Marvel Vs. Capcom: Infinite

lyik_mvci.png

ck82_mvcplatform.png

jywb_hagf.png
  • این نسخه ریبوتی بر سری MvC خواهد بود و داستان آن مربوط به اولین تقابل میان دو دنیای مارول و کپکام می شود
  • بازی شامل بخش های Training ، Arcade و Mission Mode خواهد بود
  • بخش Story Mode بازی یک تجربه ی جامع و کامل و از نظر بصری خیره کننده خواهد بود
  • بخش آنلاین بازی شامل Global leaderboard ، Beginners League ، Casual Match ، Ranked Match و لابی آنلاین با قابلیت تماشای بازیها خواهد بود
  • بخش داستانی بازی همانطور که از اسم بازی مشخص است در رابطه با Infinity Stone ها خواهد بود و بازی پلیر را در مرکز مبارزه ی میان دو دنیای کپکام و مارول قرار خواهد داد
  • Infinite Power : قابلیت جدید در بازی می باشد که پلیر با کمک Infinity Stone ها می تواند نوع بازی و استراتژی خود را تعیین کند. هر سنگ مزیت های خاص خود را داشته و تاثیر مخصوص به خود را بر یونیورس بازی خواهد گذاشت. همانطور که شاید مطلع باشید این سنگ ها مرتبط با دنیای مارول هستند :
ptjv_infinite_stones.png

(همانطور که طرفداران عناوین مارول مطلع هستند از کنار هم گذاشتن اول اسامی Infinity Stone ها اسم Thanos بدست می آید. با توجه به حضور این کرکتر در MvC2 می توان منتظر حضور او در MvCI هم بود؟)
  • گیم پلی بازی اینبار به صورت 2v2 خواهد بود
  • راستر بازی در روز لانچ بازی شامل 30 کرکتر خواهد بود
  • بازی در 19 سپتامبر سال 2017 برای پلتفرم های X1 ، PS4 و Steam عرضه خواهد شد
  • بازی با موتور Unreal Engine 4 در حال توسعه می باشد

y3bi_deluxe_amp_collector.png

5f8_mvc_pre_bonus.png

tb4_222.png

ah97_1.png

lnz2_2.png

gcxi_3.png

7ebd_4.png

7ho7_5.png

آخرین ویرایش:

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
ترای پاد و سلفیِ فرانک وست :D

Tripod

3j65_wideshowykagu-size_restricted.gif

Selfie

6e18_bluefluffyblackpanther-size_restricted.gif

پ.ن : نمی دونم توی ویدئوهای قبلی بوده یا نه ، چک نکردم :D

و راستر احتمالی بازی :

wfzh_22_mvcicss03.jpg
آره تو ویدیوهایی که گذاشتم، بودن اینا، مکسیمیلیان همه رو تست نکرده بود واسه همین ویدیوشو نذاشتم، صدا و تصویرش هم همخوانی نداشت
با این اوصاف 24تا کرکتر از مارول3 اومدن فقط:))

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
با این اوصاف 24تا کرکتر از مارول3 اومدن فقط:))
یه کم به هیت ورزیدنت استراحت بده بنده خدا خسته شد :D 3-4 صفحه یه ضرب داری جد و آباد بازی رو مسخره میکنی :D حالا کاری نداریم گیلتی گیر و بلیز بلو هر شماره 2-3 تا کرکتر به راستر اضافه میشه و بقیه کپی پیست از نسخه ی قبل باشن ایرادی نداره ولی کپکام اَخه ، جیزه :D

بالاخره بازی یه سری مشکلاتی داره که باید بازگو بشه و در اکثر موارد ترول شه:-jاینکه بخوایم چشم مون رو ببندیم رو ایرادات یا بگیم بقیه هم همینکارو میکنن خب الکی داریم خودمونو گول میزنیم. بعد من مگه تاحالا گفتم arksys کارخوبی میکنه که میای مثال میزنی برام؟:D ایرادات بازی زیاده که توضیحش یه طومار میشه ولی خرد خرد از ابتدای تاپیک تا الان درباره ش حرف زده شده کم و بیش. حالا من یه نفر، چه بدم بیاد چه نیاد، چه خوب بگم چه نگم، تاثیری تو فروش و کامیونیتی بازی به اون صورت نداره اما صادقانه دارم نظرم رو میگم.
MvCI قرار بود یه بمب بزرگ و خفن باشه که بیاد و بترکونه (درست مثل SFV) ولی الان به حدی پایین کشیده شده و سوژه ترول شده تو نت که فقط دلمون خوشه گیم پلی بازی خوبه(مثل SFV) درحالی که اولین و ابتدایی ترین کار کپکام به عنوان سازنده، طراحی گیم پلی خوبه یعنی عملا هیچ کار خاصی نکردن و فقط چیزی که باید رو تحویل مون دادن. از این نظر تازه SFV بهتر عمل کرد.(موتور جدید، طراحی جدید، انیمیشن های جدید و...) امیدوارم این بازی مثل SFV نابود نشه چون قدرت و عظمت اسم Street Fighter رو نداره که بخواد دو سه سال دووم بیاره تا تازه بشه یه بازی عالی

ممنون که نظرات صادقانه ـت رو به گوش مردم می رسونی ولی این نظرات یه بار دوبار 10 بار جا داره از یه جا به بعد کم کم میره روی اعصاب ملتی که میخوان از تاپیک استفاده کنن چون هر دفعه پیج رو باز میکنن باید با یه سری تمسخر های تکراری روبرو بشن :D

MvCI هم هیچ وقت قرار نبوده بمب بزرگ و خفنی باشه که بترکونه ، کپکام کلی مشکل سر لایسنس و باقی قضایا با مارول و دیزنی داشته و ملت آرزوشون بود که فقط یه شماره دیگه از بازی ببینن اونم هر جور که باشه :D این بمب و اینا صرفاً زاده ی تخیلات یه عده ی خاصه برای ترول :D با این حرفها هم چیزی درست نمیشه ، یه عده فکر میکنن با ترول و تمسخر الان کپکام عزمشو جزم میکنه و یه MvC4 میسازه در حد هیولا که بقیه برن بوق بزنن مثلاً ، نخیر خیلی شیک در IP رو تخته میکنن میره :D
در کل نمیخوام بگم کسی چیزی نگه و ترول نکنه (دیگه تو و علی و بقیه هم خودتون دیدید من چقدر اعتراض کردم به MvCI یا حتی اولین خبرهای ناامید کنندش رو خودم زدم) ، نه سایت نه تاپیک مال بابامه نه ملک شخصی منه و هر کسی هر چیزی میتونه بگه ولی لطف کنید یه کم به آرامش اعصاب بقیه هم احترام بذارید :D با تشکر :D

آخرین ویرایش:

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
یه کم به هیت ورزیدنت استراحت بده بنده خدا خسته شد :D 3-4 صفحه یه ضرب داری جد و آباد بازی رو مسخره میکنی :D حالا کاری نداریم گیلتی گیر و بلیز بلو هر شماره 2-3 تا کرکتر به راستر اضافه میشه و بقیه کپی پیست از نسخه ی قبل باشن ایرادی نداره ولی کپکام اَخه ، جیزه :D

بالاخره بازی یه سری مشکلاتی داره که باید بازگو بشه و در اکثر موارد ترول شه:-jاینکه بخوایم چشم مون رو ببندیم رو ایرادات یا بگیم بقیه هم همینکارو میکنن خب الکی داریم خودمونو گول میزنیم. بعد من مگه تاحالا گفتم arksys کارخوبی میکنه که میای مثال میزنی برام؟:D ایرادات بازی زیاده که توضیحش یه طومار میشه ولی خرد خرد از ابتدای تاپیک تا الان درباره ش حرف زده شده کم و بیش. حالا من یه نفر، چه بدم بیاد چه نیاد، چه خوب بگم چه نگم، تاثیری تو فروش و کامیونیتی بازی به اون صورت نداره اما صادقانه دارم نظرم رو میگم.
MvCI قرار بود یه بمب بزرگ و خفن باشه که بیاد و بترکونه (درست مثل SFV) ولی الان به حدی پایین کشیده شده و سوژه ترول شده تو نت که فقط دلمون خوشه گیم پلی بازی خوبه(مثل SFV) درحالی که اولین و ابتدایی ترین کار کپکام به عنوان سازنده، طراحی گیم پلی خوبه یعنی عملا هیچ کار خاصی نکردن و فقط چیزی که باید رو تحویل مون دادن. از این نظر تازه SFV بهتر عمل کرد.(موتور جدید، طراحی جدید، انیمیشن های جدید و...) امیدوارم این بازی مثل SFV نابود نشه چون قدرت و عظمت اسم Street Fighter رو نداره که بخواد دو سه سال دووم بیاره تا تازه بشه یه بازی عالی

@Kaine
ممنون که نظرات صادقانه ـت رو به گوش مردم می رسونی ولی این نظرات یه بار دوبار 10 بار جا داره از یه جا به بعد کم کم میره روی اعصاب ملتی که میخوان از تاپیک استفاده کنن چون هر دفعه پیج رو باز میکنن باید با یه سری تمسخر های تکراری روبرو بشن :D

MvCI هم هیچ وقت قرار نبوده بمب بزرگ و خفنی باشه که بترکونه ، کپکام کلی مشکل سر لایسنس و باقی قضایا با مارول و دیزنی داشته و ملت آرزوشون بود که فقط یه شماره دیگه از بازی ببینن اونم هر جور که باشه :D این بمب و اینا صرفاً زاده ی تخیلات یه عده ی خاصه برای ترول :D با این حرفها هم چیزی درست نمیشه ، یه عده فکر میکنن با ترول و تمسخر الان کپکام عزمشو جزم میکنه و یه MvC4 میسازه در حد هیولا که بقیه برن بوق بزنن مثلاً ، نخیر خیلی شیک در IP رو تخته میکنن میره :D
در کل نمیخوام بگم کسی چیزی نگه و ترول نکنه (دیگه تو و علی و بقیه هم خودتون دیدید من چقدر اعتراض کردم به MvCI یا حتی اولین خبرهای ناامید کنندش رو خودم زدم) ، نه سایت نه تاپیک مال بابامه نه ملک شخصی منه و هر کسی هر چیزی میتونه بگه ولی لطف کنید یه کم به آرامش اعصاب بقیه هم احترام بذارید :D با تشکر :D
gh1c_one-punch-man-ok-kids-premium-t-shirt.jpg

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مث اینکه موریگان یه Special Move جدید داره که تازه پیدا کردن ملت :D

jkea_vnbm.jpg

یه جورایی حریفو پویزن میکنه و به نظر میاد تاثیرش همچین چیزی باشه :

"It 'used to' steal life. It PROBABLY nerfs opponent meter gain. I asked. That's what I was told"

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
یقیه ی کاور های Variant:

به نظر میرسه که Venom تو راستر نیست چون اگه می بود طبیعتا باید کاورش منتشر میشد.
اگه نباشه واقعا lol به این راستر.

• Like
Reactions: PWLG and jhoobin

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
خب دمو رو بازی کردم
گیم پلی بازی واقعا عالیه! چندین سر و گردن از street fighter v بالاتره :D یعنی به راحتی هرچه تمام میتونید از تمامی قدرت شخصیت ها استفاده کنید و لذت ببرید
اما گرافیک به نظرم خیلی جای کار داره...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب دمو رو بازی کردم
گیم پلی بازی واقعا عالیه! چندین سر و گردن از street fighter v بالاتره :D یعنی به راحتی هرچه تمام میتونید از تمامی قدرت شخصیت ها استفاده کنید و لذت ببرید
اما گرافیک به نظرم خیلی جای کار داره...
این دیگه چه مقایسه ایه که میکنید؟:D سری MvC همیشه کمبو محور بوده و بسیار هم شلوغ! کمبو میزنی شونصد ضربه سر خودت گیج میره:D در حالیه SF همیشه روند کند و کمبوهای کوچک داره و دقت بیشتری میخواد و باید حساب شده تر بازی کنی.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
این دیگه چه مقایسه ایه که میکنید؟:D سری MvC همیشه کمبو محور بوده و بسیار هم شلوغ! کمبو میزنی شونصد ضربه سر خودت گیج میره:D در حالیه SF همیشه روند کند و کمبوهای کوچک داره و دقت بیشتری میخواد و باید حساب شده تر بازی کنی.
ازونجایی که شما خیلی بیشتر از بنده این ۲ بازی رو تجربه کردید چاره ای جز موافقت ندارم:D :">
حالا در رابطه با گرافیک چطور؟ تغییری میکنه تا بازی اصلی ؟
پ.ن: آخرین فایت رو زوری میبازیم؟:D Ultron میزنه میترکونه :D

• Like
Reactions: Safety & Peace

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر