هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

warning hossein

کاربر سایت
Jul 11, 2017
3
دوستان لطفا اطلاعات اشتباه به بقیه ندید من الان از اکلنت هکی استفاده میکنم و اخرش این بوده که بازی قفل میشه اونم تو این یه سال فقط یه بار این اتفاق افتاد و کنسول اصلا بن نمیشه تنها در صورتی دستگاه بن میشه که ما بریم از حساب شخصی که هک شده بازی بخریم یا ... وگزنه اصلا کنسول بن نمیشه اطلاعات اشتباه ندید!!!

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
دوستان لطفا اطلاعات اشتباه به بقیه ندید من الان از اکلنت هکی استفاده میکنم و اخرش این بوده که بازی قفل میشه اونم تو این یه سال فقط یه بار این اتفاق افتاد و کنسول اصلا بن نمیشه تنها در صورتی دستگاه بن میشه که ما بریم از حساب شخصی که هک شده بازی بخریم یا ... وگزنه اصلا کنسول بن نمیشه اطلاعات اشتباه ندید!!!
شما فرض کن اکانت من هک شده دست شما افتاده شما داری ازش استفاده میکنی یجور دزدیه !! من گزارش بدم فقط میان بازیتو قفل میکنن ؟ :D
(به کسی بر نخوره چون واقعیتش اینه )
اگرم کسی استفاده میکنه یا صاحاب اکانت حالیش نیست یا شخصی که از اکانت هکی استفاده میکنه ور نمیره به اکانت تازه این موردم 50 50 !!
(قرار نیست همه بن شن کلا خطریه :)) )

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
شما فرض کن اکانت من هک شده دست شما افتاده شما داری ازش استفاده میکنی یجور دزدیه !! من گزارش بدم فقط میان بازیتو قفل میکنن ؟ :D
(به کسی بر نخوره چون واقعیتش اینه )
اگرم کسی استفاده میکنه یا صاحاب اکانت حالیش نیست یا شخصی که از اکانت هکی استفاده میکنه ور نمیره به اکانت تازه این موردم 50 50 !!
(قرار نیست همه بن شن کلا خطریه :)) )
این اواخر سونی یکمی سفت تر گرفت و تعداد زیادی با اپدیت قبلی بن شدن (چه موقت چه دائم). داره کاسبی اون عده فروشنده که از اکانت های هک پول در میاوردن خراب میشه. دارن تبلیغ میکنن که ترکیبی بهترین روش هست. همین یه هفته پیش یکی از بچه های بازیسنتر بن شده بود.

moriiiii

کاربر سایت
Apr 22, 2017
2
سلام و خسته نباشید خدمت تمامی اعضا ...من می خوام PS4 خودم رو بفروشم و یه ps4 pro بگیرم میخواستم ببینم کسی رو سراغ دارین یا جایی به غیر ازدیوار و شیپور که من سریع تر بتونم بفروشمش ؟؟؟؟
دستگاهم کاملا نو هست با آکبند هیچ فرقی نداره 3 4 بار روشن شده
ممنون میشم جواب بدید با تشکر

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
آقا قضیه این PS4 هائی که دیجیکالا قراره نصف قیمت بده چیه؟؟؟؟ رفرشه؟؟؟؟
نه رفریش جیه جشنواره اس اونم تازه احتمالا تعداد انگشت دسته باید ۲۴ ساعت کشیک بکشی از ۲۴ دم سایت تا ps4 بیاد احتمالا سریع هم تموم میشه اینا چند ساعت به چند ساعت یکسری کالا رو قرار میدن سریع هم تموم میشه میره جنس بعدی بعیده من و شما بتونیم بخریمش زودتر صف میکشن

راستی اینجا کسی بازی sherlock holmes devil daughter دست دوم رو داره؟
چرا اینقدر این بازی کمه اصلا پیداش نمیکنم.اگه کسی داره من خریدارم
و اگه سایتی یا جایی رو میشناسین اگه معرفی کنین ممنون میشم
دنبال این بازی ها بصورت فیزیکی نباشین دیگه نایاب میشن کلا طرفدارم زیاد ندارن نمیارن مغازه دارا دیگه بهترین راه همون خرید دیجیتالی یا ریختن دیتا و خریدش هست راه دیگه ای نداره

Last edited by a moderator:

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
دوستان ك
يه مانيتور سامسونگ sync master دارم خروجي dvi داره قبلا روش به راحتي xbox 360متصل مي كردم و بازي ميكردم .( با استفاده از يه تبديل ) .الان ps4وصل ميكنم بهش تصوير مياد ولي قطع وصل ميشه . اما تبديل جنس ديگه هستش . اشكال از تبديل هستش يا مانيتور ؟! لطفا يه راهكار بديد .
دوستان كسي نميدونست ؟!من از اين تبديل معمولي ها زدم امكان داره كابل درجه ١( حدود ٦٠ هزار تومن ) بزنم جواب بده ؟!

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
دوستان ك
دوستان كسي نميدونست ؟!من از اين تبديل معمولي ها زدم امكان داره كابل درجه ١( حدود ٦٠ هزار تومن ) بزنم جواب بده ؟!
من یه کابل ۲۰ تومنی زدم راحت جواب داد
یه سرش hdmi یه سرش dvi

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

mohsen_75

کاربر سایت
Jul 8, 2017
21
دنبال این بازی ها بصورت فیزیکی نباشین دیگه نایاب میشن کلا طرفدارم زیاد ندارن نمیارن مغازه دارا دیگه بهترین راه همون خرید دیجیتالی یا ریختن دیتا و خریدش هست راه دیگه ای نداره
ممنون بابت پاسخگویی.چه جوری میتونم این بازیرو دیجیتالی تهیه کنم؟؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ممنون بابت پاسخگویی.چه جوری میتونم این بازیرو دیجیتالی تهیه کنم؟؟
تو psn اسمش بزنید بخرید یا بیرون بدید دیتاش میریزن براتون بعد میخرید با پول مجازی و میاد تو لیستتون

دوستان ك
این مانیتور ها بدرد نمیخوره دیگه بهاره برای ps4 مانیتور با کیفیت HD بگیرید کابل تبدیل هم بگیرید یا جواب نمیده تصویر یا کیفیتش خیلی پایین میاد من قبلا اومدم همین حرکت بزنم کابل ۵۰ تومنی هم خریدم اصلا جواب نداد

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: mohsen_75

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
مودم بگیرید براش مشکل حل میشه
در کل TD پیشنهاد میدم ۱۰ گیگ در ۱ساعت
ایا همون بسته های نامحدود ساعتی هم روی این مودم ها هست؟ یا کلا سیستم بسته هاش با موبایل فرق داره؟ اگه اره به صرفه ترین بسته ها برای دانلود کدومه؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ایا همون بسته های نامحدود ساعتی هم روی این مودم ها هست؟ یا کلا سیستم بسته هاش با موبایل فرق داره؟ اگه اره به صرفه ترین بسته ها برای دانلود کدومه؟
TD نامحدود نداره
اره فرق دارن
من خودم ۱۰۰ گیگ هفته ای میگیرم لیست بازیها و دیتاشونو میزارم تو صف وقتی به حد رسید میخرم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر