Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

amirxbk2

کاربر سایت
Oct 8, 2016
24
شما باید داخل پروفایل ی همچین چیزی رو دریافت کنید .
لانچر نسخه بتا + نسخه ای که خریداری کردید
5oj7_tttt.jpg
شما چون نسخه گرون رو دارید و قبل عرضه بتا خریدینش بتا رو زود تر برای شما دادن ولی فعلا واسه من نیومده

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
سلام دوستان من یه مشکل دارم من قبلا میتونستم نسخه الفا رو بازی کنم ولی الان لانچر ارور میده تو سایتش هم می خوام لوگین کنم میگه یه ایمیل شامل بک اپ میفرستیم به ایمیلت ولی این میاد
ay4l_xxx.png

amirxbk2

کاربر سایت
Oct 8, 2016
24
من دیشب به بتا دعوت شدم ولی متاسفانه تا ساعاتی پیش سرور ها بسته بودن و در حال تعمییر بودن ولی الان سرور ها اوکی هستن من بازی رو پلی دادم
و واقعا بازیش محشره

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
اگر میشه بیشتر در مورد سرور ها و پینگ ما نسبت به سرور های اونها بگید و تاثیر لگ و Dealy

سرورها dedicate هستن و چیزی به اسم p2p connection وجود نداره . سرورها محل دقیقی ندارن اما ریجن اروپا رو کاملا پوشش میدن که این برای ما که پینگمون با اروپا خوبه جای نگرانی نداره . متسفانه بازی از مشکل desync رنج میبره این یعنی هر کاری که شما تو بازی انجام بدید یا هر شلیک و و ... اول باید با سرور سینک بشه و برگرده که خودش network latency رو افزایش میده و باغث نوعی لگ میشه . به اینصورت که شما به فرد مورد نظر 4 تا تیر شلیک کردید اما همچنان سرپاست . تا این بره به سرور و برررسی بشه و برگرده و تایید بشه و به اصطلاخ سینک بشه زمانی در حدود چند ده میلی ثانیه رو می طلبه که اینجا اگه پینگ شما هم افتضاح باشه نتیجه چیزی جز لگ نیست !

فعلا از مپ های بازی factory , custom , wood و shoreline در اختیار پلیرها قرار گرفته .
دوستانی که علاقمندن با هم بازی کنیم jet_1983 رو ادد کنن

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
ممنون میشم از گیم پلی و توضیحات بیشتر بازی بگید سیستم پارتی و ... مرسی آقا رضا

چندتا گیم پلی از خودم داخل همین تاپیک هست می تونید ملاحظه کنید
در کل بخش PVE بازی خیلی سخته یعنی BOT ها ترمیناتور تشریف دارن از این بخش که بگذریم بخش مولتی بازی لذت بخش و فانه
از طرفی سیستم LOOT بازی و TRADERS ها و کلا پیدا کردن اقلام مورد نیاز برای TRADE کردن و خرید لوازمی مثل اسلحه ها کاری طاقت فرساست .
یا باید اولین نفر به EXTRACTION POINT برسید یا باید تاپ پلیر باشید تا بتونید از اونجا رد بشید .

Hashtak

کاربر سایت
Dec 14, 2015
30
کسی بازی میکنه اگه مشکل desync دارید من میتونم کمک کنم فیکس کنید خیلی راحت الان من دارم بازی میکنم.
هر کس میخواد بازی کنه به من پیام بده.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
کسی بازی میکنه اگه مشکل desync دارید من میتونم کمک کنم فیکس کنید خیلی راحت الان من دارم بازی میکنم.
هر کس میخواد بازی کنه به من پیام بده.

مشگل desync از سمت سرورِ ، دست من و شما نیست ،

• Like
Reactions: -Poormaz-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر