همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
ممنون بابت پاسخگویی

چند سوال دیگم داشتم :
1- بازی دیگه برای کینکت نمیاد و بازی هایی هم که برای کینکت روی ایکس باکس وان اس هست کلا 3 تا 4 بازی بیشتر نیست درسته ؟ ( این مورد خیلی برام مهمه اگر دقیق جواب بدید ممنون میشم )
2- این ایکس باکس چیزی به اسم VR نداره ؟
3- بازی های ایکس باکس 360 رو میشه از استور بصورت آنلاین خرید و با ایکس وان اس بازی کرد ؟ ( مخصوصا بازی های کینکت مربوط به 360 )- دیسک های بازی 360 رو چطور ؟ ( منظورم اون بازی هایی هست که خود ماکروسافت اعلام کرده سازگار شدن با ایکس باکس وان اس )
4- آیا خرابی خاصی تو این دستگاه توی سری جدید ایکس باکس وان اس وجود داشته ؟
5- آیا این درسته که هر بازی چه آفلاین بخوای بازی کنی چه آنلاین لازمه کنسول به اینترنت وصل باشه و بازی رو چک کنه ؟

ممنون از پاسختون

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,188
نام
سامان
ممنون بابت پاسخگویی

چند سوال دیگم داشتم :
1- بازی دیگه برای کینکت نمیاد و بازی هایی هم که برای کینکت روی ایکس باکس وان اس هست کلا 3 تا 4 بازی بیشتر نیست درسته ؟ ( این مورد خیلی برام مهمه اگر دقیق جواب بدید ممنون میشم )
2- این ایکس باکس چیزی به اسم VR نداره ؟
3- بازی های ایکس باکس 360 رو میشه از استور بصورت آنلاین خرید و با ایکس وان اس بازی کرد ؟ ( مخصوصا بازی های کینکت مربوط به 360 )- دیسک های بازی 360 رو چطور ؟ ( منظورم اون بازی هایی هست که خود ماکروسافت اعلام کرده سازگار شدن با ایکس باکس وان اس )
4- آیا خرابی خاصی تو این دستگاه توی سری جدید ایکس باکس وان اس وجود داشته ؟
5- آیا این درسته که هر بازی چه آفلاین بخوای بازی کنی چه آنلاین لازمه کنسول به اینترنت وصل باشه و بازی رو چک کنه ؟

ممنون از پاسختون
۱- برا کینکت بعیده بازی بیاد
۲- فعلا نداره بازی VR جذاب هم نداریم اونقدر چه رو PC چه PS4
۳- بازیایی که جز بکوارد هست میشه با کردیت کارت خرید تو وان بازی کرد ولی بازی های کینکت رو نداره اگه دیسک اصلی هم داشته باشین میزارین تو دستگاه بازی میکنین
۴- نه خرابی خاصی نداره حتی مدل معمولی هم خرابی نداشت
۵- خیر نیازی به اینترنت نیست فقط کنسول رو که تازه میگیرین نیاز داره به نت و آپدیت شه بعدش میتونین کاملا آفلاین استفاده کنین

• Like
Reactions: dooste.man83

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,188
نام
سامان
آیا مدل های ریفر شده در مورد xbox one s هم صادق هست
و اینکه چطور میشه نسخه ریفر شده رو تشخیص داد
روی جعبه یه برچسب یا نوار مشکی داره نوشته تو ایران فکر نکنم باشه سعی کنین از جای مطمئن بخرین

• Like
Reactions: tpouria

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
با سلام به همه دوستان
لیست بازی های کینکت که بتونم روی xbox one S اجراش کنم می خواستم
هرچی گشتم پیدا نکردم متاسفانه
ممنون میشم کمک کنید

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
دوست عزیز چندین نفر بهتون گفتن.. منم میگم. بیخیال کینکت شو
به غیر از سه چهار تا بازی ورزشی و رقص هیچ بازی ای براش نیست. حتی اگر بود هم بازم ارزش بازی کردن نداشتن
ارزش هزینه کردن اضافی نداره.
به هر حال اگر واقعا دلت میخواد، بله بازی هاش توی one s هم اجرا میشه ولی برای وصل کردن کینکت به s باید تبدیل براش بخرید

• Like

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوست عزیز چندین نفر بهتون گفتن.. منم میگم. بیخیال کینکت شو
به غیر از سه چهار تا بازی ورزشی و رقص هیچ بازی ای براش نیست. حتی اگر بود هم بازم ارزش بازی کردن نداشتن
ارزش هزینه کردن اضافی نداره.
به هر حال اگر واقعا دلت میخواد، بله بازی هاش توی one s هم اجرا میشه ولی برای وصل کردن کینکت به s باید تبدیل براش بخرید
ممنون والا بچه اصرار میکنه بگیرم رفته کینکت دیده خوشش اومده وگرنه من که خودم ps4 pro دارم :)

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام دوستان
شیر کردن وی پی عن روی وان قلق خاصی داره؟ روی 360 مشکل خاصی نبود ولی روی وان هر کاری کردم نمیشه
برای اکانت کاهش دهنده ی پینگ می خوام
مشکل اینه که پرو*کسی هم نمیشه ست کرد...

آخرین ویرایش:

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
ممنون والا بچه اصرار میکنه بگیرم رفته کینکت دیده خوشش اومده وگرنه من که خودم ps4 pro دارم :)
دوست عزیز شما برا پسرتون ۳۶۰ بخرید کینکتش زیاد بازی داره و اکثر بازبهاش هم جذاب و خونوادگی هستن برا بچه با سن ۱۱ سال فکر کنم ۳۶۰ مناسب تر باشه

• Like

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
اگر پروفایل رو home کنین رو کنسول نیازی نیست حتما آنلاین باشین.

من بیشتر بازی هایم دیجیتال هستن و هوم کردم . ولی هر وقت میخاد بره تو بازی برای اینکه بفهمه کدوم یوزر هستم ازم لاگین میخاد و خودبخود اینترنت میخاد . به نظرم انلاین بودن اکانت اجباریه

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
چقدر مرده این بخش...
از one X خوشتون اومد؟ میخرید؟
به نظرتون بیاد ایران به چه قیمتی میاد؟

من خیلی با قیافش حال نکردم به نظرم one s قشنگ تره. حیفم میاد بدمش به جاش x بگیرم ولی خب از فورزا 4K هم نمیشه گذشت..
با توجه به قیمت pro اوایل اومدنش فکر کنم تا بعد از عید قیمتش از 2500 کمتر نشه ولی از طرفی خریدار های one توی ایران کمترن و ممکنه سریعتر قیمتش بشکنه
نظر شما چیه؟

چون طرفدار کمتره به همون نسبت واردات کمتر میشه و برعکس قیمت افزایش پیدا میکنه تا کاهش

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام به همه دوستان . برای یک بچه 11 ساله می خوام ایکس باکش به همراه کینگت تهیه کنم چند سوال داشتم :

1- بهترین سری که الان در بازار موجوده کدوم هست ؟ و چه ریجنی داره ؟ ( منظور شماره سری ایکس باکس وان اس ها هست )
2- 1 ترا تهیه کنم یا 2 ترا ؟ ( قیمت مهم نیست اما گفتم شاید 2 ترا خیلی زیاد باشه )
3- در هنگام خرید به چه چیزهایی دقت کنم که ممکنه خرابی داشته باشه ؟ آیا با گارانتی شرکتی بخرم یا بدون گارانتی ؟
4- بازی های مناسب برای سن 11 سال برای ایکس باکس وجود داره ؟ ( مثل سونیک و ... )
5- کینکت رو هم می خوام براش تهیه کنم . آیا بازی های بدرد بخوری واسه کینکت هست یا دوره کینکت تموم شده و دیگه خریدش توصیه نمیشه ؟
6- آیا توصیه میکنید براش دیسک بخرم یا اکانت بخرم ؟ ( آنلاین هم میشه برای بازی هایی مثل فیفا )
7- آیا برای آنلاین بازی کردن با اینترنت مخابرات مشکلی نداره ایکس باکس ؟

ممنون اگر پاسخ بدید
1 - ایکس باکس وان معمولی بخر . ریجن هم مهم نیست
2- این هم مهم نیست چون اگر فضا کم اوردی هارد اکسترنال ساپورت میکنه برعکس پلی فور
3- فقط شماره سریال دستگاه رو با سریال دسته و سریال کینکت و سریال پشت کارتن تطابق بده که فروشنده سرهم بندی نکرده باشه
4-خیلی زیاد بازی برا بچه داره . اکثر بازها بین ایکس باکس و پلی فور مشترک هستند
5- اصلا ایکس باکس بدون کینکت ارزش خرید نداره و بهتره پلی فور بخری
6- دیجیتال مناسب تر درمیاد از لحاظ قیمت . ولی برای بازهای با حجم بالا دیسک بهتره چون هزینه دانلود بازی زیاد میشه و دستگاه هم با این اینترنت کند استهلاک داره.
7- اصلا . من انلاین هم بازی میکنم با سرعت 250 کیلو و کمتر
8- توصیه من . بازی های حرکتی کینکت برای بچه ها هم جذابتر و هم مفیدتر هستند

• Like

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
دوست عزیز شما برا پسرتون ۳۶۰ بخرید کینکتش زیاد بازی داره و اکثر بازبهاش هم جذاب و خونوادگی هستن برا بچه با سن ۱۱ سال فکر کنم ۳۶۰ مناسب تر باشه
اگر خواستین 360بخرید موارد زیر هم مد نظر باشه
1- اکثر دستگاه های 360 که در بازار به عنوان نو فروش میشه در حقیقت دست دوم و رفرش هستند و به راحتی خراب میشن
2- قیمت یک 360 نو به مراتب خیلی بالاتر از وان است
3- گرافیک ایکس وان خیلی بالاتر از 360 هست . مخصوصا کینکت اش

• Like

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
اگر خواستین 360بخرید موارد زیر هم مد نظر باشه
1- اکثر دستگاه های 360 که در بازار به عنوان نو فروش میشه در حقیقت دست دوم و رفرش هستند و به راحتی خراب میشن
2- قیمت یک 360 نو به مراتب خیلی بالاتر از وان است
3- گرافیک ایکس وان خیلی بالاتر از 360 هست . مخصوصا کینکت اش
ممنون 360 نمی خرم چون قبلا داشتم و خیلی کم کارکرد هم بود و خیلی شیک خراب شد رفت پی کارش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر