HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
باید بگم نامزد های امی که اعلام شد، صد دردصد از نامزد های اسکار و گلدن گلوب 2016 بیشتر می ازه.. من لفت آورز ندیدم و نمیتونم نظر بدم اما نبود Mr.Robot و Sneaky Pete منو خیلی عذاب میده. بازی Bryan Cranston تو Sneaky Pete انجام داد، قطعا میتونست نامزد بشه.. نمیدونم برای چی Michael Kelly و David Harbour زیاد بازی آنچنانی نداشتند، نامزد شدند.. بیشتر امی نامزداش روتین هست. ینی House Of Cards فصل ششم هم متای 39 از 100 بگیره، بازم کوین اسپیسی و رابین رایت و مایکل کلی نامزد می شوند! جای کایل چندلر تو بخش Best Actor Drama خالی بود، فصل آخر Bloodline ضعیف بود اما به دلیل این نمیشه که بازی عالی کایلن چندلر رو نادیده گرفت، اگه اینطوریه پس چرا HOC نامزد شده؟
ازمیان بازی ها هم، Micheal McKean قطعا بازیش بهتر از Jonathan Banks توی این فصل بود، ینی اپیزود پنجم مایکل سنگ تمام گذاشت. گرچه Millie Booby Brown رو گنجینه نسل بعد هالییود می دونم اما به نظرتون زیاد اووریت نشده که نامزد امی بشه؟! (البته خودم شخصا دوستش دارم) درحالیکه وایونا رایدر نامزد نشد.

این قضیه همجنسگرایی یا سیاه پوست غیره تازه مد شده (از سال 2014 مد شد) و گرنه قبلا نبود و بیشتر سیاست بر جوایز تاثیر می ذاشت. اگر اینقدر همجنسگرایی و حقوق سیاه پوستان اهمیت میدادند، پس چرا Blue is The Warmest Color در اسکار 2014 یا سلما در اسکار 2015 یا L World در سال 2008 و 2009 نامزد یا برنده نشدند؟!

چون اون سال نماینده فرانسه یک فیلم دیگه بود!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
:| !
میدونم یعنی مینی سریال منظورم اینه چه ویژگی هایی یه سریال باید داشته باشه که به عنوان مینی سریال در نظر گرفته بشه
مثلا فارگو چرا تو دسته مینی سریال هاست؟ 3 فصلم ازش اومده
یعنی ماجرا توی همون فصل تمام بشه و اگر ادامه ای هم براش نیاد ، نشه گفت سریال ناقص و نیمه کاره مونده .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
اگر عاشق بریکینگ بد، سوپرانوز ، وایر و بلادلاین هستید... Ozark چاشنی جدید Netflix است.

Breaking Bad + Bloodline = Ozark
MV5BODIyNzk5NDg5M15BMl5BanBnXkFtZTgwMTE5NjA5MjI@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_.jpg

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
من الان برا بار دوم فارگوی این فصل رو دیدم و تموم کردم، یه سوالی برام پیش اومده؛ آیا وی. ام وارگا خفن ترین شخصیتی که مربوط به کل یونیورس کوئن ها میشه نیست؟ :D (تو سه فصل سریال که مشخصه هست، مالوو و سرخ پوسته و اینا جکن در مقابلش. :D)

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سلام
بزرگان نظرتون درباره سریال The Tudors چیه؟ کسی دیده این رو؟
یه راهنمایی چیزی...
ممنون

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

سلام، نسبتا خوبه اما من رو نتونس بعد دو سه فصل همچنان پاش نگه داره. فک کنم داستانش خیلی پراکندس و دلیلش این بود که ولش کردم.

• Like
Reactions: Alkazar

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
فردا برای گیم آف ترونز، باید ساعت 7 صبح بلند بشیم که به نظرم خیلی می ارزه. فقط باید بهتون بگم که اصلا نباید طرف تلگرام، اینستاگرام، توییتر اینا برید.. تو طبق گفته منتقدان که دزدکی نسخه قسمت رو چاپیدند، گفتند اتفاقاتی می افتد که ممکن است که همه را بهت زده کند.

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
فردا برای گیم آف ترونز، باید ساعت 7 صبح بلند بشیم که به نظرم خیلی می ارزه. فقط باید بهتون بگم که اصلا نباید طرف تلگرام، اینستاگرام، توییتر اینا برید.. تو طبق گفته منتقدان که دزدکی نسخه قسمت رو چاپیدند، گفتند اتفاقاتی می افتد که ممکن است که همه را بهت زده کند.
مخصوصا اینستا همین الان میترسم برم explore چون کلا همه پیجا شده اسپیل اسپایدر من ...

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

اقا مگه HBO نگفته نمیفرسته برای منتقد ها پس از کجا گیر اوردند اینا سریال رو ؟ :think:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سلام

یعنی ماجرا توی همون فصل تمام بشه و اگر ادامه ای هم براش نیاد ، نشه گفت سریال ناقص و نیمه کاره مونده .
یعنی تمام آنتولوژی ها میتونن مینی سریال تلقی بشن؟ بعد اینکه اثر سریال کامل تلقی بشه یا مینی سریال قاعدتا دست تهیه کنندگانه دیگه! نه؟ چون مثلا اگر اشتباه نکنم True Detective در قسمت سریال ها نامزد میشد ولی Fargo در مینی سریال ها! با اینکه تعداد قسمت های هر فصل فارگو هم بیشتره :)

ممنون برای توضیح
---------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان چند وقت پیش کیت هرینتون تو مصاحبه با جیمی کیمل گفته امسال برای جلوگیری از لو رفتن و پاپاراتزی ها اومدن بعضی از صحنه های کاملا متفاوت با فیلمنامه رو فیلمبرداری کردن و خود کیت گفته من تو 3 تا از این صحنه ها که مجموعا 5 ساعته بازی کردم :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
یعنی تمام آنتولوژی ها میتونن مینی سریال تلقی بشن؟ بعد اینکه اثر سریال کامل تلقی بشه یا مینی سریال قاعدتا دست تهیه کنندگانه دیگه! نه؟ چون مثلا اگر اشتباه نکنم True Detective در قسمت سریال ها نامزد میشد ولی Fargo در مینی سریال ها! با اینکه تعداد قسمت های هر فصل فارگو هم بیشتره :)

ممنون برای توضیح
---------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان چند وقت پیش کیت هرینتون تو مصاحبه با جیمی کیمل گفته امسال برای جلوگیری از لو رفتن و پاپاراتزی ها اومدن بعضی از صحنه های کاملا متفاوت با فیلمنامه رو فیلمبرداری کردن و خود کیت گفته من تو 3 تا از این صحنه ها که مجموعا 5 ساعته بازی کردم :D

اطلاع دقیق ندارم اما تمام Anthology تا الان مینی سریال تلقی شده و در بخش Limited Series در امی نامزد می شوند. سریال هایی مثل همین فارگو، داستان ترسناک آمریکایی،کانال صفر، استاد وحشت و .... همگی آنتولوژی هستند و معمولا یا 90 درصد دست Executive Producers هستند. در مورد سریال True Detective همانطور که شاهد هستید قبلا قرار نبود که یک مینی سریال نامیده بشه و در امی 2014 هم تو بخش اصلی سریال نامزد شده بودند اما تهیه کنندگان بعدا اعلام کردند ( توی آگوست بود فکر کنم!)که در فصل دوم، داستانی دیگر و با بازیگران دیگر حضور خواهد داشت و به همین دلیل شد که در گلدن گلوب 2015، TD تو بخش Limited Series ها نامزد شدند و متیو در بخش بهترین بازیگر سریال کوتاه برنده شد.

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,274
نام
Amin
THE MISSING S1&2

یادمه اینو قبلا منوتو میزاشت؟ بخاطر موزیک شروع سریال خیلی دوست داشتم ببینمش ،بالاخره فرصتی شد و فصل ۱ و ۲ رو دیدم و میتونم بگم عالی بود اصلا انتظارشو نداشتم ، مخصوصا نوع تعریف قصه و فلش بک ها ، فصل اولش حال و هوای خاصی داشت و فصل دوم به بلوغ رسیده بود ، موضوع سریال هم بی ربط با ماجراهای بوجود اومده تو مملکتمون نیست واقعا باید به این بیماری بیشتر توجه کرد .....

FARGO S3

بنظر من سریال روند نزولی بخودش گرفته ، فصل اول رو بیشتر از فصل دوم و فصل دوم رو بیشتر از فصل سوم دوست داشتم ولی خوب دیدن شخصیتی مانند V.M. خالی از لطف نبود ، کلا سریال تِم جالبی داره بدجور بهش جذب میشم :D

BETTER CALL SAUL S3

عالی عالی عالی :D تا چند روز بعد از پایان فصل عمیقا دلتنگ جیمی شده بودم ، خیلی خوبه این سریال رفت تو تاپ ۶ من

آخرین ویرایش:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
بچه ها یه قسمت ازش اومده به اسم game of thrones the story so far مصاحبه با عوامل سریال هست و اینکه 6 فصل رو دوره میکنه.من گرفتم میخوام با کسی ببینم که بریم سراغ فصل 7 ولی زیرنویس فارسی هرجا سرچ کردم نبود.اگه کسی اره اینجا بذاره دعاش میکنم:D

• Like
Reactions: TheGodfather

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
بچه ها یه قسمت ازش اومده به اسم game of thrones the story so far مصاحبه با عوامل سریال هست و اینکه 6 فصل رو دوره میکنه.من گرفتم میخوام با کسی ببینم که بریم سراغ فصل 7 ولی زیرنویس فارسی هرجا سرچ کردم نبود.اگه کسی اره اینجا بذاره دعاش میکنم:D

نیاز خاصی به زیرنویس نداره :D جدا از حرف بازیگرا سکانسا رو که نشون میده بقیه چیزا یادآوری میشه خودش. و فک نکنم زیرنویس داشته باشه کلا :D خود منم دیروز خواستم ببینم قبلش سرج زدم و زیرنویسی نبود براش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر