amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
نیاز خاصی به زیرنویس نداره :D جدا از حرف بازیگرا سکانسا رو که نشون میده بقیه چیزا یادآوری میشه خودش. و فک نکنم زیرنویس داشته باشه کلا :D خود منم دیروز خواستم ببینم قبلش سرج زدم و زیرنویسی نبود براش :D
صحنه ها برای ماها که دیدیم یادآوری میشه این بنده خدایی که میخوام باهاش ببینم هیچی ازش نمیدونه:D
یعنی بنظرتون تا شب میاد؟:D

• Like
Reactions: TheGodfather

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
THE MISSING S1&2

یادمه اینو قبلا منوتو میزاشت؟ بخاطر موزیک شروع سریال خیلی دوست داشتم ببینمش ،بالاخره فرصتی شد و فصل ۱ و ۲ رو دیدم و میتونم بگم عالی بود اصلا انتظارشو نداشتم ، مخصوصا نوع تعریف قصه و فلش بک ها ، فصل اولش حال و هوای خاصی داشت و فصل دوم به بلوغ رسیده بود ، موضوع سریال هم بی ربط با ماجراهای بوجود اومده تو مملکتمون نیست واقعا باید به این بیماری بیشتر توجه کرد .....

FARGO S3

بنظر من سریال روند نزولی بخودش گرفته ، فصل اول رو بیشتر از فصل دوم و فصل دوم رو بیشتر از فصل سوم دوست داشتم ولی خوب دیدن شخصیتی مانند V.M. خالی از لطف نبود ، کلا سریال تِم جالبی داره بدجور بهش جذب میشم :D

BETTER CALL SAUL S3

عالی عالی عالی :D تا چند روز بعد از پایان فصل عمیقا دلتنگ جیمی شده بودم ، خیلی خوبه این سریال رفت تو تاپ ۶ من
باو در مورد فارگو داری برعکس میگی اصن. :D فصل سه و این کنایه زدنای وارگا به نظام سرمایه داری و چنگک دهقانا و اون مفهوم از خود بیگانگی با رباته... جدی 9 ساعت لذت خالص بود این فصل اصن. :D البته به این معنی نیست که اون فصلای قبلی کم چیزی بودن، نه اونا هم عالی بودن، ولی اینکه بعضیا میگن فارگو افت کرده تو کتم نمیره اصن. :D البته این بحث ترجیح دادن و دوست داشتن هم هست که هر کی هر جور مایله و به من ربطی نداره اگه صرفاً فصلای قبل رو «ترجیح» میدی. :D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
صحنه ها برای ماها که دیدیم یادآوری میشه این بنده خدایی که میخوام باهاش ببینم هیچی ازش نمیدونه:D
یعنی بنظرتون تا شب میاد؟:D
ایشون اگه ندیدن شدیدا پیشنهاد میکنم اینطوری دیدم رو بیخیال بشن! :D حیف نیست واقعا...؟ :D نه دیگه اگه میخواست بیاد همون روز اومده بود :D :D

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
ایشون اگه ندیدن شدیدا پیشنهاد میکنم اینطوری دیدم رو بیخیال بشن! :D حیف نیست واقعا...؟ :D نه دیگه اگه میخواست بیاد همون روز اومده بود :D :D
واقعا حوصله ندارم از اول ببینم:D
ولی خب صحنه های مهمش بود.
توضیحات بازیگراهم میخواستم ببینم اخه:D

• Like
Reactions: leonk13

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اقا من یچیز بگم راجب نامزد های امی... کم دیده شدن خیلیا تو چشم هست حالا به کنار، Legion هم که رسمن پشمم حساب نشد، ولی ناموسا آبری پلازا تو لژیون استحقاق نامزدیو حد اقل داشت... این بشر سطح سریالا قشنگ چند لول اورد بالاتر! (هرچند سطح سریال خودش خیلی بالائه!)

urahara07

کاربر سایت
Dec 3, 2015
362
اقا من یچیز بگم راجب نامزد های امی... کم دیده شدن خیلیا تو چشم هست حالا به کنار، Legion هم که رسمن پشمم حساب نشد، ولی ناموسا آبری پلازا تو لژیون استحقاق نامزدیو حد اقل داشت... این بشر سطح سریالا قشنگ چند لول اورد بالاتر! (هرچند سطح سریال خودش خیلی بالائه!)
خدایی چی بود؟ انگار از داخل تیمارستان مستند ساخته بودن

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,452
نام
سپهر
منتقدان به شدت اوزراک را برادر کوچکتر Breaking Bad می دانند!

c5v3_ssd.png

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
نارکوس هرچقدر سیزن یکش خوب بود,سیزن دوش به نظرم جالب نبود و تکراری شده بود,سیزن یک رو تو یکی دو هفته دیدم ولی سیزن دو رو الان بعد از 3 4 ماه جذب نشدم تا آخر ببینم.میارزه تا دنبال کنم سریال رو رو؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,532
نارکوس هرچقدر سیزن یکش خوب بود,سیزن دوش به نظرم جالب نبود و تکراری شده بود,سیزن یک رو تو یکی دو هفته دیدم ولی سیزن دو رو الان بعد از 3 4 ماه جذب نشدم تا آخر ببینم.میارزه تا دنبال کنم سریال رو رو؟
سیزن 2 افت داشت
ولی به نظرم بشین ببین چون سیزن 3 از 2 تا حدودی جداست و اگه 2 رو تا ته ببینی میتونی ادامه ندی سیزن 3 رو و سریال و تو سیزن 2 تموم کنی

• Like
Reactions: worm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر