Hellblade: Senua's Sacrifice | PC

8vi3_header_(1).jpg

Hellblade Senua's Sacrifice
Developer:
Ninja Theory
Publisher: Ninja Theory
Creative Director: Tameem Antoniades
Release Date: August 8th

System Requirments
Processor: Intel i5 3570K / AMD FX-8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 770 with 2GB VRAM / Radeon R9 280X 3GB
DirectX: Version 11
Storage: 30 GB available space
Additional Notes: Minimum spec screen resolution: 1280×720

Hellbalde: Senua's Sacrifice جدیدترین ساخته استودیو Ninja Theory، سازنده عناوینی همچون Heavenly Sword, Enslaved و DMC می باشد، اما این بار متفاوت از قبل. این بازی از دل استودیو و افراد آن بیرون می آید و تصوری است که همه سازندگان آن به دور از دنیای تجارت و اجبار Publiserh ها از دنیای بازی دارند. سازندگان بازی را نیمه AAA می دانند، یعنی کیفیت بازی چیزی از عناوین پر خرج کم نداشته، اما محتوا آن کمتر از عناوین AAA معمولی است. البته این اصلا به این معنا نیست که با یک بازی نا تمام همراه هستیم، بلکه خبری از اضافات نخواهد بود و دقیقه به دقیقه بازی تجربه ای متفاوت برای بازیکن رقم خواهد زد. داستان بازی در مورد شخصی به نام Senua خواهد بود که در اساطیر Celtic از او به عنوان الهه ای مورد پرستش یاد می شود. البته داستان بازی در زمان و دوره Viking ها روایت می شود و شخصیت (قهرمان) بازی در تصوراتش کابوسی را می بیند که برای نجات ارواح عزیزانش باید راهی جهنم وایکینگ ها شود. در این مسیر بیماری توهم قهرمان داستان به سراغ او می آید و باعث خلق موقعیت های عجیبی می شود. در بعضی مناطق احساس می کنید جهان با حرکت شما حرکت می کند، در بعضی مراحل دید خود را تقریبا از دست می دهید و این تنها صدا است که راهنمای شماست! همه ما Ninja Theory را با اکشن های تند و خشن می شناسیم، در کنار موارد ذکر شده و پارل های بازی، مبارزات بسیاری نیز در بازی وجود دارد، اما تفاوت بسیار نیز با سایر ساخته های این شرکت دارد. سرعت مبارزات بسیار کمتر بوده و دوربین تقریبا از روی دوش شخصیت او را همراهی می کند.
برای ساخت قسمتی که بیماری Senua به سراغ او می آید، تیم Ninja Theory تحقیقات گسترده ای را به کمک یکی از بیمارستان های روانی انجام داده و با بررسی دقیق مواردی که بیماران با آن ها مواجه می شوند، این قسمت ها طراحی شده اند.
بازی با Engine بازی سازی Unreal 4 در حال ساخت است و از لحاظ بصری بسیار چشم نواز است. همچنین برای Motion Capture بازی از سیستم های فوق پیشرفته خود استودیو کمک گرفته شده است که حرکات بسیار دقیق و نرمی را شاهد باشیم!

این بازی تنها به صورت دیجیتالی و با قیمت 30 دلار در اختیار بازیکنان قرار می گیرد و نسخه PC آن را هم اکنون می توانید از Steam پیشخرید کنید. به عنوان پاداش پیشخرید هم کامیک بوک تحت عنوان Senua's Song به خریدار اهدا می شود. شاید زمان انجام بازی چیزی حدود 6 الی 8 ساعت باشد، اما این مدت با علاقه و اشتیاق تیم 20 نفره بازی ساخته شده و مبلغی که برای آن پرداخت می کنید کمک حال آن ها خواهد بود تا بتوانند پروژه های بعدی خود را پیش ببرند و دوباره به بازی هایی اینچنینی (نیمه AAA) رونقی ببخشند. دلیل عرضه دیجیتالی هم این است که بیشتر مبلغ بدون دخالت به استودیو باز گردد.
زمان زیادی به عرضه بازی نمانده و امیدواریم هم بازی از لحاظ کیفی موفق باشد و هم از لحاظ مالی.

عکس های بازی:

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
تو این ویدیو ۱۰ دقیقه ای که از گیم پلی بازی منتشر شده اولین چیزی که به شکل افتضاحی توی ذوق میزنه دوربین بازیه . سیستم مبارزاتشم که عالیه :D بخش معما و پازلشم به معنی واقعی کلمه چالش برانگیز بود :D اگه نسخه ی اصلی همین باشه من فک نمیکنم بیشتر از ۶ نصیبش بشه :-q

• Like
Reactions: s.1 and mehran3500

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
گیم پلی خوبه ، اما احساس یکنواختی تو همین 10 دقیقه دست میده ، امیدوارم لوکیشن های متنوعی داشته باشه ، زاویه دوربین خیلی عذاب آوره و FOV هم همچنین، داستان هم فکر کنم از اون دسته باشه که آخر بازی ، کل بازی تو یه کابوس شخصیت اصلی بودیم :-??

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
همون طور که آلن ویک مکس پین نشد یا گاد آو وار جدید گاد قدیم نخواهد شد این بازیم هونلی اسورد نمی شه. این دوربین برا این سبک بازی نمی خوره. حالاهر کیخواست خودشو گول بزنه. تمام.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
همون طور که آلن ویک مکس پین نشد یا گاد آو وار جدید گاد قدیم نخواهد شد این بازیم هونلی اسورد نمی شه. این دوربین برا این سبک بازی نمی خوره. حالاهر کیخواست خودشو گول بزنه. تمام.
اصلا الن ویک چه ربطی به مکس پین داشت . یا اصلا کی گفته این قرار اسورد ه جدید باشه ؟ و کی گفت گاد قرار مثل قبل باشه ؟ بازی ریبوت شده .

• Like
Reactions: sms.moosavi

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تو این ویدیو ۱۰ دقیقه ای که از گیم پلی بازی منتشر شده اولین چیزی که به شکل افتضاحی توی ذوق میزنه دوربین بازیه . سیستم مبارزاتشم که عالیه :D بخش معما و پازلشم به معنی واقعی کلمه چالش برانگیز بود :D اگه نسخه ی اصلی همین باشه من فک نمیکنم بیشتر از ۶ نصیبش بشه :-q

از این بازی کم خرچ هاس دیگه متاش 70 بشه خوبه احتمالا 70 به خاطر قیمتش بشه

• Like
Reactions: mehran3500

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
در مورد god of war به شدت باهات موافقم . نمیدونم با خودشون چی فکر کردن که برای یه بازی hack n slash دوربین رو شونه گذاشتند . این بازی این بدعت رو گذاشت و god of war هم از روش کپی کرد . حالا این بازی که یه بازی تقریبا کم خرجیه ولی god of war با اون هزینه ای که سونی براش میکنه و اون پیشینه درجه یکش نمیدونم میخواد چی بشه . فقط باید منتظر موند و دید.

• Like
Reactions: mehran3500

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
این بازی این بدعت رو گذاشت و god of war هم از روش کپی کرد .
GOW جدید قبل اینکه هلبلید بخواد معرفی بشه در دست ساخت بوده میخواد برچسب بزنید به بازی دنبال ایده بهتر باشین لول
در باب GOW هم فقط کارشناسای بازیسازی ایرانین که با دوتا ویدیو دیدن میتونن نسخه بازیو بپیچن.کوری بارلاگ از شماها تو ساخت بازی استفاده نکرده که تخصص دوربین رو شونه رو دارین و از تیم چندصدنفری سانتا بیشتر میفهمین واقعا حماقت کرده

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
آقا بازی عرضه شد، من فعلا نیم ساعت بازی کردم، بیشتر روایت گر داستان بود، هدف کاراکتر، توضیح درباره دنیا، خیلی آروم پیش میره، سیستم کامبت بازی هم بدک نیست، ولی خیلی جذاب هم نیست، بازی مرموز هست. راستش هنوز زیاد بنظرم جذاب نیست، ایشالا از این بازی هایی باشه که خورد خورد جالبتر بشه. بیش از 2 ساعت لازم هست برای اینکه آدم بفهمه بازی ارزش داره یا refund بکنه، بعد کمیک مربوط به pre-order رو از کجا باید گرفت؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
آقا بازی عرضه شد، من فعلا نیم ساعت بازی کردم، بیشتر روایت گر داستان بود، هدف کاراکتر، توضیح درباره دنیا، خیلی آروم پیش میره، سیستم کامبت بازی هم بدک نیست، ولی خیلی جذاب هم نیست، بازی مرموز هست. راستش هنوز زیاد بنظرم جذاب نیست، ایشالا از این بازی هایی باشه که خورد خورد جالبتر بشه. بیش از 2 ساعت لازم هست برای اینکه آدم بفهمه بازی ارزش داره یا refund بکنه، بعد کمیک مربوط به pre-order رو از کجا باید گرفت؟
داداش درباره گرافیک، پرفرمنس هم نظرتو بگو

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یه متنی بعد از اولین فایت بازی میاد که هربار بمیرین تاریکی اثرش بیشتر می شه تا جایی که هیچ امیدی دیگه نیست! زیاد جدی نگرفتم، اما گویا واقعا اگه زیاد بمیرین توی بازی همین اتفاق میافته و کل Save پاک می شه و باید از اول بازی تا آخر برین :D خلاصه حواستون باشه!

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
یه متنی بعد از اولین فایت بازی میاد که هربار بمیرین تاریکی اثرش بیشتر می شه تا جایی که هیچ امیدی دیگه نیست! زیاد جدی نگرفتم، اما گویا واقعا اگه زیاد بمیرین توی بازی همین اتفاق میافته و کل Save پاک می شه و باید از اول بازی تا آخر برین :D خلاصه حواستون باشه!
بازی رو نگرفتم و نمیدونم درجه سختی بازی تا چه حده ولی ACG توی توضیحات نقدش اینو نوشته بود:
this permadeath thing is so overrated as a experience. If you absolutely SUUUUUUUCK at games it may occur to you. but by that point you should be playing chess not a videogame
پس خیلی هم نگران نباشید و بازی کنید:)
در ضمن موردی که اکثر نقد ها بهش اشاره کردن اینه که بازی رو حتما با هدفون بازی کنید. تجربه بازی کاملا عوض میشه. البته بازی که تموم شد شاید شما هم هر از گاهی صداهایی تو سرتون بشنوید:D

• Like
Reactions: ArefTheGreat

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
داداش درباره گرافیک، پرفرمنس هم نظرتو بگو
گرافیک از نظر من برای بازی مناسب هست، نا انقلاب کرده نه پایین هست، حرفشون هم این بوده که در حد یک بازی AAA باشه، که خدایش دسته کمی هم نداره، از طرفی animation حرکات بسیار نرم و زیبا، احساس کاملا تو صورت senua دیده میشه، این حالت اسکیزوفرنی شخصیت اول خیلی خدایی جالب هست، صحبت های که ردوبدل میشه به تعداد افراد اضافه میشه، کلا جالبترین خصوصیت بازی همینه در کنار داستان، بعدش هم گرافیک و animation و صدا، در آخر هم gameplay مخصوصا اکشن و معما ها، پرفرمنش برای من روی 2K و Very high که بالاترین تنظیمات هست 60 فریم میده، ولی در 2 ساعت چند بار هم تا 53-54 پایین اومد، که خوب بد نیست (سیستم من با گرافیک 1070 GTX و cpu 6700 و بازی روی هارد معمولی نصب شده) در کل بازی بدی نیست، ولی به چشم یک بازی مثل GOW یا DMC یا حتی heavenly sword به این بازی نگاه نکنین که نا امید میشن،

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
تو خود پوشه بازی نیست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر