هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
نه نامحدود نداره
اره فرق دارن
من خودم ۱۰۰ گیگ هفته ای میگیرم لیست بازیها و دیتاشونو میزارم تو صف وقتی به حد رسید میخرم
مودمای td lte تو محدوده ای که td lte آنتن داشته باشه سیم کارت معمولی هم میشه گذاشت و از نامحدودای شبانه استفاده کرد

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
بله یک ساعت ، دو ساعت و سه ساعت نامحدود شبانه!
لینک سایت ایرانسل یا توضیحات بیشتر رو برام پیغام خصوصی کنید چون چند ماه پیش من میخواستم بخرم به ایرانسل زنگ زدم گفت رایگان شبانه نداریم.حالا اگر داشته باشه میخرم.
ممنون

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
لینک سایت ایرانسل یا توضیحات بیشتر رو برام پیغام خصوصی کنید چون چند ماه پیش من میخواستم بخرم به ایرانسل زنگ زدم گفت رایگان شبانه نداریم.حالا اگر داشته باشه میخرم.
ممنون
برنامه ایرانسل من رو نصب کنی هست !

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ممنون
بله داره سیم معمولیش شبانه
ولیTD نه
اینم لینک
https://eform.irancell.ir/portal/home/?142470/بسته‌های-3G-4G

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
بله داره سیم معمولیش شبانه
ولیTD نه
اینم لینک
https://eform.irancell.ir/portal/home/?142470/بسته‌های-3G-4G
همه میگن که lte advanced یا همون 4.5 جی سرعتش به مراتب بیشتره. چه کاری باید بکنیم که 4g+ فعال بشه؟
من با گوشیم (cat 16) رو حالت 4 جی با بسته 3 ساعته 13 گیگ گرفتم. ولی نمیدونم از کجا باید 4g+ رو فعال کنم.

mohsen_75

کاربر سایت
Jul 8, 2017
21
یه سوال دیگه داشتم خدمت عزیزان
من بازی فیفا ۱۷ ریجن ۲ دارم و ریجن اکانتم یکه. امشب میخوام بازی رو اپدیت کنم.ریجنا چون باهم فرق دارن احتمال داره اپدیت نشه؟یا یه سری چیزاش اپدیت نشه؟
dlc یا بسته الحاقی برا فیفا اومده؟
میخواستم واس نقل و انتقالات اپدیت کنم.دوستان اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی‌کنه

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
یه سوال دیگه داشتم خدمت عزیزان
من بازی فیفا ۱۷ ریجن ۲ دارم و ریجن اکانتم یکه. امشب میخوام بازی رو اپدیت کنم.ریجنا چون باهم فرق دارن احتمال داره اپدیت نشه؟یا یه سری چیزاش اپدیت نشه؟
dlc یا بسته الحاقی برا فیفا اومده؟
میخواستم واس نقل و انتقالات اپدیت کنم.دوستان اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی‌کنه
درود
با خیال راحت اپدیت کنید چون اپدیت هیچ ربطی به ریجن اکانت نداره
در واقع اپدیت تنها به ریجن دیسک ربط داره اونم فقط زمانی که با کنسول اپدیت نکنید!
یعنی شما اپدیت میخواین بخرین و یا دانلود کنید و بعد انتقال بدین رو کنسول
تنها زمانی که قراره فرضا dlc برای بازیتون بخرید باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه
درواقع در اینده اگر بازی ایی که میدونید واسش قطعا dlcمیگیرید،اونو سعی کنید ریجن 1 انتخاب کنید که با اکانتتون که 1 هست یکی باشه
و یا اینکه اگر 2 گرفتین واسش باید یه اکانت ریجن 2 درست کنید و بعد برید تو کارش

• Like
Reactions: mohsen_75

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام. من میخواستم هدست گلد و دسته ps4 رو با پاوربانک شارژ کنم، مشکلی ایجاد نمیکنه؟ البته پاوربانکم آمپر مورد نیاز دستگاه رو تشخیص میده.

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
همه میگن که lte advanced یا همون 4.5 جی سرعتش به مراتب بیشتره. چه کاری باید بکنیم که 4g+ فعال بشه؟
من با گوشیم (cat 16) رو حالت 4 جی با بسته 3 ساعته 13 گیگ گرفتم. ولی نمیدونم از کجا باید 4g+ رو فعال کنم.
اون دست ما نیست باید پوشش تو منطقه باشه اگه باشه خودش اوتومات رو گوشی نشون میده
من با TD تو یه ساعت ۱۰ گیگ گرفتم

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
سلام. من میخواستم هدست گلد و دسته ps4 رو با پاوربانک شارژ کنم، مشکلی ایجاد نمیکنه؟ البته پاوربانکم آمپر مورد نیاز دستگاه رو تشخیص میده.
سلام من معمولا دسته رو با پاوربانک یا شارژر 1 آمپر شارژ میکنم !

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان یه سوال دارم

تو بازی GTA V برای هر یک از شخصیت های بازی تو بخش آفلاین یه ماشین پیفرض در نظر گرفته شده ، چطور میشه این ماشین هارو تعییر داد که بعد از سیو و شروع مجدد بازی به ماشین قبلی بر نگرده ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر