پیش فروش Xbox One X به زودی آغاز خواهد شد

Space Bandit

کاربر سایت
Aug 18, 2016
129
نام
امیر پارسا
اگر شما مشتاق به رزرو Xbox One X خود هستید، مایکروسافت اعلام کرده است که مدت زیادی تا زمان سفارش دستگاه باقی نمانده است. در این باره Phil Spencer گفته است که “این انتظار زیاد طول نخواهد کشید” تا زمانی که پیش فروش ها برای کنسول به روز شده Xbox در دسترس قرار گیرند.

xboxonex.jpg

Xbox One X در نمایشگاه E3 2017 رونمایی شد، اما در حال حاضر امکان پیش خرید آن در آمریکا، انگلستان و یا استرالیا میسر نشده است. زمانی که در نهایت این اتفاق رخ دهد کنسول Xbox One X با قیمت ۵۰۰ دلار، ۴۹۹ پوند و ۶۴۹ دلار استرالیا عرضه خواهد شد. در حال حاضر از این موضوع آگاه هستیم که کنسول در تاریخ ۷ نوامبر به صورت جهانی به بازار ها ارائه خواهد شد. مایکروسافت اعلام کرده است که Xbox X کوچکترین کنسول شرکت است که اخیر مشخص شده است که به صورت عمومی نیز میتوان از آن استفاده کرد.

Spencer در توییتر تایید کرده است که همراه این کنسول بازی اختصاصی Crackdown 3 که برای Xbox One و PC اختصاصی خواهد بود در ۷ نوامبر منتشر خواهد شد. او اضافه کرده است که در نمایشگاه GamesCom نمایشی خوب از این عنوان را به طرفدارن نشان خواهند داد.

Read the whole post here.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
برای من اگه تو بازی مثل RDR2 یا همین Shadow mordor جدید تفاوتاش با کنسول های فعلی زیاد باشه انتخاب خوبیه کاملا البته نه جای ps4 چون انحصاری های با کیفیتی داره میتونه سال بعد انتخاب خوبی باشه با اومدن RDR2
این Forza جدید هم گرافیکش فوق العاده بود

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
دیگه اون یدونه داره خدایش اینقدر الکی ترول نکنین
درسته مایکرو از نظر انحصاری ضعیف عمل کرده و این چندماهه خورده به زمانی ک سونی انحصاری زیادی داره ولی اینطور نیس ک مایکرو هم "حتی یدونه" نداشته باشه
البته دیگه آنچنان انحصاری هم نیستند.
دیگه میشه یه gaming rig معمولی و windows 10 داشت و از همون "انحصاری" های مایکرو هم بهره برد. بقیه بازی های انحصاری XONE که قبلا منتشر شدن و تعدادشون به انگشتان دست هم نمیرسه دیگه اونقدری ارزشش رو نداره که آدم یه کنسول بخواد بخره بخاطرشون.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
البته دیگه آنچنان انحصاری هم نیستند.
دیگه میشه یه gaming rig معمولی و windows 10 داشت و از همون "انحصاری" های مایکرو هم بهره برد. بقیه بازی های انحصاری XONE که قبلا منتشر شدن و تعدادشون به انگشتان دست هم نمیرسه دیگه اونقدری ارزشش رو نداره که آدم یه کنسول بخواد بخره بخاطرشون.
خب اون پی سی ک قراره انحصاری هارو با کیفیت 4K اجرا کنه باید کلی خرجش کرد اینم هست ک کسی ک فقط بخاطر گیم میخواد همون کنسول براش بهتره تا PC
درکل روی PC هم بیاد باز انحصاری xbox حساب میشه :D
درکل من خودم PC بازم اکثرا هم کرکی میزنم:D ولی دیگ راستش هزینه قطعات داره سنگینی میکنه برای همین میخوام کنسول بگیرم

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
دیگه اون یدونه داره خدایش اینقدر الکی ترول نکنین
درسته مایکرو از نظر انحصاری ضعیف عمل کرده و این چندماهه خورده به زمانی ک سونی انحصاری زیادی داره ولی اینطور نیس ک مایکرو هم "حتی یدونه" نداشته باشه

ببین
خودت هم خوب میدونی کنسول با انجصاریش زنده اس.
خوب یادمه از اینکه مایکی انحصاری های xb رو با ویندوز یکی کرد خوشت نیومد از این کار
منم همین رو دارم میگم
الان xbx یدونه هم انحصاری نداره
هرچی واسش میاد برا ویندوز هم میاد.
ینی انحصاری یوخدی

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
خب اون پی سی ک قراره انحصاری هارو با کیفیت 4K اجرا کنه باید کلی خرجش کرد اینم هست ک کسی ک فقط بخاطر گیم میخواد همون کنسول براش بهتره تا PC
درکل روی PC هم بیاد باز انحصاری xbox حساب میشه :D
درکل من خودم PC بازم اکثرا هم کرکی میزنم:D ولی دیگ راستش هزینه قطعات داره سنگینی میکنه برای همین میخوام کنسول بگیرم

نه !
این ینی شکست مایکروسافت
ینی نه تو فروش کنسول هاش به رقیب رسیده و نه تو فروش انحصاری هاش

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
فقط تو بازیسنتر وقتی ، یارو انحصاری هاشو روی سیستم عامل خودش عرضه می کنه ، ینی بازی های خودشو از انحصار خودش در آورده :))

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
من که به این کنسول امیدوارم همونجور که به نینتندو سوییچ امیدوار بودم و همگی دیدین که سوئیچ چه طور ترکوند !!
خیلی از دوستان کلا کارشون مخالفت و ترول کردن هست اونجایی که یه عده انحصاری ها و کنسول سونی رو نمیپرستن !! :-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر