Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

latest

Ghost Recon Wildlands یکی از بازی های در دست ساخت Open World و Tactical Shooter هست که توسط Ubisoft Paris ساخته و توسط Ubisoft برای PC, PlayStation 4, Xbox One منتشر خواهد شد. این دهمین قسمت Tom Clancy's Ghost Recon خواهد بود و اولین بازی با ویژگی محیط Open World هست. این بازی از setting عالی که در Ghost Recon: Advanced Warfighter معرفی شد استفاده میکند.

Game Setting

داستان بازی در بولیوی اتفاق میافتد که در بازی بزرگترین پخش کننده مواد مخدر از جمله کوکائین در سرار جهان است. محموله های این گونه مواد مخدر توسط کارتل Santa Blanca کنترل میشوند، یک موسسه قدرتمند که نفوذ آن منطقه را بی ثبات کرده. افزایش قدرت این Cartel های مواد مخدر به دلیل اینکه آنها به عنوان بک خطر جهانی تبدیل میشوند دولت آمریکا را نگران میکند پس ارتش آمریکا یک گروه حرفه ای سرباز ها به نام "The Ghosts" را برای نابودی و فاش کردن رابطه این Cartel ها و دولت محلی عازم بولیوی میکند.

Gameplay
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands یک بازی در سبک Tactical Shooter است که در بولیوی اتفاق میافتد. پلیر ها به جای اعضای تیم "The Ghosts" بازی میکنند که یک تیم حرفه ای در ارتش آمریکا هستند. بازی از ترکیب آینده محوری که در Future Soldiers و Adanced Warfighter استفاده شده بود بسیار دور شده، اما در کل زمان بازی در عصر مدرن است مانند بازی Tom Clancy's Ghost recon در نتیجه تسلیحات نظامی بازی واقع گرایانه هستند و بشتر به اسلحه هایی که هم اکنون ارتش ها در سراسر دنیا استفاده میکنند شباهت دارند ولی، بازی دارای برخی تجهیزات مانند، Drone ها که میتوان از آنها برای تگ کردن نیروهای دشمن و اهداف استفاده کرد. این بازی اولین ورودی به سبک Open World این سری است که دارای 9 اقلیم مختلف شامل: کوهستان، جنگل، صحرا، دشت نمکی و ... و همچنین سیستم آب و هوایی دینامیک و تغییر شب و روز را نیز ارائه میکند. اتمام مراحل در طول روز به بازیکن اجازه میدهد تا دشمن را سریع تر شناسایی کنند در حالی که بازی کردن در شب تاریک به آنها یک مزیت تاکتیکی میدهد از این جهت که شب به آنها کمک بزرگی برای مخفی شدن میکند. بازیکنان قبل از شروع ماموریت باید ابتدا محل را شناسایی کنند. وسایل نقلیه مختلفی نیز در بازی حضور خواهند داشت مانند Dirt Bike ، Helicopter و Dune Buggies و... . Wildlands برخلاف نسخه های قبلی دارای Side-Missions هم خواهد بود.

در زمان بازی مراحل، بازیکنان میتوانند از راه های مختلفی برای رسیدن به نقطه شروع هر مرحله بروند. بازیکنان میتوانند با چتر از هلیکوپتر پریده، پیاده روی کرده و یا به سمت Objective ها رانندگی کنند. بازیکنان میتواننداز روش های متنوعی برای اتمام هر Objective استفاده کنند، مثل استفاده از سبک Stealth، نبرد نزدیک (Melee) و یا استفاده از انواع اسلحه های دور برد و نزدیک بردی که در بازی قرار دارند. در بین مراحل بازیکنان میتوانند در محیط دنیا گشت و گذار نمایند و بازی دارای Outpost هایی است که میتوانید آنها را از بین ببرید. بازیکنان همچنین میتوانند دشمنان را از نزدیک برای دفاع با یک دست نگه داشته و با دست دیگر شلیک نمایند.

این پست آپدیت خواهد شد.
هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.

Last edited by a moderator:

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
کاری حالا به حجم اپدیت ها ندارم
دوستان بنظرتون بعد این اپدیت ها که خیلی از مشکلاتشو حل کرده و از نظر قیمتی هم خورده تو سرش الان واسه
خرید مناسبه؟ (نه کامل افلاین بازی میکنم نه کامل انلاین )

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
کاری حالا به حجم اپدیت ها ندارم
دوستان بنظرتون بعد این اپدیت ها که خیلی از مشکلاتشو حل کرده و از نظر قیمتی هم خورده تو سرش الان واسه
خرید مناسبه؟ (نه کامل افلاین بازی میکنم نه کامل انلاین )
بله قطعا بخرش

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
توی این آپدیت بعدی مشکل اون دوستمون که میگفت علامتی نیست روی نقشه رو حل کردن و یه دستی به کنترل چرخ بالها:Dزدن مود pvp هم پاییز منتشر میشه و جالبه یه مخالفتهایی از طرف گیمرها هم شده برای این مود:|کلا بازیهای یوبی انقدر باگ داره که بعد انتشار بازی دو برابر حجم خود بازی باید آپدیت بدن تا مشکلات حل بشه انگار بازی رو دوباره میسازن نمونش ریمبو و ac u و حالا هم گوست ریکون:|

• Like
Reactions: w.rooney and ps34

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
بعد آپدیت جدید بازی خیلی بهتر شده! مخصوصا هلکوپتر خیلی بهتر میشه باهاش پرواز کرد و خیلی راحت میشه هدف گیری کرد..\m/ فقط یه چیزی که خیلی روی اعصاب من راه میره درخواست هلیکوپتر یا ماشین از شورشی ها هست مثلا وقتی هلیکوپتر یا ماشین سفارش میدم باید چند متر دو بزنم تا به وسیله ی مورد نظر برسم! کاش این مورد هم با آپدیت درست میشد.~X(

• Like
Reactions: amir_k2m and ps34

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
بعد آپدیت جدید بازی خیلی بهتر شده! مخصوصا هلکوپتر خیلی بهتر میشه باهاش پرواز کرد و خیلی راحت میشه هدف گیری کرد..\m/ فقط یه چیزی که خیلی روی اعصاب من راه میره درخواست هلیکوپتر یا ماشین از شورشی ها هست مثلا وقتی هلیکوپتر یا ماشین سفارش میدم باید چند متر دو بزنم تا به وسیله ی مورد نظر برسم! کاش این مورد هم با آپدیت درست میشد.~X(
دقیقا همینطوره من چند بار تو منطقه باز درخواست هلیکوپتر میدادم از شانس من دقیقا هلیکوپتر مینداخت کنار تیر چراغ برق تا میخواست هلیکوپرتر اوج بگیره بره بالا پره هاش میترکید منم 1 دقیقه کلا فحش میدادم<):)
ولی این بازی واقعا بهش ظلم کردن.....بازی خیلی نرم و روون هست موقع حمله به پایگاه و اینا ولی خوب هندلینگ اصلا تعریفی نداره که هیچ اعصابو بهم میزنه~X(
از نظر لول آپ و آزادی عمل واقعا بازی خوب عمل کرده بود که راحت تا 1 ماه میشه به شرط به اندازه بازی کردن باهاش قشنگ سرگرم شد.
ولی بازی خیلی خیلی خیلی پتانسیلش بیشتر از این حرفها بود که نهایت استفاده از پتانسیل این ایده انگار 30 درصد بود

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
دوستان من دو DLC رو خریدم ولی میخام داستان بازی رو اصلی رو اول برم! حالا سوالم اینه
ماموریت های DLC ها تو نقشه ی اصلیه یا کلا جداست؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
دوستان من دو DLC رو خریدم ولی میخام داستان بازی رو اصلی رو اول برم! حالا سوالم اینه
ماموریت های DLC ها تو نقشه ی اصلیه یا کلا جداست؟
dlc ها کلا هم خودشون جدان هم مپ هاشون فرق دارن.
همونجا توی منوی اصلی بازی گزینه های dlc مشخصن کلیک میکنی روش میره توی بازی.اینجور نیست که به بازی اصلی ربطی داشته باشه.لول اسلحه ها مناطق دشمن همه چیز فرق میکنه واس این از منوی اصلی گزینش جداست

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
آپدیت جدید اومده با حجم 8گیگ و 57مگ
چه خبره؟:|
چی هست حالا؟:-??Pvp رو گفتن پاییز میدن فکر نکنم این باشه/:)
عجب!! کلا بازی های یوبی سافت رو باید 1 سال بعد بازی کرد تا دیگه آبدیت ندن#:-S
البته الان من چک کردم آخرین آپدیت 1.8 هست !! شما ورژن بازیت چنده؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir_k2m

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
دموى بازى اومده، ٥١ گيگ! نكته ى جالب اينكه بايد كل ديتاى رو دانلود كنى تا دمو اجرا بشه و نميدونم چرا! حتى بازى كامل هم كه ديجيتالى ميگيرى يه قسمت data to start application داره كه اين اونم نداره! تو خريد بازى شك داشتم الانم كه اومدم دمو دانلود كنم اينجورى شد

• Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دموى بازى اومده، ٥١ گيگ! نكته ى جالب اينكه بايد كل ديتاى رو دانلود كنى تا دمو اجرا بشه و نميدونم چرا! حتى بازى كامل هم كه ديجيتالى ميگيرى يه قسمت data to start application داره كه اين اونم نداره! تو خريد بازى شك داشتم الانم كه اومدم دمو دانلود كنم اينجورى شد
احتمالا بازی کامل هست و فقط یه دستکاری ای شده که تا چند ساعت یا تا چند مرحله بتونی بری بعدش قفل میشه تا بازی رو بخری

• Like
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر