سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام
من دیتای بازی cod رو از رایانه دانلود کردم و میخواستم با psx منتقل کنم الان تا 10 گیگ انتقال داد ولی دوباره رفت رو دانلود عادی از نت!!!

مشکل کجاست؟

هر وقت از نت دانلود میکنه یعنی دیتا ناقصه.
باید تمام اپدیتهای بازی همراهش باشه

• Like
Reactions: sayron_14

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوست عزیز برا من سرعت دانلود رو کنسول زیاد فرقی با pc نداره شاید در حدود 100 الی 200 کلیوبایت برا ثانیه اختلاف باشه مثلا سرعت دانلود از idm برای من 1 مگ باشه با کنسول حدودا 800 کیلوبات بر ثانیه میشه ، ( که اگه به ip برنامه psx از کسنول وصل شم سرعت دانلود از کنسول به 1.5 مگ بر ثانیه هم برام میرسه) ولی مشکلی هست که وسط دانلود از طریق کنسول قطع و وصلی زیاد داره!!!!:-?? نمیدونم نه اینکه نت قطع بشه ها ولی مثلا یهو 700 کیلوبایت در 1 ثاینه دان میکنه بعد وایمیسه پس از 4 الی 5 ثانیه بعد دوباره دان میکنه:-??
شما راه حلی برای این مشکل نمیدونید؟
حالا این تک کانکشن رو چه طور میشه ردیفش کرد؟
برا تک کانکشن بستگی به داره isp
برای این قطع و وصل شدن اگه همراه با ارور باشه که یگه قادر به دانلود نیست ادامش باز خودمون بزنیم این از کندی سرعته و اختلالهای که همه باهاش اشنایم
اگه داره دانلود میکنه یه مکس ثانیه داره بد ادامه میده این از سروره حتی خود خارجیهاهم دیدم این اتفاق می افته (برا خودم ۲بار تو طول دانلود پیش میاد)
سرعت رو idm چون فایلو تقسیم میکنهسرعتی بیستر از تک کانکشن میده

یه سایتی هست تست تک کانکشن میگیره پیداش کنم میزارم اینجا

• Like
Reactions: mikelwar

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
جدیدا زیاد اررور data corrupted میده
کسی راه حلی نداره؟
هرکاری کردم ارورش رفع نمیشه
دیتا هات مشکل دارن و احتما موقع دانلود با idm زیاد قط و وصل میشه

دوستان mass effect andromeda یه دمو گذاشته برای دانلود با حجم 45 گیگ.
اگه من دیتای بازی اصلی رو بگیرم میشه با psx منتقلش کرد؟
قبول میکنه؟
اگر کد دمو با کد دیتا اصلی یکی باشه میشه
کد دیتای اصلی رو توی سایت شاتل لند پیدا کن و کد دیتا دمو رو با psx خود در بیار

Last edited by a moderator:

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
دوستان من از یه سایت ایرانی دیتای بازی رو دانلود کردم تو انتقال حدود 10 گیگ رو انتقال داد و بعد رفت رو دانلود عادی
الان این لینک رو psx بهم داده
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...A05379_00-CODMWRTHEGAME001-A0112-V0100-DP.pkg
اینم لینک دیتای خودم که دان کردم EP0002-CUSA05379_00-CODMWRTHEGAME001_0
میشه هماهنگشون کرد ؟

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
سلام چرا موقع دانلود با psx از سروره سونی با ایرانسل فورجی سرعت دانلودش پایینه.
ولی با شاتل که دانلود میکنم دیتا ها رو با دانلود منیجر سرعت دانلودش خیلی بالا هست ؟
علت چی هست؟

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
دوستان من از یه سایت ایرانی دیتای بازی رو دانلود کردم تو انتقال حدود 10 گیگ رو انتقال داد و بعد رفت رو دانلود عادی
الان این لینک رو psx بهم داده
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...A05379_00-CODMWRTHEGAME001-A0112-V0100-DP.pkg
اینم لینک دیتای خودم که دان کردم EP0002-CUSA05379_00-CODMWRTHEGAME001_0
میشه هماهنگشون کرد ؟
اون فایل ادرس هست که نهایتا 90 مگ هست خودت دانلودش کن کپیش کن توی فولدر بازی

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
اقا بازی فیفا 16 رو داشتم انتقال میدادم با برنامه که ارور cannot download داد.. بعدش هم یه قفل زده روی بازی.. ولی وقتی بدون برنامه و پروکسی کنسول رو به نت وصل میکنم دیتاش دانلود میشه! مشکل از چیه؟ الان چیکار کنم؟ چطوری ادامه دیتا رو بریزم تا کامل بشه؟ 4 گیگ انتقال دادم فعلا

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
اقا بازی فیفا 16 رو داشتم انتقال میدادم با برنامه که ارور cannot download داد.. بعدش هم یه قفل زده روی بازی.. ولی وقتی بدون برنامه و پروکسی کنسول رو به نت وصل میکنم دیتاش دانلود میشه! مشکل از چیه؟ الان چیکار کنم؟ چطوری ادامه دیتا رو بریزم تا کامل بشه؟ 4 گیگ انتقال دادم فعلا
دیتات خرابه ببین کدوم پارتش خرابه دوباره بگیرش

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
سلام این psx منو بیچاره کرده البته لینک رو درست میده ولی با ای دی ام دانلود میکنه ۳ گیگ دان میشه بعد کارپتد میده همش دود میشه باز از اول الام از صبح میخام این بتل یک رو برای باز انلاین اپ کنم نمیشه که نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر