استودیو Remedy به فکر ساخت عناوین مولتی پلتفرم، به مدت‌زمان طولانی است

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1.png
استودیو معروف و محبوب Remedy Entertainment، چند ماه پیش اعلام کرده بود که بر روی پروژه‌ای شوتر سوم شخص بانام رمزی P7 در حال کار است که قرار است برای تمامی پلتفرم‌های نسل حاضر منتشر شود. خبر غافلگیرکننده بود، زیرا وقتی‌که می‌بینم این استودیو بعد از مدت‌ها بازی جدید خود را قرار است برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر کند.

طبق مصاحبه جدید GameReactor با آقای Sam Lake کارگردان ایده پرداز Remedy Entertainment:

«خوب، ساخت عناوین مولتی پلتفرم برای استودیو مستقلی مثل ما امری بدیهی است. این چیزی است در حال حاضر برای مدت‌های طولانی می‌خواهیم انجامش دهیم. منظورم این است که ما در آن زمانی که با مایکروسافت بودیم روابط بسیار خوبی باهم داشتیم، اما ساخت عناوین انحصاری برای آن‌ها باعث ایجاد محتوای منحصربه‌فردی برای پلتفرم‌های آن‌ها شد.»

«در حال حاضر، به‌عنوان یک ایده پرداز فرصتی ایجادشده است که بتوانیم بهترین‌ها را خلق کنیم و این امر فقط بر روی عناوین مولتی پلتفرم محقق خواهد شد.»

«ما در حال حاضر بر روی دو پروژه کار می‌کنیم، اولی پروژه P7 که متعلق به خود Remedy Entertainment است و دومی به همراه استودیو کره‌ای Smilegate، در حال کار بر روی بخش کمپین داستانی عنوان CROSSFIRE 2 هستیم.»
همان‌طور که قبلاً اعلام‌شده بود، کمپانی ۵۰۵Games قرار است وظیفه انتشار بازی بعدی استودیو Remedy Entertainment را بر عهده بگیرد. این بازی یک عنوان جدید خواهد بود و ادامه بازی‌های قبلی این استودیو نخواهد بود.

GAMINGBOLT

Read the whole post here.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
اشاره عالی بود کافی بگن برا pc میاد اینجا چندتا pc فن میان برا این بازی خودشونو جر میدن
واقعا نگاه کردن به جماعت pc فن رقت انگیزه
افرادی که به پرسونا میگن بازی کارتونی ژاپنی مضخرف خاص پسند(به عینه اینو از یه pc فن نقل کردم)بعد وقتی فقط یه نقطه کوری ایجاد میشه و احتمال داده میشه برا pc بیاد یهو 50 تا تاپیک میزنن و به به و چه چه که راه میندازن تکلیفتون با خودتون مشخص باشه یکی مثل من که معتقده رمدی گند زده الانم که بازی برا ps4 میخواد بیاد نظرمو عوض نمیکنم و نمیام به به و چه چه راه بندازم براش
خلاصه رقت انگیز نباشین!
بهتر بود یکم ادب داشته باشید
بنده بعنوان یه PC Gamer حرفتونو بعنوان یه فحش بد برداشت کردم
اینکه PC فن از پرسنا خوشش نمیاد دلیلی نداره رقت انگیز باشه. الان من پرسونا مفتی بدن هم بازی نمیکنم چه روی PC بیاد چه نیاد این شد رقت انگیز؟

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
نگاه کردن به افرادی، مشخصا مثل شما رقت انگیزه که اسم خودتون رو هم گذاشتید گیمر! اون دسته هم که نام بردین توی گروه خودتون جای می گیرن! تا اسمی از سونی میاد رگ غیرتتون می خواد پاره بشه، تا مایکرو میاد شیرین کاریتون گل می کنه، این وسط PC رو برای خودتون می کوبید و میزارید کنار! البته ناگفته نمونه همه این ها به صورت برعکس هم اتفاق می افته.این پست رو نه در مقام ناظم، بلکه یک یوزر عادی می دم که هر روز با صحبت های بی معنی، توهین آمیز و سبک شما و امثال شما روبرو می شم! یکم، فقط یکم به عقاید و علایق هم احترام بگذاریم! از توهین و خود بزرگ بینی با ترول جلوگیری کنیم، اتفاق بدی که نمی افته هیچ، خیلی هم بهتر می شه!
باشه

• Like
Reactions: dark spartan

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
این درصد از نفرت به انحصاری ها کل کلای بیخود (چه pc فن چه فن کنسول) فقط تو فروم های ایران دیده میشه اخه این چه کاریه؟! خیلیا هستن میبینن فلان انحصاری خوبه میرن کنسولش میخرن حالش میبرن دست کم براش احترام قائل میشن یا اصن انحصاری pc فرقی نمیکنه نه اینکه بیان مثل عقده ای ها فلان استودیو ترول کنن خب که چی !؟ چیزی ازشون کم میشه یا چیزی بهشون اضافه میشه اصن رمدی چه ربطی به qd داره؟:|

• Like
Reactions: kasrahonarvar

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
این درصد از نفرت به انحصاری ها کل کلای بیخود (چه pc فن چه فن کنسول) فقط تو فروم های ایران دیده میشه اخه این چه کاریه؟! خیلیا هستن میبینن فلان انحصاری خوبه میرن کنسولش میخرن حالش میبرن دست کم براش احترام قائل میشن یا اصن انحصاری pc فرقی نمیکنه نه اینکه بیان مثل عقده ای ها فلان استودیو ترول کنن خب که چی !؟ چیزی ازشون کم میشه یا چیزی بهشون اضافه میشه اصن رمدی چه ربطی به qd داره؟:|
الان سالهاست این کل کلای بیمزه کنسولی و متایی گرفته همه جا رو. کلا ذهنا سریع میره سمت مقایسه. من تو کل این فروم فقط از چند تا تاپیک تخصصی لذت میبرم که سرشون به کار خودشون گرمه و گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه(تو مقیاس یه فروم فارسی) تولید محتوا هم دارن. و الا تا دلت بخواد پیکسل و فریم و نمره و میزان رم ریخته تو بحثا. محدودم نیستن به تاپیکای مخصوص خودشون. خیلی فرسایشی و در عین حال چیپه این بحثا ولی تا حرف میزنی و معترض میشی میگن ژست روشنفکری.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اون موقعی که هنوز کسی اسم xbox هم نشنیده بود و جا نیفتاده بود ملت رمدی رو سرشون میذاشتن ! نمیدونم چه اصراریه این استودیو قاطی مایکروسافت و ترول کردن بشه ؟!

والا تا جایی که ما میدونیم "مایکروسافت" با در اختیار گرفتن رمدی معتبر تر شد نه رمدی با همکاری مایکروسافت ! من فکر میکنم شما مکس پین ها یا الن ویک رو حداقل زمان خودشون تجربه نکردید. چون اگر کرده بودید تقریبا امکان نداشت این حرف ها را بزنید هیچ .. به شدت هم بهشون علاقه مند می شدید!
---
این قسمت پستم با شما نیستم و کلی میگم چون اطلاعی از بازی کردنتون هم ندارم!
داستان "دیر تجربه کردن بازی ها " مثلا بعد یک نسل و درک نکردن طرفداری بقیه مختص به رمدی این ها نیست. همین میشه که طرف مثلا بعد از 7 سال میاد گیم پلی gow یا کلیت الن ویک و مکس پین رو زیر سوال میبره.
کلا وقتی یک بازی رو زمانی نجربه کنید که استاندارد های جدیدی تو ذهنتون شکل گرفته باشه این حالت "درک نکردن" علاقه دیگران پیش میاد. در حالی که اگر زمان خودش هم تجربه کرده باشید حداقل در میابید که چرا ملت اینقدر به ان بازی علاقه دارند.
البته مسلما این موضوع در مورد تمام گیمر ها صدق نمیکنه و ممکنه یکی بعد از 10 سال هم همون حس اولیه بازی رو درک کنه خصوصا کسی که اون دوران را تجربه کرده باشه! منظور از پاراگراف اخر عموم گیمر هاست.
اصلا مقياس زمانيتون رو قبول ندارم ! بازي اگه شاهكار باشه و المان هاي فوق العاده و منحصر به فرد داشته باشه فرقي نميكنه كي بازيش كني بازم ازش لذت ميبري !
من همين هفته پيش رزيدنت ٢-٣ رو بازي كردم بيشتر از بازي هاي نسل ٧-٨ بازم ازش لذت بردم ! يا فاينال فانتزي ٩ رو سال پيش بازي كردم! هنوزم از ٩٠ درصد jrpg ها و حتي rpg هاي سالهاي اخير بهتره !
اين بازي كردن در زمان خودش فقط به گيميرايي ربط پيدا ميكنه كه فقط به گرافيك اهميت ميدن

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
اصلا مقياس زمانيتون رو قبول ندارم ! بازي اگه شاهكار باشه و المان هاي فوق العاده و منحصر به فرد داشته باشه فرقي نميكنه كي بازيش كني بازم ازش لذت ميبري !
من همين هفته پيش رزيدنت ٢-٣ رو بازي كردم بيشتر از بازي هاي نسل ٧-٨ بازم ازش لذت بردم ! يا فاينال فانتزي ٩ رو سال پيش بازي كردم! هنوزم از ٩٠ درصد jrpg ها و حتي rpg هاي سالهاي اخير بهتره !
اين بازي كردن در زمان خودش فقط به گيميرايي ربط پيدا ميكنه كه فقط به گرافيك اهميت ميدن
منظور دوستمون این بود اگه شما رزیدنت اویل 2 زمان خودش بازی نمیکردی الان دیگ بهش نمیگفتی قشنگه و احتمالا ازش بدت میومد
مثلا من beyond good and evil بازی نکرده بود چند روز پیش که نصب کردم اصلا حال نکردم دلت زدم رفت .شاید زمان خودش بازی میکردم دوس داشتم و الان میتونستم حرف شمارو بزنم و بگم از خیلیا بازی های جدید بهتره
کسی که مکس پین 1 بازی نکرده باشه و امروز بیاد مکس 3 بازی کنه و بعد بره سراغ قسمت 1 احتمال 99 درصد همون مرحله اول شیفت دلت میزنه میره :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
منظور دوستمون این بود اگه شما رزیدنت اویل 2 زمان خودش بازی نمیکردی الان دیگ بهش نمیگفتی قشنگه و احتمالا ازش بدت میومد
مثلا من beyond good and evil بازی نکرده بود چند روز پیش که نصب کردم اصلا حال نکردم دلت زدم رفت .شاید زمان خودش بازی میکردم دوس داشتم و الان میتونستم حرف شمارو بزنم و بگم از خیلیا بازی های جدید بهتره
کسی که مکس پین 1 بازی نکرده باشه و امروز بیاد مکس 3 بازی کنه و بعد بره سراغ قسمت 1 احتمال 99 درصد همون مرحله اول شیفت دلت میزنه میره :D
من خيلي از بازي هاي قديمي كه نتونستم زمان خودشون بازي كنم تو همين يكي دو سال اخير گرفتم و دارم بازي ميكنم ! مثل قاينال فانتزي هاي كلاسيك! دارك كلود ! ترين ! و و و از همشونم لذت بردم و ميبرم ! همين بياند كه گفتيد رو هم دو ماه پيش خريدم هنوز دانلودش نكردم !
ميگم بستگي به خواست و انتظار گيمر داره ! مثلا من كه الويت هام اول گيم پلي ! بعد داستان و بعد لول ديزاين و مراحل چالش بر انگيز و شايد اصلا به گرافيك بازيا اهميت ندم برام هيچ فرقي نداره

• Like
Reactions: MrElectricWizard

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy

اگر اجازه بدی با نظرت مخالفت کنم.
اینکه مقیاس زمانی موثره به وضوح قابل حس هستش. تنها هم بحث گرافیک نیست. JRPG گفتی منم همونو میگم، مثلا Auto Save که الان یک استاندارد برای همه بازیا محسوب میشه توی اکثر JRPG ها و بازیای قدیمی نمیبینی، یا بعد از شکست خوردن توی یک مبارزه گزینه Retry نداشتن؛ یادمه سر Grandia II گاهی از یک باس شکست میخوردم کلی منو مینداخت عقب، دیالوگ اسکیپم نداشت مجبور بودم یه کات سینو صد بار از اول تحمل کنم تا دوباره بتونم با باسش بجنگم. (گراندیا قطعا بازی خیلی خوبیه، اما منی که زمان خودش نرفتم مثل بقیه شاهکار نمیدونمش)
جدا از این بیت ریت پایین صدا و موسیقی بازیای قدیمی در نوع خودش نسبت به چیزی که امروز هست تو ذوق میزنه.

خلاصه کسی که به استاندارد های امروزی عادت کرده عملا بسیار مشکله که بتونه همون مطلوبیتیو کسب کنه که یک نفر اون بازیو با استانداردای زمان خودش تجربه کرده باشه، مگر اینکه فرد مورد نظر ما اون بازیو قبلا زمان خودش تجربه کرده باشه بعد حالا از حس نوستالژیش تغذیه کنه.

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اینکه مقیاس زمانی موثره به وضوح قابل حس هستش. تنها هم بحث گرافیک نیست. JRPG گفتی منم همونو میگم، مثلا Auto Save که الان یک استاندارد برای همه بازیا محسوب میشه توی اکثر JRPG ها و بازیای قدیمی نمیبینی، یا بعد از شکست خوردن توی یک مبارزه گزینه Retry نداشتن؛ یادمه سر Grandia II گاهی از یک باس شکست میخوردم کلی منو مینداخت عقب، دیالوگ اسکیپم نداشت مجبور بودم یه کات سینو صد بار از اول تحمل کنم تا دوباره بتونم با باسش بجنگم. (گراندیا قطعا بازی خیلی خوبیه، اما منی که زمان خودش نرفتم مثل بقیه شاهکار نمیدونمش)
جدا از این بیت ریت پایین صدا و موسیقی بازیای قدیمی در نوع خودش نسبت به چیزی که امروز هست تو ذوق میزنه.

خلاصه کسی که به استاندارد های امروزی عادت کرده عملا بسیار مشکله که بتونه همون مطلوبیتیو کسب کنه که یک نفر اون بازیو با استانداردای زمان خودش تجربه کرده باشه، مگر اینکه فرد مورد نظر ما اون بازیو قبلا زمان خودش تجربه کرده باشه بعد حالا از حس نوستالژیش تغذیه کنه.

اینا رو الان جدی گفتی ... اینا مشکل نیست ... اینها همون چیزایی بود که بازی ها رو در گذشته دوست داشتنی میکرد ... فکر کنم به خصوص اشاره کردم مراحل چالش بر انگیز .... اینکه کسی دوست داره انالوگ رو رو به جلو بگیره و چند تا دکمه بزنه و بازی تموم شه که تقصیر بازیا نیست ....

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد

s
مسخره ترین چیزی که تو بازیای این دو نسل اخیر رواج پیدا کرد همین سیستم auto save هست مثلا داریم یه بازی تو سبک بقا و ترس بازی می کنیم باید هر لحظه احساس ترس کنیم ولی ماشالا بازی اونقدر تند تند سیو میشه (هر 10 ثانیه یکبار) که کلا حس ترس از بین میره
برای همینه که یه سری از گیمر های جدید از سری سولز بیزارند چون عادت کردند دم به دقیقه بازیشون سیو بشه

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,368
نام
Mehrdad
من خيلي از بازي هاي قديمي كه نتونستم زمان خودشون بازي كنم تو همين يكي دو سال اخير گرفتم و دارم بازي ميكنم ! مثل قاينال فانتزي هاي كلاسيك! دارك كلود ! ترين ! و و و از همشونم لذت بردم و ميبرم ! همين بياند كه گفتيد رو هم دو ماه پيش خريدم هنوز دانلودش نكردم !
ميگم بستگي به خواست و انتظار گيمر داره ! مثلا من كه الويت هام اول گيم پلي ! بعد داستان و بعد لول ديزاين و مراحل چالش بر انگيز و شايد اصلا به گرافيك بازيا اهميت ندم برام هيچ فرقي نداره
خط اخر پستمو خوندی مازیار ؟ :D گفتم همه اینطوری نیستند بلکه عموم گیمر ها اینطوریند. مثلا یادته تاپیک e3 طرف اومده بود god of war رو زیر سوال برده بود که گیم پلی مشکل داره فلان اینا ؟ :D یا کلی مثال دیگه . منظورم همچین کسایی بود. یا همین عزیزانی که تو این تاپیک دارن رمدی یا دیوید کیج رو تخریب میکنند.
وگرنه که منم همین چند روز پیش revenge of the shinobi رو یک اکانت دیگه هم 100% کردم :D همین الانم 50% بازی هام مال نسل های گذشتست. اکثرشونم رو ps3 گرفتم.
پستُ کامل بخون دیگه :D گفتم عموم گیمر ها . شما هیچوقت جز عموم نبودی عزیزم چون تمام نسل های 3 بعدی و حتی اکثر 2 بعدی هارو خودت زمان خودشون تجربه کردی. ببین بحث اینه . مثلا اگه یادت باشه 2010/11 بحث gow vs dmc تو این سایت زیاد بود طرفین بحث هم میشناسی :D خب این بحث میشه تحلیل. تایمینگشم مشکلی نداره چون بازی ها زمان خودشون نقد شدند توسط گیمر حرفه ای هم نقد شدند. ولی وقتی بازی بعد از 10 سال نقد میشه و البته کوبیده میشه به نظرم میرسیم به این که (طرف دیر بازی کرده و بر اساس استاندارد های جدید ذهنش از بازی برداشت کرده و در واقع بی پرده بخوایم حرف بزنیم اصلا بازی درک نکرده واین تازه در صورتیه که طرف رو ترول در نظر نگیریم!)
و البته به هیچ وجه موضوع گرافیک نبود .شمایی که n ساله گیمری مسلما این مسئله در موردت صدق نمیکنه. قصد جسارت نداشتم. بیا خصوصی psn id بده :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خط اخر پستمو خوندی مازیار ؟ :D گفتم همه اینطوری نیستند بلکه عموم گیمر ها اینطوریند. مثلا یادته تاپیک e3 طرف اومده بود god of war رو زیر سوال برده بود که گیم پلی مشکل داره فلان اینا ؟ :D یا کلی مثال دیگه . منظورم همچین کسایی بود. یا همین عزیزانی که تو این تاپیک دارن رمدی یا دیوید کیج رو تخریب میکنند.
وگرنه که منم همین چند روز پیش revenge of the shinobi رو یک اکانت دیگه هم 100% کردم :D همین الانم 50% بازی هام مال نسل های گذشتست. اکثرشونم رو ps3 گرفتم.
پستُ کامل بخون دیگه :D گفتم عموم گیمر ها . شما هیچوقت جز عموم نبودی عزیزم چون تمام نسل های 3 بعدی و حتی اکثر 2 بعدی هارو خودت زمان خودشون تجربه کردی. ببین بحث اینه . مثلا اگه یادت باشه 2010/11 بحث gow vs dmc تو این سایت زیاد بود طرفین بحث هم میشناسی :D خب این بحث میشه تحلیل. تایمینگشم مشکلی نداره چون بازی ها زمان خودشون نقد شدند توسط گیمر حرفه ای هم نقد شدند. ولی وقتی بازی بعد از 10 سال نقد میشه و البته کوبیده میشه به نظرم میرسیم به این که (طرف دیر بازی کرده و بر اساس استاندارد های جدید ذهنش از بازی برداشت کرده و در واقع بی پرده بخوایم حرف بزنیم اصلا بازی درک نکرده واین تازه در صورتیه که طرف رو ترول در نظر نگیریم!)
و البته به هیچ وجه موضوع گرافیک نبود .شمایی که n ساله گیمری مسلما این مسئله در موردت صدق نمیکنه. قصد جسارت نداشتم. بیا خصوصی psn id بده :D

دقیقا درسته قشر عظیم گیمر ها رو کژوال ها تشکیل میدن و هاردکور ها نسبیت خیلی کمتری دارن ... ( البته نه اینکه خودمم خیلی هاردکور باشما ... ) ولی خوب دیگه دوره و سلیقه ها تغییر کرده! دیگه ملت امروز نمیتونن اون دو تا غورباقه که پروانه ها رو میخوردن رو درک کنن یا هواپیمایی اتاری یا فرمول 1 ش رو

ولی این وسط مسئله فقط زمان هم نیست ! سلیقه هم مهمه . کسی که الان مثلا از jrpg بدش میومده و 20 سال پیشم بدش میومده ! من خودم همون15 سال پیش زیاد با مکس پین ها حال نکردم در حالی که دوستام اب از دهنشون میریخت برای بازی !

اکثر بحث های فرومی خوبن (بحث بین فن ها نه بحث بین هیتر ها ((البته به استثنا بحث ها و مقایسه های jrpg چون این گروه فقط بر اساس علایق و نظر شخصی برهان قاطع صادر میکنن که یکیش خودم)))

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر