Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اون رو New Game بزن (قبلش یادت باشه Auto Save رو بسته باشی، یا تو یک Slot دیگه دوباره سیو کن) ، بعد از اولین باری که توی warp room رفتی و کرتکس بهت گفت برو کریستال برام بیار، برو یکی از مراحل و کریستال رو بر ندار! سه بار باید مرحله رو بری و بدون کریستال برگردی بیرون:-"(حتما همون اول بازی و قبل از گرفتن هیچگونه کریستالی باشه!)

البته میتونی مرحله رو هم تموم نکنی و صرفا وقتی تو مرحله، درجا بزنی Quit :-"
اها پس داستان اینه!
اینجاست که میگن خودتو به کوچه علی چپ بزن
gigglesmile.gif

• Like
Reactions: 235matin235

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بشر بازی خیلی باگ داره .... چرا اینطوری شد ... بعد زدن n-gin که انگار برای خردسالان باز سازیش کرده بودن .... هر کاری کردم 10 بار مجدد رفتم بازوکا رو نداد ... بعد دو روز داشتم چت میکردم (دسته رو زمین) دیدم بازوکا رو در اورده !!! اصلا گند زدن به بازی .... والا همین 81 هم خیلی از سر بازی زیاد بود .

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
بشر بازی خیلی باگ داره .... چرا اینطوری شد ... بعد زدن n-gin که انگار برای خردسالان باز سازیش کرده بودن .... هر کاری کردم 10 بار مجدد رفتم بازوکا رو نداد ... بعد دو روز داشتم چت میکردم (دسته رو زمین) دیدم بازوکا رو در اورده !!! اصلا گند زدن به بازی .... والا همین 81 هم خیلی از سر بازی زیاد بود .
من باگ خاصی ندیدم اما افت فریم شدید داره بعضی وقتا.

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
دوتای اول رو من هم باگی نداشت برام! همه چی خیلی خوب و خوش و خرم بود!
سومی هم هنوز فرصت نشده:( ، رو اعصابمه که هنوز شروعش نکردم:(

• Like

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کلا متا ربطی به این قضایا نداره اینا که خودشون باگ ایجاد نکردن فقط تنها کارس که کردن گرافیک بازسازی کردن و یکسری جزییات دیگه چیز دیگه رو کلا دست نزدن

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من باگ خاصی ندیدم اما افت فریم شدید داره بعضی وقتا.
تو نسخه 3 ... منم تو شماره دو با اینکه کمی مشکل کنترل داشت هیچ ایرادی ندیدم ... ولی تو شماره 3 واقعا نابودم کرده ... پیاپی چیزای عجیب میبینم

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
کلا متا ربطی به این قضایا نداره اینا که خودشون باگ ایجاد نکردن فقط تنها کارس که کردن گرافیک بازسازی کردن و یکسری جزییات دیگه چیز دیگه رو کلا دست نزدن
سه رو کلی چیزاش رو تغییر دادن ... از کنترل و حساسیت گرفته ... تا باس هاش ...

• Like

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
تو نسخه 3 ... منم تو شماره دو با اینکه کمی مشکل کنترل داشت هیچ ایرادی ندیدم ... ولی تو شماره 3 واقعا نابودم کرده ... پیاپی چیزای عجیب میبینم
اتفاقا من 3 را اول از همه تموم کردم. باگ خاصی ندیدم.
باس ها و سختی هم تفاوت خیلی خاصی ندیدم واقعیتش. اما در کل بازی اسون شده

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اتفاقا من 3 را اول از همه تموم کردم. باگ خاصی ندیدم.
باس ها و سختی هم تفاوت خیلی خاصی ندیدم واقعیتش. اما در کل بازی اسون شده

دکتر n- gin رو تو اورجینال دیده بودیش! هر پارتش رو باید 3 دقیقه مستمر بهش شکلیک میکردی تا کنده میشد ... اینجا شده بود 3 ثانیه

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
دوستان خبری شده ؟؟ تو گوگل زده PS4 . XOBOX . با سوییچ؟؟؟یا اشتباه از گوگله؟؟؟؟

شما روی بیبی مایکروفر ها هم حساب باز کن ... کلا هر چی که نمایشگر داره بازی منتشر میشه .

.........................................................

امروز یه پیشرفت اساسی تو کراش 3 داشتم ... از 30 درصد بردمش رو 70 درصد ...

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
همه از 3 شاکین که عجیبه و با این اوصاف احتمالا مشکلاتی داره ; منتهی واسه من مهم نیست:D
الان خیلی ریلکس دارم 2 رو بازی میکنم و 3 تا تایم تریل مونده پلاتش تمام شه
بعد دیگه نمیرم سراغ3
حیفه همشو ده روزه تمام کنم!
بعداز 2 نوبت انتیل دانه:pepsi:

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر