PlayStation Plus

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
این اکانت پلاس هکی چطوریاست. دو تا از دوستام خریدند یک ساله 20 هزار تومن !!!!!!!!!
یارو میگه تضمین میکنم و اینا.
بعدش حالا فرض بکنیم طرف بن بشه اکانتش. واسه دستگاهش که مشکلی پیش نمیاد ؟؟
احتمال اینکه بپرن هست قیمتشم 5-10ت هست 20ت کردن تو پاچه دوستاتون
معمولا برای دستگاه مشکل به وجود نمیاره چون اکثر این اکانتایی که پلاس دارن و فروخته میشن اکانتای بی کاربرد هستن ولی درکل اگر صاحب اکانت متوجه بشه که اکانتش هک شده کنسول شما بن میشه چون فرقی با بازی های هکی نداره در هرصورت اکانت روی کنسول شما اکتیو میشه و قابل پیگیریه
ارزشی هم نداره چون فقط میشه از امکان مولتی استفاده کرد بقیه امکانات پلاس رو ندارید مثلا به بازیهای رایگان پلاس یا تخفیفاتش دسترسی ندارید
قانونی بگیرید بهتره

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
این اکانت پلاس هکی چطوریاست. دو تا از دوستام خریدند یک ساله 20 هزار تومن !!!!!!!!!
یارو میگه تضمین میکنم و اینا.
بعدش حالا فرض بکنیم طرف بن بشه اکانتش. واسه دستگاهش که مشکلی پیش نمیاد ؟؟
آره اکانت هکی که خیلی قیمتش رو میاره پایین.
اینکه فروشنده میگه تضمین میکنم...چرته,مشکلی برای اکانتت پیش بیاد هیچ کاری نمیکنه...کلا دلت رو به این تضمینای الکی خوش نکن.!
خیلی از دوستای منم پلاساشون هکیه و تا حالا بن نشدن...بقیه هم ندیدم مشکلی براشون پیش اومده باشه.
حالا هم فرض کنیم که سونی فهمیدو بن کرد...برای بار اول در حد ی اخطاره مثلا 1 هفته ای دسترسیت به اون اکانت قطع میشه دفعه بعد از PSN قطعت میکنه اگه بازم تکرار کنی کلا قطعت میکنه(هر اکانتی که داری رو کنسولت به PSN وصل نمیشه حتی اگه اکانت جدیدی بسازی).
(البته بستگی به جرمی که میکنی داره شاید پلاس هکی با همون بار اول برای 3 ماه دسترسیت رو قطع کنه..!)

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
7165.gif

اقا کف گیر داره به ته دیگ میخوره:D
فکر میکنم باید الان معرفی میشد لیست این ماه حداقل بدونیم دل خوش کنیم بهشون یانه!

• Like
Reactions: sa-sot1

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
درود
7165.gif

اقا کف گیر داره به ته دیگ میخوره:D
فکر میکنم باید الان معرفی میشد لیست این ماه حداقل بدونیم دل خوش کنیم بهشون یانه!
سلام کاکو:D
چرا رفتی زیر پتو؟:-?خوابت میاد؟:D
لیست بازی های رایگان ماه بعدی چهارشنبه آخر شب نهایت پنج شنبه صبح مشخص میشن

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام کاکو:D
چرا رفتی زیر پتو؟:-?خوابت میاد؟:D
لیست بازی های رایگان ماه بعدی چهارشنبه آخر شب نهایت پنج شنبه صبح مشخص میشن
سلام بر داش مهدی عزیزه دلم
اره زیر کولر گازیم
25r30wi.gif

اقا چقدر مزخرفه این گیم اف ترونز برخلاف انتیل دان که اخرته بازی بود
حالا باید ببینیم این ماه چطوره اوضاع
bored.gif

• Like
Reactions: ps34

Zisa_krage

کاربر سایت
Jun 8, 2008
110
نام
میلاد
درود فراوان خدمت دوستان عزیز
چندتا سوال داشتم

1 - الان اگر من بخوام بازی Until Dawn رو از psn plus ( رایگان شده ) بگیرم میتونم دیتاش رو از یکی از این سایتا که قرار میدن بگیرم ؟ ( دستگاه ریجن 2 هست و اکانتم ریجن 1 و psn plus هم اگر بگیرم از US )

2 - کلا استفاده از بازی هایی که رو psn plus رایگان میشه چطوریه باید حتما آنلاین باشیم ؟ باید اعتبار پلاس موجود باشه ؟

3 - فروشگاه کی PSN plus رو موجود میکنه ؟ ( تو قسمت نظرات نتونستم ثبت کنم ببخشید اگر جای اشتباهی میپرسم )

تشکر فراوان

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
درود فراوان خدمت دوستان عزیز
چندتا سوال داشتم

1 - الان اگر من بخوام بازی Until Dawn رو از psn plus ( رایگان شده ) بگیرم میتونم دیتاش رو از یکی از این سایتا که قرار میدن بگیرم ؟ ( دستگاه ریجن 2 هست و اکانتم ریجن 1 و psn plus هم اگر بگیرم از US )

2 - کلا استفاده از بازی هایی که رو psn plus رایگان میشه چطوریه باید حتما آنلاین باشیم ؟ باید اعتبار پلاس موجود باشه ؟

3 - فروشگاه کی PSN plus رو موجود میکنه ؟ ( تو قسمت نظرات نتونستم ثبت کنم ببخشید اگر جای اشتباهی میپرسم )

تشکر فراوان
سلام.
1-بله میتونید دیتا رو بگیرید.ریجن کنسول شما مهم نیست فقط ریجن اکانت شما مهمه.اکانت ریجن 1 پس پلاس آمریکا باید بخرید.
2-برای استفاده از بازی پلاس خیر احتیاجی به آنلاین بودن میست فقط بازی ها تا زمانی براتون اعتبار دارن که شما عضو پلاس باشید.هر وقت پلاستون تموم بشه بازی ها براتون قفل میشن.
3-حالا فروشگاه اگر فعلا موجود نکرد میتونی یا گیفت کارت دلار بخری با دلار پلاس رو از استور سونی بگیری یا اینکه از یه سایت دیگه پلاس رو تهیه کنی

Zisa_krage

کاربر سایت
Jun 8, 2008
110
نام
میلاد
سلام.
1-بله میتونید دیتا رو بگیرید.ریجن کنسول شما مهم نیست فقط ریجن اکانت شما مهمه.اکانت ریجن 1 پس پلاس آمریکا باید بخرید.
2-برای استفاده از بازی پلاس خیر احتیاجی به آنلاین بودن میست فقط بازی ها تا زمانی براتون اعتبار دارن که شما عضو پلاس باشید.هر وقت پلاستون تموم بشه بازی ها براتون قفل میشن.
3-حالا فروشگاه اگر فعلا موجود نکرد میتونی یا گیفت کارت دلار بخری با دلار پلاس رو از استور سونی بگیری یا اینکه از یه سایت دیگه پلاس رو تهیه کنی

بسیار بسیار متشکرم
راستش فروشگاه معتبری نمیشناسم ( اونایی که میشناختم نداشتن )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر