خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
سلام دوستان عزیز

بین تلویزیون های زیر کدوم از لحاظ موارد مربوط به کیفیت تصویر مثل رنگ. نشان دادن جزئیات در سایه ها. نداشتن نشت نور. موشن بلور کمتر. روشنایی یا نیت بهتره بنظرتون کدوم رو انتخاب کنم خیلی برام مهمه لطفا راهنمایی کنید: (قیمتها حدودیه و تحویل درب منزل)

1- 55x9000e به قیمت 6300
2-LG 55Oled B6 به قیمت 6400
3-samsung 55KS8000 به قیمت 6000 که بنظر یکم پرته قیمتش
4-samsung KS8980 که مونتاژ ایرانه و با گارانتی و میگن پنل ژاپنه (درسته؟)و 60 اینچ فقط داره یکم گرونه به قیمت 7400
5-Sony 55 X930e به قیمت 7550

ال جی Oled B6 بنظرم تصویرش بد نیست ولی بنظر یکم تصویر به آبی میزنه و در سایه ها جزئیات دیده نمیشه یکم هم رنگها کم رنگه نمیدونم درسته یا نه چون فقط تو سایتها دیدم ولی در سایت رتینگ که از صفحه تی وی عکس گرفته دیدم برخلاف بقیه تی وی ها جزئیات در سایه روشن برگ درختها و همچنین انعکاس تصویر آب دریا در بدنه کشتی از بقیه تی ویها مشخصتر و بهتره ولی تو یوتیوپ اون مشکلات رو داشت

نمیدونم بین B6 و x9000e کدوم رو انتخاب کنم

سامسونگ ks8000 رو فقط یه جا داشت که قیمت 6000 بنظرم پرته جایی هست که داشته باشه؟

سامسونگ KS8980 رو میگن همون 8000 هست ولی مونتاژ ایران ولی چرا فقط 60 اینچ داره آیا درسته که پنلش ساخت ژاپنه؟؟؟؟ مگه میشه سامسونگ پنل ژاپنی بزنه میشه تشخیص داد درسته یا نه؟

در مورد sony x930e ارزش خرید داره با این قیمت؟

خواهش میکنم هر کسی نظری داره نظر خودش رو بگه بینهایت ممنون
Lg b6 بنظر من
افت قیمتشم کرده

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بچه ها من تلویزیونم ی هاله مشکی میاد رو تصویرش وقتی پس زمینه سیاهه،میخوام بدونم مشکله یا نه از خودشه چون این ماسماسکش که عین موس هم گاهی اوقات براش پیش میاد این

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
سلام دوستان عزیز

بین تلویزیون های زیر کدوم از لحاظ موارد مربوط به کیفیت تصویر مثل رنگ. نشان دادن جزئیات در سایه ها. نداشتن نشت نور. موشن بلور کمتر. روشنایی یا نیت بهتره بنظرتون کدوم رو انتخاب کنم خیلی برام مهمه لطفا راهنمایی کنید: (قیمتها حدودیه و تحویل درب منزل)

1- 55x9000e به قیمت 6300
4-samsung KS8980 که مونتاژ ایرانه و با گارانتی و میگن پنل ژاپنه (درسته؟)و 60 اینچ فقط داره یکم گرونه به قیمت 7400
5- Sony 55 X930e به قیمت 7550

ال جی Oled B6 بنظرم تصویرش بد نیست ولی بنظر یکم تصویر به آبی میزنه و در سایه ها جزئیات دیده نمیشه یکم هم رنگها کم رنگه نمیدونم درسته یا نه چون فقط تو سایتها دیدم ولی در سایت رتینگ که از صفحه تی وی عکس گرفته دیدم برخلاف بقیه تی وی ها جزئیات در سایه روشن برگ درختها و همچنین انعکاس تصویر آب دریا در بدنه کشتی از بقیه تی ویها مشخصتر و بهتره ولی تو یوتیوپ اون مشکلات رو داشت

سامسونگ ks8000 رو فقط یه جا داشت که قیمت 6000 بنظرم پرته جایی هست که داشته باشه؟

سامسونگ KS8980 رو میگن همون 8000 هست ولی مونتاژ ایران ولی چرا فقط 60 اینچ داره آیا درسته که پنلش ساخت ژاپنه؟؟؟؟ مگه میشه سامسونگ پنل ژاپنی بزنه میشه تشخیص داد درسته یا نه؟

اول OLED B6 اگر برا بازی میخای مخصوصا! چون در اکثر سایت های معتبر بعد از C7 مدل B6 بهترین گزینه برای گیم هست!
Sony 55 X930e مدل خوبی هست اما عمق رنگ مشکیش به پای OLED نمیرسه ! یه مقدار هم اینپوت لگش بیشتر از رقبا هست! این دو مدل بهترین هستن

• Like
Reactions: Shirin1 and snoko

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
سلام دوستان عزیز

1- 55x9000e به قیمت 6300

با سلام
اگر میزان روشنایی براتون مهمه سمت oled نرین
سونی x930e نزدیک ۲ برابر بهترین oled روشنایی داره
منتها روشنایی زیاد هم همیشه خوب نیست مثلا تو تصویر اسمون ابرها به قشنگی oled دیده نمیشن ولی تو تصاویر hdr روشنایی زیاد خودش رو نشون میده
اینکه میفرمایین تصویر به ابی میزنه دقیقا به خاطر روشنایی کم هست که سفیذ ابی میشه و ناراحت کننده است
برای اتاق کم نور و دیم oled عالیه ولی برای شرایط نوری زیاد مثل صبح oled یکی کم میاره
امسال سامسونگ حرفی برا گفتن نداره
توصیه من اینه

نور زیاد به ترتیب
x930e>b6>x900e

نور کم
b6>x930e>x900e
ش
hdr
x930e>b6?x900e

تو oled ها مشکل برن شدن تصویر هم هست که اذیت کننده است

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام دوستان عزیز

1- 55x9000e به قیمت 6300

ب نظر من صبر كنيد مدل هاي 2017 OLED شركت LG وارد بازار بشن . هم روشنايي خوبي دارن هم OLED رسما يك لذت ديگه اي داره ديدن تصاويرش ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

mahdi255

کاربر سایت
Mar 18, 2009
34
دوستان سلام
یک تلویزیون هم به ما معرفی کنید حول وحوش 1500 تومن 43 اینچ یا بزرگتر. کیفیت تصویر فقط برام مهمه(4k یا FHD فرقی نمی کنه). بازی هم مهم نیست.

Shirin1

کاربر سایت
Jul 19, 2017
4
با سلام
اگر میزان روشنایی براتون مهمه سمت oled نرین
سونی x930e نزدیک ۲ برابر بهترین oled روشنایی داره
نور زیاد به ترتیب
x930e>b6>x900e
نور کم
b6>x930e>x900e
ش
hdr
x930e>b6?x900e

تو oled ها مشکل برن شدن تصویر هم هست که اذیت کننده است

پس یعنی b6 در نور زیاد هم از X9000e بهتره؟من تصویر هیچکدوم رو از نزدیک ندیدم ولی X9000e فول ال ای دی هم هست

با توجه به قیمتشون و نظر شما و دوستان محترم فکر کنم بین همین دو انتخاب کنم شما یا دیگر دوستان تصویر این دو رو از نزدیک دیدیدن؟ تو یه کلیپ دیگه که تو یوتیوب از B6 دیدیم تو صحنه های روشن جزئیات در سایه ها نسبتا خوب بود و تو صحنه های کم نور جزئیات ضعیفتر از تی وی های دیگه میشد نمیدونم حالا از روی فیلیم قضاوت درسته بیا نه

گاهی فکر میکنم مشکی بینهایت هم یکم تصویر رو مصنوعی میکنه یعنی تو طبیعت هم مشکی به هر حال یه انعکاس نوری داره و کاملا مشکی خالص دیده نمیشه در خیلی از مواقع

• Like
Reactions: snoko

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من نمی دونم روشنایی زیاد به چه دردتون می خوره فوق العاده ضرر داره ضمن اینکه برای اتاق که اصلا مناسب نیست مگر اینکه در روز در سالن بسیار روشن با فاصله ی زیاد ازش قرار داشته باشید و گرنه 400 تا کاملا برای هر اتاقی مناسب هست.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
پس یعنی b6 در نور زیاد هم از X9000e بهتره؟من تصویر هیچکدوم رو از نزدیک ندیدم ولی X9000e فول ال ای دی هم هست

با توجه به قیمتشون و نظر شما و دوستان محترم فکر کنم بین همین دو انتخاب کنم شما یا دیگر دوستان تصویر این دو رو از نزدیک دیدیدن؟ تو یه کلیپ دیگه که تو یوتیوب از B6 دیدیم تو صحنه های روشن جزئیات در سایه ها نسبتا خوب بود و تو صحنه های کم نور جزئیات ضعیفتر از تی وی های دیگه میشد نمیدونم حالا از روی فیلیم قضاوت درسته بیا نه

گاهی فکر میکنم مشکی بینهایت هم یکم تصویر رو مصنوعی میکنه یعنی تو طبیعت هم مشکی به هر حال یه انعکاس نوری داره و کاملا مشکی خالص دیده نمیشه در خیلی از مواقع

عزیز از کلیپ که مشخص نمی شه اخه شما باز داری از توی lcd مشاهده می کنی oled ها مشکی کاملا خالصی دارن زاویه ی دیدشونم هر چند 180 نیست اما به مراتب از هر نوع lcd بیشتره زمان پاسخ دهی تصویرشونم نزدیک به صفر هست. b6 بیخیال شید برید سمت c7 که حقیقتا شاهکاری از lg هست در lcd ها هم که سونی با x900 x930 با قیمت های مناسبشون دارن حکمفرمایی می کنن البته اینا برای رده بالاها هستن در رده ی متوسط هم x800d پادشاهی می کنه.

Mome8685

کاربر سایت
Jul 7, 2017
18
نام
Mome
بچه ها من تلویزیونم ی هاله مشکی میاد رو تصویرش وقتی پس زمینه سیاهه،میخوام بدونم مشکله یا نه از خودشه چون این ماسماسکش که عین موس هم گاهی اوقات براش پیش میاد این

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
بخش energy saving رو چک کن

• Like
Reactions: SleepyTurtel

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان

الجی b6 اکثر فروشگاه ها هست ک از نزدیک ببینیدش
اونجوری راحتتره

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

• Like
Reactions: Shirin1

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
من نمی دونم روشنایی زیاد به چه دردتون می خوره فوق العاده ضرر داره ضمن اینکه برای اتاق که اصلا مناسب نیست مگر اینکه در روز در سالن بسیار روشن با فاصله ی زیاد ازش قرار داشته باشید و گرنه 400 تا کاملا برای هر اتاقی مناسب هست.

کاملا بر میگرده به عادت شخص
oled تصویرش عالیه ولی هر چی نیگاش میکنم نقصان نور داره
اگه نور زیاد خوب نبود که سامسونگ اینقدر روش مانور نمیداد که

• Like

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
تاييد ميشه
من با X850D توي اتاق با روشنايي نزديك ب ٥٠٠ نيت چشمم داشت ب فنا ميرفت.
سردرد هاي زياد و خستگي چشم. بعد فهميدم بخاطر برايتنس ماكزيمم تصوير هست ... خيلي بد اثر داره .
حتما برايتنس رو كاهش بديد تو محيط كم نور ...

• Like
Reactions: Shirin1 and s.1

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
پس یعنی b6 در نور زیاد هم از X9000e بهکنید.b6ن تصویر هیچکدوم رو از نزدیک ندیدم ولی X9000e فول ال ای دی هم هست

Oled ها که داخل ایران وحتی خارج قیمتهاش فضاییه.به نظرم بین x900e و x930e یکی رو انتخاب کنید.

• Like

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
دوستان تا 2 میلیون تلویزیون چه مدلی خوبه؟ فقط هم کیفیت تصویر برام مهمه نه اینپوت لگ و اینا....سایزش و بقیه چیزاشم مهم نیست فقط کیفیت تصویر.از بانه هم باشه میخرم.با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر