XBOX غول نسل ششم

به نظر شما کدام یک بازی های زیر در XBOX از گرافیک بهتری بر

• مجموع رای دهنده‌ها
    183

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
سلام دوستان
یه سوال از xbox دارای عزیز دارم
دستگاهی که مد چیپ داره و کپی خور سخت افزاری و نرم افزاریه چقدر به دستگاهی که فقط نرم افزاری کپی خورشده و مد چیپ نداره ارجعیت خرید داره؟
من بین دو تا دستگاه موندم که هر دوتاش ماله دو تا از دوستای گلمه
یکیش مد چیپ داره،هارد اصلی ۸ گیگ کارخونه روشه با دسته و کابل ها و کپی خور نرم افزاری و سخت افزاریه ولی جعبه نداره
ولی اونیکی کپی خور نرم افزاریه و یه دسته و کابل ها و هاردش هم تعویض شده و ۸۰ گیگه و جعبه هم داره ولی مدچیپ نداره و کپی خور نرم افزاری نیست
البته اینم بگم که جعبه کنسول برام مهمه ولی نه به اندازه کارایی دستگاه
دیگه یه کمکی بکنید ما هم طعم بازی با این غول نسل ۶ رو بچشیم
از همگی ممنون:)
کسی از دوستان با سابقه راهنمایی نمیکنه؟

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
سلام دوستان
یه سوال از xbox دارای عزیز دارم
دستگاهی که مد چیپ داره و کپی خور سخت افزاری و نرم افزاریه چقدر به دستگاهی که فقط نرم افزاری کپی خورشده و مد چیپ نداره ارجعیت خرید داره؟
من بین دو تا دستگاه موندم که هر دوتاش ماله دو تا از دوستای گلمه
یکیش مد چیپ داره،هارد اصلی ۸ گیگ کارخونه روشه با دسته و کابل ها و کپی خور نرم افزاری و سخت افزاریه ولی جعبه نداره
ولی اونیکی کپی خور نرم افزاریه و یه دسته و کابل ها و هاردش هم تعویض شده و ۸۰ گیگه و جعبه هم داره ولی مدچیپ نداره و کپی خور نرم افزاری نیست
البته اینم بگم که جعبه کنسول برام مهمه ولی نه به اندازه کارایی دستگاه
دیگه یه کمکی بکنید ما هم طعم بازی با این غول نسل ۶ رو بچشیم
از همگی ممنون:)

سلام داداش
کلا 2 نوع کپی خور داریم یا نرم افزاریه یا سخت افزاری
اونایی که کنسول روشن میکنی یه لگو evox بنفش رنگ میان یا سبز اونا سخت افزارین
نرم افزاری بوت دوگانه و داشبورد هک شده

هر کدوم مزایا و معایب زیادی دارن
کار با کپی خور سخت افزاری ریاحته - مثلا راحت میشه هارد کنسول عوض کرد یه هارد ide کامپیوتر گرفت انداخت - یا با تبدیل 2 طرفه هارد ساتا زد
درایو کنسول dvd rom معمولی کامپیوتره راحت میشه عوض کرد اما خوب گاهی محدودیت هایی داره
نرم افزاری مثلا تو بعضی کارا یکمی کار بیشتر میبره مثل تعویض هارد و .........

بیشتر به وضعیت طظاهر کنسول - وضعیت باطنی کنسول و دسته هاش اهمیت بده
چون مثلا دسته ها اصلیش کمه - دسته ها کلون درجه 1 قبلا ریخته بود 15 هزار پک دار الان دیگه نیست باید تبدیل ps2 به ایکس باکس بخری

اگر xbox 360 داری جیتگ شده باشه با نرم افزار و روشی میشه بعضی از بازی ها xbox original روش بازی کرد
بیشتر کنسولیه که برا اهل دل ارزش داره

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
22.jpg
21.jpg

amir_sardaar

کاربر سایت
Nov 24, 2016
8
سلام
دوستان دوتا دستگاه ایکس باکس اورجینال (180) دارم به بالاترین قیمت میفروشم. اطلاعات دو دستگاه:
1.دستگاه کپی خور:
دارای هارد 80 و حدود 37 بازی روشه + دو تبدیل دسته که میشه با دسته پلی استیشن بازیش کرد + آدابتور + فیش تصویر
درایوش خاک گرفته باز نمیشه اما اگه تمیز بشه سالمه چون توی انباری بوده
2.دستگاهی کپی خور نیست و برق مستقیمه
دارای یک دسته ایکس باکس و دوتا تبدیل مخصوص دسته ایکس باکسه و فیش تصویر

09369288053
هردو باهم میفروشم
خریدار واقعی بیاد تلگرام

• Like
Reactions: Sega_genesis

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
تازه امروز کشف کردم که هارد xbox اورجینال 8 گیگ نیست بلکه 10 گیگه
هارد اصلی رو با یه هارد 160 گیگ عوض کردم و هارد 10 گیگش رو با نتورک اداپتور وصل کردم به ps2 و گاد اف وار رو ریختم با سرعت عالی اجرا شد
دوستان نمیدونم چرا هر چقدر میگردم نمیتونم لینک درست و حسابی واسه دانلود بازی های xbox پیدا کنم
اگه کسی جایی میشناسه معرفی کنه

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
تازه امروز کشف کردم که هارد xbox اورجینال 8 گیگ نیست بلکه 10 گیگه
هارد اصلی رو با یه هارد 160 گیگ عوض کردم و هارد 10 گیگش رو با نتورک اداپتور وصل کردم به ps2 و گاد اف وار رو ریختم با سرعت عالی اجرا شد
دوستان نمیدونم چرا هر چقدر میگردم نمیتونم لینک درست و حسابی واسه دانلود بازی های xbox پیدا کنم
اگه کسی جایی میشناسه معرفی کنه

دانلود تمامی بازی های ایکس باکس اورجینال ( پک کامل 2711 تا بازی) از سرور توربو بیت:

XBOX | RELEASELiST | DOWNLOAD

اینم از سرور هیت فایل:

XBOX | RELEASELiST | DOWNLOAD

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
دسته های (کنترلر) این کنسول واقعا عالی هستند. کابل دوتا از دسته هاشو تبدیل به USB معمولی کردم و بعد از نصب روی کامپیوتر دارم استفاده میکنم حرف نداره. حتما امتحان کنید.

سلام
این کنسول یک شاهکار به تمام معنا هست ..سخت افزار و نرم افزار .. رو کنسول خودم دو درایو usb قرار دادم که میتونی روش موس کیبورد وصل کنی تو محیط xbmc و لینوکس قسمت هواشناسی xbmc خیلی جالب هر روز آبدیت میشه ..تو محیط لینوکس میشه به اینترنت وصل شد وسرچ کرد با مرورگر که حرف نداره. تازه dvd رام ide هم میشه نصب کرد روش .از اینا بگزریم این کنسول غول املاتور به جرعت میگم که بیشتر شبیعه سازهای کنسولهای نسل های قبل رو بدون هیچ موردی اجرا میکن مال خودم یه هارد 500 گیگ روش ...که شامل200 g املاتور فول گیم
Coinops ..arcadi mame ..sega cd sega .ps1 .atari jaguare ..وغیر.حدود 260 gگیم خود کنسول آرشیو بازی فول ..وتمام برنامه های مورد نیاز خود کنسول که روش نصب ...

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام
این کنسول یک شاهکار به تمام معنا هست ..سخت افزار و نرم افزار .. رو کنسول خودم دو درایو usb قرار دادم که میتونی روش موس کیبورد وصل کنی تو محیط xbmc و لینوکس قسمت هواشناسی xbmc خیلی جالب هر روز آبدیت میشه ..تو محیط لینوکس میشه به اینترنت وصل شد وسرچ کرد با مرورگر که حرف نداره. تازه dvd رام ide هم میشه نصب کرد روش .از اینا بگزریم این کنسول غول املاتور به جرعت میگم که بیشتر شبیعه سازهای کنسولهای نسل های قبل رو بدون هیچ موردی اجرا میکن مال خودم یه هارد 500 گیگ روش ...که شامل200 g املاتور فول گیم
Coinops ..arcadi mame ..sega cd sega .ps1 .atari jaguare ..وغیر.حدود 260 gگیم خود کنسول آرشیو بازی فول ..وتمام برنامه های مورد نیاز خود کنسول که روش نصب ...
دقیقا همین طوره. انگار با یه کامپیوتر همه کاره اما در حالت کنسولی به علاوه کنترلرهای عالی طرف هستیم. تو کنسولها، این دستگاه به ماشین شبیه سازی شهرت داره و برای کسانی که بخوان تجربه تمام کنسولهای قبلش رو یک جا داشته باشند گزینه منحصر به فردیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر