Absolver | PC

wyv_absolverheader_610.jpg

Title: Absolver
Developer:
Sloclap
Publisher: Devolver Digital
Genre: Action-Advanture
Release Date: 2017
یکی از سورپرایز های E3 2016 به نگاه خیلی از سایت ها بازی Indie به نام Absolver بود که توسط استودیو کوچک Sloclap که از اعضا سابق استودیو پاریس Ubisoft تشکیل شده است بود. بازی از سال 2015 در حال ساخت است و برای عرضه روی PC و کنسول ها در سال 2017 برنامه ریزی شده است. بازی به مبارزات تن به تن به همراه سلاح سرد به صورت آنلاین دنبال می شود (Online Combat RPG) که از قابلیت های شخصی سازی ظاهری و هم چنین مبارزاتی گسترده ای بهره می برد.
شما در بازی با شخصیت هایی که توسط سایر بازیکنان و هم چنین توسط هوش مصنوعی کنترل می شوند روبرو می شوید که می توانید با آن ها مقابله کنید یا متحد شوید و نام و آوازه ی خود را در سرزمین خیالی Adal بپراکنید.

اطلاعات بازی

• به توصیف سازنده بازی Onine-Melee-Action می باشد. در بازی با سایر پلیر ها روبرو می شوید که می توانید با آن ها دوست شده و به ماجراجویی خود ادامه دهید، به تبادل با آن ها بپردازید و یا اینکه آن ها را به مبارزه دعوت کنید. البته گفته شده که بازی MMO نیست اما کاملا آنلاین هست و پلیرها را در مواقعی رو بروی هم قرار می دهد.
  • بازی در سرزمینی خیالی در جریان است که امپراتوری آن مدت هاست منقرض شده و حالا به دست گروهی به نام ABSOLVER اداره می شود. بازیکن در تلاش است که به عضویت این گروه در بیاید و در همین حین با جست و جو و کاوش در محیط به داستان امپراطوری گذاشته و دلیل نابودی آن ها پی می برد.
  • داستان بازی با پیشرفت در بازی و محیط، پیدا کردن آیتم های مختلف مشخص می شود. و جنبه ی دیگر داستانی که از دید سازندگان مهم است، داستانی است که بازیکنان در مقابل هم به اشتراک می گذازند. نوع رفتار آن ها باهم، فعالیت های گروهی که انجام می دهند و ... داستان شخصی شما در این دنیای خیالی خواهد بود.
  • بازیکن به همراه دو دوست خود می توانند به مد های PvP و PvE بپردازد.
  • قالیت شخصی سازی در بازی وجود دارد و علاوه بر شخصی سازی های ظاهری خود، شما نوع مبارزه خود را نیز شخصی سازی خواهید کرد.
  • شخصی سازی مبارزات به گونه ای است که شما برای چهار موضع خود (جلو چپ، جلو راست، پشت چپ و پشت راست) خود می توانید فن های مختلفی را انتخاب کنید و با ترکیب آن ها شیوه مبارزه خود را تشکیل دهید.
  • فنون مختلف نیز در طول بازی و با پیشرفت در آن آزاد خواهند شد، اما نکته جالب تر اینجاست که شما می توانید فنون رو از کسانی که با آن ها روبرو می شوید یاد بگیرید. مثلا اگر شما فنی را بلد نباشید و کسی در مبارزه با شما از آن فن چندین بار استفاده کند، کرکتر شما آن فن را یاد گرفته و در سری های بعد می توانید از آن استفاده کنید.
  • تمرکز بازی به مبارزه با دست خالی است، اما شما می توانید در محیط سلاح سرد هم پیدا کرده و از آن ها در مبارزات استفاده کنید، همچنین باید دقت کنید که این اسلحه ها امکان خراب شدن را نیز دارند.
  • در نقاطی از بازی شما Rune هایی را جمع آوری می کنید که از آن ها می توانید برای پر کردن سلامتی خود استفاده کنید و یا اینکه با ترکیبی از آن ها از نیروهای جادویی در مبارزات بهره ببرید. وجود Magic در بازی تایید شده اما اطلاعات زیادی در دسترس نیست و گفته شده به موارد محدودی در مبارزات خلاصه می شود.
  • بازی به صورت دیجیتالی در تاریخ نا معلومی از 2017 منتشر می شود.

آخرین ویرایش:

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
خوب دوستان close beta بازی برای من فرستاده شده و منم یه چند دقیقه ای بازی کردم.
چند نکته :
-حجم بازی 7 گیگه ولی فایل دانلودی 3 گیگ هست
-بازی روون هست ولی توی اتصال به سرور و کانکشن هنوز مشکل داره و اصلا معلوم نمیشه به کجا وصل شدیم
-توی قسمت مالتیش بدلیل بد بودن کانکشن خیلی لگ میزنه و تاخیر داره . ( هم با نت مخابرات و هم با ایرانسل چک کردم همین مشکل رو داشت )
-سبک مبارزات جالبه ولی بهتر با دسته بازی بشه
-سیستم خرید تاکتیک و فنون در مبارزه رو داره که با لول آپ شدن ازاد میشن
-فعلا سه نوع رسته رزمی توی بازی هست که هرکدوم دو کارکتر زن و مرد دارن
-هر رسته شامل چهاراستایل مبارزه میشه که هر استایل هم باز فنون مربوط به خودش رو داره
-میشه لباس ، زره و اسلحه گرفت ولی باید بالانس خوبی بینشون ایجاد کنید ( مثلا یک نمونه لباس سنگینه و محافظت خوبی داره ولی سرعت و استامینا رو میاره پایین یا یک اسلحه )

متاسفانه نمیتونم عکس یا فیلمی بذارم چون NDA ( درست گفتم؟ ) رو امضا کردم که چیزی انتشار ندم

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خوب دوستان close beta بازی برای من فرستاده شده و منم یه چند دقیقه ای بازی کردم.
چند نکته :
-حجم بازی 7 گیگه ولی فایل دانلودی 3 گیگ هست
-بازی روون هست ولی توی اتصال به سرور و کانکشن هنوز مشکل داره و اصلا معلوم نمیشه به کجا وصل شدیم
-توی قسمت مالتیش بدلیل بد بودن کانکشن خیلی لگ میزنه و تاخیر داره . ( هم با نت مخابرات و هم با ایرانسل چک کردم همین مشکل رو داشت )
-سبک مبارزات جالبه ولی بهتر با دسته بازی بشه
-سیستم خرید تاکتیک و فنون در مبارزه رو داره که با لول آپ شدن ازاد میشن
-فعلا سه نوع رسته رزمی توی بازی هست که هرکدوم دو کارکتر زن و مرد دارن
-هر رسته شامل چهاراستایل مبارزه میشه که هر استایل هم باز فنون مربوط به خودش رو داره
-میشه لباس ، زره و اسلحه گرفت ولی باید بالانس خوبی بینشون ایجاد کنید ( مثلا یک نمونه لباس سنگینه و محافظت خوبی داره ولی سرعت و استامینا رو میاره پایین یا یک اسلحه )

متاسفانه نمیتونم عکس یا فیلمی بذارم چون NDA ( درست گفتم؟ ) رو امضا کردم که چیزی انتشار ندم
همه حرف ها تایید می شه، گیم پلی روون و جالبی داره، از لحاظ گرافیکی هم زیبا هست، اما متاسفانه سرورهای بازی برای ماها خیلی خیلی بد هست، وارد قسمت PVP می شین دیگه معلوم نیست چی به چیه!:(

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
منم یه یک ساعتی بازی کردم، وضعیت سرورا واسم خوب بود نمیدونم چرا /:) وضعت گروپ و اینوایت هم خوب بود! از گیم پلی هم خوشم اومد با توجه به بتا بودنش راضی کننده بود، یکم سیستم تارگت تو مبارزه اذیت میکرد یا من باهاش مشکل داشتم هی دوستمو میزدم :-?
گرافیک هم خوب بود این سبک گرافیکو دوست دارم، در کل جذب بازی شدم ببینیم جلوتر چی میشه

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
قیمت بازی هم اعلام شد که 30 دلار هست که بنظرم خیلی خوبه! به شخصه خیلی نگران قیمت بازی بودم که بالا باشه و در نتیجه نتونه پلیرهای زیادی رو جذب کنه! البته همین الانش هم نگرانم چون کم پیش میاد بازی‌های مستقلی که رایگان یا Survival یا استراتژی نیستن بتونن تو استیم برای مدت زیادی پلیر داشته باشن... در درجه‌ی اول امیدوارم بازی فروش خیلی خوبی داشته باشه و پلیرهاش هم نگه داره (کاشکی بازی کراس‌پلی داشت! خیلی به زنده موندش کمک میکرد) واقعا حیفه بازی‌ای با این عمق موفق نشه! و اینکه امیدوارم سینگل‌پلیر نسبتا پر و پیمونی هم داشته باشه.

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
قیمت بازی هم اعلام شد که 30 دلار هست که بنظرم خیلی خوبه! به شخصه خیلی نگران قیمت بازی بودم که بالا باشه و در نتیجه نتونه پلیرهای زیادی رو جذب کنه! البته همین الانش هم نگرانم چون کم پیش میاد بازی‌های مستقلی که رایگان یا Survival یا استراتژی نیستن بتونن تو استیم برای مدت زیادی پلیر داشته باشن... در درجه‌ی اول امیدوارم بازی فروش خیلی خوبی داشته باشه و پلیرهاش هم نگه داره (کاشکی بازی کراس‌پلی داشت! خیلی به زنده موندش کمک میکرد) واقعا حیفه بازی‌ای با این عمق موفق نشه! و اینکه امیدوارم سینگل‌پلیر نسبتا پر و پیمونی هم داشته باشه.
تو صفحه استیم بازی زده Cross-Platform Multiplayer حالا نمیدونم درسته یا نهhttp://store.steampowered.com/search/?category2=27&snr=1_5_9__423

• Like
Reactions: armin_shadow

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر