FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
کاش بوندس لیگا رو هم مثل لیگ برتر بطور کامل پوشش بدن و همه ورزشگاه ها رو شبیه سازی کنن واقعا جو خوبی به بازی میده خصوصا برای کریر بازها
از لحاظ شور و حال و جو استادیوما آلمان چند لول از انگلیس بالاتره تعجب میکنم چرا این کار رو نمی کنن !

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من دیدم هیچ کسی خبر رو این جا نمیذاره گفتم خودم بذارم !!!

فیفا اومد از دوباره لایسنس بوندسلیگا رو تا سال 2022 تمدید کرد و کونامی فقط میتونه لایسنس بوندسلیگا رو تو بازی PES CLUB Manager قرار بده و باز هم هیچ خبری از بوندسلیگا تو PES نیست و این خبر بد برای طرفداری های فیفا هم میتونه باشه ! :-/

دقیقا داستان همینه ! وقتی یه لیگ گروگان گرفته میشه ( از لحاظ اخلاقی میگم ) خب سازندگانش دیگه عین خیالشون نیست که بخوان مثلا چهره های اون لیگ رو بیشتر کنن یا ورزشگاه های اون لیگ رو بیشتر کنن !

الان تنوع چهره تو ورزشگاه های ایتالیا و فرانسه تو فیفا هم واقعا کم و ناچیز هستش !! کیفیت چهره که بماند ! حد اقل نمیگن هر سال یه چند تایی اضافه کنن .

اگه بوندسلیگا رو PES میتونست بگیره جوازش رو اون وقت میشد شاهد این بود که تیم سازنده فیفا هم یه تکونی به خودش بده و چهره ها رو بیشتر کنه و ......

مثل همیشه رفتن و صورت مسئله رو پاک کردن و لایسنس رو انحصاری کردن و خیال خودشون رو راحت کردن . سال هاست که این داستان هستش و ادامه داره و خواهد داشت .

با این وضعیت بوندسلیگا هیچ وقت رنگش رو تو pes نخواهیم دید و این موضوع انحصاری بودن برای هر دو بازی بده !

البته در بخش فروش کاملا به سود فیفا هستش ولی از دید دیگه به نفع بودن برای گیمر ها کاملا به ضررشون هستش و بوندسلیگا رو فقط انحصاری کردن و ولش کردن به امون خدا .....

در ضمن این رو هم در آخر اشاره کنم که بخشی از تقصیرات هم خود همین کونامی عوضی هستش که باعث و بانی این اتفاقات شده و کونامی وحشتناک کمپانی پول داری هستش و بخش بزرگی از درادمدش از بازی هایی دستگاهی که تو کازینو ها و این جا ها میذارن در آمد زایی میکنن و به جرات میگم بیشتر از کمپانی ea پول نداشته باشه ، کمتر هم نداره .

در پایاین این رو بگم مقصر اصلی این شاخه بندی سیستم قانونی صنعت نوپای گیم هستش که باید یه قانونی چیزی بذاره و جلوی این انحصاری کردن و این مزخرفات رو بگیره تا شرکت ها از این سیستم ناکار آمد سو استفاده نکنن .....

شهر که داروغه نداشته باشه قورباغه هم هفت تیر میکشه دیگه چه برسه به EA که هم پول داره و هم نفوذ !!! کونامی هم که اصلا بیخیال !!! :|

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من دیدم هیچ کسی خبر رو این جا نمیذاره گفتم خودم بذارم !!!

فیفا اومد از دوباره لایسنس بوندسلیگا رو تا سال 2022 تمدید کرد و کونامی فقط میتونه لایسنس بوندسلیگا رو تو بازی PES CLUB Manager قرار بده و باز هم هیچ خبری از بوندسلیگا تو PES نیست و این خبر بد برای طرفداری های فیفا هم میتونه باشه ! :-/

دقیقا داستان همینه ! وقتی یه لیگ گروگان گرفته میشه ( از لحاظ اخلاقی میگم ) خب سازندگانش دیگه عین خیالشون نیست که بخوان مثلا چهره های اون لیگ رو بیشتر کنن یا ورزشگاه های اون لیگ رو بیشتر کنن !

الان تنوع چهره تو ورزشگاه های ایتالیا و فرانسه تو فیفا هم واقعا کم و ناچیز هستش !! کیفیت چهره که بماند ! حد اقل نمیگن هر سال یه چند تایی اضافه کنن .

اگه بوندسلیگا رو PES میتونست بگیره جوازش رو اون وقت میشد شاهد این بود که تیم سازنده فیفا هم یه تکونی به خودش بده و چهره ها رو بیشتر کنه و ......

مثل همیشه رفتن و صورت مسئله رو پاک کردن و لایسنس رو انحصاری کردن و خیال خودشون رو راحت کردن . سال هاست که این داستان هستش و ادامه داره و خواهد داشت .

با این وضعیت بوندسلیگا هیچ وقت رنگش رو تو pes نخواهیم دید و این موضوع انحصاری بودن برای هر دو بازی بده !

البته در بخش فروش کاملا به سود فیفا هستش ولی از دید دیگه به نفع بودن برای گیمر ها کاملا به ضررشون هستش و بوندسلیگا رو فقط انحصاری کردن و ولش کردن به امون خدا .....

در ضمن این رو هم در آخر اشاره کنم که بخشی از تقصیرات هم خود همین کونامی عوضی هستش که باعث و بانی این اتفاقات شده و کونامی وحشتناک کمپانی پول داری هستش و بخش بزرگی از درادمدش از بازی هایی دستگاهی که تو کازینو ها و این جا ها میذارن در آمد زایی میکنن و به جرات میگم بیشتر از کمپانی ea پول نداشته باشه ، کمتر هم نداره .

در پایاین این رو بگم مقصر اصلی این شاخه بندی سیستم قانونی صنعت نوپای گیم هستش که باید یه قانونی چیزی بذاره و جلوی این انحصاری کردن و این مزخرفات رو بگیره تا شرکت ها از این سیستم ناکار آمد سو استفاده نکنن .....

شهر که داروغه نداشته باشه قورباغه هم هفت تیر میکشه دیگه چه برسه به EA که هم پول داره و هم نفوذ !!! کونامی هم که اصلا بیخیال !!! :|
بنظرم یه چیزو نگفتی و همه تقصیرهارو گردن دوتا کمپانی انداختی درحالی که خود فدراسیون آلمانم باید عقل داشته باشه لایسنس رو انحصاری نده.اونم نه بخاطر دلسوزی و عدالت و این حرفا بلکه بخاطر گسترش لیگ خودش تا کسانی که لیگ آلمانو داخل pes بازی میکنن با لیگش آشنایی بیشتری داشته باشنو به سمت این لیگ جذب بشن.اینطوری برای اسپانسرینگ لیگ خودشونم خوبه.سوای گیم به لحاظ پخش زنده هم شرق آسیارو از دست دادن(تا جایی که من خبر دارم.نظر سایر دوستان صائبه).لالیگا از فصل پیش برنامه بازیهاشو بر اساس تایم شرق آسیا هم میزون کرده
تو تیم ساخت بازی کلی افراد هستن که دارن رو بازی کار میکنن امام موندم چرا ea به بخش کپچر و ساخت فیس نیرو اضافه نمیکنه

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
بنظرم یه چیزو نگفتی و همه تقصیرهارو گردن دوتا کمپانی انداختی درحالی که خود فدراسیون آلمانم باید عقل داشته باشه لایسنس رو انحصاری نده.اونم نه بخاطر دلسوزی و عدالت و این حرفا بلکه بخاطر گسترش لیگ خودش تا کسانی که لیگ آلمانو داخل pes بازی میکنن با لیگش آشنایی بیشتری داشته باشنو به سمت این لیگ جذب بشن.اینطوری برای اسپانسرینگ لیگ خودشونم خوبه.سوای گیم به لحاظ پخش زنده هم شرق آسیارو از دست دادن(تا جایی که من خبر دارم.نظر سایر دوستان صائبه).لالیگا از فصل پیش برنامه بازیهاشو بر اساس تایم شرق آسیا هم میزون کرده
تو تیم ساخت بازی کلی افراد هستن که دارن رو بازی کار میکنن امام موندم چرا ea به بخش کپچر و ساخت فیس نیرو اضافه نمیکنه
اینم حرفیه و اونا هم بی تقصیر نیستن و خلاصه خاک تو سر همشون !!!!!!! :|

درباره ساخت چهره خب اینا یه مشکلی این وسط دارن !! تیم سازنده فیفا یه مشکلی که داره اصلا بلد نیست فیس دستی بسازه !!! یعنی باید برای ساخت هر فیسی بازیکن ها رو از نزدیک ببینن و اسکن سه بعدی کنن چهره هاشون رو و خب مسافت ها و این چیزا واقعا سخته برن این ور اون ور ....

تیم سازنده PES به راحتی میره بخشی از فیس ها رو دستی میسازه در حد کیفیت یه فیس سه بعدی اسکن شده ......

مشکل کار تیم سازنده فیفا دقیقا همین جاست ..... اینا فیس دستی اصلا نمیتونن بسازن .

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
EA خیلی شرکت کثیفیه با این کاراش خودشو خراب میکنه
همین کار رو سر پورشه درورد کل بچگی ما از PS1 تا حالا تمام ماشین های پورش رو به RUF میروندیم سالی یه بار هم فقط تو بعضی NFS ها میتونستیم پورشه برونیم
یعنی عملا گند زده بود به همه چی نه خودش بازی ریسینگ زیاد میداد نه میذاشت کسی پورشه تو باززیش بیاره
تا این که پورشه رو از دست EA خارج شد تا ما بتونیم تو GTS شبیه سازشو عینه آدم تجربه کنیم

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این بحث انحصار هم دردسری شده برای خودش! از اون طرف EA انحصاری کرده و دست و کونامی رو بسته و از طرف دیگه کونامی هراز گاهی با انحصاری کردن ورزشگاه بارسا کاسه کوزه EA رو به هم میریزه....منم با انحصار مخالفم هرچند مطمئنم که هرگز PES بازی نمیکنم ولی با این انحصار مسخره مخالفم واقعا دوست دارم چمپیونزلیگ رو تو فیفا تجربه کنم به صورت لایسنس شده و از اون طرف کسایی که PES بازی میکنن دوست دارن اسم بازیکن ها و لیگ ها کامل باشه و بتونن بیشتر لذت ببرن امیدوارم سریعتر این بحث انحصار جمع بشه البته اگر 2K هم وارد ساخت فوتبال بشه ضربه هولناکی میزنه به کونامی و EA:D
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
درسته فیفا کم و بیش هر سال پیشرفت هایی رو داره ولی انصافا از وقتی این التیمت تیم اومده و EA داره پول پارو میکنه چندان به کریر اهمیت نمیده! من شخصا کریر بازی میکنم و دوست دارم یه تعادل درست حسابی تو این بخش باشه نه اینکه بعد از 2 فصل با اورتون قهرمان بشم:D جالب اینجاست که وقتی با اورتون دارم قهرمان میشم وست هام ترکونده و داره دوم میشه منسیتی و چلسی و منچستر و ارسنال هم شدن میانه جدولی! خب یعنی بازی واقعا تعادل نداره از طرفی بخش نقل و انتقالات واقعا ناکارامده ! سالهاست اینطوریه و کسی بهش کاری نداره تو نسخه امسال منچستر فقط مهاجم میخره لوکاکو گریزمن ابراهیموویچ اوبامیانگ لواندوفسکی! هربار با تیم دیگه ای جز منچستر کریر بری اینو میبینی یا مثلا تاتنهام با وجود لوریس میره دخیا رو میخره و تعداد دروازبان هاش میرسه به 8 تا! اینا باگ های کمی نیست یا مثلا وقتی میخوای با اورتون بری فلینی رو بخری میگه به دلیل مسائلی که بین ما هست بهتره نیام!!!!! کدوم مسائل؟! بعد تیم هایی که با هم رقیب هستن مثل هلو بازیکن میفروشن به هم کجا تاتنهام به ارسنال بازیکن میده؟! اینا اصلا بهش توجهی نمیشه وفقط پک فروشی تو اولتیمت تیم شده هدف دوستان در EA واقعا این اولتیمت بخش جفنگ و بیخودیه فقط هم پول میریزه تو جیب فیفا هیچ سناریو و منطق جالبی نداره

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
این بحث انحصار هم دردسری شده برای خودش! از اون طرف EA انحصاری کرده و دست و کونامی رو بسته و از طرف دیگه کونامی هراز گاهی با انحصاری کردن ورزشگاه بارسا کاسه کوزه EA رو به هم میریزه....منم با انحصار مخالفم هرچند مطمئنم که هرگز PES بازی نمیکنم ولی با این انحصار مسخره مخالفم واقعا دوست دارم چمپیونزلیگ رو تو فیفا تجربه کنم به صورت لایسنس شده و از اون طرف کسایی که PES بازی میکنن دوست دارن اسم بازیکن ها و لیگ ها کامل باشه و بتونن بیشتر لذت ببرن امیدوارم سریعتر این بحث انحصار جمع بشه البته اگر 2K هم وارد ساخت فوتبال بشه ضربه هولناکی میزنه به کونامی و EA:D
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
درسته فیفا کم و بیش هر سال پیشرفت هایی رو داره ولی انصافا از وقتی این التیمت تیم اومده و EA داره پول پارو میکنه چندان به کریر اهمیت نمیده! من شخصا کریر بازی میکنم و دوست دارم یه تعادل درست حسابی تو این بخش باشه نه اینکه بعد از 2 فصل با اورتون قهرمان بشم:D جالب اینجاست که وقتی با اورتون دارم قهرمان میشم وست هام ترکونده و داره دوم میشه منسیتی و چلسی و منچستر و ارسنال هم شدن میانه جدولی! خب یعنی بازی واقعا تعادل نداره از طرفی بخش نقل و انتقالات واقعا ناکارامده ! سالهاست اینطوریه و کسی بهش کاری نداره تو نسخه امسال منچستر فقط مهاجم میخره لوکاکو گریزمن ابراهیموویچ اوبامیانگ لواندوفسکی! هربار با تیم دیگه ای جز منچستر کریر بری اینو میبینی یا مثلا تاتنهام با وجود لوریس میره دخیا رو میخره و تعداد دروازبان هاش میرسه به 8 تا! اینا باگ های کمی نیست یا مثلا وقتی میخوای با اورتون بری فلینی رو بخری میگه به دلیل مسائلی که بین ما هست بهتره نیام!!!!! کدوم مسائل؟! بعد تیم هایی که با هم رقیب هستن مثل هلو بازیکن میفروشن به هم کجا تاتنهام به ارسنال بازیکن میده؟! اینا اصلا بهش توجهی نمیشه وفقط پک فروشی تو اولتیمت تیم شده هدف دوستان در EA واقعا این اولتیمت بخش جفنگ و بیخودیه فقط هم پول میریزه تو جیب فیفا هیچ سناریو و منطق جالبی نداره
اتفاقا شما بازی نکردید برای همین میگید. التیمیت چند تا نکته داره اول اینکه خود ea هم فکر نمی‌کرد مردم بلانسبت اینقدر خرن که این همه پول بریزن تو بازی. دوم اینکه اصلا لازم نیست حتما پول بریزی پوینت بخری که موفق شی. شما همین وقتی که رو کریر میذاری رو بذاری رو التیمیت یه تیم خوب جمع میکنی. سوم اینکه امسال با اضافه شدن فات چمپیونز واقعا سطح بازی چند لول رفته بالا و حالت رقابتی گرفته. پیشنهاد می‌کنم حتما سال بعد بازی کنی این بخشو که واقعا لذت می‌بری. کمکی چیزی هم خواستی تاپیک داره بپرس.
در مورد منطق هم باید دقت کنید این بخش به جورایی پایه اش مثل بازی های کارتی هستش.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سوم اینکه امسال با اضافه شدن فات چمپیونز واقعا سطح بازی چند لول رفته بالا و حالت رقابتی گرفته. پیشنهاد می‌کنم حتما سال بعد بازی کنی این بخشو که واقعا لذت می‌بری. کمکی چیزی هم خواستی تاپیک داره بپرس.
ای کاش راهی داشت بشه پیگیر شد سرورای فوت چمپیون تو 18 مثل سرورای سیسن معمولی تو التیمیت یا بخشای دیگه شه .. خیلی مسخرس واقعا این موضوع.. ربطی هم به ایران نداره..تو اسیا خیلیا این مشکلو دارن..همین دبی رو نظر بگیریم یا عربستان و بقیه کشورای طرف خودمون نتشون مطمعنن از نت ایران بهتره..من با توجه به چیزایی که تازگی دیدم حتی تو این کشورا هم نمیتونن راحت بازی کنن .. پس چه فایده ؟ وقتی یه بخش اضافه میکنن به بازی باید از همه لحاظ مطمعن بشن روش..عملا الان امریکایی اروپاییا راحت دارن لذتشو میبرن ما هم حرصشو میخوریم..اصلا این فوت چمپیون منوش رو میبینم داغم تازه میشه چون بری توش جز اعصاب خوردیو 1 ثانیه دلی هیچی دست گیرت نمیشه
اگه بخواد تو فیفا 18 هم این داستان اینطور بمونه دیگه واقعا نمیشه تحمل کرد
تعداد گیمرای ایرانی یا این کشورای عربی حداقل کم نیس مطمعنن و خیلین اما این ea اصلا این موضوع به این بزرگیو نمیبینه انگار

• Like
Reactions: abt

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
ای کاش راهی داشت بشه پیگیر شد سرورای فوت چمپیون تو 18 مثل سرورای سیسن معمولی تو التیمیت یا بخشای دیگه شه .. خیلی مسخرس واقعا این موضوع.. ربطی هم به ایران نداره..تو اسیا خیلیا این مشکلو دارن..همین دبی رو نظر بگیریم یا عربستان و بقیه کشورای طرف خودمون نتشون مطمعنن از نت ایران بهتره..من با توجه به چیزایی که تازگی دیدم حتی تو این کشورا هم نمیتونن راحت بازی کنن .. پس چه فایده ؟ وقتی یه بخش اضافه میکنن به بازی باید از همه لحاظ مطمعن بشن روش..عملا الان امریکایی اروپاییا راحت دارن لذتشو میبرن ما هم حرصشو میخوریم..اصلا این فوت چمپیون منوش رو میبینم داغم تازه میشه چون بری توش جز اعصاب خوردیو 1 ثانیه دلی هیچی دست گیرت نمیشه
تعداد گیمرای ایرانی یا این کشورای عربی حداقل کم نیس مطمعنن و خیلین اما این ea اصلا این موضوع به این بزرگیو نمیبینه انگار
فکر کنم چند وقت پیش تو یکی از کشور های عربی یه سرور اضافه شده بود. الان هم چند وقت بود سرور ها خوب شده بود و با دو خط میشد خوب بازی کرد. این هفته دوباره ضعیف شده مثل اینکه. تو بخش های دیگه یه نفر هاست میشه اون یکی جوین اون میشه ولی تو چمپیونز سرور جدا داره بازی و هر دو نفر به اون وصل میشن. این مورد که سرور ها برا ما خوب نیست رو قبول دارم ولی ۷۰ ۸۰ درصد مواقع قابل قبوله وضعیت برای من.

• Like
Reactions: aslirezahddd

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
بنظر من اگه قراره کریر بهت حال درست و حسابی بده برو از دسته سوم و چهارم انگلیس شروع کن.آبجکت هاشم متناسب با اون باشگاه ها چالشی تره تا اینکه بری اورتون برداری و آبجکتهاش راحت به دست میاد
ممکنه بازیکنای داغونی داشته باشن ولی واقعا تیمو درست میکنی میاری بالا.ضمن اینکه تا بخوای قهرمان چمپیونز لیگم بشی 4فصل وقتتو میگیره(اگه بازیت خوب باشه و تیم خوب ببندی) و شایدم بخوای بازم تیم بهتری ببندی 2فصل بیشترم بازی کنی اما با اورتون تو 2فصل میشه قهرمان ucl شد.اگه با تیم دسته چهارمی شروع کنی که فصلهای بیشتری درگیرت میکنه
من یه بار با لیدزیونایتد که چمپیون شیپه شروع کردم 4فصل بازی کردم تکراری شد برام اما واقعا بهم چسبید که یه تیم داغون رو درست کردم.الانم رفتم دسته سوم تیم mdkonz یه همچین چیزی رو انتخاب کردم که از نو شروع کنم.یادمه قبلا Pes وقتی میخواستی مسترلیگ بری بهت میگفت با بازیکنای اصلی میخوای بری یا بازیکنای داغون که چالش مسترلیگ و کریر واقعا همینه

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
امیدوارم این دروازه بانا رو درست کنن فیفا 16 به جز یه سری مسکلات دروازه باناش خیلی بهتر بودن گلای مفت زیاد میخورن تو فیفا17 از لحاط گرافیک گیم پلی هم تاری و تاریک بودن کلی بازی امیدوارم درست شه هسته فیزیک بازی هم که فک نکنم امسال عوث شه....در کل بازی باید سیمولیشن تر شه چیزی که هر سال متاسفانه داره کم تر بهش بها میدن دیدن گل های زیاد تو یه بازی نشونه خوبی نیست چیزی که همیشه به عنوان فیفا فن بهش میبالیدم سخت بودن و طبیعی بودن بازی بود که به لطف گیمیرای نوب و توجه شرکت به خیل عطیم این عزیزان و مساعل مالی داره سخت بودن بازی کمتر میشه معمولا هم با اپدیت ها این موضوع نماد بیشتری پیدا میکنن...به هر حال به بازی امسال خوشبینم ولی پیش یینیم اینه تغییرات زیادی تو گیم پلی نباشه ولی محسوس خواهد بود احتمالا

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
من اصلا مشکلی با WL ندارم مشکل لگ وجود داره ؟

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
درود دوستان
نمیدونم این سلکت پلیر رو میشه عوض کرد یا نه ولی من که پیدا نکردم.
همه گرافیک بازی پیشرفت کرده این یکی مثل PS1 مونده هنوز با گرافیک بدش تو ذوق میزنه.
امیدوارم پلیر سلکت رو یکم مدرنتر بکنند.مثلا یه دایره شکیل نئون مانند زیر پای بازیکن باشه.
یه مثلث بی ریخت و بی گرافیک عین یه وصله ناجور یا سوراخ گرافیکی ، وسط گرافیک و سایه زنی شکیل بازی هستش.

fifa_17_free_kicks.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر