PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
چند صفحه قبل رو بخونی شخصا خودم سه بار به این سوال جواب دادم:| حالا برای بار چهارم بله شک نکن ارزش داره، پک های لامبو، فراری، و چندین پک بزرگ دیگه با چند صد مسابقه جدید، با اب و هوای بارانی، و غیره و جاده های بیشتر به بازی اضافه میکنه، بله بازم ارزش داره شما افلاین بازی میکنی، خود بازی اصلی فکر کنم حدود 223 تا ستاره داره با مجموع پک ها میشه +1100:D
ممنون پس اگه اینجوری باشه که میگید و زمینهای بیشتر به بازی اضافه شه حتما باید بخرمش . حالا حدودا چندتا زمین جدید با سزون پس اضافه میشه ؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
ممنون پس اگه اینجوری باشه که میگید و زمینهای بیشتر به بازی اضافه شه حتما باید بخرمش . حالا حدودا چندتا زمین جدید با سزون پس اضافه میشه ؟
پیست های مسابقه که نوعشون هم خیلی زیاده از این کشور ها هستن
ژاپن-کانادا-نروژ-اسکاتلند-هند-شیلی

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
سلام به همه
بچه ها من تازگی رفتم ورژن ps plus edition این بازی رو گرفتم( اول اجرای بازی پایین اسم بازی با فونت کوچولو زرد رنگ نوشته شده ps plus edition ) ، آپدیت به آخرین ورژن هم هست طبیعتا
بعد هر چیزی رو که میخوام انتخاب کنم میگه باید از psn دانلود کنی! بعد واسه دانلود هم که اقدام میکنم متوجه میشم که پولیه!!!
یعنی عملا بدون پرداخت پول هییییچ موتوری باز نیست!همش قفله
زمین ها هم همینطور!
ماشین ها هم اکثرا قفلن!
1_یکی لطفا بگه جریانش چیه؟
آیا احیانا ورژنی که من دارم یه ورژ محدود هست یا کلا بازیه همینطور واسه همه ناقصه و با خرید سیزن پس تازه یه بازی کامل میشه؟

2_تازه توی منو اصلی چندین بخش وجود داره که نوشته شده coming soon:flushed:
مگه الان چندین سال نیست که این بازی اومده؟
پس چرا هنوز کامینگسون داره؟! بایدقاعدتا هرچی بود تاحالا منتشر میشد دیگه

پیشاپیش ممنون

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
سلام به همه
بچه ها من تازگی رفتم ورژن ps plus edition این بازی رو گرفتم( اول اجرای بازی پایین اسم بازی با فونت کوچولو زرد رنگ نوشته شده ps plus edition ) ، آپدیت به آخرین ورژن هم هست طبیعتا
بعد هر چیزی رو که میخوام انتخاب کنم میگه باید از psn دانلود کنی! بعد واسه دانلود هم که اقدام میکنم متوجه میشم که پولیه!!!
زمین ها هم همینطور!
ماشین ها هم اکثرا قفلن!
آیا احیانا ورژنی که من دارم یه ورژن محدود هست یا کلا بازیه همینطور واسه همه ناقصه و با خرید سیزن پس تازه یه بازی کامل میشه؟

پیشاپیش ممنون
سلام
نسخه پلاس بازی کامل نیست فقط شامل یک بخش هند میشه و قابل مقایسه با بازی اصلی نیست.
کلا اگر میخواهی از بازی لذت ببرید نسخه DriveClub+season pass رو که یک باندل هست رو با قیمت 20 دلار از استور بخرید.
بغیر از چندین بخش، 99 در صد بخش های بازی رو باز میکنه برات و کلی مسابقه و ماشین اضافه میکنه.
اون بخاطر اینه صفحه خوب بارگزاری نشده بعد می نویسه بزودی میاد در صورتی که خوب بارگزاری بشه باید از استور بخریدشون.
بخش موتور از بازی اصلی جداست باید بصورت جداگانه بخریش.

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام به همه
زمین ها هم همینطور!
ماشین ها هم اکثرا قفلن!
آیا احیانا ورژنی که من دارم یه ورژ محدود هست یا کلا بازیه همینطور واسه همه ناقصه و با خرید سیزن پس تازه یه بازی کامل میشه؟

پیشاپیش ممنون
این که چیزی نیست من خود بازی اصلی رو خریدم نزدیک به 50 درصد بازی هنوزم قفله:| بدون season pass اصلا نمیصرفه بخریش.
همونطور که دوستمون گفت بخش موتور ها هم جداست و باید بخریش
:-<

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

srhd021mhr

کاربر سایت
Jan 13, 2013
63
نام
مهران
دوستان سلام

چنتا سوال

الان میصرفه این بازی بخرم ؟؟ ( منظور همون نسخه کامل بازی + سیزن پس )
خودم طرفدار سرسخت گرن توریسمو هستم و ب محض اومدن میخرمش
بنظرتون این بازی میتونه منو راضی کنه تا این سه ماه ؟ چون تازه کنسولو گرفتم و نبود ریسینگ اذیت میکنه

در مورد کریر و مولتی هم اگه یه توضیج کوتاه بدین ممنون میشم ( چ مود هایی دارن)

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان سلام

چنتا سوال

الان میصرفه این بازی بخرم ؟؟ ( منظور همون نسخه کامل بازی + سیزن پس )
خودم طرفدار سرسخت گرن توریسمو هستم و ب محض اومدن میخرمش
بنظرتون این بازی میتونه منو راضی کنه تا این سه ماه ؟ چون تازه کنسولو گرفتم و نبود ریسینگ اذیت میکنه

در مورد کریر و مولتی هم اگه یه توضیج کوتاه بدین ممنون میشم ( چ مود هایی دارن)

اره میصرفه ولی باید ببینی انتظارت چیه اگه کاملا شبیه ساز دوست داری برو سمت پروجکت یا استتو ولی اگه نیمه شبیه ساز هم خوشت میاد شک نکن این بازی رو من جوییدم فقط با تمام DLC ها و آپدیت کامل بگیر و لذت ببر شک نکن
در مور کریر باید بگم چیزی به این نام در بازی وجود نداره یک سری تور هست که برای هر اونت در بهترین حالت باید 3 تا ستاره دریافت کنی
بازی تشکیل میشه از بخش های تایم تریال ،دریف و مسابقه

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
سلام من بازی رو تازه تهیه کردم .
ولی در ابتدای بازی صفحه مربوط به آپدیت 1.28 باز میشه و بدون آپدیت اصلا بازی بالا نمیاد !
قضیش چیه ؟

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
سلام من بازی رو تازه تهیه کردم .
ولی در ابتدای بازی صفحه مربوط به آپدیت 1.28 باز میشه و بدون آپدیت اصلا بازی بالا نمیاد !
قضیش چیه ؟
برای اینکه بدون آپدیت اصلا ارزش بازی و تجربه نداره با آپدیت بازی پیشرفت چشمگیری کرد

• Like
Reactions: blue lion

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
برای اینکه بدون آپدیت اصلا ارزش بازی و تجربه نداره با آپدیت بازی پیشرفت چشمگیری کرد
بعد از اونجا که حجم این آپدیت حدودا 20 گیگ هست , چه چیزهایی به بازی اضافه میکنه ؟
با نصب این آپدیت بازی سطح قابل قبولی پیدا میکنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر