HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خب مثل اینکه سطح توقعات عارف یکم پایین هست وگرنه به نظر من jungle book خوب بود ولی اون دوتای دیگه افتضاح بودند رسما ! دیو و دلبر که فقط همون بخش اول فیلم که تو دهکده هست خوبه باقیش رسما تو دیواره نمیدونم رو چه حساب یک میلیارد فروخته ! شاید برند دیزنی !

بابا توقعات پایین نیست. دقت کن که انتظار یک فیلم جدیدو نداری. بهرحال یک ریمیکه! تماما همون داستانو که بار ها و بارها موقع بچگی شنیدیم و دیدم رو قراره جدیدشو ببینیم. خیلی از ماها این فیلم هاو برای مرور نوستالژیا میبینیم و یکی از بزرگترین نیاز های این ریمیک ها وفاداری به گذشتست... که انصافا همه این فیلم ها به نسخه کلاسیک تماما وفادار بودن!!
(بجز ملفیسنت آنجلینا جولی که قشنگ داستانو عوض کرده بودن :D - البته اگه اینو جزو لایو اکشن های جدید دیزنی حساب کنی :D این از بقیه سطح پایین تر بود قطعا)

پ.ن. بجز آهنگ Once Upon a Dream ملفیست که حضرت لانا خوند... این نکته برای من بهترین قسمت کل این لایو اکشن های دیزنیه :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
چقدر فیلم سوپرهیرویی و انیمیشن قراره بیاد. دنیای سینما کلا نابود شده :D :-"
دنیای بلاک‌باسترهای هالیوودی قطعاً داره سمت نابودی میره.:D توی این شکی نیست. چند سال دیگه بعید نیست با این قدرتی که امثال Netflix دارن میان جلو یهو کل دنیای بلاک‌باسترهای هالیوودی ویران شه و مجبور شن از اول فکر چاره کنن.:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دیزنی کارش تو برگردوندن کارهای کلاسیک فوق العاده هست و شاید بشه گفت به بهترین شکل ممکن اینکار رو انجام اما مشکل اینه که اون تجربه نوستالژی دیگه هیچوقت و به هیچ وجه تکرار نمیشه! کارها ممکنه عالی باشند ولی اون حس نوسالژی دیگه تکرار نمیشه!
شیر شاه بخشی از خاطرات دوران بچگی من و مطمئنن خیلی های دیگه هست! نمی تونم طور دیگه ای تصورش کنم ولی بازسازیشو نگاه میکنم و مطمئنم مثل کتاب جنگل میاد و میره! این البته مشکلی نیست، موضوع اینه که این برندهای نوستالژی همه طرفدارهای قدیمی رو سمت خودش میکشونه و طرفدار جدید هم پیدا میکنند و به این ترتیب برای دیزنی به شدت سودآورد هستند و سرمایه گذاری رو این کارها ریسک کمتری نسبت به خلق چیز جدید داره.

پ.ن: کسی خبر داره که میخوان پاپیون هم بازسازی کنند؟ بنظرم واقعا مضخرفه! به نظرم احتمال موفق شدنش نهایت 5% هست و شخصا به هیچ وجه نمیرم سمتش!

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دیزنی کارش تو برگردوندن کارهای کلاسیک فوق العاده هست و شاید بشه گفت به بهترین شکل ممکن اینکار رو انجام اما مشکل اینه که اون تجربه نوستالژی دیگه هیچوقت و به هیچ وجه تکرار نمیشه! کارها ممکنه عالی باشند ولی اون حس نوسالژی دیگه تکرار نمیشه!
شیر شاه بخشی از خاطرات دوران بچگی من و مطمئنن خیلی های دیگه هست! نمی تونم طور دیگه ای تصورش کنم ولی بازسازیشو نگاه میکنم و مطمئنم مثل کتاب جنگل میاد و میره! این البته مشکلی نیست، موضوع اینه که این برندهای نوستالژی همه طرفدارهای قدیمی رو سمت خودش میکشونه و طرفدار جدید هم پیدا میکنند و به این ترتیب برای دیزنی به شدت سودآورد هستند و سرمایه گذاری رو این کارها ریسک کمتری نسبت به خلق چیز جدید داره.

پ.ن: کسی خبر داره که میخوان پاپیون هم بازسازی کنند؟ بنظرم واقعا مضخرفه! به نظرم احتمال موفق شدنش نهایت 5% هست و شخصا به هیچ وجه نمیرم سمتش!
اینا یه فیلم که خودش بازسازی یه فیلم دیگه بوده رو بازسازی کردند (7 دلاور و صورت زخمی ) توقع داری از پاپیون بگذرند!!!:D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بر خلاف قسمت اول گویا این موفق شده! برای منی که علاقه به ژانر وحشت ندارم و تقریبا میشه گفت آخرین سبکیه که سمتش میرم، تنها فیلم های ترسناکی که دیدم و دوست داشتم دو قسمت کانجورینگ بود که امیدوارم اینم مثل اونا باشه

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
یه سر به سایت متاکرایتیک زدم. میانگین نمرات War for the Planet of Apes رو دیدم. 83 بود از 48 نقد. فروش افتتاحیه ش منتهی از فیلم قبلی کمتر بود. 56 میلیون و خورده ای تو 3 روز در حالی که فیلم دوم 72 میلیون و خورده ای بود. بودجه ش هم که 20 تا کمتر از فیلم دوم بود.
زن شگفت انگیز هم پرفروشترین فیلم DCEU در خاک آمریکا هست و در جهان بعد BvS دوم . و در بین فیلم های ساخته شده براساس کمیک بوک های شرکت DC بعد TDK و TDKR سوم هست البته تو فروش داخلی!
فروش جهانی هم چهارم هست. (سوم BvS)

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
البته ما که می‌دونیم نولان همه‌اش هایپه و اینبار هم احتمالا بیشتر پول داده تا فیلمش بیشتر تحویل گرفته بشه ولی بهرحال :D

پ.ن: من از نظر تاریخی هم نمی‌دونم توی Dunkirk چه اتفاقی افتاده و بخاطر همین فکر کنم خیلی بیشتر از فیلم لذت ببرم. امیدوارم مثل بقیه‌ی فیلم‌های نولان، اون تاثیرگذاری رو روی بیننده داشته باشه :-bd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر