PlayStation Ratchet & Clank

bhphqjbrfzvwsztrow3r.jpg

بالاخره بعد از 1 سال که از تایید لفظی اما رسمیه بازی میگذره ، بازی به صورت رسمی تر (:-") و کامل معرفی شد و برای عرضه در بهار 2016 به قیمت 40$ در نظر گرفته شده!

اول اینکه بازی Re-Imaginingـه شماره ی اوله! یکجورایی ریبوت :-" کاراکترهای اصلیمون همونا هستن،با همون طراحی و همون صداپیشه ها! دشمن اصلی هم همونه ، اما این وسط یک عالمه کاراکتر جدید وارد داستان شدن! گیم پلی کاملا به روز شده و امکانات و سلاح های جدیدی وارد بازی شده،همینطور باس های جدیدی میبینیم و .... ! :d
اینم گفته شده که داستان بازی با انیمیشنی که 29 آپریل 2016 میاد هماهنگه!

یکی از خصوصیات بارز بازی های Insomniac ، سلاح های فوق العاده ایه و یونیکی ـه که توی بازی هاشون دارن! و توی بازی علاوه بر چندتا از سلاح های پر طرفدار قبلی، سلاح های جدیدی هم خواهیم دید!

لیست سلاح ها :

Combuster
Mr.Zurkon
Pyrocitor
Pixelizer
Groovitron
Fusion Bomb
Predator Launcher
Warmonger
Bouncer l Pre-Order Bonus l

(بعدا عکس با کیفیت درست حسابی اومد،آپدیت میشود:-" )

از قابلیت های جدیدی که به این شوتر-پلتفرمر اضافه شده ، مبارزه با سفینه ـست! >:) (با aCiT فرق میکنه و به نظر که خفن تر میاد!!! :d )

و همینطور علاوه بر رچت و کلنک و کاپیتان کوارک ، عکس زیر هم بقیه ی شخصیت های کلیدی همراه با صداپیشه هاشون(البته برای انیمیشن...بازی رو تایید نکردن:-" ) رو نشون میده :

بازی از نظر گرافیکی هم فوق العاده چشم نوازه! (همچنان مثل نسل قبل میگیم پیکساریه:-" ) با دیدن تریلرها در میابید میزان خفن بودن رو! و گفتن بازی به صورت 1080P/30FPS اجرا میشه.

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بازی رو تموم کردم.واقعا فوق العاده بود.
این سری رو قبلا بازی نکرده بودم.عجب بازی شاد و مفرحیه.
گیم پلی عالی.اسلحه ها عالی.کارکترها عالی.کلا همه چی عالی:D
سر اون صحنه که دکتر نفریس درک رو به گوسفند تبدیل کرد چقدر خندیدم.
:D
حتما بقیشم تجربه کنید قسمتای قبل خیلی از این بهترن منظورم نسخه های ps3

• Like
Reactions: BitsandBytes

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
5-6 تا از سیاره ها رو رفتم، بازی بشدت برام خسته کنندست و غیر قابل تحمل:| بازی نه ادای یک پلتفرم واقعی رو داره، نه یک اکشن ماجراجویی، وقتی وارد محیط میشم از بس سرگیجه میگیرم حالت تهوع بهم دست میده:| مخصوصا تا وارد بازی میشی گرم میکنی، نیم ساعت نیم ساعت فیلم سینمایی پخش میکنه:D گرافیک بازی هم خیلی بالا و پایین داره، بعضی جاهای بازی با انمیشنش فرقی نداره، بعضی جاها هم کاملا نمایانه اصلا جزئیاتی نداره، از اون اون فیلم های که از خود بازی درست شده ادم رو یاد کات سین های نسل بوق میندازه، از اون ور بعضی از قسمت های کات سین ها کاملا نمایانه فرق انچنانی داره و خیلی بالاست:| معلوم نیست سازنده ها چرا اینطور کردن، داستان بازی هم کلا خیلی خنده داره شده دیگه:D نباید دیجیتالی میگرفتم، عین چی پشیمونم، دیگه این شد عبرت برام به حرف کسی گوش ندم و تا خرخره قبلش ببینم خوشم میاد یا نه:D بعد خرید کنم :|

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
5-6 تا از سیاره ها رو رفتم، بازی بشدت برام خسته کنندست و غیر قابل تحمل:| بازی نه ادای یک پلتفرم واقعی رو داره، نه یک اکشن ماجراجویی، وقتی وارد محیط میشم از بس سرگیجه میگیرم حالت تهوع بهم دست میده:| مخصوصا تا وارد بازی میشی گرم میکنی، نیم ساعت نیم ساعت فیلم سینمایی پخش میکنه:D گرافیک بازی هم خیلی بالا و پایین داره، بعضی جاهای بازی با انمیشنش فرقی نداره، بعضی جاها هم کاملا نمایانه اصلا جزئیاتی نداره، از اون اون فیلم های که از خود بازی درست شده ادم رو یاد کات سین های نسل بوق میندازه، از اون ور بعضی از قسمت های کات سین ها کاملا نمایانه فرق انچنانی داره و خیلی بالاست:| معلوم نیست سازنده ها چرا اینطور کردن، داستان بازی هم کلا خیلی خنده داره شده دیگه:D نباید دیجیتالی میگرفتم، عین چی پشیمونم، دیگه این شد عبرت برام به حرف کسی گوش ندم و تا خرخره قبلش ببینم خوشم میاد یا نه:D بعد خرید کنم :|

کلا مشکل سلیقه شماست نه بازی :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
این بازی ریمیک 1 در واقع بعضی مراحلش هم مال قسمت یکه داستانشم همونه با یه سری تغییر واسه همین راضی نبودید

• Like
Reactions: Paradise Lost

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
این بازی یکی از بهترین های پلی استیشن بوده همیشه
شما باید قبل خرید تریلر هارو ببینی حتما سبک خودشو داره
جالب بود کامنتت :)

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
ولله چی بگم حق با شماهاست اولا این که این اولین بار بود این سری رو تجربه کردم، اشنایی با سری های قبلش ندارم، دوما من بازی های که محوریت داستانشون خیلی قوی نباشه، حالا بگو هزار تا اپگرید با پونصد سلاح متفاوت توشون باشه، برام جذابتی ندارن:D

• Like
Reactions: Akiba

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ولله چی بگم حق با شماهاست اولا این که این اولین بار بود این سری رو تجربه کردم، اشنایی با سری های قبلش ندارم، دوما من بازی های که محوریت داستانشون خیلی قوی نباشه، حالا بگو هزار تا اپگرید با پونصد سلاح متفاوت توشون باشه، برام جذابتی ندارن:D
قسمتای قبلی خیلی بهترن چه از نظر داستان چه از نظر گیم پلی کرک این تایم که بنظرم شاهکاره متاش اصلا مهم نیست شما اصن نباید تو این بازیا به داستان توجه بکنی اگه هم سبکاش بازی کنی که همون اول دیسکش تو خیابونه نمونش ماریو اصن داستان نداره هر قسمت هدفش یه چیزه نجات پرنسس!:|سونیک ادونچرم بدک نیست ولی بنظرم اگه دنبال داستان بهتر هستید جک دکستر بازی کنید:D

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
قسمتای قبلی خیلی بهترن چه از نظر داستان چه از نظر گیم پلی کرک این تایم که بنظرم شاهکاره متاش اصلا مهم نیست شما اصن نباید تو این بازیا به داستان توجه بکنی اگه هم سبکاش بازی کنی که همون اول دیسکش تو خیابونه نمونش ماریو اصن داستان نداره هر قسمت هدفش یه چیزه نجات پرنسس!:|سونیک ادونچرم بدک نیست ولی بنظرم اگه دنبال داستان بهتر هستید جک دکستر بازی کنید:D
با معرفی این چندتا بازی کلی خاطره خوب برای ما زنده شد >:D<:)
دلم واقعا برای یه سونیک خوب تنگ شده
ماریو و هم که نداریم کلا!:D جک هم که ناتی داگ سرش شلوغه فکر نکنم حالا حالاها سراغش برن
اونم از sly مادر مرده که معلوم نیست خودش چی شد انیمیشن چیشد....[-(

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
با معرفی این چندتا بازی کلی خاطره خوب برای ما زنده شد >:D<:)
دلم واقعا برای یه سونیک خوب تنگ شده
ماریو و هم که نداریم کلا!:D جک هم که ناتی داگ سرش شلوغه فکر نکنم حالا حالاها سراغش برن
اونم از sly مادر مرده که معلوم نیست خودش چی شد انیمیشن چیشد....[-(
Sly که دیگه مرده بدون فقط یه r.c مونده دم اینسومیناک (درست گفتم) گرم با وجود بازیی مثل اسپایدرمن بازم ادامه میده امیدوام نسخه بعد شاهکاری در هد کرک این تایم و اپن ورلد باشه \m/ اصن این سری خیلی چیز شاخیه نینتندو هربار تلاش کرد star fox به r.c تبدیل کنه فیل شد:D
سونیک که عالیه نمیدونم برا چی اینجا تحویلش نمیگیرن ما که به امید sonic a. 3 the end of the world هستیم هرچند قراز نیست بیاد8-| خودم میخوام 1.2 رو pc برم خیلی خوبن ;)ولی بازیایه دیگشم بد نیست نمیدونم برا چی بهشون بی توجهی میشه

• Like
Reactions: Destro

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
Sly که دیگه مرده بدون فقط یه r.c مونده دم اینسومیناک (درست گفتم) گرم با وجود بازیی مثل اسپایدرمن بازم ادامه میده امیدوام نسخه بعد شاهکاری در هد کرک این تایم و اپن ورلد باشه \m/ اصن این سری خیلی چیز شاخیه نینتندو هربار تلاش کرد star fox به r.c تبدیل کنه فیل شد:D
سونیک که عالیه نمیدونم برا چی اینجا تحویلش نمیگیرن ما که به امید sonic a. 3 the end of the world هستیم هرچند قراز نیست بیاد8-| خودم میخوام 1.2 رو pc برم خیلی خوبن ;)ولی بازیایه دیگشم بد نیست نمیدونم برا چی بهشون بی توجهی میشه
درست گفتی :D :D
آره واقعا حیفه
crack in time که بینظیر بود از هر لحاظ هرچند من tools ام خیلی دوس داشتم کامل بود
یه سونیک داره میاد نمیدونم تریلر و اخبار هاشو دنبال کردی یا نه Forces به نظر میاد چیز خوبی باشه

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
درست گفتی :D :D
آره واقعا حیفه
crack in time که بینظیر بود از هر لحاظ هرچند من tools ام خیلی دوس داشتم کامل بود
یه سونیک داره میاد نمیدونم تریلر و اخبار هاشو دنبال کردی یا نه Forces به نظر میاد چیز خوبی باشه
اره میدونم همین sonic mania پانردهم اگوست میاد منتظرشم
ولی ای کاش اینسومیناک به جای این ریمیک یه r.c جدید اپن ورلد میساخت یعنی با اون عظمت چه شود تمام این مشکلات بنظرم از اون انیمیشن مزخرف شروع شد=P~

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
خب بازی رو تموم کردم، نقطه قوت بازی، گرافیک خوب، طراحی مراحل، گیم پلی و اپگرید های زیاد برای سلاح های زیاد، نقطه ضعف ها هم پلتفرم در هم و برهم و شلوغی زیاد، داستان و شخصیت های نچندان خوب، بود. باس های بازی هم فکر کنم میازاکی با دلی پر از این بازی رفته برای ساخت سری دارک سولز:|:D باس اخر همین بازی چقدر حرکاتش شبیه Soul of Cinder بود:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps34

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
خب بازی رو تموم کردم، نقطه قوت بازی، گرافیک خوب، طراحی مراحل، گیم پلی و اپگرید های زیاد برای سلاح های زیاد، نقطه ضعف ها هم پلتفرم در هم و برهم و شلوغی زیاد، داستان و شخصیت های نچندان خوب، بود. باس های بازی هم فکر کنم میازاکی با دلی پر از این بازی رفته برای ساخت سری دارک سولز:|:D باس اخر همین بازی چقدر حرکاتش شبیه Soul of Cinder بود:D
یعنی تنها بازیه عالم که اصلا نمیشه هیچ شباهتی بین بازی دارک سولز توش پیدا کرد همینه:|
داداش تو به یک بیماری دچار شدی به نام دارک سولز پنداری:D
حالا فهمیدم چرا از شولغیه این بازی خوشت نمیاد چون تو دارک سولز حداکثر دشمنی که سرت بریزه 3تاس:D
بهتره به فکر درمانش باشی:D درمانشم اینه که زیاد به یک بازی وابسته نشی مثل من:D منم دارک سولزا رو بازی کردم ولی یه همچنین طرز فکری ندارم:D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
یعنی تنها بازیه عالم که اصلا نمیشه هیچ شباهتی بین بازی دارک سولز توش پیدا کرد همینه:|
داداش تو به یک بیماری دچار شدی به نام دارک سولز پنداری:D
حالا فهمیدم چرا از شولغیه این بازی خوشت نمیاد چون تو دارک سولز حداکثر دشمنی که سرت بریزه 3تاس:D
بهتره به فکر درمانش باشی:D درمانشم اینه که زیاد به یک بازی وابسته نشی مثل من:D منم دارک سولزا رو بازی کردم ولی یه همچنین طرز فکری ندارم:D
مثلا داشتم تیکه مینداختم، شما به جای دیگه بردیش:-":D سختی بازی بعضی جاها از دارک سولز هم بدتر میشد، بعضی باس ها هم خود جوش ادا باس های دارک سولز رو در میاوردن :D:-?? خیر اشتباه میکنی، تو دارک سولز حداکثر دشمنی بریزه سرت 12 تاست :D اون شلوغی بازی هم فکر کنم یک مسئله شخصی هست :D که خوب واقعا حال نمیکنم 8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر