راه حل برطرف کردن مشکل force close برنامه psx

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام همانطور که میدانید متاسفانه برنامه psx توسط سازنده هاش زیاد حمایت نمیشه و همین باعث میشه هر چند وقت یکبار مشکلات عجیب غریبی براش پیش بیاد
یکی از این مشکلاتی که اخیرا پیش اومده و باعث سردرگمی کاربران مخصوصا مغازه داران شده مشکل فورس کلوز برنامه هست
این مشکل به این صورت پیش میادکه معمولا پس از 11 گیگ یا حدود 350 تا لینک برنامه فروس کلوز میده دلیلش هم اینه که چون برنامه زیاد لینک میده و از cpu باز زیادی میکشه ویندوز فکر میکنه که برنامه کرش کرده و میبندش

راه حل خیلی خیلی ساده است
قبل از هرکاری نت فریم ورک 3.5 و 4 . 4.5 را برای اطمینان نصب کنید
و اما راه حل
شما باید روی تب setting بمونید و روی تب لاگ نرید!!!
به عبارت ساده تر وقتی فولدر بازی رو انتخاب میکنید همون جا بمونید و بازی را روی کنسول نصب کنید!
این روش توسط 4-5 تا از همکارای من که روزی حداقل 20 تا بازی نصب میکنن تست شده و مشکلی نداشته

آخرین ویرایش:

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
درود
داداش بازم ارورو میده برنامه رو میبنده
این ارور مربوط به اپدیت کریتورز ویندوز 10 هست که انتی ویروس اشغال این ویندوز به همراه فایروال این برنامه رو سیخونک میزنه و سعی میکنه بلاکش کنه
شما اگه ورژنهای پایین تر ویندوز 10 رو نصب کنید همچین مشکلی پیش نمیاد
ویندوز کریتورز 10 سرشار از باگ های عجیبه مخصوصا اگه سیستمت قدیمی تر باشه مثلا ویندوز 7 ساپورت باشه و واسه ویندوز 10 درایور نداشته باشه فقط با اعصابت بازی می کنه
شما بیلد پایین تر از 1607 ویندوز 10 ررو نصب کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد و psx هنگ نمیکنه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
یه راه دیگه هم میگفتن که قبل از این که 10 یا 11 گیگ رو نصب کنه, رو کنسول یه بار دانلود رو قطع و وصل کنید(pause and resume) اینطوری برنامه کرش نمیکنه

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
درود
این ارور مربوط به اپدیت کریتورز ویندوز 10 هست که انتی ویروس اشغال این ویندوز به همراه فایروال این برنامه رو سیخونک میزنه و سعی میکنه بلاکش کنه
ویندوز کریتورز 10 سرشار از باگ های عجیبه مخصوصا اگه سیستمت قدیمی تر باشه مثلا ویندوز 7 ساپورت باشه و واسه ویندوز 10 درایور نداشته باشه فقط با اعصابت بازی می کنه
شما بیلد پایین تر از 1607 ویندوز 10 ررو نصب کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد و psx هنگ نمیکنه
این روش توسط 4-5 تا از همکارای من که روزی حداقل 20 تا بازی نصب میکنن تست شده و مشکلی نداشته

• Like
Reactions: SHAYAN1999

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
درود
من روی ویندوز 7 و 8.1 تست کردم ولی باز هم بسته می شه
آنتی ویروس و ویندوز دفندر هم ندارم

• Like
Reactions: artour-2198

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
  1. نه ربطی به ویندوز داره و نه وصله های ویندوز و نه خوده برنامه...پعد اپدیت ۴.۷۰ درخواست فریمور برای لینک از حد معمول فراتر رفته و چون لوگ زیاد میشه برنامه کرش میکنه و بعد ۵۰۰ لوگ cpu اور لود میشه
  2. راه حل : تو تب لوگ نباشین......به ۵۰۰ رسید ببندین ذوباره باز کنین.....سورس بزنامه رو یکی زحمت بکشه دست کاری کنه تا لوگ هر۳۰-۴۰ تا خودکار پاک بشه

• Like
Reactions: t33 and shylord

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
اره بزار ما هم خلاص بشیم
قبلا چندتا گروه بود که کد ها رو ادیت میکردن یا برنامه های کاربردی میساختن کسی خبری ازشون نداره؟

mehdimmz

کاربر سایت
Oct 2, 2016
122
امکان این نیست چون بجز این کد فایل هارم مخصوص خودم ویرایش کردم ینی یک پوشه ریجن یک انتخاب میکنی کل زیر مجموعه های فولدر و چک میکنه متناسب با کد دیتا میره

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
امکان این نیست چون بجز این کد فایل هارم مخصوص خودم ویرایش کردم ینی یک پوشه ریجن یک انتخاب میکنی کل زیر مجموعه های فولدر و چک میکنه متناسب با کد دیتا میره
برای لود فایل ها از فولدر های محتلف که میشه از هارد لینک کردن استفاده کرد ...این کارو من ۲ ساله دارم با ۲۰ ترا ارشیوم انجام میدم
مشکل لوگ کردنه زیاده که باعث میشه برنامه سنگین و کرش کنه و سرعت انتقال هم با زیاد شدن لوگ ها کم بشه
باید ادیت بشه که لوگ نکنه یا هر مثلا ۵۰ لوگ خودکار لوگ رو پاک کنه

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
برای لود فایل ها از فولدر های محتلف که میشه از هارد لینک کردن استفاده کرد ...این کارو من ۲ ساله دارم با ۲۰ ترا ارشیوم انجام میدم
مشکل لوگ کردنه زیاده که باعث میشه برنامه سنگین و کرش کنه و سرعت انتقال هم با زیاد شدن لوگ ها کم بشه
دوست عزیز راهی نیست؟
که لوگ رو به طور اتوماتیک پاک کنه ؟ یا نمیشه رفت توی سایت سازنده اش در خواست نسخه ی جدیدی از این نرم افزار رو درخواست کرد ؟

mehdimmz

کاربر سایت
Oct 2, 2016
122
سازنده معلوم نیست کجاست !

حقیقتا از این روشی ک گفتید نمیدونم چه جوریه
بهترین روش همینه ک ویندوز بیلد قدیم نصب کنین من که اومدم تعریف کردم اگر لینکی بالای 30 ثانیه ازش استفاده نشه حذف کنه و بالای 50 تا لینک هم کلی پاک کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر