اتصال بهPSNاز طریق سیمکارت 4Gیا3G(اینترنت نسل سوم و چهارم)

moein unreal

کاربر سایت
Nov 20, 2013
85
نام
Moein
دوستان من بدون هيچ تنطيماتي با hot spot در ايفون با 3G ايرانسل راحت به لايو وصل ميشم و بازي ميكنم و ميرم تو پارتي بدون كوچكترين لگ

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
بنده گفتم با استفاده از Tethering نه Nat... این Nat که کاملا مشخصه....

به عملیات shareکردن اینترنت گوشی بر روی هر چیزی میگن tethering
سعید همه چیز رو با هم اشتباه گرفتی:)):d

- - -ویرایش - - -

دوستان من بدون هيچ تنطيماتي با hot spot در ايفون با 3G ايرانسل راحت به لايو وصل ميشم و بازي ميكنم و ميرم تو پارتي بدون كوچكترين لگ
از تست connectionعکس بگیرید بزارید اینجا

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
Sep 1, 2012
207
نام
SAEED
به عملیات shareکردن اینترنت گوشی بر روی هر چیزی میگن tethering
سعید همه چیز رو با هم اشتباه گرفتی:)):d

- - -ویرایش - - -

از تست connectionعکس بگیرید بزارید اینجا

امیر جان من اشتباه نگرفتم.همه اینهایی که شما میگید بنده میدونم.شما میگی برای استفاده از Tethering باید برنامه نصب کنی که پورت رو اوکی کنه و همچنین Nat.که بنده گفتم نیازی به این کار نیست و با حالت Default خوده گوشی هم میشه انجام داد.این دوستمون هم بدون این برنامه ها راحت تونسته بازی کنه.من هم قبله این دوستمون گفتم بنده هم تست کردم جواب گرفتم شما گفتی عکس بزار.عزیز عکس که دیگه نمیخاد خب حتما تست کردم جواب گرفتم که میگم میشه عزیزه من.حتما می فرمایید بنده و این دوستمون داریم دروغ میگیم.عجبا....حالا بقیه دوستان هم تست میکنن اینجا اطلاع رسانی میکنن.شما خودت هم الان یه تست دیگه بکن.حتما جواب میگیری...

آخرین ویرایش:

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
برادر خب توضیح بده ... منم ایفون دارم ولی بلد نیستم نت از روش شیر کنم :(

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
Sep 1, 2012
207
نام
SAEED
برادر خب توضیح بده ... منم ایفون دارم ولی بلد نیستم نت از روش شیر کنم :(

شما باید برید قسمت Wifi و Wifi Hotspot رو فعال کنید و یک پسورد هم انتخاب کنید برای اینکه کسی جز شما به نت گوشی دسترسی پیدا نکنه.مثلا همسایه های مجاور....بعد از طریق پلی 4 Wifi گوشیتون رو سرچ کنید.تمام شد.همین............

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
من می خوام این بحث رو کامل تموم کنم بدون دلیل و مدرک که نمیشه همچین حرفی زد حرف شما بر خلاف علم!گوشی در حالتDefaultتنظیمات NatوUPNPنداره و به هیچ وجه امکان پذیر نیست و چنین حرفی قابل قبول نیست اینطور بود این نرم افزار ها با روتینگ گوشی هرگز به وجود نمیومدند
برای ورود به دنیای گیم همه چیز به Natمربوط میشه دوست عزیز همه چیز رو فراموش کن فقط Natمهمه اگر هم تونستید بازی کنید با کسایی بازی کردید که مثل خودتون هستند
شما زمانی که با بدون نرم افزار به Ps4وصل میشید به شماNat Type 3
اول از همه باید معنی Nat مشخص بشه:Open or Type 1 NAT – Nothing is getting between you and your connection to Destiny. You get the best experience using voice chat, joining games, and matchmaking with players.
Note: Open or Type 1 NAT may not be possible in many configurations, especially if you don’t control all of the hardware between you and your internet access.
Moderate or Type 2 NAT – This is the most common configuration. You may experience longer matchmaking times, issues with voice chat, or other problems.
Strict or Type 3 NAT – Strict or Type 3 NATs often indicate your console network settings are restrictive. With Strict/Type 3 NAT types, we have a harder time giving you the best possible experience, including voice chat with all players in your Fireteam. A Strict NAT or Type 3 NAT is not recommended and may cause noticeable problems.
توضیح نت 3:شما بسختی میتونید بازی کنید صداها و بازی برای شما دردسر ساز خواهند شد و این پیشنهاد ما به شما نیست
منبع:سایت Bungie
در فروم معتبر droid
Does anyone know if it is possible to access more advanced settings with Mobile Hotspot؟
Answer:
The problem is that smartphones do not have a UPnP routing option. The NAT (as far as I know currently) will not be open due to this
Mobile Hotspot - Open NAT Type? | Android Forum at DroidForums.net
حالا شما میگی natهمینجوری بازه آخه مگه میشه؟دنیا داره میگه نمیشه شما میگی میشه!دنیا وقت گذاشته مودم روتر مخصوص سیمکارت و نرم افزار درست کرده برای حل این مشکلات بعد شما میگی میشه!=))
من دلیل پافشاری شما رو نمیدونم کسی می خواد بدونه واقعا nat باز داره باید تصویر تست اینترنتش کاملا مثل زیر باشه حتی هیچ ارور مبنی بر گمشدن پک های آی پی وجود نداشته باشه
32814469726236899472.jpg

الان اگه شما عکس هم بزاری من دیگه باور نمیکنم و چیزی رو که بر خلاف علم باشه باور پذیر نیست من ترم آخر مهندسی نرم افزار شما رو نمیدونم ما باید این ویژگی رو داشته باشیم که فقط در رابطه با چیزی که ازش آگاه هستیم نظر بدیم و اینکه علم رو نمیشه دور زد

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
سلام
دادا ایرانسل چه صورتی میده رفتم تو سایتش هیچی نزده درباره حجم وسرعت فقد زد نسل جدید
همین
در این مورد اطلاعی ندارم فقط میدونم 4Gراه اندازی کردن شما همون رو فعال کن خوب نبود بیا همراه اول چون رایتل هزینه هاش زیاده

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
من رو ۳-۴ مدل روتر سیم کارت خور که پورت فورواردینگ و نت تایپ ساپورت بودن انواع پورت و ای پی رو تست کردم و تقریبا تو ۱۰۰ تا سایت در موردش مطلب خوندم اما هیچ کدوم فایده نداشت...کسی اماری ازش رو این مودم روتر ها داره و یا پورت و ای پی خاصی خوشحال میشیم به اشتراک بزاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر