Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
پروژه های دیزنی از 2017 تا 2019

yd2r_d23.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
Incredibles:x ، من منتظر ميشم فقط دوبلش بياد:D نسخه اول عالى دوبله كرده بودن.
Lion king چيه اونجا؟ :-?
لایو اکشن! :|
من نمیدونم چه مرگشونه همه ی انیمیشن ها رو میخوان فیلم بکنند...برای این هم...راز بقا یحتمل میخوان بسازن:-" :D
گرچه فکر کنم راز بقا ببینیم حداقل خاطراتمون رو به فنا نمیده:-"

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
من نمیدونم چه مرگشونه همه ی انیمیشن ها رو میخوان فیلم بکنند...برای این هم...راز بقا یحتمل میخوان بسازن:-" :D
شوخى نكن! :| تصورشم نميتونم بكنم چجورى ميشه. موسافا سيمبا ، تيمون پومبا مخصوصا تيمون و پومبا چجورى ميخوان اينارو در بيارن. عجب! به قول پومبا ، هاكوناما تاتا ، ببينيم چيكار ميخوان بكنن!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
احتمالاً مثل The Jungle Book میشه. :D من کامل ندیدمش، ولی چیز بدی به نظر نمیرسه و تریلر و یه تیکه هایی از فیلم رو که دیدم جالب بود. همه حیوون ها هم حالت واقع گرایانه داشتن و در عین حال صحبت میکردن و شخصیت پردازی داشتن و ...

کلاً دیزنی زده تو کار ساختن فیلم از روی انیمیشن های معروفش. بعد از The Jungle Book و Beauty and the Beast و ...، نوبت The Lion King رسیده و بعدش هم Dumbo با کارگردانی تیم برتون!!! :D
Mulan هم بین پروژه های آینده هست، البته این یکی تفاوت زیادی با بقیه ـشون داره.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
احتمالاً مثل The Jungle Book میشه. :D من کامل ندیدمش، ولی چیز بدی به نظر نمیرسه و تریلر و یه تیکه هایی از فیلم رو که دیدم جالب بود. همه حیوون ها هم حالت واقع گرایانه داشتن و در عین حال صحبت میکردن و شخصیت پردازی داشتن و ...

کلاً دیزنی زده تو کار ساختن فیلم از روی انیمیشن های معروفش. بعد از The Jungle Book و Beauty and the Beast و ...، نوبت The Lion King رسیده و بعدش هم Dumbo با کارگردانی تیم برتون!!! :D
Mulan هم بین پروژه های آینده هست، البته این یکی تفاوت زیادی با بقیه ـشون داره.
من کلا کنار نمیام به این حرکات:-"
کتاب جنگل رو ندیدم، B&tB هم ندیدم ، بقیشون رو هم نمیبینم:-"
یعنی واقعا انقدر سخته فیلم جدید بسازن؟ حتما باید انیمیشن ها رو ریمستر(شایدم ریمیک :-" ) کنند؟ :D رو اعصابه این چیزا :D
مولان رو من برای اولین بار ، امروز فهمیدم قراره براش فیلم بسازن... Dumbo هم همینطور:-" ، اما چندماه پیش یادمه علائدین هم تایید شده بود!

کلا برای 1000ـمین بار انیمیشن ها رو ببینم جس بهتری بهم دست میده:D
نسل فعلی یعنی فیلم رو به انیمیشن ترجیح میدن؟ حالا درسته انیمیشن هم میسازن...ولی بیشتر بسازن:-" و ... کاش به سبک گرافیکیه کارهای کلاسیک هم میساختن:( آخریش فکر کنم شاهزاده و قورباغه بود:(

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
هرچند این فیلم های لایو اکشن ابدا نمیتونن به موندگاری نسخه های کلاسیک برسن ولی دیزنی این اواخر واقعا عالی عمل کرده تو این قضایا...
اول با Cindrella واقعا فیلم خوبیو تحویل داد... بعد Jungle Book که واقعا عالی بود. امسال B&B خوب بود. امیدوارم فیلم های بعدی هم موفق باشن...

تنها ترسی که وجود داره اینه که سیمبا موفاسا و بقیه کاراکتر ها به شکل کلاسیکشون تو خاطراتن و به صورت CGI شاید اونجور که باید و شاید به دل نشینن! مثل Beast که من شخصا اونقدر باهاش حال نکردم. جون ظاهر کلاسیک تو ذهنمه فقط :)

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
شوخى نكن! :| تصورشم نميتونم بكنم چجورى ميشه. موسافا سيمبا ، تيمون پومبا مخصوصا تيمون و پومبا چجورى ميخوان اينارو در بيارن. عجب! به قول پومبا ، هاكوناما تاتا ، ببينيم چيكار ميخوان بكنن!
حیوونا CGـن، مثل کتاب جنگل. اما خوب چرا لایو اکشن واقعا، کلا CG می کردن فیلم رو، کاراکتر انسان که نداریم:D

• Like
Reactions: leonk13

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خب مثل اینکه سطح توقعات عارف یکم پایین هست وگرنه به نظر من jungle book خوب بود ولی اون دوتای دیگه افتضاح بودند رسما ! دیو و دلبر که فقط همون بخش اول فیلم که تو دهکده هست خوبه باقیش رسما تو دیواره نمیدونم رو چه حساب یک میلیارد فروخته ! شاید برند دیزنی !

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
حیوونا CGـن، مثل کتاب جنگل. اما خوب چرا لایو اکشن واقعا، کلا CG می کردن فیلم رو، کاراکتر انسان که نداریم:D
همين ديگه انسان نداريم توش اصلا!
من كتاب جنگل رو دانلود كردم جلو زدم ببينم چطوره فيلم كه اصلا خوشم نيومد و نگاه هم نكردم. اين كارتون ها به تم فانتزيشونه ، بخاطر همين ميگم تيمون پومبا رو چطورى ميخوان در بيارن كه همون حس و حال رو داشته باشند. البته اينا فيلم رو با يه استاندارد قابل قبولى ميسازن و مخاطب هاى جديد هم مطمعنا خوششون مياد ولى منى كه نسخه كارتونى رو ديدم و از قبل يه ذهنيتى نسبت به فيلم دارم مطمعنا برام زياد جالب نيست!

• Like
Reactions: Akiba and leonk13

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,702
آقا مثل اینکه تیزر Infinity war رسما ترکوندهB-)
اونایی که دیدن حسابی قاتی کردن و گفتن که بسیار حماسی بوده و یجورایی آخرالزمانی....ثانوس انگار همه جارو می ترکونه و داغون میکنه...از فضا بگیر تا زمین:-t

• Like
Reactions: leonk13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر