arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
من خودم وقتی برای بار اول جانگو، حرومزاده های لعنتی و هشت نفرت انگیز رو دیدم خیلی سر ذوق امدم ولی هر چی بیشتر گذشت در دیدم فیلمهای ضعیف تری جلوه کردند.
کلا یکجورایی قطع امید کردم از ترانتینو :think:
دوتا اولی که به‌نظرم ضعیف‌ترین کارهای تارانتینو هستند ولی حقیقتا هشت نفرت‌انگیز عالی بود. کنار اون دوتا نذارشون.
حالا به نظرم در کنار اون دوتا هشت نفرت انگیز هم خیلی خسته کننده و طولانی با کلی دیالوگ پرت هست. :D
نظرته دیگه، کاریش نمی‌شه کرد :D
منم از طرف هارولد لوید تا آدام سندلر می گم که خواهش می کنم.
اگه کمدی شناسی که خب داداش به ما ام معرفی کن.

-------------------------------------------------------------------

دوستان سری x-men کلا تموم شد؟ یا در کنار x-force عرضه میشه؟مثلا با ادامه داستان توی خطوط زمانی دیگه؟؟
Old School خیلی خوبه. Superbad معرکه‌است. Zombieland به‌شدت خنده‌داره. من بعضی وقت‌ها می‌رم بعضی از سکانس‌هاش رو می‌بینم و برای بار چندم می‌خندم.
Napoleone Dynamite جنس کمدی فوق‌العاده‌ای داره. آدم به دیالوگ‌های معمولیش هم می‌خنده.
Doctor Strangelove هم کمدی‌ایه که شاید بعضی از شوخی‌هاش تاریخ انقضاش گذشته باشه ولی به‌شدت ارزش دیدن داره.
در وهله‌ی بعدی هم فیلم‌هایی مثل Hangover, 40 Year Old Virgin, Anchorman 1 va 2, The Heat, 21-2 Jump Street و خیلی فیلم‌های دیگه هستند.

پ.ن: نسخه‌ی بعدی X-Men با همون کست فسبندر، مکاوُی و اینا ساخته می‌شه و بعیده که حداقل توی چندسال آینده این سری بخواد ریبوت بشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: se7en sin

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دوتا اولی که به‌نظرم ضعیف‌ترین کارهای تارانتینو هستند ولی حقیقتا هشت نفرت‌انگیز عالی بود. کنار اون دوتا نذارشون.

حالا به نظرم در کنار اون دوتا هشت نفرت انگیز هم خیلی خسته کننده و طولانی با کلی دیالوگ پرت هست. :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1.png
طبق اعلام آقای Matt Reeves، کارگردان فیلم The Batman، قرار نیست از فیلمنامه نوشته شده توسط Ben Affleck Chris Terrior Geoff Johns در فیلم The Batman استفاده شود بنا بر گفته های او The Batman داستان جدیدی خواهد داشت که به تازگی شروع شده است. هنوز مشخص نشده است که آیا نقش منفی فیلم هنوز همان Deathstroke با بازی Joe Manganiello، خواهد بود یا خیر؟

داستان این سه گانه احتمالی (بنا بر گفته های کارگردان) بسیار احساسی خواهد بود.

GAMESPOT

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1.png
بنا بر اعلام منابع نزدیک به هالیوود ریپورتز، آقای David Ayer به دلیل اینکه فیلمنامه بازسازی Scarface برخلاف دنیایی دوست داشتنی Universal «بسیار تاریک» بوده از کارگردانی این پروژه انصراف داده است.

GAMESPOT

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson

نظرته دیگه، کاریش نمی‌شه کرد :D
.
در این حدم نیست انصافا حرامزاده ها عالییه
من خودم حرامزاده ها رو دوست داشتم و در کنار پالپ فیکشن و سگدونی برام جزو بهترین های استاده . بارها دیدم و هنوز هم ببینم خسته نمیشم .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
بنا بر اعلام منابع نزدیک به هالیوود ریپورتز، آقای David Ayer به دلیل اینکه فیلمنامه بازسازی Scarface برخلاف دنیایی دوست داشتنی Universal «بسیار تاریک» بوده از کارگردانی این پروژه انصراف داده است.

GAMESPOT
الان تیکه انداخته به کمپانی ؟ چون تا جایی که من یادمه نسخه اصلی فیلم هم گل و بلبل نبود و تاریک و تلخ بود .

• Like
Reactions: Jill-Valentine

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
در این حدم نیست انصافا حرامزاده ها عالییه
من خودم حرامزاده ها رو دوست داشتم و در کنار پالپ فیکشن و سگدونی برام جزو بهترین های استاده . بارها دیدم و هنوز هم ببینم خسته نمیشم .
تنها نکته‌ی مثبت حروزاده‌های لعنتی برای من کاراکتری بود که کریستف والتز بازی می‌کرد که اونم آخر فیلم تارانتینو گند زد بهش.
ولی خب به‌جز جانگو و حرومزاده‌ها، من همه‌ی فیلم‌هاش رو دوست دارم‌.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من خودم وقتی برای بار اول جانگو، حرومزاده های لعنتی و هشت نفرت انگیز رو دیدم خیلی سر ذوق امدم ولی هر چی بیشتر گذشت در دیدم فیلمهای ضعیف تری جلوه کردند.
کلا یکجورایی قطع امید کردم از ترانتینو :think:
منم باهات موافقم فکر کنم از معدود کسانی باشیم که چنین حسی به فیلم های تارانتینو داره هر بار هر فیلمیش رو می بینم وقتی تو جو فیلم هستم به نظرم خیلی خفن میاد ولی یه مقدار که می گذره می بینم بیشتر سر هم بندی هستند:D یعنی الان پالپ فیکشن هم که با اختلاف بهترین فیلمش هست رو هم اونقدر نمی پسندم:D البته از کیل بیل هم از همون اول نفرت داشتم

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
منم باهات موافقم فکر کنم از معدود کسانی باشیم که چنین حسی به فیلم های تارانتینو داره هر بار هر فیلمیش رو می بینم وقتی تو جو فیلم هستم به نظرم خیلی خفن میاد ولی یه مقدار که می گذره می بینم بیشتر سر هم بندی هستند:D یعنی الان پالپ فیکشن هم که با اختلاف بهترین فیلمش هست رو هم اونقدر نمی پسندم:D البته از کیل بیل هم از همون اول نفرت داشتم

نه خب من حقیقتا پالپ فیکشن و سگهای اب انباری رو خیلی دوست داشتم و اصلا عاشق کیل بیل پارت اول هستم ولی این سالها کارهای اخرش رو اصلا پسند ندارم. بیشتر به نظرم معمولی به نظر میرسند و اسم ترانتینو گندشون کرده :D

• Like
Reactions: S@nic and Uniq

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

تصاویری جدید از فیلم Blade Runner 2049

تاریخ اکران:6 اکتبر

---------------------------------------------------------------------------------------
000259233hr.jpg

تصویری جدید از Justice League

تاریخ اکران: 10 نوامبر

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
ظاهرا تو نمایشگاه D23 یه تریلر از Infinity War نشون دادن که توش کاپیتان آمریکا ریش داره و اسپایدی هم یه لباس جدید.

توضیح تریلر:
Disney
Marvel Studios just showed a huge chunk of footage from Avengers: Infinity War at the D23 Expo and there almost aren’t words for it. But we’re going to try.

The footage began with probably a two-minute intro of footage from the first several movies, all focusing on the Infinity Stones we’ve seen so far. Then, the Marvel Studios logo, and on to the new stuff.

The Guardians of the Galaxy are flying around. “Put on your mean faces,” Star-Lord says, because he expects something nasty. There has been crazy destruction, and then a body smashes up against their ship. “Get it away,” Rocket says. They bring the body in and it’s Thor. (Spoilers for Ragnarok, we guess?) Mantis wakes him up and Thor jumps up and exclaims “Who the hell are you guys?”

Next we see the Guardians with Thor, flying to another planet, and when they arrive—again, it’s just massive destruction again. They all know something is very wrong.

Cut to Earth. Scarlet Witch is moving around some cars or something and a female voiceover says “Death follows him like a shadow.” Loki emerges and presents the Tesseract to someone who is taller than him.

Cut to Queens and the hairs on the arm of a young Peter Parker stand up on end. He turns around in fear and we see a ship flying toward a planet we assume is Earth. “We have one advantage,” Tony Stark says. “He’s coming to us.” As the ship crashes, we see Mantis, Iron Man, Star-Lord, Doctor Strange, and a few others characters in total shock.

“Fun really isn’t something one considers when balancing the universe,” a voice says. Gamora turns around in total horror. “But this puts a smile on my face.” Star-Lord: “Oh no.” And out of a black hole emerges the purple madman, Thanos.

A fight begins. Doctor Strange is putting down platforms and Star-Lord is jumping off them, shooting his guns. Cut to Spider-Man, in his new suit revealed at the end of Homecoming, jumping through the air. A shot of Vision behind bars. A shot of a Wakandan army which includes Bucky. Captain America comes out of shadows with a full beard. Black Widow is shown with blonde hair. Iron Man has new, very sleek armor. Someone is using the Hulkbuster armor. Just a huge montage of shots.

Peter Parker is on the ground very hurt. “I’m sorry Tony,” he says behind tears with Iron Man holding his head. Thanos grabs Thor’s head and squeezes. Then Thanos, in the heat of battle with the Infinity Gauntlet on his hand, uses the power of the two stones he has (Purple and Blue, I think) to grab a moon. He starts to drag it toward whatever planet everyone is standing on. The debris starts to fly and... cut to title card.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر