Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام عزیزان .
اقا این کال او ریمستر هنوز نیومده تو ایران ؟
ریمستر اومد اما بگو به چه قیمت؟:|واقعا خنده داره بازی ای که قیمتش 30 دلاره دارن میفروشن 210 تومن/:)خدایی شما بگید به این فروشنده ها باید چی گفت؟:|

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
ریمستر اومد اما بگو به چه قیمت؟:|واقعا خنده داره بازی ای که قیمتش 30 دلاره دارن میفروشن 210 تومن/:)خدایی شما بگید به این فروشنده ها باید چی گفت؟:|
همون منم امروز قیمت گرفتم میدادن 210 اخه این چه فیلمیه که اینا در میارن .
این فروشنره هایه فوق باشرف هم که فقط دنباله یه فرصت هستن که بکنن تو پاچه ملت ، در کل بنازم به این فرهنگ ایرانی که انقدر غنییه باید باهاش اورانیوم غنی سازی کنن .:Wink:

• Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
همون منم امروز قیمت گرفتم میدادن 210 اخه این چه فیلمیه که اینا در میارن .
این فروشنره هایه فوق باشرف هم که فقط دنباله یه فرصت هستن که بکنن تو پاچه ملت ، در کل بنازم به این فرهنگ ایرانی که انقدر غنییه باید باهاش اورانیوم غنی سازی کنن .:Wink:
اینا فکر کردن ماها هیچی از قیمت بازیها نمیدونیم یعنی هیچکی به psn یا live نمیره قیمت بازیها رو ببینه واقعا متاسفم براشون یه عده دزد فقط تو مملکت داریم خدایی اینجا نیاز به تحصیلات بالا برای موفقیت نمیخواد همین که تحصیلات دزدیتو ببری بالا موفقترین و پولدارترین آدم داخل کشور میشی(دیگه زیاد چیزی در این باره نمیگم الان میان منو میبرن:D)خداییش خودت حساب کن بازی 30دلاره یه بازی نسل قبل که جدید نیست و ریمستر شده بعد حساب کن با دلاری 4هزار تومن حالا بگیریم میشه 120تومن یعنی یه چیزی حدود 100تومن رو هر بازی میکنن تو پاچمون:|بخدا زشته این پولها خوردن نداره این بچها کلی زحمت میکشن برای پول یک بازی:-<لعنت به باعثو بانیش

Am1rM0hamad BK

کاربر سایت
Mar 30, 2016
28
سلام دوستان
من یه Call of remastered به عنوان کد خریدم روی کنسول PS4 بازی رو هم دانلود کردم وارد که شدم نوشت که باید دیسک Infinite Warfare داخل دستگاه باشه دیسک رو که داخل دستگاه گزاشتم بازم همون ارور رو میده میخواستم ببینم میتونه مشکل از آپدیت باشه چون من Infinite رو آپدیت نکردم

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام دوستان
من یه Call of remastered به عنوان کد خریدم روی کنسول PS4 بازی رو هم دانلود کردم وارد که شدم نوشت که باید دیسک Infinite Warfare داخل دستگاه باشه دیسک رو که داخل دستگاه گزاشتم بازم همون ارور رو میده میخواستم ببینم میتونه مشکل از آپدیت باشه چون من Infinite رو آپدیت نکردم
آفلاین بازی میکنی؟احتمالا همه آپدیتها رو باید بگیری

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان
قبلا نسخه Legacy Edition بازی رو خریدم و کد Modern Warfare Remastered رو هم که همراه بازی بود وارد استور کردم و بدون مشکل دانلود و استفاده کردم
اما درحال حاضر دسترسی به کنسول ندارم و سوالم اینه که ایا الان هم که نسخه فیزیکی و دیجیتال عرضه شده هنوز هم نسخه ای که قبلا از طریق کد به PSN اضاف کردم قابل دسترس هست یا نه ؟
با کامپیوتر که لیست خریدها رو چک میکنم نسخه ریمستر در لیست موجوده. اما متاسفانه در دسترس نیست ( یعنی دوباره باید خریداری کنم ؟!! )
ممنون میشنم راهنمایی کنید
va3b_screen_shot_2017-08-12_at_1.17.43_am.png

6i91_screen_shot_2017-08-12_at_1.19.59_am.png

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان چرا من هركاري ميكنم به يكي از دوستان نميتونم جوين بشم؟؟ نه اوشون ميتونه نه من
حتي اينوايت هم ك ميمنيم unable to join رو ميزنه
دليلش كسي ميدونه؟؟؟

9441e4751eb61019907584f232316c40.jpg

efd895706991d277e449a579b214c2e2.jpg

بعد دوستان چطوري ميشه Point ها رو افزايش داد؟ مال من بيشتر از ١٠ نميشه . و نميشه بيشتر از ١٠ پوينت از آيتم يا پرك استفاده كرد . چطور ميشه افزايشش بدم؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
دوستان چرا من هركاري ميكنم به يكي از دوستان نميتونم جوين بشم؟؟ نه اوشون ميتونه نه من
حتي اينوايت هم ك ميمنيم unable to join رو ميزنه
دليلش كسي ميدونه؟؟؟
بعد دوستان چطوري ميشه Point ها رو افزايش داد؟ مال من بيشتر از ١٠ نميشه . و نميشه بيشتر از ١٠ پوينت از آيتم يا پرك استفاده كرد . چطور ميشه افزايشش بدم؟؟؟

برای مشکل ارور Bamberga هم تو و هم دوستت از بازی خارج بشین و دوباره بیاین تو بازی و دوباره تست جوین شدن بکنید چند بار این کار رو بکن احتمالا درست بشه.
در مورد Point های Create a class هم حداکثر از 10 پوینت بیشتر نمیتونی استفاده کنی، یعنی هیچکس نمیتونه از 10 پوینت بیشتر استفاده کنه :D

• Like
Reactions: Xenon360

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
برای مشکل ارور Bamberga هم تو و هم دوستت از بازی خارج بشین و دوباره بیاین تو بازی و دوباره تست جوین شدن بکنید چند بار این کار رو بکن احتمالا درست بشه.
در مورد Point های Create a class هم حداکثر از 10 پوینت بیشتر نمیتونی استفاده کنی، یعنی هیچکس نمیتونه از 10 پوینت بیشتر استفاده کنه :D
من ي دو بار خارج شدم باز اومدم بازم اينوايت ك ميكنيم جوين نميشه
ولي چندين بار و چند بار اينوايت ميكنيم همديگه رو و هيچ فايده اي نداره .

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
من ي دو بار خارج شدم باز اومدم بازم اينوايت ك ميكنيم جوين نميشه
ولي چندين بار و چند بار اينوايت ميكنيم همديگه رو و هيچ فايده اي نداره .
منم با یکی از دوستام همین مشکل رو داشتم، واسه ما همینطوری با چندبار خارج شدن حل میشه.
Nat Type تو و رفیقت چطوره ؟
کلا Invite نکنی بهتره بگو تو Menu جوین بشه خودش.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
منم با یکی از دوستام همین مشکل رو داشتم، واسه ما همینطوری با چندبار خارج شدن حل میشه.
Nat Type تو و رفیقت چطوره ؟
کلا Invite نکنی بهتره بگو تو Menu جوین بشه خودش.
يعني كلا Close Program بزنم بيام بيرو باز برم تو بازي؟؟؟

نت تايپ هردومون Moderate هست . پينگمون هم يكي هست .

چرا اينوايت نكنيم بهتره ؟؟ ولي تو كالاف گوست ك اينوايت ميكرديم قشنگ مشخص بود پينگ تكون ميخوره و اذيت ميشدم

تو همون منو هم جوين نميشه يا ١٠ بار يبار ميشه . . تازه اونم بايد يه نفر سرچ بزنه بعد جوين بشه تو يه لابي ، بعد اگر لابي جا داشته باشه اون موقع ممكنه جوين بشم

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
يعني كلا Close Program بزنم بيام بيرو باز برم تو بازي؟؟؟

نت تايپ هردومون Moderate هست . پينگمون هم يكي هست .

چرا اينوايت نكنيم بهتره ؟؟ ولي تو كالاف گوست ك اينوايت ميكرديم قشنگ مشخص بود پينگ تكون ميخوره و اذيت ميشدم

تو همون منو هم جوين نميشه يا ١٠ بار يبار ميشه . . تازه اونم بايد يه نفر سرچ بزنه بعد جوين بشه تو يه لابي ، بعد اگر لابي جا داشته باشه اون موقع ممكنه جوين بشم

آره Close کن

دلیل خاصی نداره واسه من اینطوری جواب میده گفتم شاید واسه تو هم جواب بده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر