هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
عزیز بازیهای خود ویتا رو هم مفتی میشه ریخت
الان تو سالگرد یکسالگی کپی خور شدن ویتا هستیم
نیازی هم بهftp نیست بازیها رو با کابل میشه راحت انتقال داد و بسیار سریعتر
جدى؟!:D زرشك! به قول دوستمون چجورى؟! نيازى به برنامه و جيلبريك خاصى نيست؟

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
میشه توضیح بدید چطوری با کابل باید بازی هارو انتقال بدیم?
آخرین نسخه ویتا شل رو از اینجا دانلود کن Releases · TheOfficialFloW/VitaShell · GitHub
بعد وارد ویتاشل بشو و دکمهselect رو بزن..... بعد ویتا رو با کابل وصل پی سی کن..... حالا کامپیوتر رم ویتا رو به عنوان یه درایو میشناسه....حالا هر چی میخوای توش کپی پیست کن

جدى؟!:D زرشك! به قول دوستمون چجورى؟! نيازى به برنامه و جيلبريك خاصى نيست؟
نیاز به برنامه یا جلبریک نیست....فقط بازیها رو از لینک پایین دانلود کن و بعد از انتقال به ویتا نصب‌شون کن PSVITAISO

Last edited by a moderator:

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
سلام. داشتم تو اینترنت میگشتم دیدم بازی plants vs zombies انگار از psstore برای psvita حذف شده. میخواستم ببینم کسی اطلاعی چیزی داره ؟
بله ،از استور حذف شده ولی نسخه کپی و قابل نصب این بازی تو اینترنت موجوده

• Like
Reactions: se.phi.roth

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
چرا حذف شده ؟ میدونی ؟ منظورت از نسخه ی کپی چیه ؟ بازی angry birds star war هم همین طوریه انگار.
من هنوز psvita نگرفتم و دارم تحقیق میکنم بگیرم یا نه مخصوصا به خاطر پشتیبانی سونی که زیاد خوب نیست ازش مخصوصا تو 2 سال اخیر. شما هم اگر نظری داری که چی کار کنم خوشحال میشم.

اگر زحمتی هم نیست درمورد هک شدنش و این چیزاش مثلا خطر بن داره یا مثلا میشه آنلاین شد اصلا نمیشه شد و از این جور چیزاش اگر میشه یه توضیحی بده چون به نظر اطلاعاتت خوب و کامله. اگر کسی دیگه هم میدونه بگه ممنون میشم

• Like

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
چرا حذف شده ؟ میدونی ؟ منظورت از نسخه ی کپی چیه ؟ بازی angry birds star war هم همین طوریه انگار.
من هنوز psvita نگرفتم و دارم تحقیق میکنم بگیرم یا نه مخصوصا به خاطر پشتیبانی سونی که زیاد خوب نیست ازش مخصوصا تو 2 سال اخیر. شما هم اگر نظری داری که چی کار کنم خوشحال میشم.
دلیل حذف شدن بازی رو نمیدونم......منظورم از نسخه کپی.. نسخه ای هست که رو کنسول هک شده یا همون کپی خور شده قابل نصب و اجراست...تقریبا همه بازیهایی که حذف شدن نسخه کپی شون موجوده.......برای کپی خور کردن کنسول حتما ویتایی که میخرید فریمورش باید 3.60 یا پایین تر از ‌‌‌‌3.60 باشه...فریمور های بالاتر کپی خور نمیشن.....کپی خور کردن هیچ خطری نداره...آنلاین نمیشه بازی کرد...تاحالا کسی بن نشده ولی خطر بن هست......من چون قبلا psp نداشتم...ویتا برام خیلی عالیه چون همه بازیهای PSP... ps1 و البته خود ویتا برام در دسترسه و برای شخص من یه کنسول کامل به حساب میاد ولی شما اگه PSP قبلا داشتین بنابراین باید فقط رو خود بازیهای ویتا حساب باز کنید....ویتا بازیهایaaa زیادی نداره از طرفی ا کلا شاید چند ماه بیشتر نتونه سرگرمتون کنه و بعد از مدتی دلتون رو بزنه
پیشنهاد میکنم برید تریلر ها و محیط گیمپلی بازی های ویتا رو تو یوتیوب ببینید و بعد تصمیم به خرید بگیرید....اگر راضی به خرید شدید حتما فریمور 3.60 یا پایین تر رو بخرید تا بتونید به راحتی کپی خورش کنید.....ویتا فقط کپی خورش ارزش خرید داره و الا. پولتون رو هدر دادید

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
264
نام
Pej-MAN
سلام دوستان
یه ویتا گرفتم ورژن ۳.۳۶ اگه اشتباه نکنم
چکار کنم بیاد رو ۳.۶۰ که هنکاکو بنصبم روش
مرسی دوستان هرکی میدونه راهنماییم کنه

• Like

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
264
نام
Pej-MAN
سلام
با این ترفند How to: manually updating to PS Vita firmware 3.60 - Wololo.net به 3.60 آپدیتش کنید بعد هم هنکاکو رو نصب کنید
مرسی داداش,میگم همون راهی که DNS رو تغییر میدن مطمعنه?کسی امتحان کرده داش

در کل دادا خودت چی پیشنهاد میکنی انجام بدم
دستی یا با تغیر DNS?
این ویتارو من دیروز خریدم و ارسال شده دادا شنبه برسه دستم کپیش کنم
برای اینکه بعدا بخوایم رم ویتارو تعویض کنیم دوباره همین مراحل رو از اول باید بریم دادا?
زحمتی نیست یه اموزش در رابطه با تعویض رم رو ویتا هک شده بفرمایید چون رم فابریکیش ۴گیگه و ورژنش هم ۳.۳۵

• Like

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
در کل دادا خودت چی پیشنهاد میکنی انجام بدم
دستی یا با تغیر DNS?
این ویتارو من دیروز خریدم و ارسال شده دادا شنبه برسه دستم کپیش کنم
برای اینکه بعدا بخوایم رم ویتارو تعویض کنیم دوباره همین مراحل رو از اول باید بریم دادا?
زحمتی نیست یه اموزش در رابطه با تعویض رم رو ویتا هک شده بفرمایید چون رم فابریکیش ۴گیگه و ورژنش هم ۳.۳۵
روش DNS راحت تره
اگه مراحل رو درست برید هنگام آپدیت باید فریمور3.60 روی صفحه ضاهر بشه و سیستم ویتا از شما میخواد که تایید کنی و ویتا آپدیت شه...باید حواستون باشه که مراحل رو درست برید...
عوض کردن رم نیازی به طی کردن دوباره این مراحل نداره....هر وقت بخوایین رم رو عوض کنین یک برنامه هست که رو خود ویتا نصب میشه و بی دردسر این کار رو میکنه...اسم برنامهmemcardswap هست که بدون نیاز به فرمت میشه رم رو عوض کرد....کار کردش هم بسیار راحته

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
264
نام
Pej-MAN
اصلا روش DNsمطمعن و جوابگو نیست بنده ۲ساعت گامل تلاش کردم فقط میزد اپدیت ۳.۶۵
فقط اپدیت دستی جوابگو هستش طبق تجربه بنده دوستات

• Like

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
264
نام
Pej-MAN
دوستان بنده الان مثلا مموری کارتمو با برنامه memcard swap ver1تعویض کنم برنامه اجرای psp هم میپره?رو بازی locoroco demo نصبه الان
مرسی راهنماییم کنید

• Like

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
دوستان enso henkaku منتشر شد HENkaku ◯
برنامه رو از داخل سايت بالا دانلود و رو ويتا نصب كنيد بعد كه وارد برنامه شديد اول دايره رو بزنيد و بعد ضربدر رو بزنيد تا نصب شه
ممكنه ارور بده و از شما در خواست كنه كه فريمور3.60 رو دوباره نصب كنيد كه در اين صورت اينترنت ويتا روشن كنيد دوباره وارد برنامه بشين اول دايره رو بزنيد و بعد ضربدر رو بزنيد تا پيغام نصب دوباره فريمور بياد...حالا دوباره ضربدر رو بزنيد تا فريمور 3.60 دانلود و نصب شه....توجه كنيد شارژويتا حتما بالاتر از 70٪ باشه تا يه موقع كنسول بريك نشه
توسط اين برنامه بدون نياز به برنامه ايميل...هك كنسول دائمي ميشه...يعني بعد از هر بار خاموش روشن كردن دستگاه نيازي به فعال كردن مجدد هك نيست

دوستان بنده الان مثلا مموری کارتمو با برنامه memcard swap ver1تعویض کنم برنامه اجرای psp هم میپره?رو بازی locoroco demo نصبه الان
مرسی راهنماییم کنید
ببخشيد دير جواب ميدم...بله بازي psp هم با تعويض مموري پاك ميشه ....ولي با برنامه adrenaline easy installer ميشه دوباره يه بازي كم حجم نصب كرد

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دوستان enso henkaku منتشر شد HENkaku ◯
برنامه رو از داخل سايت بالا دانلود و رو ويتا نصب كنيد بعد كه وارد برنامه شديد اول دايره رو بزنيد و بعد ضربدر رو بزنيد تا نصب شه
ممكنه ارور بده و از شما در خواست كنه كه فريمور3.60 رو دوباره نصب كنيد كه در اين صورت اينترنت ويتا روشن كنيد دوباره وارد برنامه بشين اول دايره رو بزنيد و بعد ضربدر رو بزنيد تا پيغام نصب دوباره فريمور بياد...حالا دوباره ضربدر رو بزنيد تا فريمور 3.60 دانلود و نصب شه....توجه كنيد شارژويتا حتما بالاتر از 70٪ باشه تا يه موقع كنسول بريك نشه
توسط اين برنامه بدون نياز به برنامه ايميل...هك كنسول دائمي ميشه...يعني بعد از هر بار خاموش روشن كردن دستگاه نيازي به فعال كردن مجدد هك نيست
چه خوب فقط يك سوال الان كنسول من هك شده و هنكاكو و چندتا امولاتور و بازى نصبه، بخوام از اين روش هك دائم كنم مشكلى براى بازيها و برنامه هاى ديگه بوجود نمياد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر