.

این دوستمون راست میگه شما نباید به اینترنت وصل بشید چون سریعا بن میشوید

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
سلام

یکی از کاربران در همین فروم گفته بود که میشه ISO بازی دانلود شده رو تو هارد دستگاه ریخت و بازی رو اجرا کرد؟ در صورت درست بودن این موضوع دو تا سوال دارم:

- تمام بازی ها (بدون مشکل) با این روش اجرا میشن یا بعضی ها؟
- منظور از هارد, واقعا خود هارد دستگاه هست یا هارد اکسترنال؟

yegane

کاربر سایت
Jul 9, 2007
309
نام
احمد
سلام. امیدوارم جای مناسبی سئوالمو مطرح کرده باشم
یه xbox 360 slim جی تگ شده برای یکی از دوستان هست که موقع استفاده از HDMI، کیفیت تصویر خیلی پایین میاد و صدا هم نداره. اما موقع استفاده از AV ، مشکلی نیست. من کنسول رو باز کردم تا ببینم پایه های hdmi مشکلی داره یا نه. فقط اونو نگاه کردم و دیدم مشکلی نداره
الان که بعد از 2 روز می خوام روشنش کنم، دیگه اصلا تصویر نمی ده. ایکس باکس روشن میشه اما چراغ دسته ثابت نمیشه و ایکس باکس بوت نمی شه.
ممکنه سئوالم خیلی مبتدی باشه. لطفا اگه کسی می دونه مشکل چیه راهنماییم کنه. با تشکر

pc_helper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
1
درود من 1 xbox arc دارم 1 هارد 120 گیگ گرفتم می خوام فرمتش کنم میگه سریال نامبر بده کسی میتونه بگه باید چیکار کنم؟ منظور از سریال نامبر یعنی کدوم سریال نامبر

Miiichka67

کاربر سایت
Jan 16, 2012
129
نام
Hamid
درود من 1 xbox arc دارم 1 هارد 120 گیگ گرفتم می خوام فرمتش کنم میگه سریال نامبر بده کسی میتونه بگه باید چیکار کنم؟ منظور از سریال نامبر یعنی کدوم سریال نامبر
سلام .توی تنظیمات کنسول یه سریال هست اون قسمت پایین . پشت دستگاه هم سریال هست وارد کن فرمت میشه

سلام. امیدوارم جای مناسبی سئوالمو مطرح کرده باشم
یه xbox 360 slim جی تگ شده برای یکی از دوستان هست که موقع استفاده از HDMI، کیفیت تصویر خیلی پایین میاد و صدا هم نداره. اما موقع استفاده از AV ، مشکلی نیست. من کنسول رو باز کردم تا ببینم پایه های hdmi مشکلی داره یا نه. فقط اونو نگاه کردم و دیدم مشکلی نداره
الان که بعد از 2 روز می خوام روشنش کنم، دیگه اصلا تصویر نمی ده. ایکس باکس روشن میشه اما چراغ دسته ثابت نمیشه و ایکس باکس بوت نمی شه.
ممکنه سئوالم خیلی مبتدی باشه. لطفا اگه کسی می دونه مشکل چیه راهنماییم کنه. با تشکر
سلام.یه کابل دیگه هم تست کن ببین بازم تصویر نمیاد .احتمالا زمانی که دستگاه رو باز کردید دستتون خورده به سیم های جیتگ .ولی کاش قبل از باز کردن با یه کابل hd دیگه تست میکردی

Last edited by a moderator:

amini21

کاربر سایت
Jul 21, 2017
2
سلام دوستان ...
کنسول من وقتی سی دی میزارم وسط بازی ارور میده (this disc is unreadable)میگه یا ریستارت کن یا سی دی تمیز کن این کارارو میکنم ولی دوباره وسط بازی همون ارور و میده اصن نمیتونم درست حسابی بازی کنم :/کسی میدونه مشکل چیه؟
(بیشتر وقتا وقتی بازی سنگین میزارم تو کنسول مثل gta این چیزا )

آخرین ویرایش:

hosseinsss

کاربر سایت
Jul 31, 2017
1
سلام من ايكس باكس ٣٦٠ دارم نميدونم چى شده فقط روشن ميكنم صفحه اول علامت ايكس باكس مياد ولي باز خاموش ميشه و دوباره اوم ايكس باكس مياد و باز دوباره خاموش ميشه و باز اين مرحله تكرار ميشه
مشكل از چيه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر