راهنمای قدم به قدم بازی Batman Arkham City

hesam84

کاربر سایت
Jun 3, 2017
4
من توی 60 درصد گیر کردم انجایی که جوکر را دستگیر میکنن بعدش رانمیدونم چکار کنم توی نقشه علامت تعجب هست ولی وقتی میرم دنبالش هیچی نیست

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
من توی 60 درصد گیر کردم انجایی که جوکر را دستگیر میکنن بعدش رانمیدونم چکار کنم توی نقشه علامت تعجب هست ولی وقتی میرم دنبالش هیچی نیست

انجایی که هارلی کویین گریه میکندچکار کنم

بازی تموم شده. اون عروسک هایی که صدای گریه ازش میاد و بقیه همه ماموریت فرعی هستن

• Like
Reactions: hesam84

Alirezasheikhi

کاربر سایت
Jul 6, 2017
3
سلام دوست عزیزم
من یک سوال داشتم امیدوارم که بتونم از شما جواب بگیرم واقعا ممنونتون میشم .
من توی 51٪ گیر کردم ، همه‌ی ماموریت ها تموم شده بجز دوتا ماموریت که اون طرف پل هستش و من هرکاری می کنم نمی‌تونم پل ها رو پایین بیارم ؛ نیاز به راهنمایی دارم که پل ها چطور پایین میان ... . متشکرم

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
سلام دوست عزیزم
من یک سوال داشتم امیدوارم که بتونم از شما جواب بگیرم واقعا ممنونتون میشم .
من توی 51٪ گیر کردم ، همه‌ی ماموریت ها تموم شده بجز دوتا ماموریت که اون طرف پل هستش و من هرکاری می کنم نمی‌تونم پل ها رو پایین بیارم ؛ نیاز به راهنمایی دارم که پل ها چطور پایین میان ... . متشکرم
این برای Arkham Knight هست.
احتمالا مراحل اصلی رو تموم نکردی. بری جلوتر پل میاد پایین.

Alirezasheikhi

کاربر سایت
Jul 6, 2017
3
همه‌ی مراحلی که می شد رو رفتم انجام دادم فقط دوتا مرحله مونده که اونطرف پل هستش و نیاز به بت موبیل داره که باید پل بیاد پایین .
شما بتمن آرکهام نایت تموم کردید ؟

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
همه‌ی مراحلی که می شد رو رفتم انجام دادم فقط دوتا مرحله مونده که اونطرف پل هستش و نیاز به بت موبیل داره که باید پل بیاد پایین .
شما بتمن آرکهام نایت تموم کردید ؟
الآن هیچ علامت تعجبی رو نقشه ندارید؟ اون مراحل اون طرف پل کدوما هستن؟
بله من بازیو تموم کردم

Alirezasheikhi

کاربر سایت
Jul 6, 2017
3
خیلی ممنونم از نکته‌ای که گفتید(علامت تعجب در نقشه) من به کمک شما موفق شدم مشکل حل کنم .
ماجرا از این قرار بود که باید با Batmobile و به وسیله Sonar اون قسمت رو ردیابی می کردم تا بتونم ریشه اون زن درختی پیدا کنم تا داستان بازی ادامه پیدا کنه . واقعا متشکرم

Kamyras

کاربر سایت
Mar 18, 2018
1
سلام خدمت دوستان
راستش من همون ابتدای بازی که داخل کوره میشه و زیر زمین میره باید با بومرنگ نشت گاز رو دی اکتیو کنم نمیتونم
میگن باید سه بار با بومرنگ بزنیم تا نشت گاز برطرف شه ولی من هرکاری میکنم نمیشه
لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه چکار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر