PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
لول 160 :o اونم تو ng ؟؟؟ یا خدا چطوری می تونید اینقدر لولتون رو ببرید بالا من تو ng+++ به زور به این لول رسیدم:D
ولی خدایی صبر و حوصلتون رو برای فارم کردن رو تحسین می کنم

دوست عزیز من که نگفتم توی NG رفتم سراغ DLC من وسطای NG++ بود که از بس تعریف DLC رو شنیده بودم اونو جداگونه تهیه کردم .

بعدم دیگه دی ال سی اینقدر سخت نیست من خودم با لول 63 برای اولین بار وارد دی ال سی شدم و لول 75 بودم که دی ال سی تموم شد البته بستگی به سبک بازی شخص هم داره
شما نگاه به خودت نکن که دارک سولز رو جویدی اومدی بلود . خیلیا مث من واسه بار اول که بازیهای میازگی رو تجربه میکردن واقعا سخت بود براشون .
البته الان منم مث شما که تجربه قبلی داشتی رفتم سراغ نیوح برعکس همه که میگن خیلی سخته واسه من انچنان چالشی نیست .
ای کاش مثل تاپیک بلود که اینجا اساتید زیادی داره تاپیک نیوح هم قوی بود . کلی سوال در مورد جادوهاش دارم کسی نمیاد جواب بده :-w

یه سوال کی تونسته اورفان رو فقط با مشت بکشه ؟؟؟
امیدوارم موفق بشی و بتونی بزنیش . اما اگه دنبال یه چالش هیجان انگیز هستی پیشنهاد میکنم یه New Game شروع کنی با لول 4 و بدون هیچ لول اپی کل بازی رو حداقل 3 دور تموم کنی . خودم که تو برنام هست این کارو انجام بدم .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Pyramid Head

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
فقط اوفان و لیدی ماریا و چند از هانترهای دیگه رو میشه اینطوری کشت لیدی ماریا رو خیلی راحت میشه زد من تا الان سه بار با مشت کشتمش ولی اورفان فاز دومش وحشتناکه اصلا امون نمیده اگه مبارزه رو بکشونی وسط آب شاید بشه یه کارایی کرد چون فضا بازتره و جای مانور بیشتری داری خصوصا وقتی رعد و برق می فرسته
ویدیو های این پسره رو هم ندیدم ولی الان میرم ببینم چطوری اورفان رو زده شاید منم بتونم بزنمش:D
من اصلا نمیتونستم بزنم تا ویدئو lobos دیدم. از حرکاتش تقلید کردم:D. فقط باید بکشونیش تو دریا تا بشه زدش تو ساحل نمیدونم چرا ولی کلا نمیشه.

این یارو پدیده ای واسه خودش. DS1 رو با n حالت مختلف از جمله کنترل معکوس، بدون HUD، زیر یک ساعت، با لول 1 و.... تموم کرده. :D
یه مود زده limbo همه چی کلا سیاهه یه بار تموم کرده. یه دونم تازه زده رندمایز تمام ایتمایای ds 1 و جابهجا به صورت کاملا تصادفی پخشه و تصور کن مثلا کلید های اصلی بازی سر جاش نیست!
کلا با مزست کاراش یه ران داشت بلاد اگه اشتباه نکنم فقط با تیرکمون یه ران داشت تمام بازی دوربین زوم ! ds 3 هم یه ران داره زدن باس ها با cheese ( باگ های بازی) یا چیت باگی که از همه خنده دار تره اونه

Last edited by a moderator:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من اصلا نمیتونستم بزنم تا ویدئو lobos دیدم. از حرکاتش تقلید کردم:D. فقط باید بکشونیش تو دریا تا بشه زدش تو ساحل نمیدونم چرا ولی کلا نمیشه.
مشکل این لعنتی اینه که خیلی تو فاز دومش دامنه حرکاتش وسیعه و بدجور هم دمیج می اندازه برای همین اگه تو ساحل باهاش روبرو بشی با توجه به اینکه عرضش کمتره نسبت به آب امکان ضربه خودن ازش بیشتر میشه بدترین حرکتش هم وقتی تو ساحلی همون رعد برق هاست که خیلی سخته جاخالیشون بدی ولی وقتی تو آب باشی راحت میشه از بینش رد شد و کوچکترین دمیجی هم ندید کلا نکته اصلی این اورفان همینه
من یادمه بار اول شش هفت بار تو ساحل باهاش درگیر شدم تو فاز دومش زد نابودم کرد ولی وقتی رفتم تو آب دیدم اینقدر ها هم سخت نیست و میشه زدش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: D_grayman

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
منم تو یوتیوب یه فیلم دیدم یارو با شخصیت اریانا بازی میکنه تو ng7 همه باسها رو بدون اینکه ضربه بخوره در عرض چند ثانیه میکشه اکثر باسها رو همون اول میره تو شکمشون نمیزاره نفس بکشن
اسمش ویدئوش اینه
Bloodborne - All Boss Fights DLC - SOLO, NO DAMAGE (NG7, DEPTH 5, CURSED, 99 INSIGHT)

• Like
Reactions: m49663

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
من 2 تا جم گرفتم
Cursed Tempering Damp Blood Gem 4
این Physical ATK UP رو 19 درصد زیاد میکنه ولی 2 تا گزینه هم داره نمیدونم چیه یکیش ATK vs. beasts که منفی 9 درصده و یکیش هم ATK vs. kin اینم همینطور منفی 9 درصده میندازم رو سلاحم یه علامت فلش رو پایین میاد رو صفحه
میشه بگید به درد میخوره این جم یا نه؟

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
من قبلا يه بار بازي رو تموم كردم( با بدبختي!! بار اولي بود كه اين سبك رو تجربه ميكردم.)
الان نسخه goty رو خريدم و ميخوام از اول بازي كنم. كجا ميتونم بصورت خلاصه يه راهنمايي ببينم كه همه چي رو تو بازي تجربه كنم؟ ending اصلي و باس هاي فرعي مثل marthyr و ...
يعني ميخوام چيز خاصي رو اينبار ار دست ندم

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
من قبلا يه بار بازي رو تموم كردم( با بدبختي!! بار اولي بود كه اين سبك رو تجربه ميكردم.)
الان نسخه goty رو خريدم و ميخوام از اول بازي كنم. كجا ميتونم بصورت خلاصه يه راهنمايي ببينم كه همه چي رو تو بازي تجربه كنم؟ ending اصلي و باس هاي فرعي مثل marthyr و ...
يعني ميخوام چيز خاصي رو اينبار ار دست ندم

اگه زبانت خوبه بهترین مرجع سایت ویکی بلود هست واسه من که بعد از راهنمایی های دوست خوبم جناب MakeDream بهترین منبع بود .

من 2 تا جم گرفتم
Cursed Tempering Damp Blood Gem 4
این Physical ATK UP رو 19 درصد زیاد میکنه ولی 2 تا گزینه هم داره نمیدونم چیه یکیش ATK vs. beasts که منفی 9 درصده و یکیش هم ATK vs. kin اینم همینطور منفی 9 درصده میندازم رو سلاحم یه علامت فلش رو پایین میاد رو صفحه
میشه بگید به درد میخوره این جم یا نه؟

جمهای Cursed در همه ریتها به جز ریت اخر که ریت 20 هست در ازا ویژگیهای خوبش افکت منفی هم داره . این دوتایی که واستون منفی زده واسه همینه
کلا چند نوع موجود توی بازی هست که دو نوع عمدشون Kin ها یا همون موجودات عادی بازی هستن به عبارتی همون انسانها و beasts ها موجوداتی که خوی حیوانی دارند . وقتی برای شما میزنه ATK vs. beasts منفی 9 درصد ینی ضربات شما به این موجودات نسبت به حالت عادی 9 درصد کمتر میشه . این بازی همه چیزیش بر پایه بالانس هست اگه از جمهای مختلف استفاده کنید دستتون میاد چی به چیه . البته به دست آوردن جمهای خوب توی بلود و Build up اسلحه ها واسه خودش یه داستانیه .

آخرین ویرایش:

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
جمهای Cursed در همه ریتها به جز ریت اخر که ریت 20 هست در ازا ویژگیهای خوبش افکت منفی هم داره . این دوتایی که واستون منفی زده واسه همینه
کلا چند نوع موجود توی بازی هست که دو نوع عمدشون Kin ها یا همون موجودات عادی بازی هستن به عبارتی همون انسانها و beasts ها موجوداتی که خوی حیوانی دارند . وقتی برای شما میزنه ATK vs. beasts منفی 9 درصد ینی ضربات شما به این موجودات نسبت به حالت عادی 9 درصد کمتر میشه . این بازی همه چیزیش بر پایه بالانس هست اگه از جمهای مختلف استفاده کنید دستتون میاد چی به چیه . البته به دست آوردن جمهای خوب توی بلود و Build up اسلحه ها واسه خودش یه داستانیه .

اره build up سلاح رو باید دقت کرد رو هر جمی که میزاری فرق میکنه یجا میبینی تو اسلات اول جم با قدرت کمتر میزاری و تو اسلات دوم جم بعدی رو که میزاری قدرت سلاح بیشتر از حالتی میشه که مثلا تو 2 تا اسلات جم های قویتر رو استفاده میکنی

تو این جم که منفی میده اگر اینجوری باشه تو حالت کلیش مثبت میشه چون قدرت اتک رو 19 درصد زیاد میکنه 9 درصدم منفیش کنه بازم 10 درصد بالایی درسته؟

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
تو این جم که منفی میده اگر اینجوری باشه تو حالت کلیش مثبت میشه چون قدرت اتک رو 19 درصد زیاد میکنه 9 درصدم منفیش کنه بازم 10 درصد بالایی درسته؟
فعلا 10 درصد واسه شما خوبه اما Cursed Tempering Damp Blood Gem تا 27 % هم داره توی دانجنها بگرد پیداش کن این گلیف رو بزن Pwmf22gu

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
فعلا 10 درصد واسه شما خوبه اما Cursed Tempering Damp Blood Gem تا 27 % هم داره توی دانجنها بگرد پیداش کن این گلیف رو بزن Pwmf22gu

دانجن فکر کنم زود باشه حالا من دور اول بازی هستم تازه امروز Ebrietas رو کشتم و تازه میخوام وارد dlc شم
حالا با این وجود وارد دانجن ها بشم یا نه بزارم دور بعدی بازی NG+
رفتن به دانجن ها زمان خاصی داره منظورم قبل dlc یا بعدش هستش
دانجن ها هم مثل قسمتهای مختلف بازی طولانی هستن یا یسره میرن مبارزه با باسها

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: D_grayman

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
اقا این لیدی ماریا رو چطور بکوشم وسطای مبارزه یهویی وحشی میشه جاخالی دادن سخت میشه .الان نیو گیم پلاس ۳ هستم با لول ۱۹۶ .

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
اقا این لیدی ماریا رو چطور بکوشم وسطای مبارزه یهویی وحشی میشه جاخالی دادن سخت میشه .الان نیو گیم پلاس ۳ هستم با لول ۱۹۶ .
لیدی ماریا یکی از اسونترین باسهای بازیه . به راحتی vc میشه . اگرم میخوای بدون vc بزنیش قلقش اینه که ازش فاصله نگیری مخصوصا توی فاز دوم .

دانجن فکر کنم زود باشه حالا من دور اول بازی هستم تازه امروز Ebrietas رو کشتم و تازه میخوام وارد dlc شم
حالا با این وجود وارد دانجن ها بشم یا نه بزارم دور بعدی بازی NG+
رفتن به دانجن ها زمان خاصی داره منظورم قبل dlc یا بعدش هستش
دانجن ها هم مثل قسمتهای مختلف بازی طولانی هستن یا یسره میرن مبارزه با باسها

رفتن به دانجنها زمان خاصی نداره چون شروع دانجنها با مراحل بسیار اسون شروع میشه و به مرور به مراحل سختش میرسی . دانجنها هم مثل خود بازی جذابیتهای خودشو داره . باسهای اختصاصی ، جمهای بسیار خفن ، Rune های متنوع ، حالت های دیگه سلاح ها ، فراوانیه بلود استون ها بلود چانک ها و بلود راک و .... .
هر دانجن از سه لایه تشکیل شده و بر اساس سختیش از سطح یک تا 5 هست . بضیاشون بسیار تو در تو هستن که پیشنهاد میکنم واسه اینکه راهتو گم نکنی مسیرتو با سکه هایی که میدرخشن علامت گذاری کن .

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
لیدی ماریا یکی از اسونترین باسهای بازیه . به راحتی vc میشه . اگرم میخوای بدون vc بزنیش قلقش اینه که ازش فاصله نگیری مخصوصا توی فاز دوم .

در تکمیل صحبت های دوست خوبم یه راه حل هم من بهتون پیشنهاد میدم . یکی از راحت ترین راه ها واسه استان کردن و VA زدن به لیدی ماریا استفاده از Augur of Ebrietas هستش . زدن لیدی ماریا با Augur of Ebrietas خیلی راحته . کافیه توی فاصله نزدیک موقعی که میخواد حملشو شروع کنه اینو بزنید خیلی راحت و پشت سر هم دو مرحله از سه مرحله لیدی ماریا رو با همین آیتم میتونین پشت سرهم یا بندازینش پایین یا روی حمله ای که میکنه کانترش کنید . توی مرحله و فاز سومش اینقدر جونش کم میشه که فقط کافیه برید توی دلش و با شمشیر سریع کلکشو بکنید . اصلا نباید فرصت بدید که بلند بشه به محض بلند شدنش Augur of Ebrietas رو روش بزنید یا کانتر میشه یا میفته رو زمین . این راه خیلی ساده ای هستش واسه زدن لیدی ماریا

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
اقا من رسیدم به نیو گیم پلاس 6 نه میتونم laurence رو بزنم، نه لادوین نه اون سه تا شوالیه اصلا غیر قابل بازی شده برام، یعنی قبلا هر چی بازی میکردم کل استراتژی بازی تغییر کرده.:-t

• Like
Reactions: Kingbebe

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر