راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

parsia13

کاربر سایت
Jul 12, 2015
10
نام
parsia
سلام ... تورو خدا یکی راهنمایی کنه ... من عاشق بازی اسکایریم هستم ... ولی تابه حال با مدهاش بازی نکردم جدیدا تصمیم گرفتم با مدهاش بازی کنم اما چند هفته هست که در گیرم و مشکل دارم ...مشکلم هم اینه که اسکایریم رو با ورژن 1.9 نصب کردم و مدها رو با توجه به راهنمایی های سایت های مختلف نصب کردم اما وقتی که مدها رو در لانچر بازی تیک میزنم و بعد وارد بازی میشم در سرزمین اسکایریم وقتی به محدوده اجرای مدها وارد میشم از بازی میپره بیرون ... ولی وقتی در لانچر بازی در دیتافایل تیک هارو غیر فعال میکنم از بازی بیرون نمیپره ...حاظرم کلی هزینه کنم ولی این مشکلم حل بشه ... درضمن هم سیستم کامپیوترم مدل بالاست و هم ویندوزم سون 32بیت نصبه ... اولش گفتم شاید مشکل از بازی باشه دوباره بازی رو با اخرین ورژنش در اینترنت خرید پستی کردم و نصب کردم ولی نشد باز ...یعنی حاظرم ی نفر ی کیس کامپیوتر که اسکایریم به همراه مدهاش نصب هست و بدون هیچ مشکلی کار بکنه رو به فروش بذاره و من ازش بخرم ... تورو خدا کمک کنید ... چکار کنم ...
سلام
ببین کلا وقتی ماد بریزی مراقبت زیاد نیاز داره که بتونی باگا و اینارو از بین ببری من خودم چند ساله دارم اسکایریمو ماد می کنم تازه جدیدا همه چیز دستم اومده و حدود 200 تا ماد ریختم اگه تازه کاری بنطرم برو یوتوب یه چنل هست به اسم gopher که طرف خودش ماد می ساخته قبلا برو توی ویدیو های قدیمی ترش از صفر بهت یاد می ده و خیلی خوب وراحت برات توضیح می ده اگه زبانت خوب باشه خیلی به کارت می یاد وبهت استفاده از برنامه هایی مثل loot,TES5Edit هم یاد می ده!

parsia13

کاربر سایت
Jul 12, 2015
10
نام
parsia
سلام عليكم
اسكايريم خودش بيشترين باگ در بين بازى ها داره حتى اگر مد هم نصب نكنيد سعى كنيد مدهايى نصب كنيد كه حداقل باگ رو داشته باشن يا اصلا باگ نداشته باشه، من خودم خيلى مد دارم بيش از دويست تا. اما تا بيست سى تا نصب مى كنم بازى همش كرش مى كنه و ميپره بيرون . واسه همين ديگه اسكايريم بازى نمى كنم حتما براى نصب مد از برنامه نكسوز مد منيجر استفاده كنيد نصب مد به صورت دستى فقط براى معدودى از مدها امكان پذيره. و مدهاى ENB رو كه اصلا نميشه به صورت دستى نصب كرد. البته من سيستمم پايينه واسه همين مدهاى ENB زياد دانلود نكردم هر چه سيستم مخصوصا رم بالاتر باشه بيشتر مى تونين مد نصب كنيد حداكثر نصب مد روى اسكايريم ٢٥٠ تا هست.
سلام
من خودم فکر نکنم محدودیتی توی مد ریختن باشه چون یه سری یوتوبر هایی رو دیدم تا 500 هم ریخته بودن اصلا یه چیز خفنی شده بود :D
و فقط تنها محدودیت اینکه چون اسکایریم بازی قدیمی هستش و یه سری محدودیت در استفاده از رم داره بخاطر همینه که از بازی میپره بیرون که خودم این مشکلو داشتم فکر کنم مقدار محدودیت 3.1GB هستش که یه سری مادرا که واقعا دستشون درد نکنه یه کاری کردن که مقدار کم تری از رم استفاده کنه با یسری از ماد ها ولی نمی تونستن محدودیتو بردارن انگاری که زیرساخت بازیه و نمی شه کاریش کرد
ولی کلا بازی جالبیه و ارزش درد سر های ماد ریختنو داره!

ILL_Mood

کاربر سایت
Jul 14, 2017
13
سلام ببخشید یکم راهنمایی راجب اپدیت کردن بازی و نصب dlc میخاستم
ینی بعد اپدیت سیو هام میپره؟ چجور از سیوام مراقبت کنم ک نپره؟

Listener

کاربر سایت
Jul 17, 2017
2
سلام میخواستم یه گلیچ تو بازیرو معرفی کنم که تو ۱۰ دقیقه میتونین همه چیتونو به لول صد برسونین مثلا sneak.speech.archery
وسایل مورد نیاز:
اگما اینفینیوم
یه خونه که حتما باید توش قفسه کتاب داشته باشه
بعد اینکه اگمارو گرفتین برین تو خونتون که قفسه کتاب داره و اگما رو بزارین توش.از صفحه قفسه بیاین بیرون . حالا دوباره برین تو قفسه اگمارو وردارین از صفحه بیرون نرین از اگما استفاده کنین و بعد بدون بستن صفحه اگما رو بزارین تو قفسه بعد ازش برین بیرون . همونطور که میبینین اگما یه لحظه غیب میشه و برعکس بقیه موارد برمیگرده تو قفسه.حالا اگه میخواین بازم اینکارو بکنین مهمه که اول کتابو وردارین بعد از اول تکرار کنین وگرنه غیب میشه اگه نفهمیدین بیاین تلگرام فیلمشو میزارم
@Babatamaziz

ILL_Mood

کاربر سایت
Jul 14, 2017
13
سلام میخواستم یه گلیچ تو بازیرو معرفی کنم که تو ۱۰ دقیقه میتونین همه چیتونو به لول صد برسونین مثلا sneak.speech.archery
وسایل مورد نیاز:
اگما اینفینیوم
یه خونه که حتما باید توش قفسه کتاب داشته باشه
بعد اینکه اگمارو گرفتین برین تو خونتون که قفسه کتاب داره و اگما رو بزارین توش.از صفحه قفسه بیاین بیرون . حالا دوباره برین تو قفسه اگمارو وردارین از صفحه بیرون نرین از اگما استفاده کنین و بعد بدون بستن صفحه اگما رو بزارین تو قفسه بعد ازش برین بیرون . همونطور که میبینین اگما یه لحظه غیب میشه و برعکس بقیه موارد برمیگرده تو قفسه.حالا اگه میخواین بازم اینکارو بکنین مهمه که اول کتابو وردارین بعد از اول تکرار کنین وگرنه غیب میشه اگه نفهمیدین بیاین تلگرام فیلمشو میزارم
@Babatamaziz
کوئست
the blood on ice
رو چجور تموم کنم لطفا راهنمایی برسونین

parsia13

کاربر سایت
Jul 12, 2015
10
نام
parsia
کوئست
the blood on ice
رو چجور تموم کنم لطفا راهنمایی برسونین
توی windhelm یه خونه هست که توش سر نخ هایی پیدا می کنی اسم خونه hjerim هستش که می تونی با مادرش(یادم نمی یاد مادرش بود یا خواهرش :D) صحبت کنی که کلید خونه رو بهت بده

Listener

کاربر سایت
Jul 17, 2017
2
همونطور که میدونین خیلیا تو بازی اسکایریم که جادوگر بازی میکنن وسط جنگ با کمبود مجیکا روبرو میشن.حالا میخوام یه راهیو بهتون بگم که تو چهار پنج سانیه پر بشه مجیکاتون.اول باید بتونین گرگینه بشین.دوم هرچی میتونین وسایلی که به مجیکا و اسپلا ربط داره رو جمع کنین. سوم بگین لیدیا بیاد دنبالتون و برین جایی که ادم نباشه.چهارم سریع دکمه ای که تبدیل به گرگینه میکنتونو بزنید و بلافاصله روی دکمه دیالوگ با لیدیا بزنین.اینجا باید گرگینه بشین و توی جعبه دیالوگ هم باشین.بعد بهش بگین i want to trade some thing with you بعد هرچی میخواین بپوشینو میدین بهش و وقتی دادینشون بهش رو همشون دکمه پوشیدنو میزنین (تو ایکسباکس Lt ور ندارین بپوشین این خیلی مهمه.میتونین با این روش مثلا چند تا ارمور دیدرا بپوشین و شکست ناپذیر بشین.یا مثلا پنج تا گردنبند تالوس بپوشین تا زمان صبر کردن برای دوباره داد کشیدن به صفر برسه.بعد از جعبه دیالوگ برین بیرون و صبر کنین تا از حالت گرگینه برین بیرون. اگه سوالی داشتین در خدمتم

ILL_Mood

کاربر سایت
Jul 14, 2017
13
يك سوال داشتم.چه جوري بايد دي ال سي hearthfire رو شروع كنم؟اسپشيال اديشن رو بازي ميكنم.

اول باید لولتون بالای 10 باشه بعدش thane یکی از 3 تا شهر Morthal or Falkerth or Downstar بشید که یه نامه از yarl یکی از شهر ها در یافت کنید که کوئست Hearthfire شروع بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر