FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

shahram_g

کاربر سایت
Jul 12, 2017
20
سلام
وقتی یه بازیکن مثلا sniper هست و جلوی دو تا از آیتمهاش فلش رو به بالا کشیده معنیش اینه که بعد از هر بازی اون دو تا آیتم افزایش پیدا میکنن؟
اگه بازیکن bas باشه میارزه چمیستری بخریم و آیتمهاش رو تقویت کنیم؟
یکی از دوستان هم اگه واقعا وقت بذاره و یک آموزش جامع و کامل تهیه کنه که تو فیفا 18 بتونیم درست بریم جلو عالی میشه

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان نبی کیتا 86 رو کسی تست کرده ؟؟خوبه بگیرمش ؟؟

یکی میخوام بزارم جلو دفاع فقط بدوه و توپ گیری کنم باهاش....کیتا رو بگیرم خوبه ؟؟

shahram_g

کاربر سایت
Jul 12, 2017
20
سلام
وقتی یه بازیکن مثلا sniper هست و جلوی دو تا از آیتمهاش فلش رو به بالا کشیده معنیش اینه که بعد از هر بازی اون دو تا آیتم افزایش پیدا میکنن؟
اگه بازیکن bas باشه میارزه چمیستری بخریم و آیتمهاش رو تقویت کنیم؟
یکی از دوستان هم اگه واقعا وقت بذاره و یک آموزش جامع و کامل تهیه کنه که تو فیفا 18 بتونیم درست بریم جلو عالی میشه
کسی نیست یه توضیحی بده؟
آیا سایت مخصوص fut هست که همه چی رو توضیح داده باشه؟

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
کسی نیست یه توضیحی بده؟
آیا سایت مخصوص fut هست که همه چی رو توضیح داده باشه؟
وقتی بازیکنی چمیستری مثلا sniper گرفته اون دوتا ایتمی که فلش رو به بالا زده توی بازی تقویت میشه. توضیح خاصی نداره
شما هر بازیکنی رو میتونی چمیستری جدید بهش اعمال کنی چه bas باشه چه چمیستری از قبل روش اعمال شده باشه،در این صورت البته چمیستری جدید جایگزین قبلیه میشه
سایت هم futbin،futwiz و futhead هستن که کلی توشون مطلب هست

• Like
Reactions: shahram_g

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
بهترین CAM توی انگلیس کیه؟ اریکسن بهتره یا اوزیل؟
البته کارت های معمولیشون مدنظرمه
بین کارت های مغمولی دی بروین و اریکسن و کوتینیو بهترینن به نظرم و با توجه به قیمتشون اریکسن بیشترین بازده رو داره

• Like
Reactions: aminda

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
بین کارت های مغمولی دی بروین و اریکسن و کوتینیو بهترینن به نظرم و با توجه به قیمتشون اریکسن بیشترین بازده رو داره
دی بروین که خیلی گرونه
احتمالا اریکسن و فرمینیو رو بگیرم،بنظرم فرمینیو هم بدک نباشه

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
یه مشورت دوستان
یه مشکلی با سیستم 433 وقتی حریفم بازی میکنه دارم!
مثلا کسایی تیم خیلی خوبی دارن مثل این تیم ، که مهاجم های کناریشون خیلی سرعتین و هم توی کورس دفاع کناری ها رو جا میزارن و هم خیلی خوب با بازیکنی مثل رویس به قلب دفاع میزنن!
چه ضدی سیتمسی بیشتر در مقابلشون جواب میده؟؟! مخصوصا اگر ضد حمله بخورم یا توپی لو بره همیشه این دوتا وینگر بدجور مشکل ساز میشن!!
راه مقابله باهاشون چیه؟
البته دفاع کناری ها رو هم always back گزاشتم ولی بازم اینها در میرن
سیستم خودم 4312 هستش
ممنون

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من اس بي سي 86 دله علي رو دارم فوق العاده س. اميدوارم سال ديگه اسكيل ٤ بدن بهش.
اوزيل خيلي بده. به نظر من اينفورم تاديچ رو با كميستري استايل هانتر بگير. يكي از op هاي امسال بود واس من.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz

من توی سیستم تیمم cam به کارم نمیاد ولی اریکسن 84 رو داشتم و توی cm بازیش میدادم....خیلی خوب بود....

شوت میزنه که بیا ببین... x_x اگه نمیخوای خرج کنی به نظرم اریکسن 85 بگیر...

فیرمینو رو هم من داشتم ...ولی خوب نبود برا من...ولی هر تیمی که مقابلم بود و داشتش دهنمو سرویس میکرد... :-s دقیقا مثل همین باتلند که برا من افتضاحه و برا تیم مقابلم هرچی میزنم یا میگیره.... 8->

دیشب با یکی بازی میکردم...8 تا تیرک زدم بهش...آخرشم بازیو 2-1 باختم....دوتا توپ آورد رو گلم به طرز فجیعی با خوش شانسی محض دوتا شم گل شد....بعد از بازی هم پیام داد بهم نوشته بود.... hahahaha ...منم نوشتم براش خوب میشی :-??

• Like

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,533
من توی سیستم تیمم cam به کارم نمیاد ولی اریکسن 84 رو داشتم و توی cm بازیش میدادم....خیلی خوب بود....

شوت میزنه که بیا ببین... x_x اگه نمیخوای خرج کنی به نظرم اریکسن 85 بگیر...

فیرمینو رو هم من داشتم ...ولی خوب نبود برا من...ولی هر تیمی که مقابلم بود و داشتش دهنمو سرویس میکرد... :-s دقیقا مثل همین باتلند که برا من افتضاحه و برا تیم مقابلم هرچی میزنم یا میگیره.... 8->

دیشب با یکی بازی میکردم...8 تا تیرک زدم بهش...آخرشم بازیو 2-1 باختم....دوتا توپ آورد رو گلم به طرز فجیعی با خوش شانسی محض دوتا شم گل شد....بعد از بازی هم پیام داد بهم نوشته بود.... hahahaha ...منم نوشتم براش خوب میشی :-??
من هرچی میگردم یه جا پیدا کنم فحش ناموس به EA بدم جای پیدا نمیکنم اگه جاهی هست معرفی کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر