Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
pp0_588aa530db26b.image_-_copy.jpg

4/10
مثل اینکه دوستان تا حالا فیلم کمدی ندیده بودن که اینجوری از این تعریف کردن
خوب شما اگه کمدی خوب مدنظرت هست معرفی کن شخصا مشتاقم ببینم.
پ.ن: نمی دونم دوستان از یه فیلم کمدی فان چه انتظارهایی دارن! مثلا یه فیلم فلسفی با یه داستان عمیق در حد ارباب حلقه ها و روایت در حد Hell or High Water و ... ؟؟
کمدی که بتونه بخندونه کافیه دیگه... فرای دی هم اینکار رو به بهترین شکل انجام میده! من خیلی کمدی دیدم که فرای دی بینشون یکی از بهترین ها هست.

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,617
نام
محسن

4/10

کاملا موافقم واقعا فیلم هیچی نداشت همون 4 هم زیاده واسه این فیلم منم اصلا خوشم نیومد.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
خنده دار ترین فیلم تاریخ، دیکتاتور:D کاری ندارم که خیلیا میگن چیپه و سطحش پایینه و اینا، من این فیلمو با هرکی دیدم بدون استثنا از خنده روده بر شده طرف.
10/10
خنده ی فیلم وقتی چند برابر میشه که بدونی راجعبه کی هست!:D معمر قذافی یکی از جکترین رهبران تاریخ بود که توی دعوت سازمان ملل رفته بود توی آمریکا توی زمین دونالد ترامپ چادر زده بود!!!

• Like
Reactions: Nameless King

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين

4/10
سلیقه ی افراد در زمینه ی کمدی هم فرق داره. یکی از این مدل کمدی خوشش میاد یکی هم نه. مثلا من به شخصه با کمدی های مدرن زیاد حال نمی کنم ( خیلی کم ) و بیشتر کمدی های دوران چارلی چاپلین، لورل و هاردی، هارولد لوید، باستر کیتون و ... حال می کنم. هر شخص نظر خودش رو داره.

• Like
Reactions: bayern_vahid

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
خنده دار ترین فیلم تاریخ، دیکتاتور:D کاری ندارم که خیلیا میگن چیپه و سطحش پایینه و اینا، من این فیلمو با هرکی دیدم بدون استثنا از خنده روده بر شده طرف.
10/10
حالا که اینو دیدی Borat رو هم ببین:D به نظر من اونم در حد همین خنده داره:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
The_Last_Witch_Hunter_poster.jpg

The last witch hunter
دنبال یه فیلم با مضمون جادوگری توی دنیای مدرن میگشتم. این فیلم رو پیدا کردم. یچیزی میخواستم تو فاز کانستانتین و بعد از دیدن فیلم ناامیدم نکرد(کانستانتین البته بهتره). من خوشم اومد و اگه دنبال همچون مضامینی هستین و برای سرگرمی میخواید فیلم ببینید، این فیلم رو ببینید.
6 از 10

• Like
Reactions: TheGodfather

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
220px-Alien_Covenant_Teaser_Poster.jpg

Alien Covenant 2017
7.5/10

کاوننت ضعیف تر از پرومتئوس و قوی تر از بیگانه : رستاخیز بود. یک چیزی بین این دو بود. از اینکه خوشحال شدم که خود ریدلی اسکات وظیفه ساخت الین رو بر عهده دارد (گرچه ازش خوشم نمیاد) نه نیل بولکمپ بعد از فاجعه ای در Chappie به وجود اورد، قرار بود الین 5 رو بسازد. فیلم ماجرای بعد پرومتئوس و قبل Alien 1982 رو توضیح می دهد. سفینه کاونت به علت نقص فنی، عده ای از مسافران بیدار می شوند و سپس با جستجوی فراوان، سیاره ای را کشف می کنند که تمام ویژگی های لازم یک سیاره زنده را دارند (سیاره پرومتئوس که اتفاقات در ان رخ داد) اما آن ها کاملا اشتباه متوجه می شوند و پا گذاشتن در آن، موجب کشته شدن تک تک مسافرین آن می شود. از همه مهمتر رباتی که در پرومتئوس حضور داشت (با بازی مایکل فسبندر) قضیه را از این بدتر می کند. فیلم نامه همان فیلم نامه کلیشه ای سری الین است اما چیزی از آن خوشم می آید، بحثت مخلوقات و خالق است که مایکل فسبندر میخواهد خود را خالق این موجودات بداند. تیم بازیگری خوب است که در راس آن فسبندر در نقش دو ربات، خیلی خوب بازی کرده است. جلوه های ویژه هم خوب است اما میخواهید بهتر جلوه های ویژه را درک کنید،حتما نسخه Blu-Ray یا 4K HD بگیرید.​

• Like
Reactions: arsenalmom

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
در فصل قحطی فیلم های بلاک باستری زدیم تو کار فیلمای دبیرستانی:|

Seventeen Again
8/10
220px-17again.jpg

فیلم خوبی بود...کمدی خوبی داشت...
یخورده پایانش برام قابل درک نبود ینی بنظرم آبکی بود،میتونست بهتر باشه
اولین فیلمی بود که از زک افرون میدیدم،قبل این یه حس منفی بهش داشتم و بعنوان یه بازیگر لوس و جلف بهش نگاه میکردم ولی بعد این فیلم نگاهم تغییر کرد و نوع بازیش رو پسندیدم،شاید رفتم فیلم های دیگش رو هم دیدم...

She's the Man
8/10
220px-She%27s_the_man_poster.jpg

قبل این فیلم،دو فیلم H.ot Chik.s و It's a Boy Girl Thing رو دیدم و دیگه ترغیب نشدم اینم ببینم.
اتفاقی تو یوتیوب یه قسمتیش رو دیدم و خوشم اومد و دانلود کردم و دیدمش...خوب بود و لذت بردم...

از بازی چانینگ تاتوم هم مثل سری جامپ استریت لذت بردم،عالی بودB-)

Easy A
9/10

220px-Easy_a_australian.jpg

تنها فیلمی که از اما استون رو یادم میاد دیده باشم Amazing Spiderman بود...
این فیلمو چندماه پیش دانلود کرده بودم ولی نسبت به مقدار کمدیش شک داشته که چند روز پیش فرصت شد ببینمش...بطور باور نکردنی خوب بود،خندوند مارو:D
هم شروع هم پایانش خوب بود...کسل کننده و ملال آور نبود و روایت و جمع بندی خوبی داشت..
..............................................
پانویس:
ممکنه سلیقه من با اکثر کاربرای این قسمت جور نباشه پس هیچ چیزی برای هیچکسی توصیه نمیشه...:D
.............................................
اینقدر ازین فیلما دیدم دارم عاشق میشم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر