majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
کلا آدم بنظرم این مراسمارو نباید زیاد جدی بگیره، به شخصه سعی میکنم فقط ازش به عنوان یک منبع برای آشنایی با عنوانا استفاده کنم تا اینکه نبود یک عنوان توش بره رو اعصابم :D
اگه به این باشه که خیلی از عنوانا باید میبود ولی نیست یکیش همین Leftovers که تو همین تاپیک کلی جان بر کف داره یا بنظرم It's Always sunny in philadelhpia که فصل آخرش شدیدا قوی بود و باید حداقل توی بخش کمدی نامزد میشد ولی این سریالا اصلا به چشم نمیاد حالا به هر دلیلی.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
والا من خودم HOC رو ندیدم برا همین چیزی نمیتونم راجع بهش بگم ولی به صورت کلی میگم . سیا8ست هم متاسفانه تاثیر داشته و داره من فراموش کردم بهش اشاره کنم
کلا بحص من اینه که فقط فقط باید خود اثر مورد توجه صرف نظر از اینکه زنه مرد .... هرچی هست!

تا الان تمام جوایز Emmy به خود اثر توجه بیشتر شده.. کاربر @barneysawyer که اشاره به برنده نشدن هیو لری میکند، کاملا شخصی است و گرنه بازی Sterling K.Brown به نظرم برای بردن مناسب بود. فقط کافیه دو قسمت پایانی ACS رو ببینه... کدام سیاهپوستی و سریال مربوط به سیاهپوستان توی این سال های امی دیدی که کل جوایز درو کرده؟ توی این چند سال GOt و Veep و با ارفاقی Breaking Bad جوایز رو درو کردند. (درباره امی بحث میشه و اسکار و گلدن گلوب جداست!)

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
تا الان تمام جوایز Emmy به خود اثر توجه بیشتر شده.. کاربر @barneysawyer که اشاره به برنده نشدن هیو لری میکند، کاملا شخصی است و گرنه بازی Sterling K.Brown به نظرم برای بردن مناسب بود. فقط کافیه دو قسمت پایانی ACS رو ببینه... کدام سیاهپوستی و سریال مربوط به سیاهپوستان توی این سال های امی دیدی که کل جوایز درو کرده؟ توی این چند سال GOt و Veep و با ارفاقی Breaking Bad جوایز رو درو کردند. (درباره امی بحث میشه و اسکار و گلدن گلوب جداست!)
چطوری نبوده ؟ شما بازیگر Mr Robot رو نگاه کن یعنی میخوای بگی از بقیه سرتر بود که بهش امی دادن مشخصه که مهاجر بودنش تاثیر داشته ! یا Uzo Aduba اونم شاید بازیگر Shameless صلاحیت بیشتری داشت .
من حقیقتا حال و حوصله ی بحث ندارم با دانشمندان بازی سنتر ! لطفا بیشتر نقل قول نکن

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
انصافا این فصل دوم Mr Robot نسبت به اول آش دهن سوزی هم نبود -_-
من شخصا زیاد لذت نبردم به اندازه فصل اول.

بهتر از HOC فصل پنجم بو که به جایش نامزد بشود؟!

Taboo هم نامزد نشد؟ البته سریالش رو دوست نداشتم اما بازی Tom Hardy خوب بود.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481

HOC رو ندیدم
تابو هم سریال قوی و غلیظی بود اما به شدت سلیقه ای من که لذت بردم و به نظرم داستان اصلی از فصل بعدی شروع میشه.
اما بهتون قول میدم در حق هیچ سریالی به اندازه The Leftovers مخصوصا امسال اجحاف(؟) نشد.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
چون کاربر بی اعصاب @Katsura خود من هم عصبی کرد که نقل قول نکنم. خیلی کلی میگم که واقعا حالم بهم میخوره که این قضیه سیاه پوستی یا همجسنگرایی بی خود و بی جهت قاطی این جوایز به خصوص امی امسال می کنید. بابا قبول اسکار 2017 از این قضایا توش بود، تموم شد، مرد.. بیایید بیرون (به طور informal بکشید بیرون!) الان کجای نامزد های Emmy توش ایراد داره که الکی چنین بحثی راه انداختید؟ آره لفت آورز و مستر روبات نیست قبول، به خانه پوشالی و... بها دادند، اما خداییش نامزد هایش طوری نیست که آدم رو اذیت کنه.... (خیلی سریال بودند که نامزد نشدند، همین نارکوس خودمون!)

درباره این کاربر که فرمود که Rami Malek رو بخاطر مهاجر بودنش بهش جایزه دادند. ینی بازی خاص و گیراش رو فراموش کردند و فقط بخاطر مهاجر بودنش جایزه دادند؟! با حرفتون تا ساعت ها میتونم بخندم.:)):)):)):)):)):))

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504

وقتی پیکی بلایندرز رو نمیبینن، شما به Taboo فکر میکنی که نصف اونم نیست؟ :D

یکی از دوستان هم به فیلی اشاره کرد، باید بگم FX در یک مسیر درستی قراره داره و اثار باکیفیت تولید میکنه و باعث خوشحالیه که مراسم و اینجور مسایل رو مدنظر قرار نمیده.

Mr Robot هم که فصل دوم بدجوری خراب کرد. فصل اول یه چیزی درحد شاهکار بود، ولی فصل دوم یه شکست بود. امیدوارم فصل سوم جبران کنه.

Sent from my C2305 using Tapatalk

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
وقتی پیکی بلایندرز رو نمیبینن، شما به Taboo فکر میکنی که نصف اونم نیست؟ :D

یکی از دوستان هم به فیلی اشاره کرد، باید بگم FX در یک مسیر درستی قراره داره و اثار باکیفیت تولید میکنه و باعث خوشحالیه که مراسم و اینجور مسایل رو مدنظر قرار نمیده.

Mr Robot هم که فصل دوم بدجوری خراب کرد. فصل اول یه چیزی درحد شاهکار بود، ولی فصل دوم یه شکست بود. امیدوارم فصل سوم جبران کنه.

Sent from my C2305 using Tapatalk

آره حرف شما متین است...
همینجوری بگیم باید بگیم که خیلی سریال ها بودند که نامزد نشدند رحالیکه شاهکار بودند، مثلا پیکی بلیندرز که با مخ آدم بازی میکنه یا سریال Person Of Interest قطعا میتونست نامزد Best Writing سال پیش بشه... بهتهره دیگه این بحث اینکه چرا اون نامزد شد و چرا اون نامزد نشد رو ادامه ندیم؟.....چون همینجوری سریال های خوب یاد کاربران میاد که میتونستند نامزد امی بشوند.

• Like
Reactions: hooman1995

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
چون کاربر بی اعصاب @Katsura خود من هم عصبی کرد که نقل قول نکنم. خیلی کلی میگم که واقعا حالم بهم میخوره که این قضیه سیاه پوستی یا همجسنگرایی بی خود و بی جهت قاطی این جوایز به خصوص امی امسال می کنید. بابا قبول اسکار 2017 از این قضایا توش بود، تموم شد، مرد.. بیایید بیرون (به طور informal بکشید بیرون!) الان کجای نامزد های Emmy توش ایراد داره که الکی چنین بحثی راه انداختید؟ آره لفت آورز و مستر روبات نیست قبول، به خانه پوشالی و... بها دادند، اما خداییش نامزد هایش طوری نیست که آدم رو اذیت کنه.... (خیلی سریال بودند که نامزد نشدند، همین نارکوس خودمون!)

درباره این کاربر که فرمود که Rami Malek رو بخاطر مهاجر بودنش بهش جایزه دادند. ینی بازی خاص و گیراش رو فراموش کردند و فقط بخاطر مهاجر بودنش جایزه دادند؟! با حرفتون تا ساعت ها میتونم بخندم.:)):)):)):)):)):))
مهاجر بودنش تاثیر داشته
برا همینه که میگم حال و حوصله ی بحث کردن با نوابغ بازی سنتر رو ندارم ! کلا تنها کاری که انجام میدن مسخره کردنه و هیج حرفی هم برای بحث کردن ندارن .

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سریال Dare devil فصل جدیدش قرار نیست بیاد؟ یا کلا بیاد؟ :D

توی پیش تولیده
احتمالا نیمه دوم 2018 یا نیمه اول 2019 میاد

امسال The Defenders و The Punisher از Netflix Series ریلیز می شن، Iron Fist هم که ریلیز شد

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
مینی سریال!
:| !
میدونم یعنی مینی سریال منظورم اینه چه ویژگی هایی یه سریال باید داشته باشه که به عنوان مینی سریال در نظر گرفته بشه
مثلا فارگو چرا تو دسته مینی سریال هاست؟ 3 فصلم ازش اومده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر