خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
ما امروز رفتیم Panasonic 55XD650 رو خریدیم ۴/۵ میلیون.
اومدم خونه دیدم HDR نداره.
حسابی تو‌ ذوقم خورد افسرده شدم.
به نظرتون پسش بدم؟
کدوم بازیا HDR رو ساپورت میکنن
کنسولم پرو هست.
داداش حسابی اشتباه کردی با خرید این...
شما که میخواستی 4.5 خرج کنی همون 850 سونی رو میگرفتی که خیلی از این سرتره و hdr 10 , hdr hlg رو هم داره..اندرویدم بود و به قیمتش واقعا ارزش داشت...
اگه میتونی ببر تعویض کن..
hdr خیلی مهمه تو تی وی نسل جدید باشه..

• Like
Reactions: mgh2225

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
اول میخواستم x850d سونی رو بردارم. فروشنده انقدر تو سر مال زد و ازش بد گفت که از خریدش منصرف شدم.آخرش هم این مدل رو بهمون انداخت.
پنلش IPSه. به VA نمیرسه اما بدک نیست.
اما اینکه نه HDR داره نه Dolby Vision خیلی رو مخه!
تلویزیون خوبیه با ارزشه
من یه مدت دنبال مدل ۷۰۰ش بودم
۶۵۰ تصویر خوبی داره یکم این اعداد رو ول کن تستش کن ببین تصویری چجوریه

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

eeeeee

کاربر سایت
Mar 10, 2008
153
نام
EHSAN
اول میخواستم x850d سونی رو بردارم. فروشنده انقدر تو سر مال زد و ازش بد گفت که از خریدش منصرف شدم.آخرش هم این مدل رو بهمون انداخت.
پنلش IPSه. به VA نمیرسه اما بدک نیست.
اما اینکه نه HDR داره نه Dolby Vision خیلی رو مخه!
پنل ۸۵۰ هم ips و اتفاقا hdr تو این مدلها بیشتر تبلیغاتیه
شانست تلویزیون خوبی خریدی خیالت راحت

• Like
Reactions: mgh2225 and snoko

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
پنل ۸۵۰ هم ips و اتفاقا hdr تو این مدلها بیشتر تبلیغاتیه
شانست تلویزیون خوبی خریدی خیالت راحت
این داداشمون از 2008 عضو انجمن هست فقط 13 تا ارسال داشته.:D
بدان و آگاه باش که الکی پست نمیده.:D
به حرفش گوش کن:D

mephist33

کاربر سایت
Nov 21, 2016
79
نهایت 2 تومن
این مدل رو 1680 قیمت دادن بهم
اقا چرا نادیده گرفته میشم....

به جز این مدل uh651 که تصویرش خیلی منو مجذوب کرد (البته تو مغازه) چه مدل دیگه ای پیشنهاد میدین؟ 2 تومن نهایت.

خیلی تو کف tcl s405 هستم اما جایی موجود نداره....

یه مدل toshiba 49 7750 هم دیدم 2300 ولی نمیدونم hdr داره یا نه

آخرین ویرایش:

Zozo66x

کاربر سایت
Jul 15, 2017
2
سلام بچه ها من چند روزه سونی مدل 55x9000eخریدم کیفیتش خداست همه چیم داره از اندروید 7 بگیر تا hdr10 دالبی و خیلی چیزای:-bd دیگه از دیجی بانه خریدم با گارانتی 6300 برام تموم شد.B-) پلی استیشن 4پرو دارم نحوه تنظیم تصویرشو که کمترین اینپوت لگ داشته باشه بابهترین حالتو بهم توضیح بدین ممنون میشم.^:)^^:)^

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بچه ها من تلویزیونمو گرفتم حالا تو تنظیمات پلی استیشن میزنه hdr ساپورت نمیکنه تلویزیون شما،مشکل از چیه؟

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام بچه ها من چند روزه سونی مدل 55x9000eخریدم کیفیتش خداست همه چیم داره از اندروید 7 بگیر تا hdr10 دالبی و خیلی چیزای:-bd دیگه از دیجی بانه خریدم با گارانتی 6300 برام تموم شد.B-) پلی استیشن 4پرو دارم نحوه تنظیم تصویرشو که کمترین اینپوت لگ داشته باشه بابهترین حالتو بهم توضیح بدین ممنون میشم.^:)^^:)^
مبارک باشه.یک چند نا عکس ازش بگیر در حین اجرای بازی ها خوشحال میشیم

بچه ها من تلویزیونمو گرفتم حالا تو تنظیمات پلی استیشن میزنه hdr ساپورت نمیکنه تلویزیون شما،مشکل از چیه؟

ببین رو کدوم پورت hdmi اچ دی آرش فعال میشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: SleepyTurtel

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
تبریک بابت خریدتون! اگر منظور شما از دالبی ... دالبی ویژن هست باید خدمتتون عرض کنم tv شما دالبی ویژن ندارد! OLED ها دالبی ویژن دارن که به مراتب بهتر از HDR 10 هست!
در خصوص تنظیمات TV باید خدمتتون عرض کنم که در به سلیقه ی شما هم بستگی دارد ! بعضی ها رنگ ها دوست دارن زیاد کنن بعضی ها چیز های دیگه رو! پس این بخش رو دست خودت میزارم!
ستینگ PS4 هم چیز خاصی نداره که بشه اینپوت لگ رو کم کرد! شما تو ستینگ کنسول میری روی FULL میزاری تصویر رو ! قسمت HDR هم اوتماتیک! اون تیک بهتر شدن در فریم ریت بازی ها هم بزن!!

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
مگر با خود کابل ps4 وصل نکردی؟
کابل خود ps4 اکیه.
برو تنظیمات تصویر کنسول ببین روی اوتماتیک هست یا نه.
نه کابل اچ دی ام آیم مال خود ۴ نیست،نمیزاره بزارم رو اتوماتیک میگه ساپورت نمیکنه

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
نه کابل اچ دی ام آیم مال خود ۴ نیست،نمیزاره بزارم رو اتوماتیک میگه ساپورت نمیکنه

ببین برو تو منوی تصویر تلویزیون یک گزینه داره که اجازه فعال شدن hdr رو میده.مثلا داخل تلویزیون سامسونگ اسمش hdmi uhd color.وقتی فعالش کنی hdr فعال میشه

Shirin1

کاربر سایت
Jul 19, 2017
4
سلام دوستان عزیز

بین تلویزیون های زیر کدوم از لحاظ موارد مربوط به کیفیت تصویر مثل رنگ. نشان دادن جزئیات در سایه ها. نداشتن نشت نور. موشن بلور کمتر. روشنایی یا نیت بهتره بنظرتون کدوم رو انتخاب کنم خیلی برام مهمه لطفا راهنمایی کنید: (قیمتها حدودیه و تحویل درب منزل)

1- 55x9000e به قیمت 6300
2-LG 55Oled B6 به قیمت 6400
3-samsung 55KS8000 به قیمت 6000 که بنظر یکم پرته قیمتش
4-samsung KS8980 که مونتاژ ایرانه و با گارانتی و میگن پنل ژاپنه (درسته؟)و 60 اینچ فقط داره یکم گرونه به قیمت 7400
5-Sony 55 X930e به قیمت 7550

ال جی Oled B6 بنظرم تصویرش بد نیست ولی بنظر یکم تصویر به آبی میزنه و در سایه ها جزئیات دیده نمیشه یکم هم رنگها کم رنگه نمیدونم درسته یا نه چون فقط تو سایتها دیدم ولی در سایت رتینگ که از صفحه تی وی عکس گرفته دیدم برخلاف بقیه تی وی ها جزئیات در سایه روشن برگ درختها و همچنین انعکاس تصویر آب دریا در بدنه کشتی از بقیه تی ویها مشخصتر و بهتره ولی تو یوتیوپ اون مشکلات رو داشت

نمیدونم بین B6 و x9000e کدوم رو انتخاب کنم

سامسونگ ks8000 رو فقط یه جا داشت که قیمت 6000 بنظرم پرته جایی هست که داشته باشه؟

سامسونگ KS8980 رو میگن همون 8000 هست ولی مونتاژ ایران ولی چرا فقط 60 اینچ داره آیا درسته که پنلش ساخت ژاپنه؟؟؟؟ مگه میشه سامسونگ پنل ژاپنی بزنه میشه تشخیص داد درسته یا نه؟

در مورد sony x930e ارزش خرید داره با این قیمت؟

خواهش میکنم هر کسی نظری داره نظر خودش رو بگه بینهایت ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر