Metro: Redux

14235722371_a3d6e50e98_z.jpg
به صورت رسمی اعلام شد که دو عنوان محبوب Metro: Last Light و Metro 2033 قرار است در قالبی به نام Metro: Redux بر روی کنسول های این نسل منتشر شوند.
این اولین باری است که شاهد Metro 2033 بر روی کنسول PlayStation هستیم؛ چرا که در هنگام عرضه، این نسخه فقط بر روی Xbox 360 و PC منتشر شد.
نسخه Last Light نیز Remaster شده و با گرافیک بالاتری عرضه خواهد شد.
هر دو عنوان با رزولوشن 1080p و در حالت 60 فریم بر ثانیه روی PS4 اجرا می‌شوند. تغییراتی از قبیل بیشتر شدن هوش مصنوعی، بهبود یافتن سیستم تیراندازی و بالاتر رفتن گرافیک از مشخصه های بارز این مجموعه است.
از طریق PSN و XBL می‌توان هر یک از عناوین را به ارزش 25 دلار ( هر دو عنوان با هم 50 دلار) دانلود کرد و یا دیسک 50 دلاری بازی شامل هر دو نسخه را خریداری نمود.
Metro: Redux در اواخر تابستان امسال منتشر خواهد شد.

y0xvu3ic99rkb289f2w.jpg

با تشکر از Blood Brothers

Last edited by a moderator:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
نسخه فیزیکیش اصلا گیر نمیاد اب شده رفته زیر زمین کشی داشت خبری بده به ما D

آره داداش واقعا راست ميگي.

كلا برام عجيبه بازي هايي مثل مترو يا دارك سايدرز اينقدر كميابن كه بايد كل كره زمينو بگردي تا پيداشون كني ولي وقتي براي فروش ميزاريش سريع براش خريدار پيدا ميشه.

ما هم از شانسمون يه ده دلار سوني همينجوري بهم داد و اينم چون تخفيف خورده بود خريدمش.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
آره داداش واقعا راست ميگي.

كلا برام عجيبه بازي هايي مثل مترو يا دارك سايدرز اينقدر كميابن كه بايد كل كره زمينو بگردي تا پيداشون كني ولي وقتي براي فروش ميزاريش سريع براش خريدار پيدا ميشه.

ما هم از شانسمون يه ده دلار سوني همينجوري بهم داد و اينم چون تخفيف خورده بود خريدمش.
قیمتش چنده الان ؟ دیجیتالی چون فیزیکی که نیست فعلا پیدا کردی بگو به ما

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
من رو کنسول 3 last light رو رفتم تا نصفه هاش ولش کردم الان چون یه دوماه دیگه قراره اکسودوس بیاد رفتم سی دی بازی رو خریدم به نظر دوستان بعد از بازیهایی مثل هورایزون و گاد آف وار آیا گرافیک این ریمستر اونقدری هست بشه بازیش کرد؟ تو ذوق نخوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر