PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان روش خاصي براي كشتن اين دو باس مرحله Two King Nioh داريد؟

من اول به كوچيك تره حمله ميكنم و معمولا تا اوسط خونشم ميرم ولي ديگه نميكشم، وحشتناك سخته. اون يكي مرحله فرعيش كه دو تا غول داشت علي رغم لول بالاترش راحت تر از اين يكي بود.

ويديوي راهنماييشم ديدم ولي بازم خيلي كمك نكرد. از شانس بدمم فقط همين يه مرحله مونده تا بازي پلات بشه

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
این آیتم شمع های قرمز رنگ کارشون چیه تو بازی
تفاوت Amulets و Talisman تو بازیه چیه مثل Fire Amulet
اکه بخوایم از اخرین Shrine استفاده شده بدون از دست Amrita بازی رو دوباره شروع کنیم از چه ایتمی باید استفاده کنیم .

آخرین ویرایش:

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
حیفه بازی به این زیبایی تاپیک فعالی نداره . تاپیک بلود بعد از حدود دو سال همچنان فعاله و اساتید بازی مرتب به سوال کسایی که تازه بازی رو شروع کردن جواب میدن . اینجا من یه هفتس یه سوال پرسیدم همچنان بی پاسخ مونده . متاسفانه سایت ویکی نیوح هم خیلی ناقصه .

آخرین ویرایش:

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
اکه بخوایم از اخرین Shrine استفاده شده بدون از دست Amrita بازی رو دوباره شروع کنیم از چه ایتمی باید استفاده کنیم .
من خيلي وارد نيستم. اما فكر كنم amulet رو تعداد محدود داري و مصرف كني تموم ميشه. اما اگه از talisman استفاده كني از جادو كم ميشه. هر بار جادو پر بشه ميتوني استفاده كني

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
داداش من خیلی وقته نیستم بخاطر همین اطلاعاتم ناقصه چون فقط یبار بازیو تموم کردم برخلاف دارک و بلاد...........امولتس و تالیسمان فرقی ندارن از نظر استفاده کردن ویژگیشون با این تفاوت که یکی آیتم استفاده شدنی هست و یکی اسکیل که بعد رفتن پیش شراین دوباره پر میشه و 2تا میشه....5تا ویژگی هستن تو بازی مثل آب و آتش و باد و زمین و برق که اینا 2حالت داره بدست آوردنشون یکی رفتن مراحل آموزشی OMNYO یکی اینکه در واقعا سنگهاشون رو پیدا کنی و بعد یبار استفاده مثلا رو شمشیر میکشه و شمشیر تا یه مدت آتیشی میشه
بخواهی بری پیش شراین همه امریتاها میپره تا اونجایی که یادمه با استفاده از خنجر که خودکشی میکنه و ایتمی نبوده من خودم استفاده کنم برگردم پیش شراین بدون پریدن امریتا ولی اگه از مرحله بخواهی بیرون بیایی 2تا گل هستن که یکی محدود هست و امریتا نگه میداره برات یکی هم نامحدود و همه امریتاها میپره

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
بخواهی بری پیش شراین همه امریتاها میپره تا اونجایی که یادمه با استفاده از خنجر که خودکشی میکنه و ایتمی نبوده من خودم استفاده کنم برگردم پیش شراین بدون پریدن امریتا ولی اگه از مرحله بخواهی بیرون بیایی 2تا گل هستن که یکی محدود هست و امریتا نگه میداره برات یکی هم نامحدود و همه امریتاها میپره

توی اسکیل های مربوط به جادو اسکیلی رو دیدم که برت میگردونه به آخرین shrine اما هنوز واسم باز نشده . امیدوارم همون چیزی باشه که میخوام .
خیلی از ایتمهایی که مورد نیازه باید توی اسکیل های جادو فعال بشه . مثل همین مورد قبلی یا وقتی دمیج فایر بت میخوره حتما باید اسکیل خنثی کردن دمیج فایر فعال بشه همین جوری توی بازی نیست انگار . مثل Antidote که واسه خنثی کردن سم استفاده میشه و تو خود بازی هستش .

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
من رسيدم مرحله آخر بازي. فكر كنم مثل devil may cry 4 آخر اين بازي هم بايد همه باس هارو دوباره بزنيم؟ درسته؟
اگه اينجوري باشه خيلي بده... من سر هر باس دو روز گير كردم تا رسيدم اينجا... حالا از اول بايد همرو بزنم؟!!!!

• Like
Reactions: J. Constantine

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
من رسيدم مرحله آخر بازي. فكر كنم مثل devil may cry 4 آخر اين بازي هم بايد همه باس هارو دوباره بزنيم؟ درسته؟
اگه اينجوري باشه خيلي بده... من سر هر باس دو روز گير كردم تا رسيدم اينجا... حالا از اول بايد همرو بزنم؟!!!!
همه رو نه تنها چهار باس رو میزنی

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
بازی قشنگ و سختی هستش.
دوستان الان کلی آیتم دارم ولی خاصیتهاشون رو نمیدونم جایی منبع معتبر فارسی هستش آیتمها رو توضیح بده؟
وقتی کمک میگیرم گاهی با شکلهای مختلف زامبی یا دختر میان کمک من چه جوری کارکتر رو عوض کردند؟
آیتمها سامورایی و نینجیتسو که تو آپگرید بالا میروند به چه کار میخوردند؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر