Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
بازسازى CTR و Bash هم خيلى باحال ميشه (مخصوصا اينكه بخش آنلاين ديگه قطعى و ضروريه براى اين دو نسخه).

روى CTR و Bash بيشتر مى تونن مانور بدن براى اضافه كردن بخش هاى جديد البته اگه گندى نزنن...(فكر كنيد اون آيتمى كه تو Bash بود و توپ مينداخت وسط و سوار وسيله بودن شوت و دفع مى كردن توپو چه حالى ميده آنلاينش).

خيلى آيتم جديد ابداعى و مناسب واسه Bash ميشه گذاشت.

• Like
Reactions: 235matin235

AdamFoRosH

کاربر سایت
Jul 10, 2013
9
نام
سهیل ساجدی
دوستان اینق قسمت چطوری باز میشه که برم؟
سلام مرحله جلوتر يه كليد هست ايتم كليدش مشخصه روي اون چوب بالا تو اون مرحله سه تا أيتم سر دكتر كرتكس هست اونارو بگير برومرحله امتياز مرحله ارو رد كني كليد أوبهت ميده اون مرحله باز ميشه

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
مرحله‌ی عرضه‌ نشده‌ای که بخاطر سختی زیاد از نسخه‌ی اول حذف شده بود، همین الان یهویی واسه N.Sane Trilogy عرضه شد :D<:-P
Previously Unreleased Stormy Ascent Level Out Today for Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
بریم ببینیم چقدر طول میکشه تا ردش کنیم :D همین الان میشه از طریق PS Store دانلودش کرد...
پ.ن: جالب اینه که خودشون گفتن Free هستش ولی الان که Store رو چک کردم زده 3 دلار (ویرایش: درست شد:D)
ولی در کل گفتن که این DLC فقط تا 19 آگوست Free هستش :-? ==> Activision :D

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
مرحله‌ی عرضه‌ نشده‌ای که بخاطر سختی زیاد از نسخه‌ی اول حذف شده بود، همین الان یهویی واسه N.Sane Trilogy عرضه شد :D<:-P
Previously Unreleased Stormy Ascent Level Out Today for Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
بریم ببینیم چقدر طول میکشه تا ردش کنیم :D همین الان میشه از طریق PS Store دانلودش کرد...
پ.ن: جالب اینه که خودشون گفتن Free هستش ولی الان که Store رو چک کردم زده 3 دلار (ویرایش: درست شد:D)
ولی در کل گفتن که این DLC فقط تا 19 آگوست Free هستش :-? ==> Activision :D
خب این مرحله کجا میاد؟
من الآن جزیره سوم کراش 1 هستم.رد دادم مرحله رو یا اخر کراش 1 میاد؟

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
لعنتی این مرحله جدیده کراش 1 چقدر سخت بود الان تمامش کردم
gaah.gif

تروفی نقره داشت تمام جعبه هاش!
فکر کنم طلا هم واسه تایم تریلش باشه که یه چیزی در حد بعیده ادم بگیره(اسفالتیم تا بگیریم این یکیو!!!)

• Like

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
لعنتی این مرحله جدیده کراش 1 چقدر سخت بود الان تمامش کردم
gaah.gif

تروفی نقره داشت تمام جعبه هاش!
فکر کنم طلا هم واسه تایم تریلش باشه که یه چیزی در حد بعیده ادم بگیره(اسفالتیم تا بگیریم این یکیو!!!)
قریم هم نبوده این مرحله یعنی نسخه ps1 ?

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
قریم هم نبوده این مرحله یعنی نسخه ps1 ?
متوجه صحبتت که نشدم ولی این مرحله رو حذف کرده بودن گذاشته بودن dlc که واسه من خودکار روی کراش 1 اضافه شد(تو ps1 جزو مراحل بود اینجا حذف شد به خاطر سختیش)

• Like
Reactions: 235matin235 and WCW

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
متوجه صحبتت که نشدم ولی این مرحله رو حذف کرده بودن گذاشته بودن dlc که واسه من خودکار روی کراش 1 اضافه شد(تو ps1 جزو مراحل بود اینجا حذف شد به خاطر سختیش)
نه! PS1 هم جزو مراحل نبوده!
ND ساخته بوده، ولی به خاطر سختی ، از بازیه نهایی حذف شده بوده!
خیلی از بازی ها چنین مراحل حذف شده ای توی مراحل ساخت دارن، مثلا قصر دراکولا از Reyman Legends یا اسپارتا از GOW II (و مقادیری باس فایت دیگر از کل سری:-")

اما جالبه اینجا حتی DLCیی که میدن رو هم ND ساخته بوده=))

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خیلی از بازی ها چنین مراحل حذف شده ای توی مراحل ساخت دارن، مثلا قصر دراکولا از Reyman Legends یا اسپارتا از GOW II (و مقادیری باس فایت دیگر از کل سری:-")

جالبتر این که بیشتر رو استودیو خودشون مانور دادان که وظیفه ریمستر محول شده و احتمالا بازی مولتی و درامد عجیبی میرنه به جیب اکتیویژن ولی احتمالا ادامش با احتیاط میسازن جای نگرانی نیست به نظر من

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

درسته یه دونس اما انصافاً سخت بود
دلیل اصلیه سختیش اینه که خیلی خیلی خیلی طولانیه اصلا ته نداشت :|
کلا تمام که شد بستم گفتم تا 3 رو تکمیل نکنم سراغ تایم تریلش نمیرم#:-S

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
جالبتر این که بیشتر رو استودیو خودشون مانور دادان که وظیفه ریمستر محول شده و احتمالا بازی مولتی و درامد عجیبی میرنه به جیب اکتیویژن ولی احتمالا ادامش با احتیاط میسازن جای نگرانی نیست به نظر من
اون همه چی رو به نام خودشون تموم کردن که هیچ... زیاد سرش بحث کردیم...(گرچه اکتی ذره ای شرافت داشته باشه مولتی نمیکنه بازی رو:-" )

اما با این حال اینکه مراحل حذف شده رو منتشر کردند خیلی حرکت قشنگی بود!:D از اون بهتر اینکه حداقل برای فن هایی که بازی رو زود خریدند هم Free دادنش:D

ادامه ش مهم نیست...من از اکتی شخصا ادامه نمیخوام ... بازسازی های این مدلیه دیگه میخوام:-" به نظرم PSX احتمالا چیزی داشته باشن برامون:-"

درسته یه دونس اما انصافاً سخت بود
دلیل اصلیه سختیش سختیش اینه که خیلی خیلی خیلی طولانیه اصلا ته نداشت :|
کلا تمام که شد بستم گفتم تا 3 رو تکمیل نکنم دست به این نمیزنم#:-S
تو بلاگ نوشته بودن خودشون 60جون مصرف کردن تا تمومش کردن=))
بدبختی اینه که این DLC برای شماره اوله که خودش خیلی سخته!=)) (و ابن انقدر سخت بوده که از این بازی حذف شده=)) ) کاش دومی یا سومی چنین چیزی داشتن که گیم پلی متنوع تر و لذت بخش تری داشتن:-"

ولی فکر کنم یک مرحله ی حذف شده ی دیگه هم داره شماره ی اول :-"

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اون همه چی رو به نام خودشون تموم کردن که هیچ... زیاد سرش بحث کردیم...(گرچه اکتی ذره ای شرافت داشته باشه مولتی نمیکنه بازی رو:-" )

اما با این حال اینکه مراحل حذف شده رو منتشر کردند خیلی حرکت قشنگی بود!:D از اون بهتر اینکه حداقل برای فن هایی که بازی رو زود خریدند هم Free دادنش:D

ادامه ش مهم نیست...من از اکتی شخصا ادامه نمیخوام ... بازسازی های این مدلیه دیگه میخوام:-" به نظرم PSX احتمالا چیزی داشته باشن برامون:-"

تو بلاگ نوشته بودن خودشون 60جون مصرف کردن تا تمومش کردن=))
بدبختی اینه که این DLC برای شماره اوله که خودش خیلی سخته!=)) (و ابن انقدر سخت بوده که از این بازی حذف شده=)) ) کاش دومی یا سومی چنین چیزی داشتن که گیم پلی متنوع تر و لذت بخش تری داشتن:-"

ولی فکر کنم یک مرحله ی حذف شده ی دیگه هم داره شماره ی اول :-"
اگر یادت باشه قبل که بازی بیاد صحبت کردی گفتی اومده دوتا مرحله سختشو حذف کرده گذاشته dlc که بازم تیغمون بزنه
من قیدشو زده بودم داشتم دنبال گیم اف ترونز میگشتم دیدم زده کراش 2 دلار(اگر اشتباه نکنم)البته با برچسب فری حال کردم:))
ولی حیف که فقط 1 مرحلس

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
اگر یادت باشه قبل که بازی بیاد صحبت کردی گفتی اومده دوتا مرحله سختشو حذف کرده گذاشته dlc که بازم تیغمون بزنه
من قیدشو زده بودم داشتم دنبال گیم اف ترونز میگشتم دیدم زده کراش 2 دلار(اگر اشتباه نکنم)البته با برچسب فری حال کردم:))
ولی حیف که فقط 1 مرحلس
نگفتم حذف کرده:D
گفتم دو مرحله ی حذف شده از بازی(اصلی) احتمالا DLCش باشه:D
فکر میکردم(میکردن) هر DLC مربوط به یک مرحله باشه، که نبود:D برای همین شاید یک DLC دیگه تو راه باشه:-"
البته کاملا انتظار فروشش رو داشتم و 1% هم احتمال نمیدادم مجانی بدنش:D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
نگفتم حذف کرده:D
گفتم دو مرحله ی حذف شده از بازی(اصلی) احتمالا DLCش باشه:D
فکر میکردم(میکردن) هر DLC مربوط به یک مرحله باشه، که نبود:D برای همین شاید یک DLC دیگه تو راه باشه:-"
البته کاملا انتظار فروشش رو داشتم و 1% هم احتمال نمیدادم مجانی بدنش:D
باز خدا پدرشو بیامرزه لاشی بازی در نیوردن فری کردن:))
بازی نکردی هنوز این مرحله جدیده رو؟؟؟
بعد یه سوال دیگه:
هیچ خبری از ctr نشده هنوز؟
بعد با این فروش بالا مخصوصا که این چندهفته دیدم صدر فروش انگلیس بوده احتمالش هست از همین الان در حال ساختش باشن؟
حالا داستان چی میشه ناتی داگ ip رو فروخته کامل بهشون؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر