سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
يه اپيزود متوسط بود...البته قطعا مقدمه چينيه.
بيشتر ديالوگ محور (كه اينو اصلا همه مى دونيم عيب نيست و جزئى از پرداخت اين داستان عظيمه،كارى به كارگردانى و بازى ها هم ندارم،صرف داستان رو دارم ميگم) و مطابق پيش بينى ها بود،با توجه به اپيزود هاى اندك باقى مونده براى همچين داستان عظيمى توالى اتفاقات از اين به بعد قطعا سريع تر خواهد بود.

يكى از فانتزيام اينه كه در نهايت جنگ بر سر قدرت آخرش يه خاندان تضعيف شده از جنگ بر تخت بشينه (احتمال قوى ديگه اتحاد شمال و دنريس با هم) و با وجود اتحاد،وايت واكر ها هم نتونن تسلط پيدا كنن و همه با هم به خواستگاه نرسن و افراد اصلى نابود شن،
و برآيندى از Game Of Thrones بشه Game Over...تمدنى ويران شده در نهايت به جا بمونه:-s.
(البته اين به نظرم بيشتر محتمله كه شمالى ها و يا دنريس در نهايت پيروز باشه و حكومت بر هفت پادشاهى رو لغو كنه و هر سرزمين كنترل كننده ى خودش بشه).
لنيستر ها كه بر تخت بمونن در نهايت يه جور بى حاصلى براى بينندگان و خوانندگان القا ميشه.
تارگرين و يا استارك هم يه جور هپى اندينگ شايد بى نمك باشه.
سرزمين آهن نشين ها هم كه به گروه خونيشون نمى خوره.
وايت واكر ها هم اگه پيروز شن هم كه ديگه لوثه.
(((فانتزيه ها،جدى نگيريد زياد:D))).

و صحنه ى آخر هم از بين اين همه كاراكتر مدعى كنار رفته،سگ شكارى باشه كه كلا كاركترش اگه دقت كنيد بيزار تر از همه از اين تصاحب قدرت هاست و فاز فلسفى گرفته.

البته اون پايان فانتزى من همانا،كمپين هاى اعتراض بهش هم همان:D...چه تخيلاتى برم داشت:)).

آخرین ویرایش:

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
اون قسمتی که سمو نشون می داد در حال کار کردن جنبه ی فان خوبی داشت -این کلیگین هم دیگه سر به راه شده خوبه شخصیت جالبیه
از دنریس هم متنفرم ولی رابطه بین تیریون و دنریس چیز جالبی شده -البته به دلیل 7 اپیزودی بودن یکم انتظارات از هر قسمت بالا می ره که این قسمت برای شروع خیلی خوب بود و من راضی ام
کلا هنر کارگردانی و تنظیم سکانس از همون اولین فصل تو فیلم موج می زد

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
يه اپيزود متوسط بود...البته قطعا مقدمه چينيه.
بيشتر ديالوگ محور (كه اينو اصلا همه مى دونيم عيب نيست و جزئى از پرداخت اين داستان عظيمه،كارى به كارگردانى و بازى ها هم ندارم،صرف داستان رو دارم ميگم) و مطابق پيش بينى ها بود،با توجه به اپيزود هاى اندك باقى مونده براى همچين داستان عظيمى توالى اتفاقات از اين به بعد قطعا سريع تر خواهد بود.

يكى از فانتزيام اينه كه در نهايت جنگ بر سر قدرت آخرش يه خاندان تضعيف شده از جنگ بر تخت بشينه (احتمال قوى ديگه اتحاد شمال و دنريس با هم) و با وجود اتحاد،وايت واكر ها هم نتونن تسلط پيدا كنن و همه با هم به خواستگاه نرسن و افراد اصلى نابود شن،
و برآيندى از Game Of Thrones بشه Game Over...تمدنى ويران شده در نهايت به جا بمونه:-s.
(البته اين به نظرم بيشتر محتمله كه شمالى ها و يا دنريس در نهايت پيروز باشه و حكومت بر هفت پادشاهى رو لغو كنه و هر سرزمين كنترل كننده ى خودش بشه).
لنيستر ها كه بر تخت بمونن در نهايت يه جور بى حاصلى براى بينندگان و خوانندگان القا ميشه.
تارگرين و يا استارك هم يه جور هپى اندينگ شايد بى نمك باشه.
سرزمين آهن نشين ها هم كه به گروه خونيشون نمى خوره.
وايت واكر ها هم اگه پيروز شن هم كه ديگه لوثه.
(((فانتزيه ها،جدى نگيريد زياد:D))).

و صحنه ى آخر هم از بين اين همه كاراكتر مدعى كنار رفته،سگ شكارى باشه كه كلا كاركترش اگه دقت كنيد بيزار تر از همه از اين تصاحب قدرت هاست و فاز فلسفى گرفته.

البته اون پايان فانتزى من همانا،كمپين هاى اعتراض بهش هم همان:D...چه تخيلاتى برم داشت:)).

من تنها انتظاری که از پایان بندی دارم خلاصه میشه در یک جمله :
بزرگترین سورپرایز ممکن !

اصلا مهم نیست چی باشه ها

ولی وقتی به سورپرایز هودور نگاه میکنیم
وقتی به سورپرایز عروسی خونین نگاه میکنیم

دلم میخوام پایان سریال هم همچین غافلگیری بزرگی در انتظار باشه نه یه پایان ساده و پیشبینی شده.

• Like
Reactions: TheGodfather

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
سکانس اول و آخر اپیزود خیلی خوب بود اولش خیلی باحال سورپرایز شدم.
بقیه سکانس ها هم دیالوگ محور بود شخصیت های مختلف نشون میداد جالب بود.
بخش دنریس هم خیلی اپیک بود چه موسیقی چه صحنه پردازی.
برای شروع و مقدمه یه فصل شلوغ خوب بود.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام دوستان
از بین سایت های چه ایرانی و خارجی که رایگان سریال رو برای دانلود قرار میدن، کدوم سایت بهترین کیفیت رو قرار میده ؟
web dl 1080 x265 بگیر حالا هر سایتی که می خواد باشه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
کل اپیزود اول یه طرف، دو بخش از اپیزود یه طرف! :D
یکی عزیز دل من آریا که همین طور داره ارادتم بهش بیشتر و بیشتر میشه و قشنگ مفهوم انتقام رو وارد فاز جدیدی کرده! :D
یکی هم این قیافه خنده دار Tormund که توی سیزن قبلی هم یه بار این طوری شده بود! :)) فوق العاده ـست این ژستی که میخواد دلبری کنه!

jixsW6.jpg

هرچی فکر میکنم میبینم نسبت نیروهای خفن و کاراکترهای درست حسابی توی یه سمت خیلی بیشتر از اون یکی سمت هست و کلهم تعادل در حد صفره! :D (با در نظر گرفتن اینکه Cersei و Euron یه طرف باشن و بقیه یه طرف)
حالا کاری نداریم که همون 3تا اژدها اندازه یه لشکر حساب میشن، ولی بدون اونا هم خیلی تفاوت هست بین دو طرف. باید دید در ادامه چه اتفاقاتی می افته که قدرت ها به هم نزدیک تر بشه.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
نمیدونم چرا سریال بهم نمیچسبه!
کتاب خیلی عظیم تره! این قسمت گریجوی ها و دنریس اینقدر جذابیت داره که نگو! ولی تو سریال بخش دنریس رو خیلی حوصله سر بر در اوردن!
این یورن هم در مقابل یورن کتاب چیزی نیست! یک بازیگر خیلی خفن تر و خوفناک تر رو انتظار داشتم برای این کارکتر! این یارو رو اصلا خوشم نیومد!
این توازن قدرت خیلی مشکوکه! خب اینجوری که دنریس پیش میره که فرطی فرطی میتونه پایتخت رو بگیره دیگه! اژدها هم داره! ولی نباید این طوری خنک تموم شه! سرسی یه حرکتی باس بزنه! ترجیح میدم یکی از اژدهای دنریس کشته شه توسط ارتش لنیسترها!

twafbc11

کاربر سایت
Jul 10, 2017
56
5 دقیقه اول اپیزود بشدت مضحک و خنده دار بود. عجیبه برام ملت انقدر حال کردن باهاش. اینو فاکتور بگیریم در کل اپیزود خیلی خوبی بود، با یسری دیالوگ محشر :D

• Like
Reactions: incoming

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Game Of Thrones Season 7 Premiere Sets A New HBO Record
"Dragonstone," the debut episode of Season 7, attracted a total of 16.1 million viewers (10.1 million on broadcast, and the rest through DVR/streaming), according to Variety. That's a 50% increase over the Season 6 premiere, which is surprising given the cliffhanger that Season 5 left off on, with audiences waiting to find out if Jon Snow would indeed be resurrected.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
چیزی که واقعا متوجهش نمیشم اینه که چرا ننه اژدها تمام 7 اقلیم رو حق خودش می دونه مگه تارگریان ها چه فرقی با بقیه داشتند اونا هم همشون یه مشت حروم ... بودند که از رابطه خواهر و برادری به وجود اومده بودند و از توشون یه سری مثل مد کینگ بیرون اومدند که زنده و مرده رو تو آتش سوزوند ولی نکته جالب اینه کارگردان جوری ننه اژدها رو نشون میده انگار ایشون منجی دنیاست و فقط اینه که خون پادشاهی تو وجودش زنده است هر موقع صحنه ای ازش نشون داده میشه با آهنگ حماسی همراه هست نحوه قدرت گیریش هم که رسما مضخرف ترین قسمت های سریال و کتاب بود
در ضمن تریون هم از موقعی که رفته سمت ننه اژدها تبدیل به یه شخصیت فرعی مضخرف شده (تریون فصل 1 تا 4 رو با تریون فصل 5 تا 7 مقایسه کنید متوجه حرفم میشید)

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
ولی بگما
به دلم زده همون کسی ک همه رو نجات میده اسمش چی چی بود یادم رفت!
دوندارین هست
.....
راجب مقایسه کتاب و سریال
کتاب از همون فصل اول ک داستان شروع میشه خیییییلییی جذاب تره
اما سریال خلاصه هست لامصب

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
اپیزود انصافا خیلی خوب بود.
کلا سریال خیلی پخته تر و دلنشین تر شده، فیلمبرداری، بازیها، دیالوگا، خصوصا لوکیشنها. همه و همه به کمال رسیدن این فصل.

• Like
Reactions: TheGodfather

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
من عادت ندارم زیاد تئوری هارو دنبال کنم. و اینی که میگم قطع به یقین گفته شده؛ آریا گفت که میرم ملکه رو بکشم از طرفی با توجه به اون طالع بینی که زن ساحر داشت (کشته شدن به وسیله برادر کوجک تر)، میشه حدس زد جیمی سرسی رو می کشه. اما نه خودش و بلکه این آریاست که با توانایی هاش اون رو می کشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر