هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان برای اکانت هایی که فقط مختص ظرفیت سوم هستند باید برای آنلاین بازی کردن دوباره حق پلاس جداگونه ای تهیه کرد؟ یا با همون پلاس اکانت اصلی هم میشه آنلاین بازی کرد؟

amin 4k

کاربر سایت
Jul 16, 2017
2
سلام

ببخشید می خواستم بدونم که آیا میشه بعد خرید نسخه ی دیجیتال بازی بجای اینکه بازی رو از طریق اینترنت دانلود کنم

دیسک بازی یکی از دوستانم رو بگیرم واز طریق ps4 بر روی کامپیوتر کپی کنم و بعد نسخه ی کپی شده را وارد ps4 کنم و با آن بازی کنم

واینکه اگر می شود چگونه؟ خیلی ممنون میشم اگر جواب بدین

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دوستان برای اکانت هایی که فقط مختص ظرفیت سوم هستند باید برای آنلاین بازی کردن دوباره حق پلاس جداگونه ای تهیه کرد؟ یا با همون پلاس اکانت اصلی هم میشه آنلاین بازی کرد؟

اگه اکانتی که پلاس روشه پرایمری باشه با تمام اکانتهای روی کنسول میشه از پلاس استفاده کرد.

سلام

ببخشید می خواستم بدونم که آیا میشه بعد خرید نسخه ی دیجیتال بازی بجای اینکه بازی رو از طریق اینترنت دانلود کنم

دیسک بازی یکی از دوستانم رو بگیرم واز طریق ps4 بر روی کامپیوتر کپی کنم و بعد نسخه ی کپی شده را وارد ps4 کنم و با آن بازی کنم

واینکه اگر می شود چگونه؟ خیلی ممنون میشم اگر جواب بدین

خیر امکانش نیست
دیتای بازی دیجیتال رو باید دانلود کنید یا اینکه از مغازه خریداری کنید.
دیسک های ps4 با هیچ بلوری ریدری خونده نمیشه
اگر هم میشد نوع فایل هاشون با هم فرق داشت

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mikelwar

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
مشکل اینکه که فقط ظرفیت دو رو میشه اکتیو پرایمری کرد ولی ظرفیت سه اکتیور پرایمری نمیشه!!!:-s

اگه پلاس فقط روی اکانت ظرفیت سوم باشه فقط بازیهای همون اکانت رو میشه انلاین بازی کرد.
در این مواقع بهتره روی اکانت خودتون پلاس خریداری بشه
یا اینکه یه اکانت ژاپن بسازید و 14 روز پلاس رایگان بدون نیاز به کردیت کارت بگیرید.البته نمیدونم هنوز این روش جواب میده یا نه

• Like
Reactions: mikelwar and aminda

mohammad_7676

کاربر سایت
Jul 9, 2017
11
نام
محمد
چند تا سوال داشتم دوستان :

1- من گاد اف وار 3 رو خریدم از استور دیتاشم دانلود کردم با کامپیوتر میشه ps4 رو با لن به کامیپوتر وصل کنم یعنی ps4 رو بدون تلوزیون وصل کنم کامپیوتر با لن بعد عین فیلم که ادم میریزه تو موبایل کپی پیست کنم؟

2- زامبی call of duty advanced warfar قشنگه؟ اخه همش من قبلا بلک اپس 1 زامبیشو تو ایکس باکس 360 بازی میکردم و به زامبی جدید بلک اپس 3 عادت ندارم خیلی جدیده اخه با زامبی call of call of duty advanced warfar بیشتر راحتم حالا اونایی که بازی کردن قشنگه؟؟؟

3- دوستان یه کانال در رابطه فروش بازی پیدا کردم نمیدونم اطمینان پیدا کنم بهش یا نه اسم کانالشم خلیج فارس هست بازی پلمپ میفروشه با قیمت خوب khalijfarrs@

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
اگه پلاس فقط روی اکانت ظرفیت سوم باشه فقط بازیهای همون اکانت رو میشه انلاین بازی کرد.
در این مواقع بهتره روی اکانت خودتون پلاس خریداری بشه
یا اینکه یه اکانت ژاپن بسازید و 14 روز پلاس رایگان بدون نیاز به کردیت کارت بگیرید.البته نمیدونم هنوز این روش جواب میده یا نه
الان پلاس رو اکانت اصلی من فعاله
و از اونجایی هم که اکانت اصلیم اکتیو پرایمری هست پس با این حساب فک کنم برای اون اکانت ظرفیت سومی که گرفتم هم پلاس برای آنلاین بازی کردن فعال بشه درسته؟

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
الان پلاس رو اکانت اصلی من فعاله
و از اونجایی هم که اکانت اصلیم اکتیو پرایمری هست پس با این حساب فک کنم برای اون اکانت ظرفیت سومی که گرفتم هم پلاس برای آنلاین بازی کردن فعال بشه درسته؟
کاملا درسته

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
چند تا سوال داشتم دوستان :

1- من گاد اف وار 3 رو خریدم از استور دیتاشم دانلود کردم با کامپیوتر میشه ps4 رو با لن به کامیپوتر وصل کنم یعنی ps4 رو بدون تلوزیون وصل کنم کامپیوتر با لن بعد عین فیلم که ادم میریزه تو موبایل کپی پیست کنم؟

2- زامبی call of duty advanced warfar قشنگه؟ اخه همش من قبلا بلک اپس 1 زامبیشو تو ایکس باکس 360 بازی میکردم و به زامبی جدید بلک اپس 3 عادت ندارم خیلی جدیده اخه با زامبی call of call of duty advanced warfar بیشتر راحتم حالا اونایی که بازی کردن قشنگه؟؟؟

3- دوستان یه کانال در رابطه فروش بازی پیدا کردم نمیدونم اطمینان پیدا کنم بهش یا نه اسم کانالشم خلیج فارس هست بازی پلمپ میفروشه با قیمت خوب khalijfarrs@
راجع به سوال اخرتون بگم که کانالای معتبر فروش معمولا کد شامد ساماندهی دارن !!!

• Like
Reactions: mikelwar

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام دوستان .
اقا من کنسولم نمیدونم جدیدا چه مرگش شده . وقتی بازیرو میزارم تو دستگاه بعد از نیم ساعت بازی کردن یدفه دیسک خودش میاد بیرون بعد تا دستگاه رو خاموش یا ریستارت نکنم دیسک داخله دستگاه نمیره . اونوقت بعضی وقتها هم موقعی که دستگاه خاموشه یدفه خودش روشن میشه دیسکم میاره بیرون .
بنظرتون مشکلش چیه ؟

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,617
نام
محسن
دوستان این ps4 های سری 11 هم مثل سری 10 صدای فن بلندی دارن یا کم سرو صدا هستن؟قبلا سری 10 داشتم خیلی صدای فنش تو بازی بلند بود یه مدت پیش هم اسلیم گرفتم که واقعا عالی بود و تو بازیهای سنگین هم صدا یی ازش نمیومد ولی مجبور شدم بفروشم:( الان یه ریجن 3 1106 پیدا کردم میترسم مثل سری 10 پر سرو صدا باسشه،کسی سری 11 داره؟تو بازیهای سنگین وضعیتش چه جوریه؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان این ps4 های سری 11 هم مثل سری 10 صدای فن بلندی دارن یا کم سرو صدا هستن؟قبلا سری 10 داشتم خیلی صدای فنش تو بازی بلند بود یه مدت پیش هم اسلیم گرفتم که واقعا عالی بود و تو بازیهای سنگین هم صدا یی ازش نمیومد ولی مجبور شدم بفروشم:( الان یه ریجن 3 1106 پیدا کردم میترسم مثل سری 10 پر سرو صدا باسشه،کسی سری 11 داره؟تو بازیهای سنگین وضعیتش چه جوریه؟
بله تو بازیهای سنگین صدای فنو میشنوین

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,617
نام
محسن
بله تو بازیهای سنگین صدای فنو میشنوین
یعنی مثل سری اول هستن یا بهتر شدن؟کلا ارزش داره الان خرید سری 11؟چون الان بودجه م نمیرسه نمیتونم اسلیم بگیرم و با 700 تومن یه دونه کارکرده تمیز ریجن 3 1106 پیدا کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر