Geese Howard شخصیت جدیدی که به تکن 7 اضافه شده است

Aria_P

عضو تحریریه
Jul 17, 2017
153
کاتسوشیرو هارادا، کارگردان سری هفتم بازی پرطرفدار Tekken ، اعلام کرد که جدیدترین کاراکتر مهمان اضافه شده به بازی کسی نیست جز شخصیت منفی و افسانه ای Geese Howard از SNK’s Fatal Fury
هارادا این مطلب را روی صحنه ی مراسم اختتامیه بزرگ تکن ۷ در نمایشگاه EVO 2017 اعلام کرد.

Tekken7-1024x576.jpg

Geese به عنوان دومین شخصیت مهمان غیر نامکویی در مجموعه بازی های مبارزه ای به Street Fighter’s Akuma پیوسته است. در حالیکه همکاری نامکو و کپ کام برای وارد کردن شخصیت های street fighter به دنیای tekken خارق العاده و عجیب نیست اما همراه شدن و ورود یکی از شناخته شده ترین شخصیت های منفی SNK به tekken 7 شگفت انگیز و غیر منتظره است.
البته کپ کام و قبل ترsnk شخصیت های خود را در عنوان های انحصاری مثل Capcom vs. SNK در مقابل یکدیگر قرار داده اند اما این بار برای اولین بار است که مشاهده میکنیم یک شخصیت SNK به مبارزه با بهترین های نامکو برخواسته است.

Read the whole post here.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
بجای اینا یکاری کنن با دسته معمولی بشه کاراکتر انتاخاب کرد :))
من عملا نمیتونم با دسته ساده بازی کنم گذاشتم کنار یا برم دسته بخرم یا اینا پچ بدن درست بشه:D
ولی از شوخی گذشته این کریستی اضافه کنن من کس دیگ نمیخوام

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
اخه این دیگه کیههههه؟ آنا رو بیارین ترو خدا ناسلامتی جزو شخصیت اصلیاس
متاسفانه کاراکترهای خوبی حذف شده ک برگشتشون مشخص نیس
همین کمبات اخری هم کلی از کاراکترهای دوس داشتی کلا محو شدن بجاشون چندتا جونور اومده ک من اصلا خوشم نیومد
حداقل تو بخش داستانی نیستن ولی تو بخش معمولی ک باشه بشه بازیشون کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر