Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Voice From The Stone
99e8fb61-3c4a-4237-b7b9-38cd26a97312.jpg

فیلمی بسیار زیبا با بازیگری امیلیا کلارک
فیلمبرداری و مناظر توی فیلم فوق العاده است موسیقی و داستان فیلم خیلی خوبه..راجع به داستان هر چی بگم میان پستمو پاک میکنن!
فیلم تو باز زمانی جنگ جهانی دوم باید باشه ولی خبری از جنگ و اینچیزا نیست و موضوع کاملا چیز دیگه ای است
نمره:9​

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
Voice From The Stone
99e8fb61-3c4a-4237-b7b9-38cd26a97312.jpg

فیلمی بسیار زیبا با بازیگری امیلیا کلارک
فیلمبرداری و مناظر توی فیلم فوق العاده است موسیقی و داستان فیلم خیلی خوبه..راجع به داستان هر چی بگم میان پستمو پاک میکنن!
فیلم تو باز زمانی جنگ جهانی دوم باید باشه ولی خبری از جنگ و اینچیزا نیست و موضوع کاملا چیز دیگه ای است
نمره:9​
اگر توضیحاتتون درباره داستان فیلم توی تگ اسپویلر باشه کسی کاری به پستتون نداره .
کوتاهی و قصور خودتون در مطالعه قوانین انجمن رو گردن بقیه نندازید .

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
The Fate of the Furious
The_Fate_of_The_Furious_Theatrical_Poster.jpg

دو قسمت قبل نظر منو جلب نکرد و مهم ترین دلیل هم به نظر خودم اکشن و در کل رتیم تکراریشون بود. تو این قسمت تغییر کارگردان کاملا جواب داده و با یه اکشن همه چیز تمام و نو طرف هستیم. ولخرجی عجیبی انجام شده و محصولش 2 ساعت سراسر هیجان هست. یکی از بهترین اکشن هایی که تا حالا دیدم. The Fate of the Furious دقیقا چیزیه که یه فیلم اکشن باید باشه روایت جذاب، داستان قابل درک و مهم تر داستانی که برای چنین اکشنی کافی هست. قسمت های بعد هم امیدوارم همینطور باشن.
شما چجوری به اون داستان میگی قابل درک؟
تنها چیزی که باعث میشد به اون داستان فکر نکرد اکشن خوبش بود وگرنه از کنار داستان با یه لبخند ریز باید رد شد :)

• Like
Reactions: TheGodfather

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
شما چجوری به اون داستان میگی قابل درک؟
تنها چیزی که باعث میشد به اون داستان فکر نکرد اکشن خوبش بود وگرنه از کنار داستان با یه لبخند ریز باید رد شد :)
من خیلی وقته ذهنیتم در مورد داستان رو تو فیلم های بلاکباستری تغییر دادم. اگه قرار باشه رو داستان این دست فیلم ها حساسیت به خرج داد مغز منفجر میشه واقعا من باهاش کنار میام.
با این ذهنیت مشکلی با داستان کلی F&TF نداشتم البته روایت جذاب فیلم هم تو این موضوع دخیل بود. به عبارت دیگه همون چیزی که خودت گفتی با یه لبخند ریز از کنار داستان رد میشم :D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
Fabricated City 2017

7/10

Fabricated_City_Poster.jpg

داستانشو دوست داشتم جالب بود، شخصیت منفی داستان که از همون اول معلومه کیه یه خورده هیجانو کم میکنه و فیلم یه خورده فانتزی میشه ولی در کل خوب بود

Cook Up a Storm 2017

8/10

p588ab2ae76c2f.jpg

چقدر این نوع فیلم هارو دوست دارم عالیه :D
این فیلم کاملا به سلیقه تون بر میگرده سر فیلم آشپزی، عالی بود همه چیزشو دوست داشتم، پایانشم کلیشه ای نبود با خودم میگفتم حتما اینجوری میشه اونجوری میشه ولی نشد :D
من که لذت بردم

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
Alien Covenant
6/10
این اسکات پیر شده یه چیزیش شده بخدا[-(
سکانس های اکشن کلیشه ای و بی هیجان ، جلوه های ویژه درجه دو ، داستان کاملا قابل پیشبینی (احساس میکنی دیدی همه چیز فیلم رو قبلا!) باعث شدن هیچ حس خوبی نگیرم از فیلم.به نظرم ایده های داستانی بدی نداره این 2 فیلم آخر و پیش درآمد خوبیه برای سری منتها خیلی بد بهش پرداخت میشه.اگر قراره با همین فرمون بره جلو نسازه بهتره
تا جایی که میدونم فروش کمتر از انتظاری هم داشته.یه بار دیگه باید جیمز کارمون بیاد یه شعبده بازی ریزی بکنه برای این سری تا جیگرمون حال بیاد اینجوری نمیشه:-w:D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
سلام
این چند ماه اخیر فیلم زیاد میبینم ولی حوصله ندارم بیام تو تاپیک درباره شون بگم! یه جورایی وسواس خاصی دارم! حتما پوستر فیلم باشه تو پستم, امتیاز دهی, یه نقد و توضیح کوچولو درباره اش... حوصله ندارم!
ولی این فیلم... لعنتی برای یک ساعت و نیم کامل داشتم میخندیدم! مردم از خنده! =)) =)) =))
این رو نمیشه به کسی معرفی نکرد! :D

(Friday (1995

10/10

داستان فیلم از یک صبح تا شب تو یک محله سیاهپوست نشین میگذره و ماجرای دو تا رفیق که درگیر پس دادن پول یک مواد فروش میشن!
فیلم از همون لحظه اول تا آخرش شما رو میخندونه! قهقه میزنید! قیافه کریس تاکر حتی وقتی حرف نمیزنه ته خنده است! دیالوگاشون... تو هر خط دو تا phuck و mother*phucker و nigga میگن! با اون لحجه های باحال شون! =))
به عنوان یک فیلم کمدی بی نظریه و حقش نمره کامله به نظر من! :D =D> :-bd
بهترین فیلم کمدیه که تو چند سال اخیر دیدم! خیلی وقت بود که این شکلی نخندیده بودم!
حتما بببیند!
این صحنه رو هم مطمئنم تو troll و meme ها زیاد دیدید! قبلنا تو نت وفیسبوک پر بود ازش! مال این فیلمه و صحنه خیلی خنده داری هم هست! =)) :D

آخرین ویرایش:

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
sa7j_vulture.jpg

Spider-Man: Homecoming
9/10

و بالاخره نوبتی هم باشه نوبت میرسه به سوپر هیرو مورد علاقه من یعنی مرد عنکبوتی!!:x هیچ وقت یادم نمیره که اولین فیلم سوپر هیرویی که دیدم مرد عنکبوتی قسمت اول بود و چقدر برای من جذاب بود. در حدی عاشقش بودم که شبها خواب میدیدم که شدم مرد عنکبوتی و دارم کلی انسان رو نجات میدم (و البته کمی هم دختر بازی :-"). این فیلم دقیقا مخلوطی از فیلم های مرد عنکبوتی ساخته Sam Raimi بود. حقیقتش این بود که وقتی تریلر ها رو میدیدم و دیدم که بخش عمده ای از فیلم تو دبیرستان اتفاق میافته خیلی نگران شدم که نکنه فیلم مثل 2 تا فیلم مرد عنکبوتی با یازی Andrew Garfield بشه , ولی مارول کارش درسته و بر خلاف اون چیزی که فکر میکردم پیش بیاد نشد و خوشبختانه همه چیز عالی بود. نکات مثبت و منفی فیلم رو لیست میکنم که راحتر بشه خوند.

نکات مثبت:
+ بازی بسیار عالی Tom Holland که هم Spider man خوبی بازی میکنه و هم یه Peter Parker خوب. همه چیز متعادل.
+ نقشه منفی فیلم با بازی درخشان Michael Keaton که خیلی خوب اون حسه آدم بده رو به بیبنده میده. لباسش معرکه بود. به عنوان کسی که داره مهدسی مکانیک میخونه خیلی باحال بود.\m/
+ صحنه های کم از Iron Man!!! تریلر رو که دیدم به خودم گفتم نصف فیلم همش در مورد Iron Man هست و ... . انطوری نیست و شاید کمتر از 15 دقیقه فقط Iron Man تو فیلم دخالت داره و تاثیر گذار .
+ شوخی های بسیار جالب. یه جا کل سینما زدیم رفت رو هوا :)):)).
+ و البته بازی خوب شخصیت های دیگه فیلم.

نکات منفی:
- بازیگر Laura Harrier که اصلا خوشم نیومد ازش !
- خشونت بسیار کم !!! به نظر من مارول باید کمی خشونت های 18+ به فیلماش اضافه بکنه. به شخصه دیگه میتونم بگم که سوپر هیروهای مارول انگار immortal هستن و همیشه از مرگ در میرن. این موضوع کمی به فیلم لطمه میزنه.

پ.ن: با دیدن این فیلم خیلی دلم تنگ شد برای Tobey Maguire ! حیف که قسمت چهارم فیلم رو کنسل کردن:(( Tom Holland واقعا بازیگر خیلی خوبی هست ولی خیلی سخته که از Tobey Maguire بیشتر خوشت بیاد. مثل این میمونه که به همسرت خیانت بکنی:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Voice from the Stone
220px-Voice_from_the_Stone_poster.jpg

تو ویکیپدیا در مورد سبک این فیلم نوشته "supernatural psychological thriller"، من نفهمیدم supernatural و thriller این فیلم دقیقا کجاش بود؟ psychological ــش هم بیشتر مضخرفولوجیکال بود :|
نمی دونم فیلم خیلی مفهومی و سنگین بود که من درست متوجه نشدم یا کلا بی سر و ته و مشکل دار بود! از دوستان کسی این فیلم رو دیده و متوجه نکته مخفی شده یا برداشت خاصی ازش داشته خوشحال میشم اشتراک بزاره.
فیلم تو توسکانی فیلم برداری شده ظاهرا، مناظر و فضای فیلم خیلی جذاب هستند یاد AC2 افتادم جالبه که این شهر از دوران AC2 همچنان هویت سابقش رو حفظ کرده (وقایع فیلم تو دهه 50 میلادی اتفاق میوفته، با توجه به لوکیشن فیلم برداری میگم).

آخرین ویرایش:

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
Voice from the Stone
220px-Voice_from_the_Stone_poster.jpg

تو ویکیپدیا در مورد سبک این فیلم نوشته "supernatural psychological thriller"، من نفهمیدم supernatural و thriller این فیلم دقیقا کجاش بود؟ psychological ــش هم بیشتر مضخرفولوجیکال بود :|
نمی دونم فیلم خیلی مفهومی و سنگین بود که من درست متوجه نشدم یا کلا بی سر و ته و مشکل دار بود! از دوستان کسی این فیلم رو دیده و متوجه نکته مخفی شده یا برداشت خاصی ازش داشته خوشحال میشم اشتراک بزاره.
فیلم تو توسکانی فیلم برداری شده ظاهرا، مناظر و فضای فیلم خیلی جذاب هستند یاد AC2 افتادم جالبه که این شهر از دوران AC2 همچنان هویت سابقش رو حفظ کرده (وقایع فیلم تو دهه 50 میلادی اتفاق میوفته، با توجه به لوکیشن فیلم برداری میگم).
خیلی فیلم آشغالی بود

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
Teaser_poster_for_2017_film_Get_Out.png

Get Out
یکی از خوب های ژانر هیجانی/رمزالود. فیلم رو که میبینید با اینکه همه چیز بنظر عادیه اما به خودتون میگید یجای کار میلنگه و فیلم تا اخر اون هیجان لازم رو بهتون انتقال میده. من خوششم و میگم که ببینید.
7 از 10

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
friday 1995 10/10
pp0_588aa530db26b.image_-_copy.jpg

دوستمون بالاتر این فیلم پیشنهاد داد و من هم گفتم خوب باید دیدش و می تونم بگم واقعا عالی بود .. روی تک تک شخصیت ها خوب کار شده بود تا بیهوده داخل فیلم الکی نباشند
هر چی بیشتر توضیح بدم جذابیتش کمتر و خودتون فقط ببینید :D
البته اگر زبانتون خوب هست با زبان اصلی ببینید تا از نحوه صحبت کردنشون هم لذت ببرید اگر نیست یکبار با زبان فارسی ببینید تا داستان متوجع بشید بعد حتما دوباره با زبان انگلیسی ببینید

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
What's Eating Gilbert Grape

این فیلم رو خیلی سال پیش دانلود کردم ولی نمی‌دونم چی شد که تا همی اواخر ندیدمش.
مگه می‌شه اونجایی که گیلبرت می‌گه (تو (آدم) به آرنی صدمه نمی‌زنی. اصلا این‌کار رو نمی‌کنی) گریه نکرد. یکی از بهترین و تکون‌دهنده ترین فیلم‌هایی بود که این چندوقت دیدم.
فیلم پر از صحنه‌های به‌یاد موندیه و همین هم ارزش دیدن مجددش رو چندبرابر می‌کنه.
کست درجه یک همیشه بازی‌های درجه یک رو به‌همراه نداره ولی این‌جا بازی‌های فوق‌العاده‌ای رو می‌بینیم که طبیعتا بازی‌های دیکاپریو و جانی دپ از نقاط برجسته‌ی فیلمه.

10/10

Beautiful Girls

برای گردهمایی دوران دبیرستان، یکی از دانش‌آموزان سابق به شهر دوران نوجوونیش برمی‌گرده و می‌بینه که همه‌‌ی دوست‌هاش درجا زدن.
یکی هنوز تو شهرت و موفقیت دوران دبیرستانش مونده و یکی دیگه هم همه‌اش فانتزی‌های غیرقابل دسترس داره. اونوقت نقش اول قصه که از این شهر کوچیک زده بیرون و همه چیزِ زندگی هم براش در اومده، نا‌آگاهانه ممکنه گند بزنه به همه چیز.
یکی از از بخش‌های غمگین‌کننده‌ی فیلم واکنش خانواده‌ی تامی به دوست دخترشه که خیلی این سکانس‌ها خوب دراومدن.
فیلم کست خوبی داره و بازی‌ها هم تماما قابل قبول و خوبه به‌جز ناتالی پورتمن که نقشش رو فوق‌العاده بازی می‌کنه. آدم انتظار این همه استعداد رو از یه بچه نداره.

9.5/10

Punch-Drunk Love

روایت مناسبی از یه مرد میان‌سال که از نظر اجتماعی مشکل داره (معادل خوبی برای awkward متاسفانه نداریم). یه سکانس اواسط فیلم هست که اوج هنر کارگردانی توماس اندرسون رو می‌رسونه که توی یه صحنه‌ی معمولی با استفاده از موسیقی جالبش و جابه‌جایی‌هایِ
پی‌ در‌ پی کاراکتر‌ها، بیننده رو حنی ملتهب می‌کنه.
داستان کشش زمانش رو داره و مخاطب به سرنوشت کاراکترها اهمین می‌ده. فیلم دچار تغییرات ناگهانی توی کاراکترها که توی این سبک رایجه هم نمی‌شه.
آدام سندلر یکی از بهترین بازی‌هاش رو توی این فیلم می‌کنه. این رو تازه کسی می‌گه که اون رو بازیگر بدی نمی‌دونه و از فیلم‌هاش هم متنفر نیست. بقیه‌ی بازیگرها توی مدت زمان نسبتا کمی که در فیلم حضور دارن، از پس نقششون برمیان.

9/10

Free Fire

مدت زمان فیلم کمتر از 90 دقیقه‌است و تقریبا تمام فیلم هم توی یک لوکیشنه؛ با این‌حال فیلم اصلا آدم رو خسته نمی‌کنه.
فیلم حتی مثل بعضی از اکشن‌های دم دستی که این روزها خوب هم می‌فروشن، وانمود به داشتن قصه نمی‌کنه. بدون قصه، بدون تنوع محیطی، حتی بعضا بدون تحرک بازیگرها، 90 دقیقه میخ این فیلم می‌شیم.
کمدی فیلم هم نوع خوبیه و مثل یه‌سری فیلم‌های سوپرهیرویی گند نمی‌زنه به اکشن فیلم. می‌دونیم بعد هر خنده ممکنه کسی بمیره.
موسیقی فیلم اون جاهایی که هست خوبه و کیفیت بالایی هم داره. فیلم خیلی بازیگر محور نیست و همین فیلم رو می‌شد با یه کست کاملا متفاوت هم ساخت ولی بازی‌ها انتظارات رو برآورده می‌کنه.

8/10

Song to Song

دو ساعتی که هیچ‌وقت برنمی‌گرده!
وقتی فسبندر، رونی مارا، ناتالی پورتمن و در وهله‌ی بعدی گاسلینگ رو کست می‌کنی، انتظار من اینه که بهشون فرصت بدی خودشون رو نشون بدن، نه اینکه هر پنج شش ثانیه کات بدی. پلان‌هایی به این کوتاهی چیزی جز سردرد و پرت شدن حواس از فیلم رو حاصل نمی‌شه!
آخر فیلم اگه یه قطار از روی تمام کاراکترها هم رد می‌شد، من بازم هیج حس خاصی پیدا نمی‌کردم؛ چون اصلا با نقش‌ها ارتباط برقرار نکردم.
جناب مالیک اگه کمی جای کمیت به کیفیت هم فکر کنه، هنوز هم می‌تونه به روزهای اوجش برگرده. نه اینکه یه وقفه‌ی 20 ساله‌ی دیگه به خودش بده (شرایط سنیش هم این اجازه رو شاید نده)، بلکه حداقل اید‌ه‌هاش رو به یه حد از پختگی برسونه و بعد تبدیل به فیلمشون کنه.
تم فیلم رو اگه مسائل و مشکلات جوون‌ها و تصمیم‌های شاید بعضا اشتباهشون و عواقبی که درپی دارن، بدونیم، موضوع فیلم بازم حول موسیقیه؛ با این وجود فیلم به هیچ‌وجه گوش‌نواز نیست.

4/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
Okja.png

Okja 2017
9/10

اگر الگو کارتون های میازاکی (عشق و همبستگی) با تفکرات بونگ هونگ جون ( فضاسازی خاص) را با هم ترکیب کنیم، چیزی به نام اوکجا بیرون می آید و تبدیل به یک اثر فراموش نشدنی می کند.
فیلم پر از پیام است. پیامی که شعاری نیست و کاملا همگیرانه است. فرقی ندارد که حیوان سگ باشد یا گربه و دیرگ حیوانات، حتی یک حیوان تخیلی و خوک مانند مثل اوکجا میتواند حقوق داشته باشد و باید از حقوقش دفاع کرد. به همین دلیل است که اوکجا یک فیلم دلپذیر و شیرین است. از نظر فنی، فیلم به شدت خوب است. طراحی جلوه های ویژه به خصوص خود اوکجا، تیم بازیگری خوب از خود دحترک تا Tilda Swinton که از کاملا نقش های این چنینی را خوب بازی می کند. Jake و Paul Dano و Steven Yenn هم مورد قبول هستند. تا الان بهترین فیلم 2017 برایم است.​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر