هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
یعنی مثل سری اول هستن یا بهتر شدن؟کلا ارزش داره الان خرید سری 11؟چون الان بودجه م نمیرسه نمیتونم اسلیم بگیرم و با 700 تومن یه دونه کارکرده تمیز ریجن 3 1106 پیدا کردم
راستش چون برای من یکی که زیاد فرق نداره صدا بده نده :D
اگه شما مشکل بودجه دارین خوب انتخابتون خوبه

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
سلام دوستان .
اقا من کنسولم نمیدونم جدیدا چه مرگش شده . وقتی بازیرو میزارم تو دستگاه بعد از نیم ساعت بازی کردن یدفه دیسک خودش میاد بیرون بعد تا دستگاه رو خاموش یا ریستارت نکنم دیسک داخله دستگاه نمیره . اونوقت بعضی وقتها هم موقعی که دستگاه خاموشه یدفه خودش روشن میشه دیسکم میاره بیرون .
بنظرتون مشکلش چیه ؟
احتمالا کنسول شما روح زده شده:D
بی شوخی ، قبل از خاموش کردن دستگاه مطمئن شید که دیسکی توش نباشه ، موقع روشن خاموش کردن و همچین بیرون آوردن دیسک هم مستقیما از دسته استفاده کنید ( به هیچ وجه یه مدت از کلیدای رو کنسول استفاده نکنید) ممکنه که مشکل از خود کلید رو کنسول باشه مثلا گیر خاصی داشته باشن یا یه چیزی تو همین مایه ها، اگه مشکلتون حل شد ، پس حتما مشکل از همون کلیدا بوده و به یه سرویس کار کاربلد نشونش بدید
البته این چیزایی که راجع به گیر کردن کلید اینا گفتم بیشتر برای مدل های اسلیم ممکنه ها!!! چون مدل های فت که فک میکنم لمسی باشن:-? ولی بازم یه امتحان کوچولو بکنید ،ضرری نداره

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
احتمالا کنسول شما روح زده شده:D
بی شوخی ، قبل از خاموش کردن دستگاه مطمئن شید که دیسکی توش نباشه ، موقع روشن خاموش کردن و همچین بیرون آوردن دیسک هم مستقیما از دسته استفاده کنید ( به هیچ وجه یه مدت از کلیدای رو کنسول استفاده نکنید) ممکنه که مشکل از خود کلید رو کنسول باشه مثلا گیر خاصی داشته باشن یا یه چیزی تو همین مایه ها، اگه مشکلتون حل شد ، پس حتما مشکل از همون کلیدا بوده و به یه سرویس کار کاربلد نشونش بدید
البته این چیزایی که راجع به گیر کردن کلید اینا گفتم بیشتر برای مدل های اسلیم ممکنه ها!!! چون مدل های فت که فک میکنم لمسی باشن:-? ولی بازم یه امتحان کوچولو بکنید ،ضرری نداره
الان یعنی احتمالش هست درایو دستگاه خراب شده باشه ؟

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
الان یعنی احتمالش هست درایو دستگاه خراب شده باشه ؟
سلام نگران نباشید مشکل خاصی نیست
راه حل مشکلتون تو پست دوم تاپیک زیر هست با برداشتن پایه زیر دکمه اجکت مشکلتون حل میشه درضمن حدالامکان از دکمه های روی کنسول استفاده نکنید
راه حل رفع مشکل auto eject کنسول ‌ps4

• Like
Reactions: Jack cooper

mohsen_75

کاربر سایت
Jul 8, 2017
21
سلام به همه ی دوستان عزیز
دوتا سوال داشتم خدمتتون:
اول اینکه من الان بازی until dawn رو حدود۳۰ گیگ از ۴۵ گیگ رو دانلود کردم.بازیرو تا یه جاهاییش هم رفتم ولی پلاسم تموم شد بازی هم قفل شد و فعلا نمیتونم بازی کنم.میخواستم بدونم این بازی که تو این ماه رایگان شده اگه این ماه تموم بشه بازی دیگه از رایگانی در میاد؟ یعنی میشه همینجوری بمونه تو کنسول و بعد اینکه پلاس گرفتم باز برم بازی کنم؟ یا بعد یه ماه میپره؟
سوال دوم اینکه ایا میشه اینجور بازی های دیجیتالی رو با کامپیوتر از استور پلی استیشن دانلود کرد؟چون سرعت دانلود خود کنسول افتضاحه
ببخشید یه خورده طولانی شد

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام به همه ی دوستان عزیز
دوتا سوال داشتم خدمتتون:
اول اینکه من الان بازی until dawn رو حدود۳۰ گیگ از ۴۵ گیگ رو دانلود کردم.بازیرو تا یه جاهاییش هم رفتم ولی پلاسم تموم شد بازی هم قفل شد و فعلا نمیتونم بازی کنم.میخواستم بدونم این بازی که تو این ماه رایگان شده اگه این ماه تموم بشه بازی دیگه از رایگانی در میاد؟ یعنی میشه همینجوری بمونه تو کنسول و بعد اینکه پلاس گرفتم باز برم بازی کنم؟ یا بعد یه ماه میپره؟
سوال دوم اینکه ایا میشه اینجور بازی های دیجیتالی رو با کامپیوتر از استور پلی استیشن دانلود کرد؟چون سرعت دانلود خود کنسول افتضاحه
ببخشید یه خورده طولانی شد
درود
هر وقت مجدد پلاس گرفتین فعال میشه بازی
کلا هربازی مجانی که تو لیست دانلود و یا کلا دانلود شده باشه تا زمانی که پلاس باشه فعاله
اما بازی هایی که با پلاس تخفیف خوردن و شما گرفتی با اتمام پلاس همچنان فعال میمونه
واسه سوال دومم هم شما کلا همیشه لینک رو بگیر با pc دانلود کن و با psx از pc انتقال بده به کنسول

• Like
Reactions: mohsen_75

mohsen_75

کاربر سایت
Jul 8, 2017
21
درود
هر وقت مجدد پلاس گرفتین فعال میشه بازی
کلا هربازی مجانی که تو لیست دانلود و یا کلا دانلود شده باشه تا زمانی که پلاس باشه فعاله
اما بازی هایی که با پلاس تخفیف خوردن و شما گرفتی با اتمام پلاس همچنان فعال میمونه
واسه سوال دومم هم شما کلا همیشه لینک رو بگیر با pc دانلود کن و با psx از pc انتقال بده به کنسول
سپاس گذارم بابت پاسخگویی
فقط میشه یه خورده بیشتر راهنمایی کنید؟
برنامه psx رو ازکجا باید بگیرم؟
رو کنسول باید نصب کنم یا pc؟
لینک رو چه جوری بگیرم؟
بعد اینکه کامپیوترم انتی ویروس خوب و به روزی داره ولی در کل اگه کامپیوتر ویروس داشته باشه ممکنه این ویروس به کنسول منتقل بشه؟

• Like
Reactions: voldmort

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
اومدم بازی Final fantasy xv رو دان کنم حجمش نوشته 60.8 گیگ:-??:-??
درحالی که تو استور وقتی فاینال رو سرچ میکنی حجمش نوشته 43 گیگ و خورده ای :-??
الان قضیه چیه باس چی کار کنم؟ با psx هم لینک گرفتم دیدم تا پکیج 10 میده که توی پکیج 10 حجم میرسه به 434 مگ و به عبارت دیگه 10 تا پکیج 4 گیگی + یه پکیج 400 مگی دقیقا برابری میکنه با همون 43 گیگی که توی استور سونی نوشته ولی توی لیست دانلود های من پس چرا حجم بازی رو زده 60 گیگ؟؟ :o:o

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سپاس گذارم بابت پاسخگویی
فقط میشه یه خورده بیشتر راهنمایی کنید؟
برنامه psx رو ازکجا باید بگیرم؟
رو کنسول باید نصب کنم یا pc؟
لینک رو چه جوری بگیرم؟
بعد اینکه کامپیوترم انتی ویروس خوب و به روزی داره ولی در کل اگه کامپیوتر ویروس داشته باشه ممکنه این ویروس به کنسول منتقل بشه؟
خواهش
ببینید یک برنامه خیلی سبک و کم حجمی به نام psx هست که الان لینک تاپیکش رو میدم خدمتتون هم توضیحات کامل برای استفاده ازش وجود داره هم لینک دانلودش
برنامه ی بسیار کاربردی هستش که کار باهاش مثل چت کردن سادس
روی کامپیوتر نصب میشه و درواقع حکم رابطی بین کنسول و کامپیوتر هست که دیتای بازی ها و آپدیت های حجیم رو که با pc دانلود کردین به راحتی انتقال میدین رو کنسول
هرسوالی هم راجب برنامه واستون پیش اومد همونجا جوابش هست و اگر نبود بپرسین
اینم لینک :
سوالات و مشکلات مکرر برنامه PSX Download Helper
و
لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

• Like
Reactions: mohsen_75

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
اومدم بازی Final fantasy xv رو دان کنم حجمش نوشته 60.8 گیگ:-??:-??
درحالی که تو استور وقتی فاینال رو سرچ میکنی حجمش نوشته 43 گیگ و خورده ای :-??
الان قضیه چیه باس چی کار کنم؟ با psx هم لینک گرفتم دیدم تا پکیج 10 میده که توی پکیج 10 حجم میرسه به 434 مگ و به عبارت دیگه 10 تا پکیج 4 گیگی + یه پکیج 400 مگی دقیقا برابری میکنه با همون 43 گیگی که توی استور سونی نوشته ولی توی لیست دانلود های من پس چرا حجم بازی رو زده 60 گیگ؟؟ :o:o
اپدیت هستن احتمالا

• Like
Reactions: mikelwar

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
یعنی این بازی 20 گیگ آپدیت براش اومده :o
خوب الان فک کنم دیتایی که میخوام بگیرم حجمش 43 گیگ باشه ، بعد موقع ریختنش برام دردسر نمیشه ؟یعنی وسط ریختن میره برا آپدیت ؟؟:-s
الان چک کردم 16.5 گیگ اپدیت اومده براش. بله اپدیت اجباری هست.
کد بازی رو اینجا بزنید تا اخرین اطلاعات . لینک دانلود اپدیت بازی رو بهتون بده

• Like
Reactions: mikelwar

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
الان چک کردم 16.5 گیگ اپدیت اومده براش. بله اپدیت اجباری هست.
کد بازی رو اینجا بزنید تا اخرین اطلاعات . لینک دانلود اپدیت بازی رو بهتون بده
منظورتون از کد مثلا همچین چیزی هست؟ CUSA01623

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر