خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان یه سوال
سرویس گوگل پلی تو تلویزیونای اندرویدی شیلتره؟؟؟
من تازه تی وی گرفتم سونی x8000 وارد گوگل پلی میشم فقط یک سری از اپ ها رو با عکسش باز میکنه تو قسمت browse هم همه برنامه ها رو میگه یافت نشد
فيلتر هست

با چينز پي ان بريد

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: faraz_n

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
ممنون از لطفتون یه سوال دیگه اینکه تی وی خودش اپدیت نمیشه ارور 2123 میده میخواستم با فلش اپدیت کنم ار کجا بدونم کدوم فریمور مال ریجن دستگاه منه؟؟؟
کسی لینکشو داره؟؟

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
انتخاب مجدد ال ‌جی به‌عنوان سازنده‌ی برترین تلویزیون جهان

شرکت ال‌جی با پیروزی بر رقبایی نظیر سامسونگ، سونی و ویزیو برای چهارمین سال پیاپی به‌عنوان سازنده‌ی برترین تلویزیون جهان شناخته شد.
سیزدهمین مراسم انتخاب تلویزیون برتر جهان در حاشیه‌ی مراسم CE Week نیویورک برگزار شد. در این مراسم، گروهی از کارشناسان تلویزیون‌ها را در سه زمینه‌ی سینمای خانگی، HDR و ویژگی‌های استریم ویدئویی مورد داوری قرار دادند. تلویزیون‌های شرکت‌کننده در این رقابت از نظر معیارهای مختلفی نظیر نسبت کنتراست، اشباع رنگ، حرکت اجسام در تصویر و... مورد ارزیابی قرار گرفتند. هرچند رتبه‌بندی کامل تلویزیون‌ها هنوز به‌طور عمومی منتشر نشده‌ است؛ اما ۶ تلویزیون برتر امسال به‌طور عمومی معرفی شده‌اند:

• رتبه‌ی اول: تلویزیون ۶۵ اینچی ال‌جی E7 با پنل اولد و قیمت ۴۸۰۰ دلار
  • رتبه‌ی دوم: تلویزیون ۶۵ اینچی سونی A1 با پنل اولد و قیمت ۵۰۰۰ دلار
  • رتبه‌ی سوم: تلویزیون ۶۵ اینچی سونی Z9D با پنل ال‌سی‌دی و قیمت ۵۵۰۰ دلار
  • رتبه‌ی چهارم: تلویزیون ۶۵ اینچی سامسونگ Q9 با پنل ال‌سی‌دی و قیمت ۴۰۰۰ دلار
  • رتبه‌ی پنجم: تلویزیون ۶۵ اینچی ویزیو سری P با پنل ال‌سی‌دی و قیمت ۱۷۰۰ دلار
  • رتبه‌ی ششم: تلویزیون ۶۵ اینچی وستینگهاوس Fire TV با پنل ال‌سی‌دی و قیمت نامشخص
در این میان تلویزیون ال‌جی E7 با برتری در تمام زمینه‌ها عنوان «پادشاه تلویزیون‌های ۲۰۱۷» را به‌ خود اختصاص داد و تلویزیون سونی A1 جایگاه دوم را به دست آورد.

در این زمینه تیم آلسی، مدیر ارشد بازاریابی سرگرمی‌های خانگی ال‌جی، گفت:

انتخاب ال‌جی به‌عنوان تولیدکننده‌ی برترین تلویزیون برای چهارمین سال متوالی در مراسم CE Week نشانگر تعهد ال‌جی نسبت به ارائه‌ی بهترین تکنولوژی‌ها در صنعت تولید تلویزیون است.

تلویزیون‌های اولد ال‌جی در سال ۲۰۱۷ [به کاربران] اجازه می‌دهند کیفیتی مشابه سینما را در خانه‌ی خود به بهترین شکل ممکن تجربه کنند. برتری ما در بازار تلویزیون‌ها به دلیل کیفیت بالای تصویر و اضافه شدن [تکنولوژی] صدای باکیفیت Dolby Atmos است که تجربه‌ی سینمای خانگی را کامل می‌کنند.

علاوه بر انتخاب تلویزیون ال‌جی E7 به‌عنوان برترین تلویزیون جهان، این تلویزیون در کنار تلویزیون‌های سونی A1 و پاناسونیک EZ950 توسط وب‌سایت Flatpanelshd مورد آزمایش قرار گرفته‌اند و در میان برترین تلویزیون‌های آزمایش‌شدهتوسط این وب‌سایت قرار دارند. لازم به ذکر است که هر سه تلویزیون از پنل اولد ساخت ال‌جی دیسپلی استفاده می‌کنند.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بچه ها من تو ی دوراهی گیر کردم،بشدت اشتیاق دارم الجی بگیرم و از اون طرفم از xd8000 خیلی تعریف میکنن،بنظرتون چیکار کنم؟

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
تلویزیون الجیSj8500v رو دیدی؟

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
نه

داشتم تحقیق میکردم،انتخابم شد lg uh850 بازم اگه نکته یا پیشنهادی دارید بگید

Last edited by a moderator:

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
داشتم تحقیق میکردم،انتخابم شد lg uh850 بازم اگه نکته یا پیشنهادی دارید بگید

من اطلاعات زیادی ندارم ولی dual play تلویزیونای 3D ال جی (شاید برندای دیگه هم داشته باشن اطلاع دقیق ندارم !) خیلی خوبه خدایی

• Like
Reactions: SleepyTurtel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر