Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
چند روزه تو csgo دراپ پینگ دارم بدجور حتی تو سرور های ایرانی
اول بازی پینگم 120 بعد 2 الی 3 ثانیه پینگ رو 1800 2000 میره دوباره میاد رو 120 هر 2 الی 3 ثانیه هی همینطوری میشه کسی نمیدونه مشکل از چیه ؟
فقط هم تو csgo اینطوریه

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
چند روزه تو csgo دراپ پینگ دارم بدجور حتی تو سرور های ایرانی
اول بازی پینگم 120 بعد 2 الی 3 ثانیه پینگ رو 1800 2000 میره دوباره میاد رو 120 هر 2 الی 3 ثانیه هی همینطوری میشه کسی نمیدونه مشکل از چیه ؟
فقط هم تو csgo اینطوریه
من قبلاً با تغییر download region به آلمان این مشکلم حل شد (!), شما هم یه امتحانی کن شاید کار کرد.

• Like
Reactions: Deadmau5

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
بازی SK vs Astralis رو کی دید؟ این Coldzera لعنتی یه طوری بازی می کرد که قهرمان میجر قبلی و یکی از 3 تیم برتر حال حاضر شبیه سیلور ها شده بودن:D برید دمو رو نگاه کنید حتما:D
پ.ن: Coldzera توی 2 بازی اخیرش 70 تا کیل با 25 تا دث داشته. WTF؟:|

• Like
Reactions: m.d.makan

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
امروز تو کژوال یه راند 7 نفر رو کشتم.هیچی دیگه...شروع شد.همه ریپورت و فحش و سوکا بلت که چجوری این کارو کردم.:|(حالا خود سرورای والو هم بود)
ریپورت زیاد باشه بن میشم یا بازبینی میشه؟ :|

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
امروز تو کژوال یه راند 7 نفر رو کشتم.هیچی دیگه...شروع شد.همه ریپورت و فحش و سوکا بلت که چجوری این کارو کردم.:|(حالا خود سرورای والو هم بود)
ریپورت زیاد باشه بن میشم یا بازبینی میشه؟ :|
با 11ریپورت در روز, آخرین بازی compی که کردی رو میفرستن واسه کسایی که به اورواچ دسترسی دارن تا بازی رو ببینن و آخرش هم نظر بدن که بن میشی یا نه ... اشتباهی بن نمیشی.

• Like
Reactions: Cr3diT0r

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
کسی اینجا هست تفریحی سورف کنه؟
مد جالبیه.هر روز یه تایمی رو سورف میکنم تا خستگیم در بره!
حتما تجربش کنید.بسیار لذت بخشه

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
پینگ من با سرورای والو حدود 170 بود که با تغییر ریجن دانلود به هامبورگ آلمان به 130 رسید.
ولی الان یه مشکل دیگه دارم.
لگ نیستم ولی بعضی موقع ها تیر میزنم صداش نمیاد یا یهو خشاب خالی میکنه و... :/
این صدای تیر خیلی رو مخه.کسی میدونه باید چه کار کنم؟

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
با ریپورت کسی که چیتر نیست بن نمی شه، نهایت می ره اورواچ اونا هم می زنن بی گناه، حالا شاید یکیشون احمق باشه بزنه گناه کار ولی خوب چند نفر باید نظر بدن حتما.

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
بله کم کم چیترا دارن نمایان میشن.
همین الان مچ 10 8 جلو بودیم(یه بار هم تیمی هام خوب بودنا) آقا رفت آن کرد 16 10 فک کنم باختیم :|
همه ریپورتش کردیم.90 امتیاز گرفته بود.قطعا اورواچ میشه و فک کنم تاثیرش از رنک ما برداشته میشه درسته؟

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
همین الان مچ 10 8 جلو بودیم(یه بار هم تیمی هام خوب بودنا) آقا رفت آن کرد 16 10 فک کنم باختیم :|
همه ریپورتش کردیم.90 امتیاز گرفته بود.قطعا اورواچ میشه و فک کنم تاثیرش از رنک ما برداشته میشه درسته؟
قاعدتا باید باشه...ولی من بجات بودم اصلا بازی نمیکردم...اصلا هیچ اقدامی براش نمیکنن...!
رسما دارن بازیکنا رو مسخره میکنن و ب فکر پولشونن.

• Like
Reactions: FPS Douug

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
قطعاً که نه, باید 11بار در روز ریپورت بشه تا واسه اورواچ بفرستنش, که اگه اون روز دیگه بازی نکرده باشه, ریپورتای شما بی تاثیر میمونه تا اینکه یه روز دیگه حداقل 11تا رو بگیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر