درخواست Refound در ps4

1mprexive

کاربر سایت
Jun 29, 2017
28
سلام

برای refound کردن یک بازی در ps4 در سایت رسمی خود ps گفته که
To request a refund, simply fill out our contact form at https://www.playstation.com/get-help/contact-form/ and select “refund request” from the drop down list in the PlayStation Network & Account section
ولی توی سایت اصلا قسمتی به اسم PlayStation Network & Account section وجود نداره.کسی میتونه راهنمایی کنه؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
داداش نگرد که نمیشه :-) اگر از هفت خان:| لایو چت رد بشی، ساپورت خیلی شیک و مجلسی دو جین تومار بهانه برات میاره که این بازی قابل ریفاند کردن نیست :-)

• Like
Reactions: 1mprexive

1mprexive

کاربر سایت
Jun 29, 2017
28
تاپیک جداگانه نزنید هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]
اگه بازی که خریدید رو بازی نکردید میتونید از طریق لایو چت بگید ریفاند کنن اگه بازیو اجرا کرده باشید نمیتونید ریفاند کنید

خیلی مسخرس این ریفاند سونی.برای ریفاند کردن نوشته باید نه بازی رو اجرا کنی و نه دانلود.خوب من از کجا بفهمم بازی اشغاله؟!
الان من titan fall 2 رو گرفتم نمیشه 2 match پشت هم بازی کرد.ارور server conection has timed out میده.این مشکل رو خارجیا هم دارن یه سرچ زدم تو نت

• Like
Reactions: arya2121

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
خیلی مسخرس این ریفاند سونی.برای ریفاند کردن نوشته باید نه بازی رو اجرا کنی و نه دانلود.خوب من از کجا بفهمم بازی اشغاله؟!
الان من titan fall 2 رو گرفتم نمیشه 2 match پشت هم بازی کرد.ارور server conection has timed out میده.این مشکل رو خارجیا هم دارن یه سرچ زدم تو نت
اگه اجراش کردید که هیچجوره نمیتونید ریفاند کنید الکی دنبالش نباشید بازی کلا از بن و ریشه هم مشکل داشته باشه براتون ریفاند نمیکنن
سونی مثل استیم یا gog اجازه نمیده بعد از چند ساعت بازی کردن اگه خوشتون نیومد ریفاند کنید

• Like
Reactions: all4u and 1mprexive

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
این پست برای کسایی میزارم که میخوان پولشونو برگردونن البته من بازیو پری اوردر کردم و دانلودشم نیومده بود و بازی هم که نکرده بودم پولمو برگردوند سونی

با لایو چت با فردی صحبت کردم تو 30 ثانیه پولم برگشت دیگه رو حساب کتابه همچیشون چه پشتیبانیه عالی داره گفتم میخوام نسخه دلاکسشو بخرم گفت اوکی ! الان چک کردم حسابمو 60 دلارم برگشت فقط کافیه چیز شکن بزنین و حتما رو امریکا ست کنین و ایمیل و نام درستتونو بهش بگین چون میپرسه و خیلی راحت پولمو برگردوند دمشون گرم^:)^

موفق باشین:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر