همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Hadiakhjoo

کاربر سایت
Jul 14, 2017
6
Last edited by a moderator:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,970
نام
احمد
آره چندتا دارم.آقا مواظب باشين آلان بدجور گيرن احتمال بن زياده
اون سیستمی که دیتا بیس اصلی اطلاعات کاربران هست، هر سیستمی مثل پلی 4 و غیره به سرور اون وصل بشه، هر مشخصاتی روش باشه، رو اون میفته مثلا ps4 سیستم شما با مشخصات اکانت هکی یکی دیگه به سرور وصل شده، بعد اکانت اون بنده خدا دی اکتیو شده میره ساپورت پیگیری میکنه وقتی تایید مالکیت حساب شد، میفهمه که شما از اکانت اون استفاده کردی، تو قوانین سونی استفاده از اکانت دیگران، درد سری زیادی نداره، استفاده از کردیت کارت ها، یا حساب های پی بال دیگران در اکانت سونی و خرید از استور بشدت پیگیری میشه نتنها حساب رو بن میکنن بلکه پلی 4 رو هم بن مینمایند:D در نتیجه 99 درصد این حساب های هکی با هک کردیت کارت های واقعی انجام میشه و استفاده از اون خطر بن دائمی کنسول رو داره:) من هم تقریبا یک ساله پلی 4 خریدم ولی با استفاده درست هیچ مشکلی پیش نیومده. با تشکر:-??

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
آره ديسك مياره پس خيالم جمع شد
اصلا بن شدن ربطی به اجرا شدن دیسک نداره ... الان این ارور شما مربوط به بن شدن کنسولتون هستش و اکانتتون بن نشده ... اگر دقت بکنید شما الان نمیتونید انلاین بشید با کنسولتون ... بن شدن کنسول هم دو حالت داره یا بن دائم شدید یا بن موقت که باید صبر کنید تا مشخص بشه ... تا جایی هم که میدونم ساپورت سونی به شما نمیگه که مدت بن شدنتون چقدره
ولی یادمه یکی از بچه ها کنسولش بن شد ولی بعد از یکماه از بن در اومد

احتمالا هم به خاطر استفاده از اکانت هکی هستش و صاحب اکانت رفته به سونی اطلاع داده و شکایت کرده که شما الان بن شدید

• Like
Reactions: mikelwar

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام دوستان.تورو خدا يكي كمك كنه.بعد از آپديت ٤.٧٢ سوني بهم ارور ws-37338-4 بهم داده ك ميگه كنسول به طور موقت بن شده.الان چيكار كنم؟ اين بن تا كي ادامه داره؟عكس ارور هم گذاشتم.فقط تورو خدا يكي زودتر جواب بده كه بدونم چيكار كنم
اکانتهای هکی که خریدی توشون ایمیل yopmail بوده؟
حتما چک کن خبر بده

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان من امروز بازی Final fantasy رو به صورت ظرفیت سوم از یه سایت ایرانی گرفتم ولی چند تا سوال دارم

1)من توی اکانت اصلیم پلاس سه ماهه فعاله ولی نمیدونم چی باید بکنم که پلاس توی این اکانت (ظرفیت سوم) هم برام فعال بشه تا بتونم توی این اکانت هم آنلاین بازی کنم !!! اینم بگم که اون اکانت اصلیم اکتیو پرایمری هست ولی خوب چون این اکانت جدیده ظرفیت سومه پس اکتیو پرایمری مثل اینکه نمیتونم انجام بدم( گزینه ی اکتیو پرایمری برام وجود داره ولی از طرف سایتی که ازش خریدم به من گفتن اینو چون ظرفیت سومه نمیتونی اکتیو پرایمری کنی!!!)
مرود بعدی هم اینکه وقتی بازی که توسط این اکانت جدیده خریده بشه ، میشه توی اکانت اصلیم هم بازیش کرد تا تروفی ها رو تو اکانت اصلیم بگیریم؟
کلا الان یکم گیجم دقیقا چی باس بکنم یکی بی زحمت کمک کنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: tooraj.zi

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
دوستان من امروز بازی Final fantasy رو به صورت ظرفیت سوم از یه سایت ایرانی گرفتم ولی چند تا سوال دارم

1)من توی اکانت اصلیم پلاس سه ماهه فعاله ولی نمیدونم چی باید بکنم که پلاس توی این اکانت (ظرفیت سوم) هم برام فعال بشه تا بتونم توی این اکانت هم آنلاین بازی کنم !!! اینم بگم که اون اکانت اصلیم اکتیو پرایمری هست ولی خوب چون این اکانت جدیده ظرفیت سومه پس اکتیو پرایمری مثل اینکه نمیتونم انجام بدم( گزینه ی اکتیو پرایمری برام وجود داره ولی از طرف سایتی که ازش خریدم به من گفتن اینو چون ظرفیت سومه نمیتونی اکتیو پرایمری کنی!!!)
مرود بعدی هم اینکه وقتی بازی که توسط این اکانت جدیده خریده بشه ، میشه توی اکانت اصلیم هم بازیش کرد تا تروفی ها رو تو اکانت اصلیم بگیریم؟
کلا الان یکم گیجم دقیقا چی باس بکنم یکی بی زحمت کمک کنه
متاسفانه شما نمی تونی از پلاسی که داری روی اکانتی که خریدی استفاده کنی و مجبوری برای آنلاین بازی کردن برای اون اکانت ظرفیت 3 پلاس بخری! و دوباره متاسفانه اینکه نمی تونی بازی و پلاسی که با اون اکانت ظرفیت 3 میخری رو روی سایر اکانت هایی که روی کنسولت داری استفاده کنی

• Like
Reactions: mikelwar

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
متاسفانه شما نمی تونی از پلاسی که داری روی اکانتی که خریدی استفاده کنی و مجبوری برای آنلاین بازی کردن برای اون اکانت ظرفیت 3 پلاس بخری! و دوباره متاسفانه اینکه نمی تونی بازی و پلاسی که با اون اکانت ظرفیت 3 میخری رو روی سایر اکانت هایی که روی کنسولت داری استفاده کنی
عزیز وقتی مثلا یه نفر اکانتشو با دوستش شیر میکنه ، این وسط یکی میشه ظرفت سوم و اونی که اکتیور پرایمری کرده میشه ظرفیت دوم ، ولی مثلا من شنیدم توی این حالت هرکدوم از طرفین پلاس داشته باشه اون یکی هم میتونته ازش استفاده کنه
الان شرح حال من هم شبیه همینه ، به عبارتی الان اون اکانت اصلیم که اکتیور پرایمری کردم میشه برای من ظرفیت دوم که در نتیجه این یکی اکانت هم میشه ظرفیت سوم ( الان مثلا توی این اکانت ظرفیت سوم میتونم بازی های دیجیتالی که برای اون اکانت اصلیم خریدم رو بازی کنم و برام قفل نیستن!! ولی نمیدونم چرا پس پلاس فعال نمیشه!!:( )

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
عزیز وقتی مثلا یه نفر اکانتشو با دوستش شیر میکنه ، این وسط یکی میشه ظرفت سوم و اونی که اکتیور پرایمری کرده میشه ظرفیت دوم ، ولی مثلا من شنیدم توی این حالت هرکدوم از طرفین پلاس داشته باشه اون یکی هم میتونته ازش استفاده کنه
الان شرح حال من هم شبیه همینه ، به عبارتی الان اون اکانت اصلیم که اکتیور پرایمری کردم میشه برای من ظرفیت دوم که در نتیجه این یکی اکانت هم میشه ظرفیت سوم ( الان مثلا توی این اکانت ظرفیت سوم میتونم بازی های دیجیتالی که برای اون اکانت اصلیم خریدم رو بازی کنم و برام قفل نیستن!! ولی نمیدونم چرا پس پلاس فعال نمیشه!!:( )
دوست عزیز پلاستون به راحتی باید با اون اکانت ظرفیت 3 که خریدید شیر بشه و شما میتونید آنلاین بازی کنید
ولی اگر با این اکانت ظرفیت 3 بازی بخرید به دلیل اینکه اکتیو نیست روی کنسول نمیتونید اون بازی رو با اکانت اصلیتون بازی کنید

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوست عزیز پلاستون به راحتی باید با اون اکانت ظرفیت 3 که خریدید شیر بشه و شما میتونید آنلاین بازی کنید
ولی اگر با این اکانت ظرفیت 3 بازی بخرید به دلیل اینکه اکتیو نیست روی کنسول نمیتونید اون بازی رو با اکانت اصلیتون بازی کنید
خدا رو شکر پس [-o<[-o<
فقط عزیز یه سوال دیگه اونم اینکه الان مثلا اگه من با اکانت اصلیم که روش پلاس هست وارد خود برنامه پلاس بشم مثلا میتونم برم توی اکانتم و اینجور چیزا ولی مثلا با اکانت ظرفیت سوم که وارد برنامه پلاس میشم اون بالا سمت راستش مینویسه (امتحان کردن پلاس) که خوب این طبیعیه؟
یعنی منظورم اینه که آیا فقط میشه با اکانت ظرفیت سومم از طریق پلاس اکانت اصلیم آنلاین بازی کنم و قادر به استفاده از محتویات خود پلاس توی اکانت ظرفیت سوم نیستم درسته؟

• Like
Reactions: .:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
خدا رو شکر پس [-o<[-o<
فقط عزیز یه سوال دیگه اونم اینکه الان مثلا اگه من با اکانت اصلیم که روش پلاس هست وارد خود برنامه پلاس بشم مثلا میتونم برم توی اکانتم و اینجور چیزا ولی مثلا با اکانت ظرفیت سوم که وارد برنامه پلاس میشم اون بالا سمت راستش مینویسه (امتحان کردن پلاس) که خوب این طبیعیه؟
یعنی منظورم اینه که آیا فقط میشه با اکانت ظرفیت سومم از طریق پلاس اکانت اصلیم آنلاین بازی کنم و قادر به استفاده از محتویات خود پلاس توی اکانت ظرفیت سوم نیستم درسته؟
بله طبیعی هستش ، چون اکانت ظرفیت 3 شما پلاس نداره
پلاس اکانت اصلیتون فقط برای انلاین بازی کردن روی اون اکانت ظرفیت 3 شیر میشه و یا بازیهایی که برای پلاس رایگان میشه رو میتونید روی اکانت ظرفیت 3 بازی کنید ... برای اینکه از امکانات دیگه پلاس مثل اپلود سیو بازی یا ... روی اکانت ظرفیت 3 بخواهید استفاده کنید باید روی خود اون اکانت پلاس بخرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر