PlayStation Plus

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
درست متوجه نشدم.
اگه پلاس تموم بشه نمیشه دیگه نمیشه اون بازی هایی رو که فری با پلاس خریدیم بازی کنیم؟
بازی های تخفیف دار چطور؟
اگر پلاستون تموم بشه بازیهایی که ماهانه کاملا فری شده برای پلاس رو دیگه تا تمدید مجدد پلاستون نمیتونید بازی کنید و قفل میشن ولی بازیهایی که با تخفیف پلاس خریدید حتی اگر پلاس هم تموم بشه برای همیشه قابل بازی هستش و نیازی به پلاس ندارن

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام دوستان
یه جای معتبر و خوش قیمت برای خرید پلاس ۱ ساله امریکا برام پیام خصوصی کنید لطفا.
پیشاپیش ممنون

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
من اگر یه اکانت پلاس دار روی اکانت خودم شیر کنم ، فقط آنلاین می تونم بزنم یا مثلا بازی های فری پلاس رو هم میتونم بگیرم و یا تخفیفات پلاس رو هم میتونم استفاده کنم روی این یکی اکانتم ؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
من اگر یه اکانت پلاس دار روی اکانت خودم شیر کنم ، فقط آنلاین می تونم بزنم یا مثلا بازی های فری پلاس رو هم میتونم بگیرم و یا تخفیفات پلاس رو هم میتونم استفاده کنم روی این یکی اکانتم ؟
اگر اون اکانت پلاس دار رو روی کنسول خودت اکتیو کنی میتونی بازیهایی که برای پلاس فری میشه رو با اکانت خودت بازی کنی و همینطور میتونی از آنلاین بازیها هم استفاده کنی ... بازیهایی هم که تخفیف پلاس میخورن رو باید بری داخل همون اکانت پلاس دار بخری و بعد با اکانت خودت بازیشون کنی

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان دیتای بازی until down رو که این ماه رایگان شده از کجا میتونم دانلود کنم؟
درود
چندین سایت قرار دادن که من دوتاشو بهتون معرفی میکنم
اگر که اسیاتک و یا شاتل هستین بدون کم شدن حجمتون میتونید به راحتی دانلود کنید و با psx بریزید رو کنسول
پ.ن:کلا لینک دانلودهاش اونجاست که عضو هم نباشید میتونید دانلود کنید ولی حجمتون استفاده میشه

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
بچه ها نمیشه پلاس رایگان 14 روزه استفاده کرد. رفیقم میخواد تست کنه که اینترنتش جواب میده که انلاین بازی کنه ؟
بازی وجود نداره که انلاین بازی کردنش پلاس نخواد ؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
بچه ها نمیشه پلاس رایگان 14 روزه استفاده کرد. رفیقم میخواد تست کنه که اینترنتش جواب میده که انلاین بازی کنه ؟
بازی وجود نداره که انلاین بازی کردنش پلاس نخواد ؟
نه اون 14 روزه رو نمیشه ولی برا تست مشکلی نیست چون یه 2 روز مجانی هر سال یه بار میده

• Like
Reactions: voldmort

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,819
نام
پدرام
درود
چندین سایت قرار دادن که من دوتاشو بهتون معرفی میکنم
اگر که اسیاتک و یا شاتل هستین بدون کم شدن حجمتون میتونید به راحتی دانلود کنید و با psx بریزید رو کنسول
پ.ن:کلا لینک دانلودهاش اونجاست که عضو هم نباشید میتونید دانلود کنید ولی حجمتون استفاده میشه
یعنی چی؟
من اگر از شاتل اشتراک بگیرم، هرچی از سایتش دانلود کنم، جزو حجم مصرفی حساب نمیشه؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
یعنی چی؟
من اگر از شاتل اشتراک بگیرم، هرچی از سایتش دانلود کنم، جزو حجم مصرفی حساب نمیشه؟
بله از این لینکی که دادم (یعنی روی کلمه ی شاتل کلیک کنید) هر چقدر هم دانلود کنید واستون فری هست(البته اگر شاتلی هستید)

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
این اکانت پلاس هکی چطوریاست. دو تا از دوستام خریدند یک ساله 20 هزار تومن !!!!!!!!!
یارو میگه تضمین میکنم و اینا.
بعدش حالا فرض بکنیم طرف بن بشه اکانتش. واسه دستگاهش که مشکلی پیش نمیاد ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر