مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
اون از امنیت حسابهاش، اون از کیفیت سرور هاش، اون از وضع اپدیت دادنش، اون از مدیریت استورش با اون تخفیفاتش، اینم از دستش:| ps3 خوب بود به قران، این نسل اینقدر به مایکرو بخاطر چند پیکسل پرید این شد اخرش:|

"amin"

کاربر سایت
Jul 14, 2017
2
سلام خسته نباشید یه سوال داشتم تقریبا دو هفته میشه ps4 slim 1 terabyte خریدم بعد دو روز هست که بازی هام Gta v و watch dogs 2 جفتشون هم توی گیم پلی ماشین روندن کم میارن منظورم اینه که کند میشه البته نه همیشه مثلا وقتی که توی محیط شلوغ با ماشین میرم کند میشه و وقتی که یبار کند شد احتمالا هر جا برم با ماشین بازم کند میشه گاهی کند شدن فقط در حد یه لگ کوچیک هست و گاهی هم در حد اسلوموشن دو سه ثانیه ای شایدم بیشتر البته یه نکته شاید الان بگید کمتر بازی کن ولی اگه بخوام میانگین بگم که روزی چقدر بازی کردم توی این دو هفته میشه روزی یه ساعت
بنظرتون الان سیستم من مشکل داره یا خیر؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید دوستان خیلی ممنون

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دستگاه اگر یعد یک مدت بیکار بمونه اوتوماتیک میره رو ریست مود.مال شما همین طور روشن بوده؟
اون لود شدنشه و پیش میاد گاها
واسه شما دقیقا سر چه چیزی اینجور شده نمیدونم
ولی واس من وقتی برق بره و درواقع یهو خاموش بشه این مدلی روشن میشه(چندساله!)
مشکل اینجاست الان دستگاه من قابل استفاده نیست!!
بعضی وقتا دستگاه رو روشن میکنم رو اون چراغ ابی چشمک زن میمونه و روشن نمیشه تا از برق درارمش خاموش نمیشه
یا بعضی وقتا روشن میشه بعد 5 دقیقه یهو تصویر میره ولی کنسول روشنه و دیگه خاموش نمیشه تا از برق درارمش
اصلا معلوم نیست چشه؟!
کسی نظری نداره؟!

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
مشکل اینجاست الان دستگاه من قابل استفاده نیست!!
بعضی وقتا دستگاه رو روشن میکنم رو اون چراغ ابی چشمک زن میمونه و روشن نمیشه تا از برق درارمش خاموش نمیشه
یا بعضی وقتا روشن میشه بعد 5 دقیقه یهو تصویر میره ولی کنسول روشنه و دیگه خاموش نمیشه تا از برق درارمش
اصلا معلوم نیست چشه؟!
کسی نظری نداره؟!
احتمالا باید به یک تعمیر کار معتبر نشون بدین.
از سیف مود چیزی رو امتحان کردی؟

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

• Like
Reactions: mohamada

"amin"

کاربر سایت
Jul 14, 2017
2
سلام دوستان ببخشید من یه مساله رو که برام اتفاق افتاده مطرح کردم
سلام خسته نباشید یه سوال داشتم تقریبا دو هفته میشه ps4 slim 1 terabyte خریدم بعد دو روز هست که بازی هام Gta v و watch dogs 2 جفتشون هم توی گیم پلی ماشین روندن کم میارن منظورم اینه که کند میشه البته نه همیشه مثلا وقتی که توی محیط شلوغ با ماشین میرم کند میشه و وقتی که یبار کند شد احتمالا هر جا برم با ماشین بازم کند میشه گاهی کند شدن فقط در حد یه لگ کوچیک هست و گاهی هم در حد اسلوموشن دو سه ثانیه ای شایدم بیشتر البته یه نکته شاید الان بگید کمتر بازی کن ولی اگه بخوام میانگین بگم که روزی چقدر بازی کردم توی این دو هفته میشه روزی یه ساعت
بنظرتون الان سیستم من مشکل داره یا خیر ؟؟؟
این موضوع رو گفتم خواستم دو تا چیز دیگه اضافه کنم
یکیش اینه که این کندی از وقتی شروع شد که من داشتم بازی میکردم و برق رفت وسط بازی کردن
بعد دومیش هم اینه که Gta v در بخش load اش باید بنویسه loading اما مینویسه loading story mod
نمیدونم چرا ولی این loading story mod ربطی به برق رفتن نداره چون قبل از اون هم می نوشت حالا بنظرتون با این اتفاقات مشکل از کجاست ممکنه رفته باشه روی حالت safe mod چون بازی ها بعد از اون برق رفتن کند شده یا لگ میزنه یا ولی نه همیشه
ممنون میشم جواب بدید

Rebsha

کاربر سایت
Jul 15, 2017
1
سلام یه هفتست که ps4 pro خریدم الان ps4 رو روشن کردم هی داره بوق میزنه قبلا اینطوری نبود چندبار روشن خاموش کردم نشد البته سیدی توش نیست بع یه ربع روشن بودن صداش قطع میشه بنظرتون باید به تعمیرکار نشون بدم یا مهم نیست؟

mohamad mehdi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
44
سلام دوستان ببخشید من یه مساله رو که برام اتفاق افتاده مطرح کردم
بنظرتون الان سیستم من مشکل داره یا خیر ؟؟؟
این موضوع رو گفتم خواستم دو تا چیز دیگه اضافه کنم
یکیش اینه که این کندی از وقتی شروع شد که من داشتم بازی میکردم و برق رفت وسط بازی کردن
بعد دومیش هم اینه که Gta v در بخش load اش باید بنویسه loading اما مینویسه loading story mod
نمیدونم چرا ولی این loading story mod ربطی به برق رفتن نداره چون قبل از اون هم می نوشت حالا بنظرتون با این اتفاقات مشکل از کجاست ممکنه رفته باشه روی حالت safe mod چون بازی ها بعد از اون برق رفتن کند شده یا لگ میزنه یا ولی نه همیشه
ممنون میشم جواب بدید
داداش منم کنسولم اسلیمه یک ترا
دقیقا چیزایی که گفتین رو کنسول منم همینجوریه

اره سیف مود هم بعضی وقتا میتونم ببرمش ولی فک نکنم با اون درست شه
داداش اگر اطلاعات هاردتون مهم نیست
restor factory کنید از سیف مود درست میشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: "amin" and mohamada

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
داداش اگر اطلاعات هاردتون مهم نیست
restor factory کنید از سیف مود درست میشه
حالا درست بشه اطلاعاتشو فوقش دانلود میکنم مهم نیست
اخه فک نکنم از هاردش باش چون بعضی وقتا روشن میشه اما بعد 5 دقیقه تصویر میپره یهو
اخه منم شهرستانم تعمیرکار دم دست نیست باید بفرستم تهران که خدا میدونه چه بلایی سرش بیارن

mohamad mehdi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
44
حالا درست بشه اطلاعاتشو فوقش دانلود میکنم مهم نیست
اخه فک نکنم از هاردش باش چون بعضی وقتا روشن میشه اما بعد 5 دقیقه تصویر میپره یهو
اخه منم شهرستانم تعمیرکار دم دست نیست باید بفرستم تهران که خدا میدونه چه بلایی سرش بیارن
داداش بدین تعمیرکار اولین کاری که میکنند همینیه که من گفتم...
این کارا بکنید در صورتی که درست نشد اعلام کنید تا راهنمایی کنم چیکار کنید
بعدش در صورتی که اکانت هکی استفاده کرده باشین دیگ بر نمیگرده و نمیتونید دوباره دانلود کنید

Ps4game

کاربر سایت
Apr 19, 2017
21
سلام دوستان یه سوال داشتم،من یک ماه پیش ۱۲ تا بازی هکی ریختم تا امروز هم اصلا به اینترنت وصل نشدن ولی امروز دو تا از بازیها قفل شده بود،به نظرتون دلیلش چیه؟امکان داره بقیشم قفل بشه؟

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
سلام دوستان یه سوال داشتم،من یک ماه پیش ۱۲ تا بازی هکی ریختم تا امروز هم اصلا به اینترنت وصل نشدن ولی امروز دو تا از بازیها قفل شده بود،به نظرتون دلیلش چیه؟امکان داره بقیشم قفل بشه؟
سلام حالا به هر دلیلی که قفل شده من یک اموزش برگردوندن بازی قفل شده دیدم !!!!!
وارد setting بشین و بعد PSN رو وارد بشین و حالا Restore Licenses انتخاب کنید.شما باید زمانی حدود 1 الی 2 دقیقه صبر کنید تا لودینگ تموم بشه و بعد می تونین به راحتی بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.
تا حالا تست نکردم امیدوارم جواب بده براتون ! یک آموزشم تو آپارات هست :)
بله امکان اینکه بقیه شم قفل بشه هست
احتمالا 2 تا بازی قفل شده برای یک اکانته

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
یکی از دوستان بنده دستگاهش روشن میکنه این ارور میده و نمیتونه انلاین بشه
گویا نوشته دستگاه بن شده میخواستم بدون این بن دائمیه هست یا نه
یا هر اکانتی داخل دستگاهش میشه همین پیغام یمده

Attachments

• image (1).jpg
    image (1).jpg
    60.7 KB · مشاهده: 52

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام حالا به هر دلیلی که قفل شده من یک اموزش برگردوندن بازی قفل شده دیدم !!!!!
وارد setting بشین و بعد PSN رو وارد بشین و حالا Restore Licenses انتخاب کنید.شما باید زمانی حدود 1 الی 2 دقیقه صبر کنید تا لودینگ تموم بشه و بعد می تونین به راحتی بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.
تا حالا تست نکردم امیدوارم جواب بده براتون ! یک آموزشم تو آپارات هست :)
بله امکان اینکه بقیه شم قفل بشه هست
احتمالا 2 تا بازی قفل شده برای یک اکانته
این روش برای کسیه که بازیای قانونیش قفل شده باشن (اکانتش هک شده باشه یا مشکلات دیگه) یا کسی که بصورت قانونی شیر کرده و به اکانت دسترسی داره
کسی که هکی استفاده کرده هیچ راهی برای حذف قفل نیست مگر اینکه بازیو دوباره بگیرن
یکی از دوستان بنده دستگاهش روشن میکنه این ارور میده و نمیتونه انلاین بشه
گویا نوشته دستگاه بن شده میخواستم بدون این بن دائمیه هست یا نه
یا هر اکانتی داخل دستگاهش میشه همین پیغام یمده
با پشتیبانی سونی باید صحبت کنه ممکنه بتونن بگن دائم هست یا موقت
اگه از هکی استفاده کرده و بار اوله ممکنه موقت باشه بعد از چند ماه درست بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر